El Chapo

El Chapo

Son dakika el chapo haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan el chapo gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan el chapo haber sayfamızda...

El Chapo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 198 el chapo haberi bulunmuştur.
'CJNG' vahşeti! Tüyler ürperten infaz: Videoya çekip, tehdit notuyla gözdağı verdiler
'CJNG' vahşeti! Tüyler ürperten infaz: Videoya çekip, tehdit notuyla gözdağı verdiler İzleyenlerin vücudundaki kanın çekilmesine yol açan video ilk olarak sosyal medyada yayıldı. Acımasız tetikçiler, kurbanlarını sorguya çektikten sonra tüyler ürperten infaza imza attı. Cesetleri, bulan yetkilileri bir de tehdit mesajı bekliyordu.
2.05.2024 Dünya
Kaplanlara yedirip deney yaptılar! İtirafçılardan mide bulandıran sözler, tüyler ürperten işkence
Kaplanlara yedirip deney yaptılar! İtirafçılardan mide bulandıran sözler, tüyler ürperten işkence Sinaloa Karteli'ni yöneten kötü şöhretli El Chapo'nun oğullarının sadist yöntemleri itirafçı olanlar tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Tüyler ürperten sadist listede, canlı canlı vahşi kaplanların önüne atılan düşmanlar ve sapkın insan deneyleri var.
25.04.2024 Dünya
Kurbanlarından 'yahni' yaptı!  Ölenlerin sayısının 650'yi bulmasından korkuluyor
Kurbanlarından 'yahni' yaptı! Ölenlerin sayısının 650'yi bulmasından korkuluyor İlk olarak kan donduran 'giriş testi'ni geçmek zorundaydı. Hiçbir soru sormadan emirleri yerine getirdi. Patronlarını, güçlü midesi ve ağzını kapalı tutma yeteneğiyle etkiledi. İşe alındıktan sonra gece gündüz çalıştı ve kartel üyelerinin arkalarında bıraktıkları kurbanlarını eritip yok etti. Bundan böyle, adı dilden dile 'Yahnici' lakabıyla dolaşacaktı.
2.03.2024 Dünya
Eyfel Kulesi önünde poz verdi, kimliği ortaya çıkınca manşet oldu
Eyfel Kulesi önünde poz verdi, kimliği ortaya çıkınca manşet oldu Adı bile korku salan kötü şöhretli kartel patronu parmaklıklar ardında cezasını çekerken, genç torununun Paris sokaklarında çekilen fotoğrafları dünya medyasında ses getirdi. 
24.02.2024 Dünya
Başlarını kesip soğutucuya doldurdular! Tüyler ürperten tehditle imzaladılar: Sizin de başınıza gelecek
Başlarını kesip soğutucuya doldurdular! Tüyler ürperten tehditle imzaladılar: Sizin de başınıza gelecek  Acımasız kartel üyeleri, benzin istasyonuna rakipleri için tüyleri diken diken eden bir 'uyarı' bıraktı. Soğutucunun kapağı açıldığı sırada kan donduran manzara ortaya çıktı. Dört insan kafası, beraberindeki notla bir mesaj göndermek üzere bırakılmıştı.
2.05.2024 Dünya
Meksika Karteli El Chapo'nun oğlu ABD'ye iade edildi
Meksika Karteli El Chapo'nun oğlu ABD'ye iade edildi Uyuşturucu baronu El Chapo'nun oğlu Ovidio Guzman Amerika Birleşik Devletleri'ne iade edildi.
16.09.2023 Dünya
El Chapo: Meksikalı uyuşturucu baronunun eşi serbest
El Chapo: Meksikalı uyuşturucu baronunun eşi serbest Hapisteki Meksikalı uyuşturucu baronu Joaquin “El Chapo” Guzman’ın eşi Emma Coronel, ABD’de yattığı hapishaneden serbest bırakıldı.
14.09.2023 Dünya
Güvenlik nedeniyle bilgiler gizli tutuldu, El Chapo’nun eşi tahliye edildi
Güvenlik nedeniyle bilgiler gizli tutuldu, El Chapo’nun eşi tahliye edildi Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo lakaplı Joaquin Guzman’ın eşi Emma Coronel Aispuro tahliye edildi.
13.09.2023 Dünya
Sahte iş ilanıyla ölüm tuzağı! Tüyler ürperten vahşetin perde arkası
Sahte iş ilanıyla ölüm tuzağı! Tüyler ürperten vahşetin perde arkası Kaybolan beş üniversite öğrencisinin yer aldığı video kan dondurdu, saatler sonra bir çiftlikte yakılmış cesetlere ulaşıldı. Kurbanların iş bulmak için bir çağrı merkezini aradığı ve tuzağa düşürüldüğü ortaya çıktı.
21.08.2023 Dünya
Ekvador'da başkan adayı suikastı: Hapishanedeki çetelerin devam eden hükmü
Ekvador'da başkan adayı suikastı: Hapishanedeki çetelerin devam eden hükmü Seçimlere az bir süre kala Ekvador'da başkan adayı olan Fernando Villavicencio miting sonrası çapraz ateşe alınarak öldürüldü. Olayın perde arkasını ise BBC yazdı.
11.08.2023 Dünya
Şok görüntü, kan donduran mesaj!
Şok görüntü, kan donduran mesaj! Belediye binası dışına güpegündüz bıraktılar, video kaydı sosyal medyada hızla yayıldı. Streç filmle bir mumya gibi sarıp sarmalanan ve plastik bantla sıkıca yapıştırılan kurbanların üstünde, upuzun bir mesaj vardı.
8.07.2023 Dünya
Meksika'da silahlı grup dehşeti! 14 polis kaçırıldı: Emniyetten istifa istediler
Meksika'da silahlı grup dehşeti! 14 polis kaçırıldı: Emniyetten istifa istediler Meksika’nın Chiapas eyaletinde silahlı bir grup, otobüste yolculuk yapan 14 polisi kaçırdı.
28.06.2023 Dünya
El Chapo’nun eşi hapisten çıkıyor
El Chapo’nun eşi hapisten çıkıyor El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu baronu Joaquin Guzman’ın eşi Emma Coronel Aispuro, ABD’de tutuklu bulunduğu federal hapishaneden açık cezaevine nakledildi.
9.06.2023 Dünya
El Chapo’nun eşi Emma Coronel’e açık cezaevine nakledildi
El Chapo’nun eşi Emma Coronel’e açık cezaevine nakledildi El Chapo lakaplı ünlü uyuşturucu baronu Joaquin Guzman’ın eşi Emma Coronel Aispuro’nun ABD’de tutuklu bulunduğu federal hapishaneden açık cezaevine nakledildi.
8.06.2023 Dünya
Felaketi yaşatacaktı, yakalandı! İçinden 11 milyon yumurta çıktı
Felaketi yaşatacaktı, yakalandı! İçinden 11 milyon yumurta çıktı ABD'nin Oklahoma eyaletinde yakalanan dev balık dünyada gündem oldu. Yetkililer tarafından yapılan '11 milyon yumurta' açıklaması ise tüyler ürpertti.
20.05.2023 Dünya
Meksikalı uyuşturucu baronu Hector Palma için flaş karar
Meksikalı uyuşturucu baronu Hector Palma için flaş karar Meksika’da yargıç tutuklu bulunan uyuşturucu baronu “El Güero” lakaplı Hector Palma Salazar’ın tahliye edilmesi yönünde emir verdi.
18.05.2023 Dünya
ABD, El Chapo'nun oğlu için harekete geçti! Yaptırım kararı
ABD, El Chapo'nun oğlu için harekete geçti! Yaptırım kararı ABD Hazine Bakanlığı, Meksikalı uyuşturucu baronu "El Chapo" lakaplı Joaquin Guzman'ın oğlu Joaquin Guzman Lopez ile Meksikalı 3 kişi ve 2 kuruluşa yaptırım listesine aldı.
9.05.2023 Dünya
Sağ kalanlar kaplanlara yedirildi! Parçalanan kaslara acı biber döktüler
Sağ kalanlar kaplanlara yedirildi! Parçalanan kaslara acı biber döktüler Sinaloa kartelini yöneten El Chapo'nun oğullarının sadist yöntemleri tüyler ürpertti, Navolato çiftliğinde 'şanslı' olanlar kurşuna dizilirken sağ kalanları ise hayal bile edemeyecekleri bir ızdırap bekliyordu.
20.04.2023 Dünya
Yıllar sonra ortaya çıktı! Düşmanlarını kaplanlara yedirmiş
Yıllar sonra ortaya çıktı! Düşmanlarını kaplanlara yedirmiş ABD, uyuşturucu ticareti yaptıkları nedeniyle aralarında "El Chapo" lakaplı uyuşturucu baronu Joaquin Guzman'ın 3 oğlunun da yer aldığı 28 kişi hakkında hukuki işlem başlattı.
15.04.2023 Dünya
Sentinel Adası'na çıkan ABD'linin sonu! Mektubu yürekleri dağladı
Sentinel Adası'na çıkan ABD'linin sonu! Mektubu yürekleri dağladı Hz. İsa ve Hristiyan dinini Sentinal Adası yerlilerine öğretmek isteyen ABD'linin planları beklediği gibi gitmedi. Ortaya çıkan gizemli mektup ise dünyada ses getirdi.
20.03.2023 Dünya
Ölmeden çıkılmayan Evin Hapishanesi! 'İdrarlı battaniyelerde ısınmaya çalıştık'
Ölmeden çıkılmayan Evin Hapishanesi! 'İdrarlı battaniyelerde ısınmaya çalıştık' İran'da bulunan ve insanlık dışı şartlarıyla dünyada ses getiren Evin Hapisahanesi'nde kalmış eski bir mahkumun sözleri kan dondurdu. İçeride dayak, tecavüz, işkence gibi olayların detayları kan dondurdu.
20.03.2023 Dünya
En azılı suçluların bile tüylerini ürperten sözler: Alcatraz, Supermax, Belmarsh!
En azılı suçluların bile tüylerini ürperten sözler: Alcatraz, Supermax, Belmarsh! Dünyadaki birçok ülkede suçluların adını duyduğunda tüylerini ürperten yüksek güvenlikli cezaevleri bulunuyor. Bu tesisler arasında dünya çapında üne kavuşanların bazılarının adıysa oldukça tanıdık. Orta Amerika ülkesi olan El Salvador’da inşa edilen Tecoluca Hapishanesi de yeni açılmış olmasına rağmen şimdiden güvenlik seviyesi ve koşullarıyla bu hapishaneler arasında eklendi.
18.03.2023 Dünya
14 yaşında katliam yaptı! Acımasız çocuk kartel: El Chapito
14 yaşında katliam yaptı! Acımasız çocuk kartel: El Chapito Meksika'da 14 yaşındaki bir çocuğun yaptıkları ülkede infial yarattı. ABD'li turistlerin kaçırılıp öldürülmesinden hemen sonra ortaya çıkan gelişme kan dondurdu.
17.03.2023 Dünya
13 yaşındaki kız çocuğuna istismar! Uyuşturucu verip parka götürdü
13 yaşındaki kız çocuğuna istismar! Uyuşturucu verip parka götürdü İngiltere'de meydana gelen ve 13 yaşındaki bir kız çocuğunun istismar edildiği olay dünyada gündem oldu. Wade isimli evsiz bir adam tarafından gerçekleştirilen skandala jet hızında ceza verildi.
16.03.2023 Dünya
Gökten solucan yağdı, herkesin aklına aynı şey geldi: Kıyamet alameti
Gökten solucan yağdı, herkesin aklına aynı şey geldi: Kıyamet alameti Çin'de henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü gökten solucan yağdı. Olay kısa sürede hem sosyal medyada hem de dünya basınında ses getirdi.
9.03.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

El Chapo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.