Duygu Sömürüsü

Duygu Sömürüsü

Son dakika duygu sömürüsü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan duygu sömürüsü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan duygu sömürüsü haber sayfamızda...

Duygu Sömürüsü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 308 duygu somurusu haberi bulunmuştur.
İstanbul'da dilencinin kundağından oyuncak bebek çıktı
İstanbul'da dilencinin kundağından oyuncak bebek çıktı İstanbul Şile'de "Kardeşler aç abi" pankartıyla dilenen kadının kucağından oyuncak bez bebek çıktı. Yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
23.01.2021Haberler
Metrobüs durağında yaşandı! 'Yaklaşık 1 aydır görüyorum'
Metrobüs durağında yaşandı! 'Yaklaşık 1 aydır görüyorum'İstanbul Avcılar'da özellikle soğuk havalardametrobüs durağına gelen kimliği belirsiz kişi kıyafetlerini değiştirip engelli gibi hareket ederek yolculardan para toplaması kameraya yansıdı. Dilenciyi görüntüleyen Tolga Türker: " "Ben yaklaşık bir aydır görüyorum. Özellikle soğuk havalarda gelip ayakkabılarını çıkartıyor. Kambur yürüyor ama sağlam aslında" dedi.
23.01.2021Haberler
Metrobüs durağında yaşandı! 'Yaklaşık 1 aydır görüyorum'
Metrobüs durağında yaşandı! 'Yaklaşık 1 aydır görüyorum'İstanbul Avcılar'da özellikle soğuk havalarda metrobüs durağına gelen kimliği belirsiz kişi kıyafetlerini değiştirip engelli gibi hareket ederek yolculardan para toplaması kameraya yansıdı.  Dilenciyi görüntüleyen Tolga Türker: " "Ben yaklaşık bir aydır görüyorum. Özellikle soğuk havalarda gelip ayakkabılarını çıkartıyor. Kambur yürüyor ama sağlam aslında" dedi.
23.01.2021Gündem
Duygu sömürüsü... Bir anda yere yığıldı!
Duygu sömürüsü... Bir anda yere yığıldı!Taksim Meydanı'nda simit satıyormuş gibi yapan bir genç bayılma numarası yaptı. İnsanlardan para almayan çalışan gencin o anları saniye saniye görüntülendi. İşte Taksim'deki ilginç anlar...
15.01.2021Haberler
Son dakika... Taksim'de bayılma numarası! Bir anda yere yığıldı
Son dakika... Taksim'de bayılma numarası! Bir anda yere yığıldıGelen son dakika haberine göre; Taksim Meydanı'nda simit satıyormuş gibi yapan bir genç bayılma numarası yaptı. İnsanlardan para almayan çalışan gencin o anları saniye saniye görüntülendi. İşte Taksim'deki ilginç anlar...
15.01.2021Gündem
Taksim Meydanı'nda bayılma numarasıyla duygu sömürüsü
Taksim Meydanı'nda bayılma numarasıyla duygu sömürüsüTaksim Meydanı'nda simit satıyormuş gibi dolaşan bir çocuk, bayılma numarası yaparak insanlardan para almaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameralara yansırken, şüpheli polis ekipler tarafından gözaltına alındı.
15.01.2021Gündem
Kucağında bez bebek ile dilencilik yapan kadının foyası ortaya çıktı!
Kucağında bez bebek ile dilencilik yapan kadının foyası ortaya çıktı!İstanbul Üsküdar’da kucağında taşıdığı bez bebek ile vatandaşın duygusunu sömürerek dilencilik yapan kadının foyası ortaya çıktı. Dilencilik yapan kadın zabıta ekiplerince polise teslim edildi.
25.12.2020Gündem
Maskesiz yakalanan hamile dilenci kadın: '50 tane ceza yazıldı ödemedim, ödemem'
Maskesiz yakalanan hamile dilenci kadın: '50 tane ceza yazıldı ödemedim, ödemem'Manavgat ilçesinde asayiş ekiplerince maske takmadığı gerekçesiyle ceza uygulandıktan sonra zabıta ekiplerine teslim edilen torun sahibi dilencinin 7 aylık hamile olduğu belirlendi. Bugüne kadar yazılan ceza sayısını hatırlamadığını belirten dilenci kadın, ‘cezayı niye ödemiyorsun’ sorusuna “karnımı zor doyuruyorum. Cezayı nasıl ödeyeyim” şeklinde cevapladı.
10.12.2020Gündem
“Yolda kaldık” diyerek dilenen 3 kadın, taksi çağırarak kaçtı
“Yolda kaldık” diyerek dilenen 3 kadın, taksi çağırarak kaçtıİstanbul’un en işlek noktalarından Karaköy’ü mesken tutan 3 kadın dilenci, yeni yöntemleri olan “yolda kaldık” numarası ile önlerine gelen vatandaşlardan para dilendiler. Dilenciler bununla da yetinmeyerek kendilerini görüntüleyen muhabire çantaları ile saldırdı. Dilencilerin olay yerine çağırdıkları taksi ile kaçmaları “pes artık” dedirtti.
24.11.2020Haberler
Sosyal deney için dilenci kılığına girdi! Yarım saatte topladığı para...
Sosyal deney için dilenci kılığına girdi! Yarım saatte topladığı para...Adana'da tiyatro sanatçısı Hüseyin Şen, sosyal deneye imza atmak için kentin en işlek caddesinde dilenci gibi davranıp, yarım saat içerisinde 60 lira para topladı. Topladığı paraları sahiplerine geri vererek, vatandaşlara dilenciler konusunda uyarıda bulunan Şen, "Dilencilik artık bir meslek haline geldi. Dilencilik yaparak insanların duygularını sömürenler tiyatro içinde tiyatro oynuyorlar" dedi.
22.11.2020Haberler
Dilencinin 1 günlük hasılatı asgari ücretin yarısı!
Dilencinin 1 günlük hasılatı asgari ücretin yarısı!Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yakalanan dilencinin üzerinde çıkan para herkesi şaşırttı.
4.11.2020Gündem
Kaymakamlık farketti: Dolandırıcıların yeni yöntemine dikkat
Kaymakamlık farketti: Dolandırıcıların yeni yöntemine dikkatOkulların açılmasını fırsat bilen dolandırıcıların sosyal medyada "yardım kampanyası" ilanıyla duygu sömürüsü yaparak vatandaşları dolandırdığı belirlendi. Durumu fark ederek uyarıda bulunan Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu, " Maalesef kötü niyetli kişiler çeşitli şekillerde, vatandaşlarımızın iyi niyet duygularını istismar etmeye çalışmaktalar. Bunlardan bir kısmı da kaymakamlıkların, resmi kurumların ismini kullanarak dolandırma çabası gösteriyor" dedi.
23.09.2020Gündem
Konar göçer 33 dilenci kent dışına çıkarıldı
Konar göçer 33 dilenci kent dışına çıkarıldıHatay’da dilencilere yönelik yapılan operasyonda 33 kişi yakalanarak il dışına çıkarıldı.
17.09.2020Haberler
Hatay'da 33 dilenci kent dışına çıkarıldı!
Hatay'da 33 dilenci kent dışına çıkarıldı!Hatay’da dilencilere yönelik yapılan operasyonda 33 kişi yakalanarak, kent dışına çıkarıldı.
17.09.2020Gündem
Sahte simitçilerin bayılma numarası ile duygu sömürüsüne tepki!
Sahte simitçilerin bayılma numarası ile duygu sömürüsüne tepki!İzmir’de, başında taşıdığı simit tablasıyla yere düşüp, bayılma numarası yapan dolandırıcıların sayısı arttı. İzmirliler, insan yoğunluğunun fazla olduğu yerleri seçen ve çok çalıştığını, bu yüzden bayıldığını belirtip, etrafına toplanan kalabalığın duygularını sömürerek para toplayan dolandırıcılara tepki gösterdi.
30.08.2020Gündem
Bergüzar Korel gözyaşları içinde yardım istedi
Bergüzar Korel gözyaşları içinde yardım istediOyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından SMA hastası çocukların ilaçlarını daha kolay bulabilmeleri adına yetkili kişilere çağrıda bulundu. Korel, "Yalvarıyorum sesimi duyun" diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gözyaşlarına hakim olamadı.
19.08.2020Cadde
Bergüzar Korel gözyaşları içinde yardım istedi
Bergüzar Korel gözyaşları içinde yardım istediOyuncu Bergüzar Korel sosyal medya hesabından SMA hastası çocukların ilaçlarını daha kolay bulabilmeleri adına yetkili kişilere çağrıda bulundu. Korel, "Yalvarıyorum sesimi duyun" diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gözyaşlarına hakim olamadı.
19.08.2020Magazin
Yere düşüp bayılma numarası yaparak insanlardan para almaya çalıştı
Yere düşüp bayılma numarası yaparak insanlardan para almaya çalıştıGelen son dakika haberine göre, İstanbul Taksim Meydanı'nda kendisine simitçi süsü veren bir kişi, yere düşüp bayılma numarası yaparak insanlardan para almaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Gözaltına alınan şüpheli emniyete götürüldü
9.08.2020Haberler
Son dakika... Taksim'de 'pes' dedirten olay! Oscar'lık oynadı...
Son dakika... Taksim'de 'pes' dedirten olay! Oscar'lık oynadı...Gelen son dakika haberine göre, İstanbul Taksim Meydanı'nda kendisine simitçi süsü veren bir kişi, yere düşüp bayılma numarası yaparak insanlardan para almaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Gözaltına alınan şüpheli emniyete götürüldü
9.08.2020Gündem
Taksim Meydanı'nda hasta numarasıyla duygu sömürüsü kamerada
Taksim Meydanı'nda hasta numarasıyla duygu sömürüsü kameradaİstanbul Taksim Meydanı'nda kendisine simitçi süsü veren bir kişi, yere düşüp bayılma numarası yaparak insanlardan para almaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Gözaltına alınan şüpheli emniyete götürüldü.
9.08.2020Gündem
'Karım beni aldattı' diyen Ahmet Tilki'nin başka kadınla fotoğrafları çıktı
'Karım beni aldattı' diyen Ahmet Tilki'nin başka kadınla fotoğrafları çıktıAntalya'nın Elmalı Belediye Başkanı İYİ Partili Halil Öztürk ile eşi Sümeyra Tilki'nin (31) 'yasak aşk' yaşadığını ileri süren Ahmet Tilki'nin (38), evli bir kadınla fotoğrafları ortaya çıktı. Sümeyra Tilki, Ahmet Tilki'nin o fotoğrafların evlenmeden önce çekildiğine yönelik iddiasına, "Bu fotoğrafları ortak yaşadığımız evde buldum. 3 adet cep telefonuyla beraber. Ayrıca bu kadınla da telefon konuşmaları var, dokümanlar mevcut" cevabı verdi.
31.07.2020Gündem
YKS'de "akraba kurbanıyım" dedi, youtuber çıktı
YKS'de "akraba kurbanıyım" dedi, youtuber çıktıSon dakika haberi... İstanbul’da YKS'nin 2. oturumuna girmek için okula son anda koşan ve okul kapısında yere düşen Görkem Varlık’ın youtuber olduğu ve duygu sömürüsü yaptığı ortaya çıktı. Varlık'ın daha önce çektiği görüntülerde ise ders çalışan öğrencilere, "Allah sizi kahretsin" diyerek beddua ettiği görüldü.
28.06.2020Haberler
YKS'de 'akraba kurbanıyım' demişti... İşin aslı başka çıktı
YKS'de 'akraba kurbanıyım' demişti... İşin aslı başka çıktıSon dakika haberi... İstanbul’da YKS'nin 2. oturumuna girmek için okula son anda koşan ve okul kapısında yere düşen Görkem Varlık’ın yootuber olduğu ve duygu sömürü yaptığı ortaya çıktı. Varlık'ın daha önce çektiği görüntülerde ise ders çalışan öğrencilere, "Allah sizi kahretsin" diyerek beddua ettiği görüldü.
28.06.2020Gündem
Dilenci suçüstü yakalanınca bastonsuz yürüdü
Dilenci suçüstü yakalanınca bastonsuz yürüdüHatay'da kendine engelli süsü veren bir dilenci yakalandıktan sonra bastonu bırakıp yürümeye başladı.
24.06.2020Haberler
Dilenci suçüstü yakalanınca bastonsuz yürüdü!
Dilenci suçüstü yakalanınca bastonsuz yürüdü!Hatay'da kendine engelli süsü veren bir dilenci yakalandıktan sonra bastonu bırakıp yürümeye başladı.
24.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

dilenciduygu sömürüsütaksimsimitçihatay

Duygu Sömürüsü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.