Ekspertiz

Ekspertiz

Son dakika ekspertiz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ekspertiz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ekspertiz haber sayfamızda...

Ekspertiz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 831 ekspertiz haberi bulunmuştur.
Son dönemdeki afetlerde sigortalıların toplam hasar tutarı 200 milyon lirayı aştı
Son dönemdeki afetlerde sigortalıların toplam hasar tutarı 200 milyon lirayı aştıSon dönemde yaşanan afetlerde, Rize ve Artvin'de 35 milyon TL, Manavgat, Marmaris, Milas ve Bodrum’da 71 milyon TL, Kastamonu, Sinop ve Bartın’da 107 milyon TL ile toplamda 213 milyon TL hasar tutarı belirlenirken, ekspertiz çalışmalarının devam etmesi ve henüz bildirilmeyen hasarların da olması nedeniyle bu tutarların artması bekleniyor.
5.09.2021Ekonomi
Katot bakır ve kimyasal gübre üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek
Katot bakır ve kimyasal gübre üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecekSamsun'da yapılacak katot bakır ve kimyasal gübre üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek.
3.09.2021Ekonomi
THK'dan açıklama: TUSAŞ ile yangın uçaklarının tamiri konusunda çalışmamız var
THK'dan açıklama: TUSAŞ ile yangın uçaklarının tamiri konusunda çalışmamız varTürk Hava Kurumu (THK) Kayyum Heyeti Başkanı Cenap Aşcı, yangın uçaklarının tamir ettirilerek faaliyete geçirilmeleri konusunda Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) ile çalışma yaptıklarını söyledi.
2.09.2021Ekonomi
Ev kirasından kurtulmak için çareyi böyle buldular
Ev kirasından kurtulmak için çareyi böyle buldular Pandemide hayatımıza giren uzaktan eğitim, beraberinde pek çok sektörü de etkiledi. Şehir dışında eğitim gören üniversite öğrencileri, ev kirası vermek yerine eşya depolarına yöneldi.
17.08.2021Emlak
Yangın bölgesinde poliçe yenilemelerine bir aylık ilave süre tanındı
Yangın bölgesinde poliçe yenilemelerine bir aylık ilave süre tanındıManavgat, Bodrum ve Marmaris'te meydana gelen orman yangınları nedeniyle bu bölgelerdeki poliçe yenilemeleri bir ay uzatıldı.
11.08.2021Ekonomi
ATM’den EFT yapan daha çok ödeyecek
ATM’den EFT yapan daha çok ödeyecekBanka ATM’lerinden EFT işlemlerinden alınabilecek ücret sınırı, 1.000 TL ve altındaki işlemler için 2 liradan 4 liraya, 1.000 lira ile 50 bin lira arasındaki işlemler için 5 liradan 8 liraya çıkarıldı.
10.08.2021Ekonomi
Ticari müşterilerden alınabilecek ücretler değişti
Ticari müşterilerden alınabilecek ücretler değiştiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin usul ve esasların belirlendiği tebliğde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
9.08.2021Uzmanpara
ATM işlemleri için alınacak tavan tutarlar değişti
ATM işlemleri için alınacak tavan tutarlar değiştiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin usul ve esasların belirlendiği tebliğde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
9.08.2021Ekonomi
722 milyon TL’lik batarya yatırımı
722 milyon TL’lik batarya yatırımıTürk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı, Kayseri’de 722.5 milyon liralık yatırımla lityum-iyon pil üretim tesisi kuracak. Tesisin kurulumuna proje bazlı devlet desteği verilecek. Yeni yatırımla 481 ilave istihdam sağlanacak.
7.08.2021Ekonomi
Lityum-iyon batarya üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek
Lityum-iyon batarya üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecekKayseri'de yapılacak lityum-iyon batarya üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilecek.
6.08.2021Ekonomi
Göçmen vurgunu ortaya çıktı! Milyonlarca lira para almışlar...
Göçmen vurgunu ortaya çıktı! Milyonlarca lira para almışlar...Son günlerde Türkiye’ye gelen Afgan ve Suriyeliler tartışılırken, Ankara’da yürütülen bir soruşturmada göçmen ve sığınmacılar üzerinden yapılan vurgun ortaya çıkarıldı. Bir çetenin, Türk vatandaşlığına geçme, oturma ve çalışma izni ile ikamet süresini uzatma gibi işlemler için yabancılardan milyonlarca lira para aldığı belirlendi.
29.07.2021Gündem
Araç alım satımında yeni dönem! Sadece 20 lira...
Araç alım satımında yeni dönem! Sadece 20 lira...Dolandırıcılığı ve para taşıma riskini ortadan kaldıran ‘Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi’ 3 Şubat 2020’de devreye alınmıştı. Bu sistemi hizmet bedeli 20 lira olmasına rağmen 1.5 yılda sadece 4 bin 328 kişi kullandı. Oysa yılda 8 milyona yakın ikinci el oto alım satımı yapılıyor. Sistem kullanılmadığı için her gün yeni bir dolandırıcılık olayı yaşanıyor.
26.07.2021Ekonomi
İş yerine pompalı tüfekli saldırı
İş yerine pompalı tüfekli saldırıIsparta'da bir iş yerine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı.
21.07.2021Haberler
İş yerine pompalı tüfekli saldırı
İş yerine pompalı tüfekli saldırıIsparta'da bir iş yerine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı.
21.07.2021Gündem
Gürcistan parlamentosu fena karıştı!
Gürcistan parlamentosu fena karıştı!Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te 5 Temmuz'da LGBT yürüyüşü karşıtı göstericilerin saldırması sonucu 53 gazetecinin yaralanması, muhalefetin parlamento oturumunu engellenmesine ve kavgaya yol açtı.
12.07.2021Dünya
Avcılar'da sitede tapu krizi
Avcılar'da sitede tapu kriziAvcılar'da iddiaya göre 4 blokluk siteden daire satışı yapan ve yaklaşık 5 milyon lira toplayan firma 52 daire sahibine tapularını teslim etmedi. Mağdur olduklarını dile getiren çok sayıda kişi yardım istedi.  
6.07.2021Emlak
Sıfır araçlarda gizli tehlike: Şikayet yağıyor!
Sıfır araçlarda gizli tehlike: Şikayet yağıyor!Türkiye'de araç satın almayı düşünen çoğu vatandaş ikinci el araçlarda mağduriyet yaşamamak için sıfır araçlara yöneliyor. Son günlerde sıfır araç piyasasında yapılan 'gizli' hatalar nedeniyle Türkiye'de çok sayıda mağdur oluştu. Sıfır kilometre otomobil alıp sonrasında hasarlı olduğunu fark eden mağdurlardan çok fazla şikayet aldığını söyleyen Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, "Sıfır kilometre araç alan çok sayıda kişiden kıyamet gibi şikayet yağıyor." dedi.
30.06.2021Ekonomi
Son dakika... Batman Müzesi'ndeki 16 adet altın sikke kayboldu
Son dakika... Batman Müzesi'ndeki 16 adet altın sikke kaybolduGelen son dakika haberine göre; Batman Valiliğince, "Batman Müzesinde 16 parça tarihi eser kayboldu" başlıklı haberlere ilişkin açıklama yapıldı.
21.06.2021Gündem
Araçlarda görünmeyen tehlike! Orijinali 50 bin lira...
Araçlarda görünmeyen tehlike! Orijinali 50 bin lira...Bir aracı satın almadan önce ekspertiz yaptırmak gerekiyor. Fakat çok fazla unutulan bir detay var o da jant kontrolü. Çünkü sahte jantı olan araçlarda çok ciddi sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. CNN TÜRK muhabiri Kaan Temeltaş ve kameraman Sercan Sever’in haberi...
18.06.2021Haberler
Araçlarda görünmeyen tehlike! Orijinali 50 bin lira...
Araçlarda görünmeyen tehlike! Orijinali 50 bin lira...Bir aracı satın almadan önce ekspertiz yaptırmak gerekiyor. Fakat çok fazla unutulan bir detay var o da jant kontrolü. Çünkü sahte jantı olan araçlarda çok ciddi sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. CNN TÜRK muhabiri Kaan Temeltaş ve kameraman Sercan Sever’in haberi...
18.06.2021Ekonomi
Otomobilde şoke eden sahtekarlık! Önü 2015, arkası 2016 model...
Otomobilde şoke eden sahtekarlık! Önü 2015, arkası 2016 model...Türkiye’de trafiğe kayıtlı 24 milyon araç var. Bu araçların 2 milyonu ağır hasarlı. Kimi araçlarda ise hasardan daha biraz daha fazlası var. Bazı araçların ön tarafıyla arka tarafı birleştirilmiş olabiliyor. CNN Türk ekibi o araçlardan birini uzmanıyla birlikte inceledi. İşte ayrıntılar...
11.06.2021Haberler
Son dakika: İkinci el araç satışında flaş sınırlama! Talebi arttıracak
Son dakika: İkinci el araç satışında flaş sınırlama! Talebi arttıracakTicaret Bakanlığı, ikinci el araç alım-satımıyla ilgili yeni bir düzenlemeye imza attı. 8 yaş ve 160 bin km'nin altındaki araçlara ekspertiz raporu zorunluluğunun getirildiği düzenlemeyi sektör temsilcileri değerlendirdi.
31.05.2021Ekonomi
Konut Kredisi Şartları Nelerdir? Konut Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar
Konut Kredisi Şartları Nelerdir? Konut Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlarİnsanlar ihtiyaç duyması halinde bankalardan farklı krediler çekebiliyor. Konut kredisi, bankalardan alınabilen kredi türlerinden biridir. Konut kredisi almak isteyen bireyler, hangi şartların koyulduğunu merak ederek araştırma yapabiliyor. Konut kredisi almak için gerekli olan şartlar internet üzerinde araştırılıyor. Konut kredisi şartları nelerdir? Konut kredisi almak için gerekli şartlarıyla ilgili detayları derledik.
27.05.2021Emlak
Son dakika: Bakanlık duyurdu! İkinci el otomobillerde...
Son dakika: Bakanlık duyurdu! İkinci el otomobillerde...Son dakika gelen habere göre Ticaret Bakanlığı, 2. el oto satışında ekspertiz raporunun, satıştan önceki 3 gün içinde sistem üzerinden online olarak sorgulanabileceğini, raporsuz satış yapan işletmelerin ceza alacağını bildirdi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
25.05.2021Ekonomi
Milliyet'te Gündem (25 Mayıs 2021)
Milliyet'te Gündem (25 Mayıs 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları;
25.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

otomobilaraçikinci el araçsigortaatm

Ekspertiz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.