Erişim

Erişim

Son dakika erişim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan erişim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan erişim haber sayfamızda...

Erişim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.568 erişim haberi bulunmuştur.
İş arayanlar ile işverenler sanal istihdam fuarında buluşacak
İş arayanlar ile işverenler sanal istihdam fuarında buluşacakİstihdam fuarları ile birlikte iş arayan ve işverenlerle ilgili paydaşlar bir araya geliyor.
11.08.2022Ekonomi
Reel sektörden kredi çağrısı
Reel sektörden kredi çağrısıBaşta KOBİ’ler olmak üzere reel sektörün krediye erişiminde sorunlar yaşandığını dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bankalara uygun koşullarla kredi sağlamaya devam etmeleri çağrısında bulundu.
11.08.2022Ekonomi
Eyvah 0850’li hat arıyor!
Eyvah 0850’li hat arıyor!Binlerce kişiyi mağdur eden telefon dolandırıcılıkları 0 850’li hatları “olağan şüpheli” hale getirdi.
11.08.2022Gündem
Enerji krizinden kestirme çıkış var mı?
Enerji krizinden kestirme çıkış var mı?Karbonsuzlaşma zorunluluğumuzu arz güvenliğiyle beraber kotarabilmek için ne yazık ki bugünden yarına gerçekleşebilecek, mucizevi, yekpare bir çözüm yok. Bir parçayı çıkarırken yerine işlevsel başka bir parça koymamız, bir anlamda sistem mühendisliği yapmamız gerekiyor.
Küba’da petrol tesisinde yangın devam ediyor
Küba’da petrol tesisinde yangın devam ediyorKüba’da petrol tesisinde yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın 4’üncü gününde devam ediyor. Son yapılan açıklamada, 1 kişinin hayatını kaybettiği, 121 kişinin ise yaralandığı duyurulmuştu.
8.08.2022Dünya
3,5 milyon kadın için Fırsatlar Haritası
3,5 milyon kadın için Fırsatlar HaritasıTürkiye’de ne eğitimde ne istihdamda yer alan (NEET) yaklaşık 3,5 milyon genç kadının sorun ve ihtiyaçlarına odaklanan Geleceğini Kuran Genç Kadınlar projesinin dijital portalı ve Fırsatlar Haritası açıldı. Fırsatlar Haritası sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki NEET genç kadınlar; iş, staj, eğitim ve girişim desteği fırsatlarına kolaylıkla erişim sağlayabilecek.
8.08.2022Ekonomi
Bursa’da ilk mavi bayrak İznik Gölü’ne
Bursa’da ilk mavi bayrak İznik Gölü’neBursa’da, 115 kilometrelik deniz sahili olmasına rağmen 33 farklı kriterin gerçekleştirilmesiyle ilk ‘mavi bayrak’ İznik Gölü’ndeki İnciraltı Plajı’na verildi.
7.08.2022Gündem
'Toz pembe değil' diyerek uyardı: 'Köyde daha ucuza yaşarım' diyen...
'Toz pembe değil' diyerek uyardı: 'Köyde daha ucuza yaşarım' diyen...25 ve 27 yıllık çalışma hayatlarını geride bırakarak, İstanbul’dan Çanakkale Ezine’ye taşınan eski beyaz yakalı, Ece ve Boğaç Kökbaş çifti, şimdilerde şehir stresinden uzakta kendi köy evlerinde sakin bir yaşam sürüyor. Ancak çift, her şeyin sanıldığı gibi toz pembe olmadığını da söylüyor ve ‘şehirden daha ucuza yaşarım’ diye düşünenlere dikkat çeken uyarılarda bulunuyor.
7.08.2022Gündem
'Toz pembe değil' diyerek uyardı: 'Köyde daha ucuza yaşarım' diyen...
'Toz pembe değil' diyerek uyardı: 'Köyde daha ucuza yaşarım' diyen...25 ve 27 yıllık çalışma hayatlarını geride bırakarak, İstanbul’dan Çanakkale Ezine’ye taşınan eski beyaz yakalı, Ece ve Boğaç Kökbaş çifti, şimdilerde şehir stresinden uzakta kendi köy evlerinde sakin bir yaşam sürüyor. Ancak çift, her şeyin sanıldığı gibi toz pembe olmadığını da söylüyor ve ‘şehirden daha ucuza yaşarım’ diye düşünenlere dikkat çeken uyarılarda bulunuyor.
6.08.2022Milliyet Tv
Bursa'da 24 halk plajında olmayan mavi bayrak İznik Gölü'ne verildi
Bursa'da 24 halk plajında olmayan mavi bayrak İznik Gölü'ne verildiBursa'da, 115 kilometrelik deniz sahili olmasına rağmen 33 farklı kriterin gerçekleştirilmesiyle ilk 'mavi bayrak' İznik Gölü'ndeki İnciraltı Plajı'na verildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "3 plajımız için daha başvuruda bulunduk. Birkaç yıl içinde onların da mavi bayrak alacağına inanıyorum" dedi.
6.08.2022Gündem
Skandal KPSS'de yeni detay! Aynı dershanedeki 21 öğrenci mercek altında
Skandal KPSS'de yeni detay! Aynı dershanedeki 21 öğrenci mercek altındaSoruların sızdırıldığı yönündeki iddiaların ardından iptal edilen KPSS ile ilgili soruşturma derinleşiyor. DDK'dan sosyal medya uyarısı gelirken, yeni detaylar da ortaya çıkıyor.
5.08.2022Haberler
E-Nabız Giriş ve Kayıt Olma: E-Nabız Şifresi Nasıl Alınır?
E-Nabız Giriş ve Kayıt Olma: E-Nabız Şifresi Nasıl Alınır? Sağlık verilerinin tek bir platformda toplandığı e-Nabız sayesinde vatandaşlar, randevu bilgileri, tahlil sonucu, ilaç, rapor, tıbbi özgeçmiş ile ilgili bütün bilgilerine ulaşabiliyor. Telefon ya da bilgisayar üzerinden e-nabız platformuna giriş sağlanabiliyor. Fakat e-Nabız’a giriş yapabilmek için öncelikle kayıt olmak gerekiyor. Sağlık verilerinin tek bir alanda toplandığı bu platforma kayıt işlemi e-Devlet üzerinden de yapılıyor. E-Nabız şifresi nasıl alınır? E-Nabız giriş ve kayıt olma ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.08.2022Gündem
ABD’de maymun çiçeği nedeniyle halk sağlığı acil durumu ilan edildi
ABD’de maymun çiçeği nedeniyle halk sağlığı acil durumu ilan edildiABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanı Xavier Becerra, maymun çiçeği virüsü salgını nedeniyle ABD’de halk sağlığı acil durumu ilan edildiğini açıkladı.
5.08.2022Sağlık
Yıkanabilir önlüğe geçer not
Yıkanabilir önlüğe geçer notABD’nin Virginia Eyaleti’nde bazı hastanelerde kullanıma sunulan 100 kez yıkanabilir önlükler enfeksiyon uzmanlarından geçer not aldı.
5.08.2022Dünya
Skandal KPSS'de yeni detay!  Aynı dershanedeki 21 öğrenci mercek altında
Skandal KPSS'de yeni detay! Aynı dershanedeki 21 öğrenci mercek altındaSoruların sızdırıldığı yönündeki iddiaların ardından iptal edilen KPSS ile ilgili soruşturma derinleşiyor. DDK'dan sosyal medya uyarısı gelirken, yeni detaylar da ortaya çıkıyor.
5.08.2022Gündem
ABD'de 'maymun çiçeği' alarmı! Acil durumu ilan edildi
ABD'de 'maymun çiçeği' alarmı! Acil durumu ilan edildiABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Bakanı Xavier Becerra, maymun çiçeği virüsü salgını nedeniyle ABD’de halk sağlığı acil durumu ilan edildiğini açıkladı.
4.08.2022Dünya
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?Dünya dilleri arasında yer alan İngilizce günümüzde en çık kullanılan diller arasında yer alır. Yeni bir dil öğrenmenin en temel kriterleri arasında kelimeler ve dil bilgisi konusu gelmektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmede İngilizce kelimeler ve anlamları konusu oldukça önemlidir. İngilizcede her ne kadar bir milyona yakın kelime bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan kelime sayısı yarısı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
4.08.2022Eğitim
Letgo Hesap Silme 2022: Bilgisayardan ve Telefondan Kalıcı Olarak Letgo Hesap Silme Nasıl Yapılır?
Letgo Hesap Silme 2022: Bilgisayardan ve Telefondan Kalıcı Olarak Letgo Hesap Silme Nasıl Yapılır?Alıcı ile satıcıyı tek bir platformda buluşturan Letgo 2. el alışverişte en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. İhtiyacı olmayanları elinden çıkarmak isteyen kişiler için opsiyonel olan Letgo uygulaması aradığını ucuza bulmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kurulduğu günden bu yana milyonlarca kullanıcıya ulaşan Letgo’da hesabını silmek isteyenler de oluyor. Letgo hesap silme işlemi hem bilgisayar hem telefondan yapılabiliyor. Bilgisayardan ve telefondan kalıcı olarak Letgo hesap kapatma nasıl yapılır? “Letgo Hesap Silme 2022” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
4.08.2022Teknoloji
Yer: İstanbul! 12 dakikada hakimi dolandırdılar
Yer: İstanbul! 12 dakikada hakimi dolandırdılarİstanbul'da kendilerini bankacı olarak tanıtan telefon dolandırıcıların hedefinde bu kez bir hakim vardı. Hesabındaki tüm birikimini kaptıran hakimin şikayeti üzerine 3 şüpheli yakalandı. Operasyonun detayları ise şoke etti.
4.08.2022Gündem
'Instagram Giriş' Linki 2022: Instagram'a Giriş Nasıl Yapılır?
'Instagram Giriş' Linki 2022: Instagram'a Giriş Nasıl Yapılır?Dünya genelinde 1 milyar kullanıcıyı aşan fotoğraf ve video paylaşma platformu Instagram kullanımı artarken yeni kaydolmak isteyenlerin sayısı da giderek artıyor. Instagram giriş işlemi telefon veya bilgisayar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Instagram’a giriş yapabilmek için hesabınız yoksa öncelikle kaydolmak şart. Aksi takdirde Instagram’a giriş yapamazsınız. Yeni hesabı Instagram giriş ekranı üzerinden akıllı telefon veya bilgisayardan açabilirsiniz. Instagram şifresini unutanlar ise tekrardan hesaplarına ulaşmak isterlerse parola sıfırlama işlemi yapmalı. Instagram giriş yap linki, Instagram giriş yapma ve açma nasıl yapılır? diyorsanız içeriğimizden detaylara ulaşabilirsiniz.
2.08.2022Sosyalmedya
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2022 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2022 iCloud Şifre Değiştirme ve SıfırlamaApple kullanıcıları cihazlarının aktif ve yedeklenebilir olması için iCloud hesabına ihtiyaç duyar. Telefondaki fotoğraf, video ve belgelerin saklanması açısından büyük önem taşır. iCloud hesabı hotmail veya gmail hesabı ile açılır. Şifrenin unutulması halinde cihaz kilitlenebilir ve erişim sorunu yaşanır. Daha kötüsü bilgiler ve özel fotoğraflara başkaları tarafından erişilmesi gibi durumlara yol açabilir. iCloud şifre değiştirme veya sıfırlama işlemi birkaç adımda yapılabilir. Ancak mailin de unutulması halinde bu işlem biraz daha karmaşık hale gelebilir. iCloud şifremi unuttum ne yapabilirim? 2022 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır? içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
2.08.2022Teknoloji
Esra ve Emel'in feci sonu! Ülke kız kardeşleri konuşuyor
Esra ve Emel'in feci sonu! Ülke kız kardeşleri konuşuyorKimseyle gereksiz diyaloglara girmiyor, vakitlerinin çoğunu evin içinde adeta parmak uçlarında hareket ederek geçiriyorlardı. Yepyeni bir başlangıç yapmak için bu ülkede şanslarını denemek istemişlerdi. Başlangıçta her şey yolunda gidiyordu. Fakat son dönemde gitgide daha da tedirgin olmaya başladılar. Sanki başlarına gelecek olan olayı hissetmiş gibiydiler.
2.08.2022Dünya
Putin: Nükleer savaşın galibi olmaz
Putin: Nükleer savaşın galibi olmazRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Nükleer Silahların Yayılmasının Önlenmesi Antlaşması Gözden Geçirme Konferansı’na gönderdiği mektupta, Rusya’nın nükleer savaş istemediğini ve böyle bir savaşın galibi olmayacağını ifade etti.
1.08.2022Dünya
PH7800
PH7800İç Mimari Tasarım MAS Tasarım Ekibi Kerim Miskavi, Betül Ay, Ayşecan Uğur Tamamlanma Tarihi 2021 Proje Alanı 700 m² Fotoğraflar Egemen KarakayaMAS (Miskavi Architecture Studio) tarafından tasarlanan PH7800, kullanıcıların deneyimini mekanın içinde ve dışında yer alan elementlere veya vistalara yönlendiren, mekanların hareket halinde keşfedildiği açık uçlu küratöryel bir tasarım yaklaşımı ile biçimlendirilmiş...
1.08.2022Mimarlık
Esra ve Emel'in feci sonu! Ülke kız kardeşleri konuşuyor
Esra ve Emel'in feci sonu! Ülke kız kardeşleri konuşuyorKimseyle gereksiz diyaloglara girmiyor, vakitlerinin çoğunu evin içinde adeta parmak uçlarında hareket ederek geçiriyorlardı. Yepyeni bir başlangıç yapmak için bu ülkede şanslarını denemek istemişlerdi. Aslında her şey yolunda gidiyordu ilk başta. Fakat son dönemde gitgide daha da tedirgin olmaya başladılar. Sanki başlarına gelecek olan olayı hissetmiş gibiydiler.
1.08.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Erişim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.