Dumping Sendromu

Dumping Sendromu

Son dakika Dumping Sendromu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dumping Sendromu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dumping Sendromu haber sayfamızda...

Dumping Sendromu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 36 dumping sendromu haberi bulunmuştur.
Seren Serengil'den 'aldaltıldı' iddialarına yanıt: İçime kurt düştü
Seren Serengil'den 'aldaltıldı' iddialarına yanıt: İçime kurt düştüMustafa Tohma, kilo vermek isterken sağlığını kaybeden ve Dumping Sendromu'na yakalanan sevgilisi Seren Serengil'in yanından ayrılmamıştı. Şimdilerde Tohma hakkında bir iddia ortaya atıldı. 'Aldatıldı' iddialarıyla gündeme gelen Serengil'in imalı paylaşımı dikkat çekti.
11.05.2022Cadde
Seren Serengil'in annesi Nevin Serengil'den manidar paylaşım
Seren Serengil'in annesi Nevin Serengil'den manidar paylaşımNevin Serengil, kızı Seren Serengil'e göndermeli bir paylaşımda bulundu. İsyan eden Serengil, "Evlatla imtihan edilmek imtihanların en zorudur. Çünkü canını yakan yine kendi canındır. Bin parçaya da bölünürsün ama yine de nefret edemezsin. Rabbim hiç kimseyi evlatlarıyla imtihan etmesin" mesajıyla dikkatleri üzerine çekti.
3.04.2022Cadde
‘Sokakta yürüyor olmam mucize’
‘Sokakta yürüyor olmam mucize’Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Tohma ve Arto’yla Nişantaşı’ndaydı. Sunucu, köpeğini bebek arabasıyla gezdirdi.
7.01.2022Cadde
2021 nasıl geçti?
2021 nasıl geçti?Magazin dünyasının ünlü isimleri, geçtiğimiz yılda birçok olayda hareketlilik yaşanmasına sebep oldu. Tanınmış simalar, yaşadıkları aşk, evlilik ve boşanmalarla devamlı olarak magazin sayfalarında boy gösterdi. İşte 2021’de geride bıraktığımız önemli olaylar...
1.01.2022Cadde
Aynı bölgeden beşinci ameliyat! 'Seren Serengil'i kaybedecektik'
Aynı bölgeden beşinci ameliyat! 'Seren Serengil'i kaybedecektik'Zayıflamak amacıyla ameliyatlar olup, daha sonra Dumping Sendromu'na yakalana ve 43.5 kiloya kadar düşen Seren Serengil, geçtiğimiz cuma günü riskli bir ameliyata girmişti. Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına bağlanan Doktor Alper Çelik, ünlü sunucunun son durumu hakkında detaylı bilgi verdi. İşte detaylar...
20.12.2021Cadde
Riskli bir ameliyat olan Seren Serengil'in son hali! 'Ben böyle aşk görmedim'
Riskli bir ameliyat olan Seren Serengil'in son hali! 'Ben böyle aşk görmedim'Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası sağlığını hiçe sayarak tehlikeli bir ameliyat daha olan ve 'Dumping sendromu'na yakalanıp 43,5 kiloya kadar düşen Seren Serengil, riskli bir ameliyat oldu. Ünlü şarkıcının sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, hastane koridorunda dolaşan Serengil'in son halini paylaştı.
19.12.2021Cadde
Seren Serengil'in sağlık durumu! Sevgilisi Mustafa Rahman Tohma açıkladı
Seren Serengil'in sağlık durumu! Sevgilisi Mustafa Rahman Tohma açıkladıKilo vermek isterken sağlığını kaybeden ve Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, bugün ameliyat oldu. Sevgilisinin ameliyata girmeden önceki fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Mustafa Rahman Tohma, 50 yaşındaki sunucunun sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.
17.12.2021Cadde
Seren Serengil ameliyat öncesi rıza videosu çekildiğini açıkladı
Seren Serengil ameliyat öncesi rıza videosu çekildiğini açıkladıGünden güne eriyen Seren Serengil, risk taşıdığı için ameliyatına hiçbir doktorun girmek istemediğini açıkladı. Serengil, ameliyat öncesinde rıza videosu çekildiğini canlı yayında anlattı.
16.12.2021Cadde
Seren Serengil beş saat sürecek bir ameliyat olacak
Seren Serengil beş saat sürecek bir ameliyat olacak'Söylemezsem Olmaz' sunucusu Seren Serengil, sağlık durumu hakkında son dakika bilgisi verdi. Serengil cuma sabahı ameliyat olacağını ve bu ameliyatın 5 saat süreceğini söyledi. Serengil, hayati riskin yüksek olduğu bir ameliyat olacağını da sözlerine ekledi.
13.12.2021Cadde
Hastaneye kaldırılan Seren Serengil’in organları iflas etmek üzere
Hastaneye kaldırılan Seren Serengil’in organları iflas etmek üzereEski şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, uzun zamandır dumping sendromu ile mücadele ediyor. Tekrar hastaneye kaldırılan Seren Serengil’in karaciğer ve pankreasının iflas etmek üzere olduğu öğrenildi.
11.12.2021Cadde
Seren Serengil: 4-5 ay sonra kemiklerim kırılmaya başlayacak!
Seren Serengil: 4-5 ay sonra kemiklerim kırılmaya başlayacak!Zayıflamak için geçirdiği ameliyat sonrası hızlı bir şekilde kilo kaybı yaşayan ve ardından Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, siroz tehlikesinden bahsetti ve "Geri dönüşüm ameliyatını olsam risk var, olmasam kemiklerim kırılacak" dedi. İşte ünlü şarkıcının dağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi...
30.11.2021Cadde
Seren Serengil'den üzen haber! 'Yavaş yavaş eriyorum'
Seren Serengil'den üzen haber! 'Yavaş yavaş eriyorum'Zayıflamak uğruna geçirdiği ameliyat sonrası hızlı bir şekilde kilo kaybı yaşayan ve ardından Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, canlı yayında kötü haberi verdi. Ünlü sunucu, organlarıyla ilgili sıkıntı yaşadığını açıklayarak, "Korkuyorum" dedi.
30.11.2021Cadde
Seren Serengil: Yatakta ölmeyi mi bekleyeyim?
Seren Serengil: Yatakta ölmeyi mi bekleyeyim?Zayıflama ameliyat olduktan sonra Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, Nişantaşı'nda mısır yerken objektiflere yansıdı. Yakın zamanda bir mağaza açarak ticarete atılacağını müjdeleyen ünlü isim, işi sayesinde ayakta kaldığını söyledi. Serengil, sağlık durumu hakkında da konuştu.
20.09.2021Cadde
'Yatakta ölmeyi mi bekleyeyim?'
'Yatakta ölmeyi mi bekleyeyim?'Zayıflama ameliyatı olduktan sonra Dumping Sendromu’na yakalanıp 44 kiloya kadar düşen Seren Serengil, işi sayesinde ayakta kaldığını söyledi
20.09.2021Cadde
Seren Serengil'in paylaşımı olay oldu: Bu ne zayıflık!
Seren Serengil'in paylaşımı olay oldu: Bu ne zayıflık!2016'da geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan, bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, aşırı zayıf görüntüsü nedeniyle sevenlerini korkuttu.
22.06.2021Cadde
Seren Serengil'den endişelendiren paylaşım
Seren Serengil'den endişelendiren paylaşımGeçirdiği mide ameliyatlarının ardından sağlık problemleri yaşayan sunucu Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmasının ardından sevenlerini endişelendiren bir paylaşım yaptı.
10.06.2021Cadde
Seren Serengil'in hastalığı Dumping sendromu nedir, nasıl geçer?
Seren Serengil'in hastalığı Dumping sendromu nedir, nasıl geçer?Dumping sendromu ile mücade eden Seren Serengil acil olarak ameliyata alındı. Geçirdiği mide ameliyatı sonrasında yaşadığı sıkıntılar nedneiyle sağlık problemleri yaşayan Seren Serengil'in durumu merak ediliyor. Dumping sendromu nedir, nasıl geçer? Dumping sendromu kimlerde görülür?
8.06.2021Gündem
Seren Serengil photoshop'tan vazgeçemiyor!
Seren Serengil photoshop'tan vazgeçemiyor!Magazin camiasının son günlerde en çok konuştuğu isimlerin başında gelen Seren Serengil'in, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla yine alay konusu oldu. Photoshop'tan vazgeçemeyen Serengil, bu kez göbek deliğini yok etti.
2.06.2021Cadde
Dumping sendromu nedir? Dumping sendromu belirtileri nelerdir?
Dumping sendromu nedir? Dumping sendromu belirtileri nelerdir?Midenin içeriğini ince bağırsak kısmına normalden daha hızlı boşaltması olarak tanımlanan dumping sendromu, “hızlı mide boşalması” olarak da biliniyor. Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Özden Örkcü, Dumping sendromu ve türleri konusunda bilgi verdi.
19.05.2021Genel Sağlık
Serengil'in son hali korkuttu
Serengil'in son hali korkuttuDumping Sendromu nedeniyle sürekli kilo veren Seren Serengil, bir deri bir kemik kaldı. 46 kiloya düştüğünü söyleyen sunucu, yazın ameliyat olacak
3.05.2021Cadde
Seren Serengil: Şekerim düşüyor, beyne oksijen gitmiyor
Seren Serengil: Şekerim düşüyor, beyne oksijen gitmiyorSağlık sorunlarıyla mücadele ettiği için 'Söylemezsem Olmaz' programına ara veren Seren Serengil, son durumuyla ilgili takipçilerini bilgilendirdi.
16.04.2021Cadde
‘Hasta yatağımdan kalktım’
‘Hasta yatağımdan kalktım’Geçirdiği zayıflama ameliyatları sonrasında ‘Dumping Sendromu’ ile mücadele eden Seren Serengil’in durumu iyiye gidiyor.
23.03.2021Cadde
Seren Serengil'den üzen haber! Yeniden 46 kiloya düştü
Seren Serengil'den üzen haber! Yeniden 46 kiloya düştüŞarkıcı ve sunucu Seren Serengil, sağlık sorunlarının nüksettiğini duyurdu. Bir süredir 'Dumping sendromu' ile mücadele eden Serengil, sosyal medya hesabından yeniden 46 kiloya düştüğünü açıkladı.
21.03.2021Cadde
Seren Serengil: Bana özel Sero serumu!
Seren Serengil: Bana özel Sero serumu!Şarkıcılığın yanı sıra şu sıralar magazin programında yorumculuk yapan Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı'ndaki doktorunun ofisinden çıkarken görüntülendi.
7.02.2021Cadde
Sero serumu
Sero serumuSeren Serengil, önceki gün Nişantaşı’ndaki doktorunun ofisinden çıkarken görüntülendi.
7.02.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Dumping Sendromu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.