El Chapo

El Chapo

Son dakika el chapo haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan el chapo gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan el chapo haber sayfamızda...

El Chapo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 109 el chapo haberi bulunmuştur.
Son dakika: Doğum gününden bir gün önce... Banyoda parçalayıp kameraya çektiler!
Son dakika: Doğum gününden bir gün önce... Banyoda parçalayıp kameraya çektiler!Son dakika haberine göre, banyodaki dehşeti bir yandan kameraya alırken bir yandan kahkahalar attılar. Doğum gününden sadece bir gün önce, 13 Mart'ta kayıp olarak bildirilen genç kadının feci sonu, önce ülkede sonra da tüm dünyada manşet oldu.
8.04.2021Dünya
Son dakika: Dünya gündemi sarsıldı! Cesetleri asitle yakıyor, hamile kadınlara bile acımıyor
Son dakika: Dünya gündemi sarsıldı! Cesetleri asitle yakıyor, hamile kadınlara bile acımıyorSon dakika haberlere göre, kurbanlarının kalplerini söküyor, cesetlerini asitle eritiyor, hamile kadınlara bile acımıyor. Ülkenin en güçlü uyuşturucu baronunun, tutuklanan kızı tarafından ele verilebileceği iddiası dünya gündemine bomba gibi düşerken, uzmanlar daha çok kan dökülebileceğinden korkuyor.
5.04.2021Dünya
Son dakika: Kanlı pazarlık! Her şey masada, bir ay içinde...
Son dakika: Kanlı pazarlık! Her şey masada, bir ay içinde...Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu. Onun hakkında yapılan suçlamalar da uzayıp gidiyor. El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın, eski güzellik kraliçesi eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandığından beri gündemden düşmüyor. Son dakika haberine göre, eski kraliçenin avukatının açıklamaları ise bomba etkisi yarattı.
23.03.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın konuştuğu pazarlık! Azılı suçlunun karısı...
Son dakika: Dünyanın konuştuğu pazarlık! Azılı suçlunun karısı...Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu. Onun hakkında yapılan suçlamalar da uzayıp gidiyor. El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın, eski güzellik kraliçesi eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandığından beri gündemden düşmüyor. Son dakika haberine göre, eski kraliçenin avukatının açıklamaları ise bomba etkisi yarattı.
19.03.2021Dünya
Son dakika... Canlı canlı yaktılar!
Son dakika... Canlı canlı yaktılar!Yeryüzünün en tehlikeli ülkesinden bir kez daha dünyayı dehşete düşüren bir haber yayıldı, sosyal medyadaki görüntüleri izleyenlerin kanı çekildi.
18.03.2021Dünya
El Chapo'nun uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşi cezaevinde kalacak
El Chapo'nun uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşi cezaevinde kalacakABD'de federal mahkeme, Meksikalı uyuşturucu baronu "El Chapo" lakaplı Joaquin Guzman'ın uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşinin cezaevinde kalmasına hükmetti.
23.02.2021Dünya
Dünya bu gelişmeyi takip ediyor! Meksika bilgi istedi
Dünya bu gelişmeyi takip ediyor! Meksika bilgi istediMeksika Devlet Başkanı Andres Manuel Lopez Obrador, ABD'de uyuşturucu kaçakçılığından hapiste olan Joaquin Guzman'ın eşi Emma Colonel Aispuro'nun dün neden tutuklandığına ilişkin ABD makamlarından daha fazla bilgi verilmesini umduğunu söyledi.
23.02.2021Dünya
Son dakika: Ve ABD duyurdu... Dünyada son haber!
Son dakika: Ve ABD duyurdu... Dünyada son haber!Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu! ABD Adalet Bakanlığı, sadece birkaç saat önce dünyaya ilan etti. Son dakika haberine göre, El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandı.
23.02.2021Dünya
El Chapo'nun karısı ABD'de tutuklandı
El Chapo'nun karısı ABD'de tutuklandıGelen son dakika haberine göre; ABD Adalet Bakanlığı, El Chapo (cüce) lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın eşi Emma Colonel Aispuro'nun uluslararası uyuşturucu kaçakçılığından dolayı tutuklandığını açıkladı.
23.02.2021Dünya
'Çinli El Chapo' Hollanda'da yakalandı
'Çinli El Chapo' Hollanda'da yakalandıYıllık 70 milyar kazanan örgütü yöneten dünyanın en çok aranan suçlularından Tse Chi Lop, Tayvan'dan Çin'e giden uçak seferinde Amsterdam'daki aktarma sırasında yakayı ele verdi.
24.01.2021Dünya
'Bücür' harekete geçti! Temyiz başvurusu...
'Bücür' harekete geçti! Temyiz başvurusu...Meksika'da Ocak 2016'da yakalanmasının ardından ABD'ye iade edilen "El Chapo" lakaplı ünlü uyuşturucu baronu Joaquin Guzman, yeniden ülkesinde yargılanmak için temyiz başvurusuna hazırlanıyor.
9.01.2021Dünya
Son dakika... Şok görüntüler yayıldı! Yüzü göründü...
Son dakika... Şok görüntüler yayıldı! Yüzü göründü...Sosyal medyadaki dekolteli ve silahlı görüntüleriyle gittikçe ünlenen, yüzünü emojilerle kapatan genç kadının son videosunda yalnızca sesi duyuluyordu. Ancak söyledikleri savaşı yeni bir boyuta taşıdı.
4.12.2020Dünya
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyor
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyorMeksika, 'ABD’nin bir uyuşturucu çetesini koruduğu' gerekçesiyle yargıladığı Eski Kamu Güvenliği Bakanı Garcia Luna’yı kendi ülkesinde yargılamak istediğini bildirdi.
30.11.2020Dünya
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyor
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyorMeksika'nın ünlü uyuşturucu baronu “El Chapo” (Bücür) lakaplı Joaquin Guzman’ın oğlullarının, ülkenin kuzey sınırlarındaki uyuşturucu rehabilitasyon merkezindeki gençleri parayla örgüte kattığı ortaya çıktı.
10.11.2020Dünya
Ve 'Bücür' itiraf etti: 'Tek bağımlılığım kadınlar'
Ve 'Bücür' itiraf etti: 'Tek bağımlılığım kadınlar'Yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın hapishanede, kriminoloji uzmanı Mónica Ramírez Cano ile yaptığı bir röportajın bir kısmı yayınlandı.
10.09.2020Dünya
Son dakika... Ölüm emri verildi: Kan gölüne döndü!
Son dakika... Ölüm emri verildi: Kan gölüne döndü!Gelen son dakika haberine göre, Meksika'daki uyuşturucu savaşları iyice kızıştı. Göklerin Efendisi lakabıyla da tanınan, suç makinesi uyuşturucu baronu Amado Carrillo'nun 35 yaşındaki çete lideri oğluna suikast düzenlendi. Suikastın ardındaki isimler de yabancı değil. İşte son dakika haberinin tüm detayları...
18.08.2020Dünya
Son dakika haberleri... Dünya bu görüntüleri konuştu! Tam bir yıl sonra...
Son dakika haberleri... Dünya bu görüntüleri konuştu! Tam bir yıl sonra...Yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın hapishaneden ikinci kez firar ettikten sonra memleketi Sinaloa'da yakalanmıştı. Son dakika haberine göre, ömür boyu hapis cezasını çekmekte olan azılı uyuşturucu baronu, yeni adımıyla yine dünyayı sarsmaya hazırlanıyor.
23.07.2020Dünya
Son dakika... Çete lideri tam 50 kez vuruldu: Konseri basıp katliam yaptılar!
Son dakika... Çete lideri tam 50 kez vuruldu: Konseri basıp katliam yaptılar!Gelen son dakika haberine göre, Meksika'daki uyuşturucu savaşları kızışıyor... Geçen hafta Sinaloa Karteli'nin rakibi olduğu öğrenilen bir çetenin, Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo'nun oğulları Ivan Archivaldo, Jesus Alfredo ve Ovidio Guzman'ı öldürmeleri için suikastçılara görev verdiği ortaya çıkmıştı. Bu kez de Meksika'nın en güçlü suç çetelerinin liderlerinden biri, silahlı grubun Facebook Live'da canlı olarak yayınlanan konseri basıp ateş açmasıyla öldürüldü. Onunla birlikte beş kişi daha yaşamını yitirdi. İşte tüm detaylar...
6.06.2020Dünya
Son dakika... Ölüm emri verildi: Sokaklar kan gölüne dönecek!
Son dakika... Ölüm emri verildi: Sokaklar kan gölüne dönecek!Gelen son dakika haberine göre, Meksika'daki uyuşturucu savaşları kızışıyor... Sinaloa Karteli'nin rakibi olduğu öğrenilen bir çetenin, Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo'nun oğulları Ivan Archivaldo, Jesus Alfredo ve Ovidio Guzman'ı öldürmeleri için suikastçılara görev verdiği ortaya çıktı.
1.06.2020Dünya
Son dakika... 'Bücür'ün sağ koluydu! Çete lideri tetikçi lüks aracında böyle bulundu...
Son dakika... 'Bücür'ün sağ koluydu! Çete lideri tetikçi lüks aracında böyle bulundu...Gelen son dakika haberine göre, yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın sağ kolu olduğu bilinen, sayısız suça karışan ve acımasızlığıyla bilinen tetikçi Jose Rodrigo Arechiga Gamboa ve kız kardeşinin cesetleri, ABD'de denetimli serbestlikten kaçtıktan sonra geçen hafta Sinaloa eyaletinde bulundu.
24.05.2020Dünya
Son dakika haberler: Tüyler ürperten kayıt! Şok görüntüler...
Son dakika haberler: Tüyler ürperten kayıt! Şok görüntüler...Son dakika haberlere göre, akşam saatlerinde sokaklarda gezen araçların içlerinde kimlerin olduğu sosyal medyada paylaşılan videoyla ortaya çıktı. Kan donduran kayıtta yapılan anonsun ise tek kelimeyle izahı yok.
7.05.2020Dünya
Son dakika... Pencere ve balkonlara çıktılar! Corona virüs her şeyi değiştirdi
Son dakika... Pencere ve balkonlara çıktılar! Corona virüs her şeyi değiştirdiDünya üzerinde milyarlarca insanın evlerine kapanmasına yol açan corona virüs salgını, Meksika'da kartellerin yardım dağıttığı görüntüler ortaya çıkardı. Avrupa'da ise bir ülkenin en önemli milli bayramı bu yıl sıra dışı kutlanıyor.
27.04.2020Dünya
İtalya 55 gün sonra açılacak
İtalya 55 gün sonra açılacakAvrupa’da bazı ülkeler, dünya çapında 175 binden fazla kişinin ölümüne yol açan Kovid-19 salgınıyla mücadele için alınan önlemleri hafifletmişti. Salgında 24 bini aşkın vatandaşını kaybeden, 10 Mart’tan bu yana ülke genelinde karantina uygulayan İtalya da tedbirleri 4 Mayıs’ta gevşeteceğini duyurdu. DSÖ ise uyarısını yineledi: Kovid-19 önlemleri kademeli azaltılmalı, yeni yaşam tarzımız ‘normalimiz’ olmalı
22.04.2020Dünya
El Chapo’nun kızı halka ‘yardım’ yaptı
El Chapo’nun kızı halka ‘yardım’ yaptıMeksikalı ünlü uyuşturucu baronu Joaquin “El Chapo” Guzman’ın kızı Alejandrina Gisselle Guzman, koronavirüs salgını nedeniyle halka yardım yapmaya başladı.
18.04.2020Dünya
Meksika Devlet Başkanı, El Chapo'nun annesinin elini sıktı, ülke karıştı
Meksika Devlet Başkanı, El Chapo'nun annesinin elini sıktı, ülke karıştıMeksika Devlet Başkanı Andrés Manuel López Obrador, ülke koronavirüs salgınıile boğuşurken El Chapo'nun 92 yaşındaki annesinin elini sıkmasıyla ülkede gündem oldu.
1.04.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

MeksikakartelEl Chapo GuzmanABDuyuşturucu

El Chapo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.