Ek Ödeme

Ek Ödeme

Son dakika ek ödeme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ek ödeme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ek ödeme haber sayfamızda...

Ek Ödeme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.330 ek odeme haberi bulunmuştur.
Son dakika! Sağlık Bakanlığı personeline 4 ay süreyle ek ödeme
Son dakika! Sağlık Bakanlığı personeline 4 ay süreyle ek ödemeSon dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görevli personele, 1 Nisan 2021'den itibaren geçerli olmak üzere 4 ay süreyle ek ödeme yapılabilecek.
7.05.2021Gündem
Yüz binlerce kişiyi ilgilendiriyor! Ek ödeme kararı...
Yüz binlerce kişiyi ilgilendiriyor! Ek ödeme kararı...Uzman doktor, Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) aracılığıyla mesai dışı çalışmasına ilişkin ek ödemesini aldı.
24.04.2021Ekonomi
Son Dakika Haberi: Korona vurgunu! Sonunda bu da oldu...
Son Dakika Haberi: Korona vurgunu! Sonunda bu da oldu...Gelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 320 bin 78 Kovid-19 testi yapıldı, 63 bin 82 kişinin testi pozitif çıktı, 289 kişi yaşamını yitirdi. Öte yandan bazı özel hastanelerin koronavirüs hastalarını yüksek tedavi ücretleriyle kabul ettiği iddiası ortalığı karıştırdı.
17.04.2021Gündem
Dijital euro değerlendirme sonuçları açıklandı
Dijital euro değerlendirme sonuçları açıklandıAvrupa Merkez Bankası (ECB) dijital euro konusunda yapılan değerlendirmelerin sonuçlarını açıkladı.
14.04.2021Uzmanpara
15 Temmuz şehit yakınları ve gazilerine 1500 liralık ödeme gerçekleştirildi
15 Temmuz şehit yakınları ve gazilerine 1500 liralık ödeme gerçekleştirildiTürkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı tarafından 15 Temmuz şehit yakınları ve gazilerine yapılan 1000 liradan 1500 liraya çıkarılan ödeme, hesaplara yatırıldı.
13.04.2021Ekonomi
Son dakika...  TSK Personel Kanun teklifi Meclis'te yasalaştı
Son dakika... TSK Personel Kanun teklifi Meclis'te yasalaştıGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı kadrolarında görevli personelin tecrübelerinden daha uzun süreli ve etkin şekilde yararlanılması, özlük haklarının iyileştirilmesi gibi düzenlemeleri içeren TSK Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda yasalaştı
18.02.2021Gündem
Askerlik kaç ay 2021, uzadı mı, 6,9,12,18 ay mı? Yeni askerlik düzenlemesi neler?
Askerlik kaç ay 2021, uzadı mı, 6,9,12,18 ay mı? Yeni askerlik düzenlemesi neler?Askerlik süresi ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Yeni askerlik düzenlemesi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi. Düzenlemede, uzman erbaşların emeklilik yaş haddi ile ilgili ayrıntılar yer aldı. Askerliğin 12 ve 18 ay olacağı ile ilgili iddialar gündemde yer alıyor. Peki askerlik kaç ay 2021, uzadı mı?
11.02.2021Gündem
Promosyon Nedir? Bankalarda Promosyon Ödemesi Neden Yapılır?
Promosyon Nedir? Bankalarda Promosyon Ödemesi Neden Yapılır?Latince kökenli bir kelime olan promosyon sözcüğünün orijinal hali ''promotion'' şeklinde yazılır. Bir ürünü tanıtmak ya da bir şirketin marka bilinirliğini arttırmak için yapılan reklam çalışmalarına promosyon denir. Reklamdan daha geniş kapsamlı bir terimdir. Çünkü halkla ilişkiler, sosyal medya uzmanlığı ve pazarlamacılık gibi farklı uzmanlık alanları da kapar. Promosyon nedir ve bankalarda promosyon ödemesi neden yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
7.02.2021Ekonomi
Askerlik kaç ay oldu, 6,9,12,18 ay mı, uzadı mı 2021? Yeni askerlik düzenlemesi son dakika gelişmeleri neler?
Askerlik kaç ay oldu, 6,9,12,18 ay mı, uzadı mı 2021? Yeni askerlik düzenlemesi son dakika gelişmeleri neler?Askerliğin uzadığına dair iddialar gündemde yer alıyor. Askerliğin 12 ya da 18 aya çıkacağı iddialara ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Diğer taraftan ise TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edilen yeni askerlik düzenlemesinin ayrıntıları merak konusu. Peki askerlik kaç ay oldu, uzadı mı? İşte yeni askerlik düzenlemesi ile ilgili ayrıntılar...
7.02.2021Gündem
Çiğli Tramvayı Hattı'nın temeli atıldı
Çiğli Tramvayı Hattı'nın temeli atıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çiğli Tramvay Hattı'nın temel atma törenine katıldı. 14 istasyonlu hat, 2 yıl sonra hizmete girecek.
6.02.2021Siyaset
2021 Askerlik kaç ay? Askerlik süresi uzadı mı? Yeni askerlik düzenlemesi-sistemi ile ilgili ayrıntılar...
2021 Askerlik kaç ay? Askerlik süresi uzadı mı? Yeni askerlik düzenlemesi-sistemi ile ilgili ayrıntılar...Askerlik süresinin uzayıp uzamadığı, ve kaç ay olduğu ile ilgili ayrıntılar gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Yeni askerlik düzenlemesinin TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edilmesinden sonra "askerlik uzadı mı?" sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Yeni askerlik düzenlemesi ile ilgili detaylar haberde yer alıyor. Peki askerlik kaç ay oldu 2021? İşte askerlik son dakika gelişmeleri...
6.02.2021Gündem
Askerlik uzadı mı, kaç ay, 6,9,12,18 ay mı oldu 2021? Son dakika yeni askerlik düzenlemesi nedir? İşte son ayrıntılar...
Askerlik uzadı mı, kaç ay, 6,9,12,18 ay mı oldu 2021? Son dakika yeni askerlik düzenlemesi nedir? İşte son ayrıntılar...Askerlik süresi ile ilgili detaylar merak ediliyor. TBMM Milli Savunma Komisyonunda, yeni askerlik düzenlemesi kabul edildi. Düzenlemenin kabul edilmesi sonrasında yeni ayrıntılar araştırılmaya başladı. Askerlik süresinin değişip değişmediği araştırılıyor. Peki askerlik uzadı mı, kaç ay 2021? İşte yeni askerlik düzelmesi ayrıntıları...
4.02.2021Gündem
Son dakika - Fenerbahçe İrfan Can Kahveci'yi açıkladı! 7 milyon euro bonservis...
Son dakika - Fenerbahçe İrfan Can Kahveci'yi açıkladı! 7 milyon euro bonservis...Fenerbahçe, transferin gözde ismi İrfan Can Kahveci ile 4.5 yıllık anlaşma sağladı. Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'nin 7 milyon euro karşılığında transfer edildiğini KAP'a bildirdi. İrfan Can Kahveci canlı yayında formayı giydi. Yıldız isim ilk açıklamasında "Babamın hayallerini gerçekleştirdiğim için çok mutluyum" dedi.
31.01.2021Basaksehir
Askerlik süresi uzatıldı mı? Askerlik 9 aya mı çıkacak? İşte yeni askerlik düzenlemesi...
Askerlik süresi uzatıldı mı? Askerlik 9 aya mı çıkacak? İşte yeni askerlik düzenlemesi...TSK Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edildi. Yeni askerlik düzenlemesi sonrası kafalarda birtakım soru işaretleri oluşurken "Askerlik süresi uzatıldı mı? askerlik 9 aya mı çıkacak?" soruları sorulmaya başlandı. İşte detaylar...
29.01.2021Gündem
Son dakika... Yeni askerlik düzenlemesi komisyonda kabul edildi
Son dakika... Yeni askerlik düzenlemesi komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı kadrolarında görevli personelin tecrübelerinden daha uzun süreli ve etkin şekilde yararlanılması, özlük haklarının iyileştirilmesi gibi düzenlemeleri içeren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi.
28.01.2021Siyaset
Emekliler:  Ek ödeme oranı artırılsın
Emekliler: Ek ödeme oranı artırılsınTürkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, emekliler için vergi iadesinin yerine getirilen ek ödeme uygulamasındaki yüzde 4-5’lik oranın yüzde 10’a yükseltilmesini talep etti.
23.01.2021Ekonomi
Bakan açıkladı! Ödemeler yarın yapılacak
Bakan açıkladı! Ödemeler yarın yapılacakAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, harp ve vazife malullerinin 2020 yılı ek ödemelerinin yarın hesaplara yatırılacağını duyurdu.
21.01.2021Ekonomi
Üniversite hastanelerinde çalışanlara ek ödeme
Üniversite hastanelerinde çalışanlara ek ödemeSağlık Bakanlığı’na bağlı sağlık tesislerinde görevli personelin ardından üniversite hastanelerinde görev yapan personele de ek ödeme geldi. Resmi Gazete’de yayımlanan “Yükseköğretim Kurumlarında Döner Sermaye Gelirlerinden Yapılacak Ek Ödemenin Dağıtılmasında Uygulanacak Usul ve Esaslara İlişkin Yönetmelik” ile 18 Şubat 2011 tarihli yönetmeliğe geçici madde eklendi.
20.01.2021Gündem
Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak? Sağlık çalışanlarına ek ödemeden kimler yararlanacak?
Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak? Sağlık çalışanlarına ek ödemeden kimler yararlanacak?Sağlık çalışanlarına ek ödeme yapılacağı açıklandı. Yeni düzenleme ile birlikte sağlık çalışanlarına yapılacak ek ödemenin yapılacağı tarih ve kimlerin alacağı ile ilgili ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Peki sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak, kimlere verilecek? İşte detaylar...
12.01.2021Gündem
Milliyet'te Gündem (12 Ocak 2021)
Milliyet'te Gündem (12 Ocak 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları...
12.01.2021Haberler
Son dakika! Sağlık çalışanlarını ilgilendiriyor: Ek ödeme...
Son dakika! Sağlık çalışanlarını ilgilendiriyor: Ek ödeme...Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görevli personele, 1 Kasım 2020'den itibaren geçerli olmak üzere 2 ay süreyle ek ödeme yapılabilecek.
11.01.2021Gündem
ING’LİLER TÜRKİYE GENELİNDE 12 BİN ATM’Yİ ÜCRETSİZ KULLANABİLECEK
ING’LİLER TÜRKİYE GENELİNDE 12 BİN ATM’Yİ ÜCRETSİZ KULLANABİLECEKING Türkiye, özel bankalar ile gerçekleştirdiği iş birlikleriyle ATM ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye İş Bankası’nın ardından Akbank ile de iş birliği yapan ING, 12 binden fazla ATM’yi ING müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yeni iş birliğiyle birlikte ING’lilerin ATM’ye erişiminin 12 kat arttığını söyleyen ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, müşterilerinin bu iki bankanın Türkiye genelindeki tüm ATM’lerini hiçbir koşul ve ek ödeme olmadan kullanabildiğini ifade etti.
11.01.2021Marka Haberleri
ING’lilerin ATM’ye  erişimi 12 kat arttı
ING’lilerin ATM’ye erişimi 12 kat arttıING Türkiye, özel bankalar ile gerçekleştirdiği iş birlikleriyle ATM ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye İş Bankası’nın ardından Akbank ile de iş birliği yapan ING, 12 binden fazla ATM’yi ING müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yeni iş birliğiyle birlikte ING’lilerin ATM’ye erişiminin 12 kat arttığını söyleyen ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, müşterilerinin bu iki bankanın Türkiye genelindeki tüm ATM’lerini hiçbir koşul ve ek ödeme olmadan kullanabildiğini ifade etti
10.01.2021Ekonomi
Aylık geliri 9 milyon lira
Aylık geliri 9 milyon liraABD’li teknoloji devi Apple’ın piyasa değeri 2 trilyon doların üzerine çıktı. Şirketin CEO’su Tim Cook’un 2020 yılı kazancı da 14.8 milyon dolar (yaklaşık 108 milyon lira) olarak belirlendi. Cook’un aylık geliri 9 milyon lira olarak gerçekleşti
7.01.2021Ekonomi
Son Dakika: Memur zammı sonrası bir zam da oraya! 740 lira...
Son Dakika: Memur zammı sonrası bir zam da oraya! 740 lira...Açıklanan enflasyon rakamı ile birlikte memur emeklilerinin yeni yılda alacakları zamlı maaşları da belli oldu. Buna göre, memur emeklileri, ocak ayında maaşlarını yüzde 7.36 zamlı alacak. Yeni zamlarla birlikte memur emeklilerinin her ay aldıkları ek ödeme tutarı da artacak. İşte detaylar...
6.01.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ek ödemeaskerlikyeni askerlik düzenlemesiaskerlik uzadı mıekonomi

Ek Ödeme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.