Ek Gelir

Ek Gelir

Son dakika ek gelir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ek gelir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ek gelir haber sayfamızda...

Ek Gelir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.574 ek gelir haberi bulunmuştur.
Devlet desteği ile kurdu! Aylık 80 bin TL olan elektrik gideri sıfıra indi
Devlet desteği ile kurdu! Aylık 80 bin TL olan elektrik gideri sıfıra indi Yozgat’ta devlet desteğiyle büyükbaş hayvan çiftliği kuran serbest veteriner hekim Altan Gültekin, çiftliğin enerji ihtiyacını Güneş Enerji Sistemi (GES) ile karşılıyor.
18.02.2024 Ekonomi
57 bin liraya kiralık diploma! 6 Şubat gerçeği: 'Hiç gitmediği projeye imza atıyor'
57 bin liraya kiralık diploma! 6 Şubat gerçeği: 'Hiç gitmediği projeye imza atıyor' Son dönemde iş kurmak isteyenlerin tercih ettiği yöntem, can güvenliğini tehdit ediyor. 800 lira ila 57 bin lira arasında değişen kiralık diplomalarla açılıp işletilen iş yerleri, hem açan hem de açılmasını sağlayanlar için 'dolandırıcılık' suçu da teşkil ediyor. Özellikle yeni mezunlar para kazanmak için hiç gitmediği projeye imza atıyor, hiç görmediği ürüne onay veriyor. Tehlikenin boyutunu uzmanlara sorduk.
2.02.2024 Gündem
Uyuyarak 400 bin lira kazanacak işçi aranıyor! 'Yatağa dikkat, beyni değiştiriyor'
Uyuyarak 400 bin lira kazanacak işçi aranıyor! 'Yatağa dikkat, beyni değiştiriyor' 2024 yılının en ilginç iş ilanı geçtiğimiz günlerde verildi: Bir yatak firması sadece uyuyarak 400 bin lira para kazanacak işçi arıyor! Ek gelir sağlamak isteyenlere de uygun olduğu belirtilen bu iş için bazı şartları sağlamak gerekiyor. "Kötü yatak uykuyu etkiler. Uykusuz kalanlar birbirlerine saldırmaya başlar" diyen Prof. Dr. Hakan Kaynak'a göre sağlıklı bir uykunun şifresi ise beynimizde saklı.
19.01.2024 Genel Sağlık
Cibuti Hakkında Bilgiler; Cibuti Bayrağı Anlamı, 2024 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Cibuti Hakkında Bilgiler; Cibuti Bayrağı Anlamı, 2024 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı Cibuti kıyı boyu uzanan büyük sahilleriyle ziyaretçilerine güzel anlar yaşatan ülkelerden birisidir. Türkiye'den direkt uçuşların olmadığı ülkeye, dilerseniz aktarmalı şekilde gidebilirsiniz. Cibuti neresidir, para birimi hangisi, resmi dili nedir, Türkiye ile saat farkı ne kadar, başkenti neresi ve nüfusu ne kadardır sorularının yanıtlarını sizin için derledik.
3.01.2024 Tatil
BES İPTALİ 2024: Otomatik ve Zorunlu BES Nasıl İptal Edilir? SMS ve Telefonla Bireysel Emeklilik İptal İşlemleri
BES İPTALİ 2024: Otomatik ve Zorunlu BES Nasıl İptal Edilir? SMS ve Telefonla Bireysel Emeklilik İptal İşlemleri Bireysel Emeklilik, kişilerin iş hayatında birikim yapabilmelerini sağlayan özel emeklilik sistemedir. Emeklilik döneminde harcanabilmesi amaçlanmaktadır. Emeklilik döneminde ek gelir sağlayarak refah bir yaşam sürmesi amaçlanan bu sisteme katılmak zorunlu değildir. 18 yaşını geçen herkes dilerse Bireysel Emeklilik Sistemine katılabilir. Dileyen Bireysel Emeklilik iptali yaparak sistemden çıkabilirler. Otomatik katılım BES iptali için yapılması gereken birkaç işlem bulunur ve şartlar vardır. Zorunlu BES iptali nasıl yapılır? “Bireysel Emeklilik İptali 2024” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
3.01.2024 Ekonomi
Amerika Vizesi Nasıl Alınır? (2024) - Gerekli Evraklar Ve Vize Ücreti
Amerika Vizesi Nasıl Alınır? (2024) - Gerekli Evraklar Ve Vize Ücreti Amerika en çok ziyaret edilen ve dünyanın en önemli ülkeleri arasında yer almaktadır. Hem ziyaret hem de ticari açıdan önemli olduğundan dolayı, yıl içerisinde yoğun şekilde insan ülkeye ulaşım sağlıyor. Peki, Amerika vizesi nasıl alınır? (2024) - Gerekli evraklar ve vize ücreti.
1.01.2024 Tatil
Bilirkişi Nasıl Olunur? 2024'de İş Hukuku Bilirkişi Olma Şartları
Bilirkişi Nasıl Olunur? 2024'de İş Hukuku Bilirkişi Olma Şartları Ek kazanç sağlamak için önemli bir gelir imkanı sunan ‘bilirkişilik’ işini pek çok kişi merak ediyor. Bunu doğrudan meslek haline getiren kişiler de bulunduğundan şartlar araştırılmaktadır. İşte bilirkişi nasıl olunur, 2024 iş hukuku bilirkişi olma şartları hakkında bilgiler.
1.01.2024 Kariyer
Suudi Arabistan'da ne oldu? Dezenformasyonla Mücadele Merkezi'nden bilgilendirme geldi
Suudi Arabistan'da ne oldu? Dezenformasyonla Mücadele Merkezi'nden bilgilendirme geldi Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi'nden Galatasaray ve Fenerbahçe arasında Suudi Arabistan'da oynanması planlanan Turkcell Süper Kupa maçının ertelenmesine giden süreçte yaşananlarla ilgili açıklama geldi.
30.12.2023 Gündem
Ayet, hadis yazıyor diye atmayınca iş kurdu! '1 Ocak ve 1 Nisan'a çok talep var'
Ayet, hadis yazıyor diye atmayınca iş kurdu! '1 Ocak ve 1 Nisan'a çok talep var' Odasında Kur'an-ı Kerim okuyor, takvim yapraklarından namaz vakitlerini öğrenip arkasındaki hadis ve ayetlere bakıyordu. Ev halkı ise Hacı Kamil dedenin atmaya kıyamayıp biriktirdiği bu kağıtlardan bıkmıştı, hatta gizli gizli yakıyorlardı. Ancak torunu Fatih Demir bir doğum gününde, teyzesi kendisine doğduğu günün takvim yaprağını verince işini kurdu.
18.12.2023 Yaşam
Trendyol müşterilerinin hep yanında
Trendyol müşterilerinin hep yanında Trendyol, kurulduğu günden bu yana Türkiye’ye ve ekosisteme en büyük pozitif etkiyi yaratan şirket olma hedefiyle satıcılarının işlerini büyütürken müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor ve ekosistemi geliştiriyor. Bu sorumluluk ile çalışmalarını yürüten Trendyol, müşterileri ve satıcıları için daha fazla değer yaratmak adına çalışmalarını yürütüyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarını müşterileriyle buluşturan Trendyol, hem satıcıların hem de müşterilerin güvenini kazanarak kalplerde yer ediniyor. Kasım kampanyalarını #İyiKiAlmışım çatısı altında toplayan Trendyol, sunduğu avantajlı fiyatlar, indirimler, kuponlar, hızlı teslimat, hızlı müşteri desteği ve iade süreçleriyle müşteri memnuniyetini artıracak.
21.11.2023 Advertorial
Süper Kupa'nın oynanacağı yer kesinleşti! TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı
Süper Kupa'nın oynanacağı yer kesinleşti! TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, "Süper Kupa nerede oynanacak?" sorusuna son noktayı koydu.
16.11.2023 Süper Lig
Kolaydan para kazanmak için bu yöntemi denedi! Şimdi bin pişman
Kolaydan para kazanmak için bu yöntemi denedi! Şimdi bin pişman Sosyal medya üzerinden 'ek gelir kazanmak ister misiniz' başlıklı reklamlar yayınlayan şahıslar tuzaklarına çektikleri kişilere ek gelir imkanı sunacaklarını söyleyerek dolandırıyor. Arnavutköy'de yaşayan Batuhan Yerdelen isimli gençte sanal dolandırıcıların tuzağına düşerek 30 bin TL dolandırıldı.
14.11.2023 Haberler
Kolaydan para kazanmak için bu yöntemi denedi! Şimdi bin pişman
Kolaydan para kazanmak için bu yöntemi denedi! Şimdi bin pişman Sosyal medya üzerinden 'ek gelir kazanmak ister misiniz' başlıklı reklamlar yayınlayan şahıslar tuzaklarına çektikleri kişilere ek gelir imkanı sunacaklarını söyleyerek dolandırıyor. Arnavutköy'de yaşayan Batuhan Yerdelen isimli gençte sanal dolandırıcıların tuzağına düşerek 30 bin TL dolandırıldı.
14.11.2023 Gündem
Hobi amacıyla başlandı! Ekonomiye 100 milyon TL katkısı var
Hobi amacıyla başlandı! Ekonomiye 100 milyon TL katkısı var Ordu'da fındığın yanında ek gelir elde edilmesi amacıyla dikilen kivinin gelirleri hızla yükselmeye başladı. Ordu kivisi, ekonomiye 100 milyon lira civarında katkı sağlar oldu.
13.11.2023 Kobi
Hobi için başlandı: Yıllık getirisi 100 milyon TL
Hobi için başlandı: Yıllık getirisi 100 milyon TL Türkiye’nin ‘coğrafi işaret belgeli’ ilk kivisi olan Ordu kivisinde hasat devam ediyor. Bu yıl, geçen yıllara göre ciddi oranda rekolte kaybı olan kivide 5 bin tonun üzerinde hasat beklenirken, Ordu iline de 100 milyon TL ekonomik katkı sağlaması hedefleniyor.
13.11.2023 Haberler
Hobi için başlanmıştı! Kividen elde edilen gelir dudak uçuklattı
Hobi için başlanmıştı! Kividen elde edilen gelir dudak uçuklattı Ordu'da fındığın yanında ek gelir elde edilmesi amacıyla dikilen kivinin gelirleri hızla yükselmeye başladı. Ordu kivisi, ekonomiye 100 milyon lira civarında katkı sağlar oldu.
13.11.2023 Ekonomi
Bakan Işıkhan'dan 3600 ek gösterge ve asgari ücret açıklaması
Bakan Işıkhan'dan 3600 ek gösterge ve asgari ücret açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, 3600 ek gösterge ve asgari ücret çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
2.11.2023 Ekonomi
'Hünnap' gelir kapısı oldu
'Hünnap' gelir kapısı oldu Mersin'de dalları dikenli olduğu için yaban hayvanlarına karşı çit bitkisi olarak dikilen, aynı zamanda şifa deposu olan 'hünnap' bazı üreticilerin gelir kaynağı oldu. Kilogramı 40 ile 50 TL arasında satılan hünnap meyvesinin obeziteden kemiklerin güçlenmesine kadar birçok faydası bulunduğu belirtildi.
25.10.2023 Ekonomi
Çalışana ek iş müjdesi! Sözleşme mahkemeden döndü
Çalışana ek iş müjdesi! Sözleşme mahkemeden döndü Geçim sıkıntısı yaşayanların, ek gelir hedefiyle ek işte çalışmasının önü resmen açıldı. Bölge Adliye Mahkemesi, işçinin bir başka işte çalışmasını yasaklayan sözleşme hükmüne ilişkin emsal bir karara imza attı.
22.10.2023 Ekonomi
Üniversiteli yurtlara dönüyor
Üniversiteli yurtlara dönüyor Üniversiteler, yarın açılıyor. Öğrenciler de yurtlara yerleşmeye başladı. Öğrencilerin bir kısmı 25 Eylül’den itibaren yurtları doldururken bazıları ise tatilini son gününe kadar kullanmayı tercih etti.
1.10.2023 Eğitim
AYM: Ek MTV ödenecek
AYM: Ek MTV ödenecek Anayasa Mahkemesi (AYM), 2023 yılında çifte Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) alınmasını öngören yasal düzenlemenin iptali istemini reddetti. Oybirliği ile alınan kararın ardından MTV borçlarını ödemeyen vatandaşlardan gecikme faizi ile tahsilat yapılacak, vergisi ödenmeyen araç satılamayacak.
29.09.2023 Ekonomi
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı! Süper Kupa maçının tarihi belli oldu
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı! Süper Kupa maçının tarihi belli oldu Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçının tarihini açıkladı. Büyükekşi, kulüplerin final mücadelesini yurt dışında oynamak istediğini dile getirdi.
26.09.2023 Süper Lig
Trendyol, Mega Eylül ile sonbahar alışverişinde müşterilerinin yanında
Trendyol, Mega Eylül ile sonbahar alışverişinde müşterilerinin yanında Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, kurulduğu günden bu yana Türkiye’ye ve ekosisteme en büyük pozitif etkiyi yaratan şirket olma hedefiyle satıcılarının işlerini büyütürken, müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Sonbahar alışverişi yaparken, tasarruf etmek isteyen müşterileri için 12-17 Eylül’de Mega Eylül kampanyasını sunan Trendyol, satıcılarının da iş hacmini büyütmelerine katkı sağlıyor.
12.09.2023 Advertorial
Orada bir köy yok uzakta! Artık yumurta bile fabrikadan
Orada bir köy yok uzakta! Artık yumurta bile fabrikadan Türkiye’de köyde yaşayan sayısı her yıl daha da düşüyor. Yaşlanan nüfusun yerine tarım ve hayvancılığı devralacak genç nüfusun olmaması köyde çiftçiliği bitme noktasına getirdi. Milliyet’e konuşan muhtarlar, durumu ‘Giden dönmüyor, genç nüfus azalıyor’ diye özetliyor. Tarım uzmanı Prof. Özkaya da ‘Kimyasalsız metotla köylerde üretimi yeniden artırabiliriz’ görüşünde.
29.08.2023 Gündem
Yapılamaz denileni yaptı, şimdi taleplere yetişmekte zorlanıyor
Yapılamaz denileni yaptı, şimdi taleplere yetişmekte zorlanıyor Sivas’ta bir vatandaş bozkırda kurduğu serada ‘Burada yetişmez’ denilen domates yetiştirdi. Antalya’da gördüğü seralardan etkilenen vatandaş, 5 dönüm arazi üzerine kurduğu serada yıllık yaklaşık 100 ton domates üretiyor.
25.08.2023 Kobi

Benzer Haber Etiketleri

Ek Gelir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.