Ege Denizi

Ege Denizi

Son dakika ege denizi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ege denizi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ege denizi haber sayfamızda...

Ege Denizi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.875 ege denizi haberi bulunmuştur.
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri kızlarına vermek istiyor. M harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
ABD'den Yunanistan'a en büyük sevkiyat! Fotoğraflar Dedeağaç'ta çekildi
ABD'den Yunanistan'a en büyük sevkiyat! Fotoğraflar Dedeağaç'ta çekildiNATO zirvesi öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini manşetine taşıyan Yunan medyası, ARC Endurance'taki askeri ekipmanları boşaltmanın bir hafta süreceğini yazdı.
28.06.2022Dünya
NATO zirvesi öncesi İsveç'ten önemli mesaj: PKK bizim için de terör örgütü
NATO zirvesi öncesi İsveç'ten önemli mesaj: PKK bizim için de terör örgütüİsveç Başbakanı Magdalena Andersson, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile düzenlediği ortak basın toplantısında, cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeleri, "iyi ve yapıcı" olarak nitelendirdi. Andersson 'Avrupa Birliğinin terör örgütü listesindeki PKK bizim için de terör örgütüdür' ifadelerini kullandı.
27.06.2022Siyaset
Stoltenberg’den Türkiye açıklaması: Amacımız ilerleme kaydetmek
Stoltenberg’den Türkiye açıklaması: Amacımız ilerleme kaydetmekNATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Madrid’de yapılacak NATO Liderler Zirvesi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Stoltenberg, İsveç, Finlandiya ve Türkiye arasında yapılacak toplantıya ilişkin “Amaç elbette Finlandiya ve İsveç konusunda ilerleme kaydetmek. Herhangi bir söz vermeyeceğim ama sizi temin ederim ki ilerlemeyi sağlamak için aktif olarak çalışıyoruz” dedi.
27.06.2022Dünya
Yağmurlu havalarda öldürdü, herkese korku saldı! Katille ilgili şok gerçek...
Yağmurlu havalarda öldürdü, herkese korku saldı! Katille ilgili şok gerçek...Sakin kasabada yağmurlu havalarda insanların evlerinden dışarı çıkmaya korkmasına neden olan bir seri katil vardı. 17, 18 ve 22 yaşlarındaki üç genç kızı öldüren; kadın kıyafetleri giyip adını değiştiren caniyle ilgili şoke edici yeni detaylar ortaya çıktı.
27.06.2022Dünya
Bakan Soylu görüntüleri paylaştı! Kaçak göçmenler böyle tespit edildi
Bakan Soylu görüntüleri paylaştı! Kaçak göçmenler böyle tespit edildiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ege Denizi’nden geçmek isteyen kaçak göçmenlerin İnsansız Hava Aracı (İHA) ile tespiti sonrasında güvenlik güçlerince yakalanma görüntülerini paylaştı.
27.06.2022Haberler
Bakan Soylu görüntüleri paylaştı! Kaçak göçmenler böyle tespit edildi
Bakan Soylu görüntüleri paylaştı! Kaçak göçmenler böyle tespit edildiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ege Denizi’nden geçmek isteyen kaçak göçmenlerin İnsansız Hava Aracı (İHA) ile tespiti sonrasında güvenlik güçlerince yakalanma görüntülerini paylaştı.
27.06.2022Siyaset
Yunan medyası: Türkiye Ege Denizi'ni ikiye bölüyor!
Yunan medyası: Türkiye Ege Denizi'ni ikiye bölüyor!Kendi denizaltısını inşa etmeye hazırlanan Ankara'nın hamlesini manşete taşıyan gazeteler, NATO zirvesi öncesi gerilimin daha da tırmandığını yazdı.
27.06.2022Dünya
Karadeniz'de sel suları evleri sarıyor! En kritik saatler
Karadeniz'de sel suları evleri sarıyor! En kritik saatlerAFAD ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından kırmızı kod uyarısı yapılan Kastamonu, Bartın, Sinop ve Zonguldak'ta şiddetli yağış etkili oluyor. Çay ve derelerin taştığı bölgede, binaların giriş katlarını su basarken, bölge halkı da üst katlara çıkmaları konusunda uyarıldı. Öte yandan tahliyelerle ilgili de dikkat çeken bir görüntü paylaşıldı. 5 Bakan sel bölgesine gitti. İşte peş peşe gelen kritik açıklamalar...
27.06.2022Gündem
Kolombiya'da bir boğa güreşi etkinliğinde tribün çöktü
Kolombiya'da bir boğa güreşi etkinliğinde tribün çöktüYerle bir olan üç katlı ahşap tribün en az dört kişinin ölmesine ve onlarca insanın yaralanmasına yol açtı. Tribünde çökme anında kaç kişinin olduğu bilinmiyor.
27.06.2022Dünya
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittik
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittikTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan Parlamentosu'nun önünde Türk bayrağı açarak yaptığı basın açıklamasına ilişkin, "Yunanistan Parlamentosu önünde bir grup Türk düşmanı, açıklama yapmamızı engellemek istedi. Biz Yunanistan’a barış için gittik" dedi.
26.06.2022Siyaset
Yunan casusu MİT yakaladı! Operasyonunun detayları belli oldu
Yunan casusu MİT yakaladı! Operasyonunun detayları belli olduTürkiye'ye yönelik casusluk faaliyetinde bulunduğu ve Yunanistan Ulusal İstihbarat Teşkilatı adına çalışan Yunan vatandaşı Muhammed Amar Ampara'nın MİT tarafından yakalandığı bildirildi. Operasyona ilişkin detaylar da belli oldu.
25.06.2022Gündem
İletişim Başkanı Altun'dan Yunanistan'a Ege Denizi tepkisi: Gerginliğin kimseye faydası yok
İletişim Başkanı Altun'dan Yunanistan'a Ege Denizi tepkisi: Gerginliğin kimseye faydası yokCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, El Cezire’de yayımlanan makalesinde Yunanistan’ın attığı adımlar nedeniyle son dönemde Ege’de yaşanan gerginliği değerlendirdi. Altun, “Ege Denizi'nde sürekli gerginliğin kimseye faydası yoktur” dedi.
25.06.2022Siyaset
Son depremler Kandilli Rasathanesi: 25 Haziran Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
Son depremler Kandilli Rasathanesi: 25 Haziran Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika depremler araştırılıyor. Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 25 Haziran son depremler listesi.
25.06.2022Gündem
Türkiye'den AB Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’ndeki kararlara tepki
Türkiye'den AB Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’ndeki kararlara tepkiDışişleri Bakanlığı'ndan, Avrupa Birliği (AB) Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde kabul edilen kararlara ilişkin yapılan açıklamada "AB artık, Türkiye'nin üyelik süreci ve ülkemizle iş birliğinden sağlanacak yararları, Yunanistan ve GKRY'nin dar görüşlü iddialarına feda etmemesi gerektiğini idrak etmelidir" denildi.
24.06.2022Siyaset
ABD'den Yunanistan'a 'Suda' kıyağı!
ABD'den Yunanistan'a 'Suda' kıyağı!ABD uçak gemilerinin ağırlandığı Girit Adası'nda gerçekleşecek 190 milyon euroluk değişiklik, Yunan donanmasının Doğu Akdeniz planının bir parçası. Kathimerini, ABD tarafından verilen 'dolaylı' desteği yazdı.
23.06.2022Dünya
Kayıp baş denizden çıktı
Kayıp baş denizden çıktıBilim insanları Yuna- nistan’da Ulusal Arkeoloji Müzesi’nde sergilenen “Antikytheralı Herkül” heykelinin kesik başını bulduklarını duyurdu.
23.06.2022Kültür Sanat
CHP lideri  Aydın’da!
CHP lideri Aydın’da!Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Kuşadası’nda toplu açılış ve temel atma törenine katılacak. Ardından da Didim’de yeni biten amfitiyatroyu hizmete açacak.
22.06.2022Ege
Son depremler Kandilli Rasathanesi | Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
Son depremler Kandilli Rasathanesi | Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Son dakika depremler listesi. Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmayacağını, Kandilli son depremler listesinden görüntüleyebiliyor. İşte 22 Haziran son dakika depremler.
22.06.2022Gündem
Akdeniz’de göçmenleri Türk kaptan kurtardı
Akdeniz’de göçmenleri Türk kaptan kurtardıDaha önce de Orta Akdeniz’de pek çok mülteciyi kurtaran Türk gemilerine M/V Aslıhan eklendi.
22.06.2022Gündem
ABD dışında ilk kez Türkiye bu konsepti uyguladı! Sürü SİDA'lar yeni bir dönem başlatacak
ABD dışında ilk kez Türkiye bu konsepti uyguladı! Sürü SİDA'lar yeni bir dönem başlatacakİlk kez görücüye çıkan Albatros Sürü İDA/MİR İDA iş birliği Türkiye’nin kabiliyetlerini göstermesi açısından kritik öneme sahip. Sürü SİDA'lar yeni bir dönemin habercisi.
21.06.2022Ekonomi
Türkiye ve Yunanistan'da çarpıcı anket! ABD iki tarafta da kaybeden
Türkiye ve Yunanistan'da çarpıcı anket! ABD iki tarafta da kaybedenNATO zirvesi öncesinde gerilimin düşürülmesi için ABD ve Almanya'nın devreye girdiğini yazan Yunan medyası, Mayıs ayı başında yapılan araştırmanın sonuçlarını sayfasına taşıdı.
20.06.2022Dünya
TBMM Başkanı Şentop: Göç sorununun Türkiye'nin omuzlarına yıkılması haksızlıktır
TBMM Başkanı Şentop: Göç sorununun Türkiye'nin omuzlarına yıkılması haksızlıktırKüresel Parlamenter Göç Konferansı'nda konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Düzensiz ve zorunlu göç olgusu bugün ülkelerin veya bölgelerin sorunu olmaktan çıkmış, bütün dünyanın sorunu haline gelmiştir. Göç meselesi Türkiye’nin sorunu olmadığı gibi, bu sorunun maddi ve manevi külfetinin de sadece Türkiye’nin omuzlarına yıkılması büyük bir haksızlıktır" dedi.
20.06.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Göç olgusu tüm dünyanın sorunu haline gelmiştir
TBMM Başkanı Şentop: Göç olgusu tüm dünyanın sorunu haline gelmiştirKüresel Parlamenter Göç Konferansı’nda konuşan TBMM Başkanı Şentop, “Düzensiz ve zorunlu göç olgusu bugün ülkelerin veya bölgelerin sorunu olmaktan çıkmış; bütün dünyanın sorunu haline gelmiştir. Göç meselesi bize bütün insanlığın kaderinin, geleceğinin ortak olduğunu gösteren bir meseledir” dedi.
20.06.2022Siyaset
Türkiye-Yunanistan gerginliği tırmanıyor! Dendias'tan skandal sözler
Türkiye-Yunanistan gerginliği tırmanıyor! Dendias'tan skandal sözlerAnkara-Atina hattında tansiyon Yunanistan cephesinden gelen açıklama ile arttı. Ülke basınına konuşan Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Türkiye'yi suçlayan skandal açıklamalara imza attı.
19.06.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Ege Denizi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.