İkinci El Araç

İkinci El Araç

Son dakika ikinci el araç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ikinci el araç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ikinci el araç haber sayfamızda...

İkinci El Araç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.417 ikinci el arac haberi bulunmuştur.
Son dakika: Dünyanın konuştuğu kriz iki dev şirkete pahalıya patladı
Son dakika: Dünyanın konuştuğu kriz iki dev şirkete pahalıya patladıTüm dünyada dalga dalga yayılan çip tedarik sorunu iki dev otomotiv firmasına pahalıya patladı. Bir firma üretimini 100 bin adet düşürürken diğeri ise net karında büyük düşüş beklendiğini söyledi. İşte son dakika haberinin detayları...
16.05.2021Ekonomi
Son dakika: Sıfır ve ikinci el araç alacaklar dikkat! 'Zam' için tarih verildi
Son dakika: Sıfır ve ikinci el araç alacaklar dikkat! 'Zam' için tarih verildiOtomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin, birinci elde 2020'deki gibi bulunurluk sıkıntısı yaşanması halinde 2. el fiyatlarının tekrar yukarı doğru yükselebileceğini belirterek uyarılarda bulundu. İşte detaylar...
9.05.2021Ekonomi
Vakıf Katılım “Güvenli Ödeme Sistemi”ni uygulamaya aldı
Vakıf Katılım “Güvenli Ödeme Sistemi”ni uygulamaya aldıVakıf Katılım, ikinci el motorlu kara taşıtı alım satımında, taşıtın mülkiyeti ile satış bedelinin eş zamanlı ve güvenli bir şekilde el değiştirmesini sağlayan “Güvenli Ödeme Sistemi”ni uygulamaya aldı.
28.04.2021Vitrin
Erp Çarpma Nedir? Araç Sorgulamada Erp Ne Anlama Gelir?
Erp Çarpma Nedir? Araç Sorgulamada Erp Ne Anlama Gelir?Her araç sahibi gündelik hayatında kaza yapabilir. Kişiler kaza yaptığında sigorta şirketine kaza raporunu sunar ve hazırlatır. Erp çarpma sigorta şirketleri tarafından kullanılan bir terimdir. Erp çarpmanın ne demek olduğu ve neyi ifade ettiği kişilerce çok merak edilen bir konudur. Erp çarpma nedir? Araç sorgulamada ERP ne anlama gelir? İşte, tüm detaylar.
25.04.2021Eğitim
Son dakika: Binlerce lira sayıp sıfır araç aldı! Hayatının şokunu yaşadı
Son dakika: Binlerce lira sayıp sıfır araç aldı! Hayatının şokunu yaşadıSon dakika haberlere göre, otomotiv sektörü son günlerde sıfır araç piyasasında yapılan kritik hataları konuşuyor. Son yaşanan olay ise pes dedirtti. Devletin engelli bireylere tanıdığı ÖTV indiriminden yararlanmak isteyen Fikret Küçükhızar, bir yıl önce İstanbul'daki bir otomobil bayisine başvurdu. Küçükhızar, buradaki işlemlerin ardından bir otomobile sahip oldu. Daha sonra ise hayatının şokunu yaşadı. İşte son dakika haberinin detayları...
20.04.2021Ekonomi
Son dakika... İkinci el araç alacakları üzen açıklama!
Son dakika... İkinci el araç alacakları üzen açıklama!Bursa Oto Galericiler Odası Başkanı Hakan Yanık, bugünlerde ikinci el araç piyasasında fiyatların düşmesine yönelik beklentinin aksine artışlar görülebileceği uyarısında bulundu.
19.04.2021Ekonomi
İkinci elde yeni oyun!
İkinci elde yeni oyun!İkinci el araç satışında yeni bir dolandırıcılık yöntemi geliştirilmiş durumda. Dolandırıcılar bu kez kurbanlarını sahte banka dekontu ile kandırıyor. Son olay Mersin Silifke’de yaşandı. 24 yaşındaki Eray Kulakcı 155 bin liralık aracını, gönderilen bir sahte dekont ile saatler içinde dolandırıcılara kaptırdı. Kulakcı’nın şikâyeti üzerine Silifke savcılığı soruşturma başlattı.
19.04.2021Ekonomi
Son dakika: İkinci el araç alacaklar dikkat: Fiyatlar değişti
Son dakika: İkinci el araç alacaklar dikkat: Fiyatlar değiştiİkinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında satışlar, martta ayında şubat ayına göre yüzde 48 artarken, araç fiyatları bu dönemde ortalama yüzde 0,4 yükseldi.
13.04.2021 Otomobil
İkinci el araç fiyatları artışa geçti
İkinci el araç fiyatları artışa geçtiİkinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında satışlar, martta ayında şubat ayına göre yüzde 48 artarken, araç fiyatları bu dönemde ortalama yüzde 0,4 yükseldi.
13.04.2021Ekonomi
Son dakika haberi: 870 bin lira sayıp sıfır araç aldı! Hayatının şokunu yaşadı
Son dakika haberi: 870 bin lira sayıp sıfır araç aldı! Hayatının şokunu yaşadıOtomotiv sektörü son günlerde sıfır araç piyasasında yapılan kritik hataları konuşuyor. Son yaşanan olay ise pes dedirtti. Adana'da bir galeriden 2015 yılında sıfır kilometre aldığı cipi, 3 yıl sonra satmak isteyen çevre mühendisi Süleyman Özhan Gedik hayatının şokunu yaşadı. İşte detaylar...
9.04.2021Ekonomi
Son dakika: İkinci el araç alacaklara kritik 'zam' uyarısı!
Son dakika: İkinci el araç alacaklara kritik 'zam' uyarısı!Geçen yıl pandemi nedeniyle fiyatların artış gösterdiği ikinci el otomobil piyasasında, düşüş yaşandı. Baharla birlikte tatil planlarının ikinci el piyasasını hareketlendireceğini ifade eden uzmanlar fiyatlara zam geleceğini belirtiyor. Peki yüzde kaç oranında zam gelmesi bekleniyor? İşte cevabı...
28.03.2021Ekonomi
Piyasalar beklentileri aşan verilerle toparlandı
Piyasalar beklentileri aşan verilerle toparlandıKüresel piyasalar haftaya satıcılı başlamasına karşın, haftanın ikinci yarısında küresel bazda beklentilerden iyi gelen makroekonomik veriler ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında aşılama çalışmalarındaki ilerlemeyle pozitif seyrederken, gelecek hafta ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın konuşmaları ile yoğun veri gündemi takip edilecek.
27.03.2021Uzmanpara
İngiltere'de enflasyon geriledi
İngiltere'de enflasyon gerilediİngiltere'de enflasyon geçen ay yüzde 0,4'e indi.
24.03.2021Uzmanpara
İkinci el araç satışında dolandırıcılığa PTT önlemi
İkinci el araç satışında dolandırıcılığa PTT önlemiPTT AŞ ile Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından ikinci el araç satışlarında kilometre sıfırlanması veya düşürülmesi sebebiyle yaşanan mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla sunulan hizmetten 4 milyonu aşkın kişi yararlandı.
14.03.2021Ekonomi
PTT'nin hizmetiyle ikinci el araç satışlarında dolandırıcılık önleniyor
PTT'nin hizmetiyle ikinci el araç satışlarında dolandırıcılık önleniyorPTT AŞ ile Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından ikinci el araç satışlarında kilometre sıfırlanması veya düşürülmesi sebebiyle yaşanan mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla sunulan hizmetten 4 milyonu aşkın kişi yararlandı.
13.03.2021 Ekonomi
Güvenli ödemeye rağbet olmadı
Güvenli ödemeye rağbet olmadıİkinci el araç alım satımında dolandırıcılık vakalarını önlemesi beklentisiyle zorunlu hale getirilen ve noterler üzerinden yürütülen, ‘Güvenli Ödeme Sistemi’ne beklenen geçiş olmadı. İkinci el otomobil satış sayısı ve sistemin kullanım sayısının uyuşmadığını tespit eden Ticaret Bakanlığı, düzenlemeye uymayan işletmeler için yaptırım uyarısında bulundu.
13.03.2021Ekonomi
Noterliklerdeki 'güvenli ödeme sistemi' işlem güvenliğini artırdı
Noterliklerdeki 'güvenli ödeme sistemi' işlem güvenliğini artırdıTürkiye Noterler Birliği Başkanı Dursun Cin, Türkiye genelinde geçen yıl başlatılan "Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi"nin işlem güvenliğinin artırılmasını ve dolandırıcılık olaylarının önlenmesini sağladığını bildirdi.
11.03.2021Ekonomi
Son dakika: İkinci el araç alacaklar dikkat! Kapış kapış satıldı
Son dakika: İkinci el araç alacaklar dikkat! Kapış kapış satıldıTürkiye'de Mart ayında normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte ikinci el oto satışları yavaş yavaş hareketlendi. Peki geçtiğimiz ay en çok hangi marka satıldı? Hangi aracı elden çıkarmak daha kolay oldu? İşte en hızlı ve en yavaş satılan otomobiller...
11.03.2021Ekonomi
Son Dakika: Binlerce lira sayıp sıfır araç aldı! 2 günde bozuldu
Son Dakika: Binlerce lira sayıp sıfır araç aldı! 2 günde bozulduOtomotiv sektörü son günlerde sıfır araç piyasasında yapılan kritik hataları konuşuyor. Son yaşanan olay ise pes dedirtti. Hatay'ın İskenderun ilçesinde yaşayan Burhan Tangut, sıfır aldığı lüks cipi kullanmaya başladığı ikinci günde yolda kaldı. İşte 135 bin TL'ye sıfır kilometre aracının şoke eden hatası...
10.03.2021Ekonomi
Son dakika: Sıfır araç alacaklara güzel haber! 85 bin lira indirim yaptı
Son dakika: Sıfır araç alacaklara güzel haber! 85 bin lira indirim yaptıOtomobil markaları 2021 yılı mart ayı sıfır araç kampanyalarını peş peşe açıklamaya başladı. 36 aya kadar sıfır faiz seçeneği ile taksit imkanı sunan markalar kimi sıfır modeller için ise indirim oranını 85 bin TL'ye kadar çıkarmış durumda. İşte 2021 mart ayı sıfır model araç kampanyaları..
9.03.2021Ekonomi
34 Nerenin Plakası? İstanbul İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
34 Nerenin Plakası? İstanbul İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriTrafik Müdürlüklerinde resmi işlemler yapılırken il plaka kodları gerekli olabilir. 34 plaka kodu İstanbul’a aittir. İşlem yaparken 34 plaka kodu nerenin? İstanbul ilçelerinin plaka kodları ve harfleri nelerdir? İşte, tüm merak edilenleri sizler için derledik.
23.04.2020Plaka Kodları
Son dakika: Babası 460 bin lira ödeyip sıfır araç hediye etti! Şoke eden hata...
Son dakika: Babası 460 bin lira ödeyip sıfır araç hediye etti! Şoke eden hata...Otomotiv sektörü son günlerde sıfır araç piyasasında yapılan kritik hataları konuşuyor. Son yaşanan olay ise pes dedirtti. Bursa'da yaşayan Onur Aydemir (20), babasının hediye olarak aldığı 460 bin TL değerindeki sıfır model otomobile yaptırdığı ekspertiz incelemesinde hayatının şokunu yaşadı. İşte detaylar...
4.03.2021Ekonomi
Son dakika: Piyasada 'normalleşme' hareketi! İkinci el araç fiyatları yüzde 20 düştü!
Son dakika: Piyasada 'normalleşme' hareketi! İkinci el araç fiyatları yüzde 20 düştü!Son dakika haberlere göre, araç alım-satımı yapan galericiler ikinci el araç piyasasının düşüşe geçmesiyle piyasaların hareketlendiğini belirtti. Dolandırıcılara karşı vatandaşları uyaran galericiler ikinci el araç piyasasında 'normalleşme' hareketinin başlayacağını söylüyor.
2.03.2021Ekonomi
Son dakika: Hevesle ilk kez otomobil aldı! Büyük şok yaşadı...
Son dakika: Hevesle ilk kez otomobil aldı! Büyük şok yaşadı...Son dakika haberine göre; Bağcılar'da, internet sitesinden beğenerek aldığı otomobille ilgili gerçeği öğrenen kadın hayatının şokunu yaşadı. Hevesle ilk otomobilini aldığını belirten kadın, "Aracı 3 Şubat'ta aldım." dedi. İşte araçla ilgili şok gerçek...
28.02.2021Ekonomi
Ekspertiz Nedir Ve Nasıl Yapılır? Araçlarda Ekspertiz Neden Önemlidir?
Ekspertiz Nedir Ve Nasıl Yapılır? Araçlarda Ekspertiz Neden Önemlidir?Günümüzde araç alımlarında ikinci el araçlar daha sık tercih edilmektedir. İkinci el araç alım işlemlerinde ise karşımıza oto ekspertiz uygulamaları çıkmaktadır. Peki ekspertiz nedir ve nasıl yapılır? Araçlarda ekspertiz neden önemlidir? Sizlerde araçlar için çok önemli olan ekspertiz işlemleri hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
23.02.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

ikinci el araçsıfır araçson dakika haberlerSon dakika haberleriotomobil

İkinci El Araç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.