Ek Zam

Ek Zam

Son dakika ek zam haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ek zam gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ek zam haber sayfamızda...

Ek Zam

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.431 ek zam haberi bulunmuştur.
Baş edemeyeceğim hiçbir zorluk yok
Baş edemeyeceğim hiçbir zorluk yok İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Milliyet Ege Temsilcisi Aslı Öktener ve spor yazarımız Fatih Tanfer’e çalışmalarını anlattı.
13.05.2024 Ege
Bakan Işıkhan'dan asgari ücret açıklaması! 'Ara zam' sorusuna cevap verdi
Bakan Işıkhan'dan asgari ücret açıklaması! 'Ara zam' sorusuna cevap verdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, katıldığı canlı yayında asgari ücrete ara zamma ilişkin sorulan soruya "Temmuz'da artış yapılmayacağı dikkate alınarak Ocak ayında ona göre artış yapıldı. Ekonomi denge işidir. Bunu gözetmemiz gerekiyor" yanıtını verdi.
27.04.2024 Ekonomi
Bakan Şimşek'ten KDV açıklaması
Bakan Şimşek'ten KDV açıklaması Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.
8.04.2024 Ekonomi
Son dakika! İYİ Parti'de 31 Mart depremi! Akşener kararını verdi
Son dakika! İYİ Parti'de 31 Mart depremi! Akşener kararını verdi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçimli olağanüstü genel kurultay için merakla beklenen kararını duyurdu.
8.04.2024 Gündem
Merkez Bankası'ndan asgari ücret vurgusu! Ek zam gelecek mi? Ekonomist Muhammet Bayram kritik soruyu cevapladı
Merkez Bankası'ndan asgari ücret vurgusu! Ek zam gelecek mi? Ekonomist Muhammet Bayram kritik soruyu cevapladı Merkez Bankası, 2023 enflasyon hedefinden sapıldığı için yasa gereği hükümete açık mektup gönderdi. Metinde asgari ücrete ilişkin tek zam vurgusu da vardı. Peki asgari ücrete yıl ortasında zam gelecek mi, gelmeyecek mi? Ekonomist Muhammet Bayram merak edilenleri cevapladı.
8.04.2024 Ekonomi
Asgari ücrete ek zam gelecek mi? HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan'dan açıklama
Asgari ücrete ek zam gelecek mi? HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan'dan açıklama Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Eğer enflasyondaki bu yükseliş ve fiyatlardaki bu artış söz konusu olursa doğal olarak bu tartışmalar hızlanacaktır. Temmuz ayındaki şartlara göre hem Sayın Bakanla hem de kamuoyundaki diğer aktörlerle konunun görüşülmesi gerekmekte" dedi.
21.03.2024 Ekonomi
'Cumhur İttifakı'nın karşısında kardeşlik ittifakı var'
'Cumhur İttifakı'nın karşısında kardeşlik ittifakı var' CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Cumhur İttifakı'nın karşısında kardeşlik ittifakı var. Ülkesini sevenlerin milletine sahip çıkanların ittifakı var. Bizim ittifakımız Türkiye ittifakı. Yağmur gibi oyları sandıkta buluşturun" şeklinde konuştu.
13.03.2024 Gündem
EMEKLİYE EK ZAM SON DAKİKA GELİŞMELER || SSK, Bağ-Kur emeklilerine seçimden önce seyyanen zam yapılacak mı? 31 Mart seçimlerinden önce emekliye ek zam var mı?
EMEKLİYE EK ZAM SON DAKİKA GELİŞMELER || SSK, Bağ-Kur emeklilerine seçimden önce seyyanen zam yapılacak mı? 31 Mart seçimlerinden önce emekliye ek zam var mı? Milyonlarca emekli seçim öncesinde maaşlarına ek zam yapılıp yapılmayacağı sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamada en düşüğü 10 bin TL olan emekli maaşının yeterli olmadığını ifade etmişti. Bu gelişme sonrasında maaşlara seyyanen bir zam olup olmayacağı SSK, Bağ-Kur emeklileri tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Emekliye ek zam olacak mı? İşte son gelişmeler...
10.03.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ EK ZAMMI SON GELİŞMELERİ 2024 |📌 Emekli maaşına ek zam yapılacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli için açıklama! Emekliye ek zam gelecek mi?
EMEKLİ EK ZAMMI SON GELİŞMELERİ 2024 |📌 Emekli maaşına ek zam yapılacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli için açıklama! Emekliye ek zam gelecek mi? Emekli ek zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli maaşı hakkında açıklama yaptı. Peki emekliye ek zam gelecek mi 2024? Emekli maaşında son durum nedir?
6.03.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİYE EK ZAM GELECEK Mİ 2024? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşı hakkında açıklama! Emekli ek zammı olacak mı?
EMEKLİYE EK ZAM GELECEK Mİ 2024? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşı hakkında açıklama! Emekli ek zammı olacak mı? Emekli ek zammı gündemde yakından takip edilen konular arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde emekliler ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrasında emekli zam durumu merak konusu. Peki emekliye ek zam yapılacak mı 2024?
6.03.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ EK ZAMMI OLACAK MI 2024? 📌 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşı hakkında açıklama! Emekli maaşına ara zam yapılacak mı, emekliye ek zam gelecek mi?
EMEKLİ EK ZAMMI OLACAK MI 2024? 📌 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşı hakkında açıklama! Emekli maaşına ara zam yapılacak mı, emekliye ek zam gelecek mi? Emekli zammı sonrasında en düşük emekli maaşı 10 bin TL olarak açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli maaşları hakkında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrasında ise "emekliye ek zam gelecek mi?" sorusunun cevabı araştırılamaya başlandı. Peki emekliye ek zam gelecek mi 2024?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
Türkiye'nin büyüme rakamları belli oldu! Bakan Şimşek'ten ilk değerlendirme
Türkiye'nin büyüme rakamları belli oldu! Bakan Şimşek'ten ilk değerlendirme Türkiye ekonomisi, 2023 yılında beklentilerin üzerinde yüzde 4,5 büyüdü. 2023 yılının dördüncü çeyreğinde ise yüzde 4 büyüme gerçekleşti. Konuyla ilgili Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek önemli bir değerlendirme yaptı.
29.02.2024 Ekonomi
Gram altında takip edilecek ilk hedef! Tarihi rekorun nedeni belli oldu
Gram altında takip edilecek ilk hedef! Tarihi rekorun nedeni belli oldu Piyasada mevduat faizlerinin sabit kalmasının ardından yatırımcı tercihleri değişti. Enflasyonun üstünde yüksek getiri sağlamayı amaçlayan yatırımcılar alternatiflere yönelmeye başladı. Peki yeni yılın gözde iki yatırım aracı altın ve borsada tahminler neler? İşte detaylar...
29.02.2024 Ekonomi
Erdoğan'ın açıklamalarının ardından gözler emekli maaşlarına çevrildi: Ek zam gelir mi? Ekonomist Bayram değerlendirdi
Erdoğan'ın açıklamalarının ardından gözler emekli maaşlarına çevrildi: Ek zam gelir mi? Ekonomist Bayram değerlendirdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "En düşüğü 10 bin lira olan emekli maaşı yeterli değil. Devlet ve millet olarak daha fazla çalışacak, ortaya çıkan kazançtan da emeklilerimize hak ettikleri parayı vereceğiz." dedi. Peki Temmuz ayından önce ara zam yapılır mı? Ekonomist Muhammet Bayram kritik soruyu milliyet.com.tr'ye değerlendirdi.
29.02.2024 Ekonomi
Ofis fiyatları mercek altında
Ofis fiyatları mercek altında Merkez Bankası, ofis ve dükkan fiyatlarını mercek altına aldı. Ticari gayrimenkul bir yılda yüzde 98 zamladı. Ankara ve İzmir’deki artış, İstanbul’u solladı.
29.02.2024 Ekonomi
Köyünde et, süt, yumurta, bal, bedava! 'Dünyanın en zengini gibi hissediyorum'
Köyünde et, süt, yumurta, bal, bedava! 'Dünyanın en zengini gibi hissediyorum' Yaşıtları şehirlere göç ederken, zorluklarla boğuşan 20 yaşındaki genç çiftçi Nida Elif Selci köyünde kalmayı seçti. Çanakkale'deki aile işletmelerinde hem okuyan hem çalışan Nida, "Kızın tarlada, merada ne işi var?" diyenlere inat çok sevdiği bu yerde kendini dünyanın en zengini gibi hissediyor.
29.02.2024 Yaşam
Kutsal Kase'yi gazeteye sardı! Temizlikçinin yaptığı plan tıkır tıkır işlemiş
Kutsal Kase'yi gazeteye sardı! Temizlikçinin yaptığı plan tıkır tıkır işlemiş Hz. İsa'nın son akşam yemeğinde elinde tuttuğuna inanılan 'Kutsal Kase' en kıymet verilen emanetlerden biri. Öyle ki bu kutsal emanet yeri geldi gazeteye sarıldı, yeri geldi pencere pervazına saklandı. Naziler ve İngiliz ajanlarına bile meydan okudu. Peki uğruna verilmedik savaş kalmayan kasenin kurtarıcısı nasıl bir temizlikçi olmuştu?
29.02.2024 Yaşam
2024 EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKI ÖDEMELERİ SON DURUMU📌 SSK-BAĞ-KUR emekli maaşı farkları yattı mı, ne zaman yatacak? Emekli maaşı zam farkları hangi günler verilecek?
2024 EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKI ÖDEMELERİ SON DURUMU📌 SSK-BAĞ-KUR emekli maaşı farkları yattı mı, ne zaman yatacak? Emekli maaşı zam farkları hangi günler verilecek? Emekli maaşı zam farkı milyonlarca emeklinin gündeminde bulunuyor. Emekli maaşı zammı yüzde 49,25 yükseleceği açıklanmıştı. Ek zam ile ilgili kanun teklifi Resmi Gazete'de yayımlandı. SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı zam farklarının yatırılacağı tarihler de açıklandı. Peki 2024 emekli maaşı farkları ne zaman yatacak?
7.02.2024 Bilgi Rehberi
SSK ve BAĞKUR emeklileri dikkat: Ek zamda fark ödemeleri bugün başladı
SSK ve BAĞKUR emeklileri dikkat: Ek zamda fark ödemeleri bugün başladı SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin ek maaş zammı farkı ödemesine başlanıyor. Yaklaşık 13 buçuk milyon SSK ve Bağ-Kur emeklisine ödeme yapılacak. Ödemeler bugün ve yarın, hak sahiplerinin aylıklarını aldıkları banka hesaplarına yatırılacak. Peki ek zamlar nasıl hesaplanacak? Ekonomist Muhammet Bayram cevapladı.
6.02.2024 Ekonomi
Zamlı maaşların ardından emeklilerin gözü ikramiyelere çevrildi: İki formül masada!
Zamlı maaşların ardından emeklilerin gözü ikramiyelere çevrildi: İki formül masada! 2024 yılı zamlı maaşların belli olmasının ardından gözler ikramiye ödemelerine çevrildi. Son olarak ikramiyeler 1100 TL’den 2000 TL’ye çıkarılmıştı. Yeni dönemde ikramiyelere bir artış yapılması bekleniyor. İki farklı formül gündeme geldi. İşte detaylar...
5.02.2024 Ekonomi
2024 EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKLARI İÇİN TARİHLER AÇIKLANDI! 📌 SSK VE BAĞ-KUR emekli zam farkları ne zaman yatacak? Emekli maaşı ek zamları hangi tarihe verilecek?
2024 EMEKLİ MAAŞI ZAM FARKLARI İÇİN TARİHLER AÇIKLANDI! 📌 SSK VE BAĞ-KUR emekli zam farkları ne zaman yatacak? Emekli maaşı ek zamları hangi tarihe verilecek? Emekli maaşı zam farklarının yatırılacağı tarih emekliler tarafından merak ediliyor. Emekli maaşlarına ek zam ile ilgili kanun teklifi Resmi Gazete'de yayımlandı. Bakan Işıkhan, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin farklarının yatırılacağı tarihleri açıkladı. Peki 2024 emekli maaşı zam farkları ne zaman yatacak?
3.02.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Özhaseki açıkladı! Depremzedeler yeni evlerinde
Bakan Özhaseki açıkladı! Depremzedeler yeni evlerinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Hatay için hazırlanan 7 bin 275 konutun bugün kuralarının çekileceğini belirterek, “Zemine üst tarafta yapacağımız inşaatlardan daha fazla önem veriyoruz. Neredeyse 20 metreye yakın zeminde kazık çakarak, zemini sağlamlaştırarak binaları yapıyoruz. Şu anda deprem bölgelerinde çalışan mühendisinden işçi arkadaşlarımıza kadar toplam 110 bin kişi gece gündüz demeden üç vardiya çalışmaya devam ediyorlar. Bizim amacımız evi yıkılan, konteynırda kalan vatandaşlarımız evlerine girinceye, ‘Allah sizden razı olsun’ deyinceye kadar çalışmak.” dedi.
3.02.2024 Ekonomi
'Hindu askerler İsrail ordusunda' iddiasının sahibi ünlü akademisyen CNN TÜRK'e konuştu
'Hindu askerler İsrail ordusunda' iddiasının sahibi ünlü akademisyen CNN TÜRK'e konuştu Hindu askerlerin İsrail ordusuna gönüllü katılarak Gazze'de bazı katliamların başını çektiği iddiasıyla tartışma yaratan ABD'nin dünyaca ünlü üniversitelerinden Kaliforniya Üniversitesi'nde (UCLA) hukuk alanında öğretim üyesi olan Dr. Khaled Abou El Fadl, CNN Türk'e konuştu. Serdar Korucu'nun sorularını yanıtlayan akademisyen bu bilgileri bir gazeteciden ve bölgedeki Filistinlilerden aldığını söyledi, "Türkiye, Hindistan ve İsrail konusundaki politikalarında şerefli duran sayılı Müslüman ülkeden biri" dedi.
3.02.2024 Gündem
SSK ve BAĞKUR emeklileri dikkat: Ek zam kararı Resmi Gazete'de! Ödeme tarihi belli oldu
SSK ve BAĞKUR emeklileri dikkat: Ek zam kararı Resmi Gazete'de! Ödeme tarihi belli oldu En düşük emekli maaşının 10 bin TL olması ve emekli maaşlarına ilave zam yapılmasını öngören çalışma hayatına ilişkin kanun teklifi Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki ek zam yapılan emeklilerin fark ödemeleri ne zaman yapılacak? Bakan Işıkhan duyurdu.
3.02.2024 Haberler
Ulaşım yatırımlarında öncelik deprem bölgesinin! 'Afet sonrası yeniden inşa çalışmalarımız hızla sürüyor'
Ulaşım yatırımlarında öncelik deprem bölgesinin! 'Afet sonrası yeniden inşa çalışmalarımız hızla sürüyor' Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, ‘asrın felaketi’nin ulaştırma ve haberleşme altyapısında yol açtığı hasarı hızlıca onardıklarını ve kalıcı yapıların çalışmalarının da aynı hızla devam ettiğini söyledi. Bakan Uraloğlu, deprem bölgesi için bu yıl bütçeden 35,43 milyar harcama yapılacağını bildirdi.
3.02.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ek Zam ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.