Engelli Öğretmen

Engelli Öğretmen

Son dakika engelli öğretmen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan engelli öğretmen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan engelli öğretmen haber sayfamızda...

Engelli Öğretmen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 629 engelli ogretmen haberi bulunmuştur.
Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı! MEB engelli öğretmen atama sonuçları sorgulama ekranı...
Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı! MEB engelli öğretmen atama sonuçları sorgulama ekranı...Milli Eğitim Bakanlığı 500 engelli öğretmen ataması yapacağını bildirmişti. 2021 engelli öğretmen alımı kontenjanları kısa süre önce duyuruldu ve 15 Şubat'a kadar da başvurular tamamlanmıştı. Adaylar MEB'den gelecek atama sonuçları haberini bekliyordu. Peki, engelli öğretmen atama sonuçları nasıl öğrenilir?
16.02.2021Gündem
500 engelli öğretmen alınacak
500 engelli öğretmen alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre; Milli Eğitim Bakanlığı 500 engelli öğretmen alacak.
28.01.2021Ekonomi
Engelli öğretmen alımı başvuruları ne zaman? MEB engelli öğretmen ataması 2021 hangi tarihte, başvuru şartları neler?
Engelli öğretmen alımı başvuruları ne zaman? MEB engelli öğretmen ataması 2021 hangi tarihte, başvuru şartları neler?MEB 500 engelli öğretmen ataması yapacak! Milli Eğitim Bakanlığı 2021 engelli öğretmen atama takvimi bekleniyordu. EKPSS sonuçlarının açıklanmasının ardından binlerce öğretmen adayı atama ve başvuru tarihlerini merak etmeye başladı. MEB beklenen kılavuzu yayımladı. engelli öğretmen alımı için başvuru kılavuzu adayların erişimine açıldı. Peki, 2021 EKPSS ile engelli öğretmen ataması başvurusu ne zaman başlıyor?
26.01.2021Gündem
Gençler yeni yıldan umudu kesmedi
Gençler yeni yıldan umudu kesmediKoronavirüs,  çocukların ve gençlerin hayatlarını da baştan sona yeniden şekillendirdi. Kimi okul yüzü görmeden okuma yazma öğrenmeye çalıştı kimi koronavirüs gölgesinde lise, üniversite sınavlarına hazırlandı.
6.01.2021Eğitim
Tavuk karası olduğu için görevden alınan öğretmen hukuk mücadelesi başlattı
Tavuk karası olduğu için görevden alınan öğretmen hukuk mücadelesi başlattıVan'da 2 aile, tavuk karası hastası olan ve sınav kağıtlarını öğrencileriyle birlikte okuduğunu iddia ettikleri fizik öğretmeni Turgay Özmen’i şikayet etti. Öğretmenlikten alınıp, memur olarak başka okulda görevlendirilen Özmen, görevine dönmek için hukuk mücadelesi başlattı.
3.12.2020Gündem
Son dakika... Engelli öğretmen atama sonuçlarını açıkladı
Son dakika... Engelli öğretmen atama sonuçlarını açıkladıGelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 200 engelli öğretmen atama sonuçlarını açıkladı.
23.06.2020Eğitim
MEB duyurdu: 200 engelli öğretmen alınacak
MEB duyurdu: 200 engelli öğretmen alınacakMilli Eğitim Bakanlığı, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) katılan adaylar arasından 200 engelli öğretmen alacak.
12.06.2020Gündem
Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı! e-Devlet atama sonucu sorgulama
Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı! e-Devlet atama sonucu sorgulama 750 engelli öğretmen için atama sonuçları belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı az önce sonuçların ilan edildiğini duyurdu. Atama sonucunu e-Devlet kullanıcı hesabınız ile öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
11.02.2020Ekonomi
750 engelli öğretmen ataması için başvurular yarın başlıyor
750 engelli öğretmen ataması için başvurular yarın başlıyorMilli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB), 750 engelli öğretmen ataması için başvurular yarından itibaren 7 Şubat'a kadar alınacak.
2.02.2020Ekonomi
Engelli öğretmen atamaları - başvuru tarihleri ne zaman? 2020 MEB Engelli Öğretmen başvurusu nasıl yapılır?
Engelli öğretmen atamaları - başvuru tarihleri ne zaman? 2020 MEB Engelli Öğretmen başvurusu nasıl yapılır?Milli Eğitim Bakanlığı, Engelli öğretmen atama duyurusu yayımladı. MEB tarafından yayımlanan kılavuzda engelli öğretmen atama detayları, engelli öğretmen başvuru detayları yer aldı. Peki engelli öğretmen başvurusu nasıl yapılır? Engelli Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Engelli Öğretmen başvuru şartları nelerdir?
31.01.2020Gündem
Hayatları kolaylaştı
Hayatları kolaylaştıTorbalı’da görme engelli öğretmen İdris Ekinci, kendi yaşadığı sorundan yola çıktı; öğrencileriyle birlikte kafelere Braille alfabesiyle mönü hazırladı...
2.12.2019Ege
Görme engellilerin hayatı mobil uygulamayla kolaylaşacak
Görme engellilerin hayatı mobil uygulamayla kolaylaşacakGörme engelliler, eğitim ve iş hayatında karşılaştıkları sorunları bilgisayarları ve mobil cihazlarına indirecekleri uygulamayla aşabilecek.
Son dakika... MEB, engelli öğretmen atama sonuçlarını açıkladı
Son dakika... MEB, engelli öğretmen atama sonuçlarını açıkladıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından, 2019 yılı 750 engelli öğretmen atama sonuçları, "https://personel.meb.gov.tr " adresinden açıklandı.
5.02.2019Gündem
Son dakika | Milli Eğitim Bakanı Selçuk talimat verdi! Kontenjan arttı...
Son dakika | Milli Eğitim Bakanı Selçuk talimat verdi! Kontenjan arttı...Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB), şubatta ataması yapılacak engelli öğretmen sayısı 750'ye çıkarıldı.
2.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bolton'ın İsrail'den verdiği mesajı kabullenmemiz mümkün değil
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bolton'ın İsrail'den verdiği mesajı kabullenmemiz mümkün değilCumhurbaşkanı Erdoğan, "Kahraman askerlerimiz tarafından söndürülen DEAŞ balonu sayesinde, Suriye hızla bu beladan kurtulma sürecine girdi. Ancak, Bolton'ın İsrail'den verdiği mesajı bizim kabullenmemiz, bunu yutmamız mümkün değildir." dedi.
8.01.2019Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bolton'ın İsrail'den verdiği mesajı kabullenmemiz mümkün değil
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bolton'ın İsrail'den verdiği mesajı kabullenmemiz mümkün değilCumhurbaşkanı Erdoğan, "Kahraman askerlerimiz tarafından söndürülen DEAŞ balonu sayesinde, Suriye hızla bu beladan kurtulma sürecine girdi. Ancak, Bolton'ın İsrail'den verdiği mesajı bizim kabullenmemiz, bunu yutmamız mümkün değildir." dedi.
8.01.2019Siyaset
2019 engelli öğretmen alımı ne zaman yapılacak? Engelli öğretmen atamaları
2019 engelli öğretmen alımı ne zaman yapılacak? Engelli öğretmen atamalarıMEB, 2019 yılı engelli öğretmen atama duyurusunu yayınladı. EKPSS'ye girerek MEB'in açtığı engelli öğretmen kadrosuna başvuran adaylar için öğretmen alımının yapılacağı tarih belli oldu. MEB, 2016 ile 2018 yıllarında yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) katılan adaylar arasından 500 kontenjana engelli öğretmen alımı yapılacağını duyurdu.
27.12.2018Gündem
MEB açıkladı! Atama takvimi belli oldu
MEB açıkladı! Atama takvimi belli olduMilli Eğitim Bakanlığınca (MEB) 500 engelli öğretmen başvurularının alınması 23 Ocak 2019'da, atamaları da 1 Şubat 2019'da yapılacak.
25.12.2018Gündem
Engelli öğretmenler atama istiyor
Engelli öğretmenler atama istiyorAtama bekleyen engelli öğretmenler, Milli Eğitim Bakanlığı önünde Bakan Ziya Selçuk'a seslendi. Engelli öğretmenler, "En büyük isteğimiz öğrencilerimize kavuşmak. Bir yılı aşkın süredir atama bekliyoruz" dedi.
14.12.2018Gündem
1 milyon öğretmen, genç nüfusu geleceğe hazırlıyor
1 milyon öğretmen, genç nüfusu geleceğe hazırlıyorMilli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) bağlı resmi kurumlarda görev yapan 920 bini aşkın öğretmen, yaklaşık 18 milyon öğrenciyi geleceğe hazırlıyor.
24.11.2018Gündem
Engelli öğretmen atama sonuçları! Engelli öğretmen alımı 2018
Engelli öğretmen atama sonuçları! Engelli öğretmen alımı 2018Milli Eğitim Bakanlığı tarafından engelli öğretmen ataması sonuçları açıklandı. 520 Engelli öğretmen alımında başvuru sonuçları açıklanır açıklanmaz adaylar arayışa geçti. Engelli öğretmen alımı sonuçları MEB insan kaynakları üzerinden TC kimlik numaralarıyla öğrenebilecek.
26.06.2018Gündem
Engelli öğretmen alımı başvuruları ne zaman? İşte Engelli öğretmen alımı kontenjanları
Engelli öğretmen alımı başvuruları ne zaman? İşte Engelli öğretmen alımı kontenjanları2018 Engelli öğretmen alımı için başvurular alınmaya devam ediyor. Engelli öğretmen alımına ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü sayfasından kontenjan listesi açıklandı. Peki 2018 Engelli öğretmen alımı başvuruları ne zaman başlayacak? Başvurular nasıl yapılacak?
13.06.2018Gündem
Engelli öğretmen alımına ilişkin alan ve kontenjanlar belli oldu
Engelli öğretmen alımına ilişkin alan ve kontenjanlar belli olduMilli Eğitim Bakanlığınca (MEB) engelli öğretmen alımına ilişkin atama yapılacak alan ve kontenjanlar açıklandı.
12.06.2018Gündem
5 bin engelliye kamuda istihdam
5 bin engelliye kamuda istihdamBaşbakan Binali Yıldırım, engelli vatandaşların EKPSS ve kura yöntemiyle kamu kurumlarına yerleştirilmesi için düzenlenen törende, 2018 yılı içerisinde 5 bin engelli vatandaşın kamu kurumlarında istihdamının sağlanacağını söyledi.
4.04.2018Siyaset
Engelli öğretmen ataması MEB takvimi açıkladı
Engelli öğretmen ataması MEB takvimi açıkladı2018 engelli öğretmen atamalarıyla ilgili MEB takvimi beli oldu. MEB tarafından bugün yapılan açıklamaya göre engelli öğretmen atama başvuruları bu yıl 18 Haziran tarihinde açıklanacak.
23.02.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

mebengelli öğretmenatamaöğretmenmilli eğitim bakanlığı

Engelli Öğretmen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.