Ersin Tatar

Ersin Tatar

Son dakika ersin tatar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ersin tatar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ersin tatar haber sayfamızda...

Ersin Tatar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 907 ersin tatar haberi bulunmuştur.
Erdoğan'ın sözleri NATO Zirvesi'ne damga vurdu, Rum lider itiraf etti: KKTC'ye gel orada görüşürüz
Erdoğan'ın sözleri NATO Zirvesi'ne damga vurdu, Rum lider itiraf etti: KKTC'ye gel orada görüşürüzİspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenen NATO Liderler Zirvesi'nin Avrupa Birliği grubu için katılan Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Anastasiadis zirve sırasında 2 kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme imkanı bulduğunu açıkladı. Erdoğan'a Paris'te buluşma teklif etti.
2.07.2022Haberler
Erdoğan'ın sözleri NATO Zirvesi'ne damga vurdu, Rum lider itiraf etti: KKTC'ye gel orada görüşürüz
Erdoğan'ın sözleri NATO Zirvesi'ne damga vurdu, Rum lider itiraf etti: KKTC'ye gel orada görüşürüzİspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenen NATO Liderler Zirvesi'ne Avrupa Birliği grubu için katılan Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Anastasiadis zirve sırasında 2 kez Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme imkanı bulduğunu açıkladı. Erdoğan'a Paris'te buluşma teklif etti.
2.07.2022Dünya
Türkiye'den, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ın GKRY'e yönelik işbirliği önerisine destek
Türkiye'den, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ın GKRY'e yönelik işbirliği önerisine destekDışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'yle (GKRY) işbirliği yapılması önerisine destek verildiği belirtildi.
1.07.2022Siyaset
KKTC’de devam eden orman yangını yeniden şiddetlendi
KKTC’de devam eden orman yangını yeniden şiddetlendiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde (KKTC) 2 gündür devam eden Mersinlik köyündeki yangın akşam saatlerinden rüzgarın etkisiyle yeniden alevlenerek Büyükkonuk bölgesine ulaştı.
23.06.2022Haberler
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: İki devletli, egemen eşitlik temelinde bir süreç sürdürülecek
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: İki devletli, egemen eşitlik temelinde bir süreç sürdürülecekKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs sorununda iki devletli, egemen eşitlik temelinde bir sürecin sürdürüleceğini belirterek, “Anastasiadis’in mektubu ve önerilerine karşılık iki devletin iş birliğine yönelik öneri sunacağız” dedi.
23.06.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Kıbrıs meselesi için çözüm girişimleri Rum tarafının maksimalist talepleriyle baltalandı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Kıbrıs meselesi için çözüm girişimleri Rum tarafının maksimalist talepleriyle baltalandıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Türk tarafının Kıbrıs meselesinin çözümüne yönelik samimi girişimleri bugüne kadar Rum tarafının maksimalist talepleri ile baltalanmıştır” dedi.
23.06.2022Siyaset
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Rum yönetimi PKK soytarısı oldu
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Rum yönetimi PKK soytarısı olduKKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde gerçekleştirilen tatbikatta PKK elebaşı Öcalan'ın yakalanmadan önce kullandığı pasaportta yer alan ismin görülmesine tepki gösterdi.
20.06.2022Haberler
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Rum yönetimi PKK soytarısı oldu
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Rum yönetimi PKK soytarısı olduKKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde gerçekleştirilen tatbikatta PKK elebaşı Öcalan'ın yakalanmadan önce kullandığı pasaportta yer alan ismin görülmesine tepki gösterdi.
20.06.2022Gündem
Türkiye ve KKTC'den Doğu Akdeniz'de ortak tatbikat
Türkiye ve KKTC'den Doğu Akdeniz'de ortak tatbikatTürkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Doğu Akdeniz'de uluslararası sularda gerçekleştirdiği 'Şehit Teğmen Caner Gönyeli Arama Kurtarma Tatbikatı' tamamlandı.
15.06.2022Gündem
KKTC'de icra edilen Şehit Teğmen Caner Gönyeli 2022 Tatbikatı'nda deniz safhası nefes kesti
KKTC'de icra edilen Şehit Teğmen Caner Gönyeli 2022 Tatbikatı'nda deniz safhası nefes kestiTürkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) tarafından KKTC’de icra edilen Şehit Teğmen Caner Gönyeli-2022 Arama Kurtarma Davet Tatbikatı devam ediyor. Tatbikatta ikinci safha olan deniz kısmı da tamamlandı. Bu safhada senaryo gereği Doğu Akdeniz’de mahsur kalan insanlar kurtarıldı.
15.06.2022Haberler
Türkiye ve KKTC’den nefes kesen tatbikat: “Şehit Teğmen Caner Gönyeli-2022”
Türkiye ve KKTC’den nefes kesen tatbikat: “Şehit Teğmen Caner Gönyeli-2022”Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) düzenlenen 'Şehit Teğmen Caner Gönyeli Arama Kurtarma Tatbikatı' nefes kesti. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın da izlediği tatbikatta senaryo gereği dağlık alana düşen helikopterdeki yaralılar kurtarıldı.
14.06.2022Haberler
Bu görüntüler KKTC'den! Nefes kesen tatbikat
Bu görüntüler KKTC'den! Nefes kesen tatbikatKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) düzenlenen 'Şehit Teğmen Caner Gönyeli Arama Kurtarma Tatbikatı' nefes kesti. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın da izlediği tatbikatta senaryo gereği dağlık alana düşen helikopterdeki yaralılar kurtarıldı.
14.06.2022Gündem
KKTC'de nefes kesen tatbikat
KKTC'de nefes kesen tatbikatKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) düzenlenen 'Şehit Teğmen Caner Gönyeli Arama Kurtarma Tatbikatı' nefes kesti. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın da izlediği tatbikatta senaryo gereği dağlık alana düşen helikopterdeki yaralılar kurtarıldı.
14.06.2022Gündem
Çavuşoğlu: Müzakere eşitler arasında olur
Çavuşoğlu: Müzakere eşitler arasında olurKKTC’de temaslarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, önce Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ile görüştü ardından KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından kabul edildi.
14.06.2022Siyaset
'Boğazları vuracağız' diyen Yunan Amiral'e Çavuşoğlu'ndan yanıt: Cesareti varsa o zaman yapardı!
'Boğazları vuracağız' diyen Yunan Amiral'e Çavuşoğlu'ndan yanıt: Cesareti varsa o zaman yapardı!Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi. Maraş'ın KKTC toprağı olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu KKTC için net mesajlar verdi. Yunan emekli Amiral'in Türkiye ile ilgili skandal sözlerine yanıt veren Çavuşoğlu, 'Eğer geçmişte üst düzey subaysa cesareti varsa o zaman yapardı. Yani boş laflarla kendilerini avutmalarına gerek yok' dedi.
13.06.2022Haberler
'Boğazları vuracağız' diyen Yunan Amiral'e Çavuşoğlu'ndan yanıt: Cesareti varsa o zaman yapardı!
'Boğazları vuracağız' diyen Yunan Amiral'e Çavuşoğlu'ndan yanıt: Cesareti varsa o zaman yapardı!Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi. Maraş'ın KKTC toprağı olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu Rum tarafı ve Yunanistan'a net mesajlar verdi. Yunan emekli Amiral'in Türkiye ile ilgili skandal sözlerine de yanıt veren Çavuşoğlu, 'Eğer geçmişte üst düzey subaysa cesareti varsa o zaman yapardı. Yani boş laflarla kendilerini avutmalarına gerek yok' dedi.
13.06.2022Siyaset
Bakan Çavuşoğlu: Herkes Türkiye’yi dünyadaki gelişmeleri yönlendirebilen ülkeler arasında görüyor
Bakan Çavuşoğlu: Herkes Türkiye’yi dünyadaki gelişmeleri yönlendirebilen ülkeler arasında görüyorDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Herkes Türkiye’yi dünyadaki gelişmeleri yönlendirebilen ülkeler arasında görüyor” ifadelerini kullanarak, “Kıbrıs Türk’ünün haklarını kimseye yedirmeyiz yedirmeyeceğiz” dedi.
12.06.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop, KKTC Başbakanı Üstel'i kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, KKTC Başbakanı Üstel'i kabul ettiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, ilk resmi ziyaretini Ankara'ya gerçekleştiren KKTC Başbakanı Ünal Üstel ve beraberindeki heyeti kabul etti. Şentop kabulde, "Kıbrıs Türklerinin haklı davasını sonuna kadar destekliyoruz ve katkı sunmaya devam ediyoruz" dedi.
31.05.2022Gündem
HADO’nun ilk seferi KKTC’ye
HADO’nun ilk seferi KKTC’yeHatay Deniz Otobüsleri İşletmesi KKTC’ye ilk seferini dün gerçekleştirdi. İlk sefere Hatay Medeniyetler Korosu ve gazetecilerin yanı sıra Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılan 17 gazi de katıldı.
20.05.2022Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Peş peşe görüşmeler
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Peş peşe görüşmelerCumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram diplomasisi 3. günde de devam etti. Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ve Libya Milli Birlik Hükümeti Başbakanı Abdülhamid Dibeybe ile ayrı ayrı telefon görüşmeleri gerçekleştirdi.
5.05.2022Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram diplomasisi sürüyor! Peş peşe görüşmeler
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram diplomasisi sürüyor! Peş peşe görüşmelerGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülke liderleriyle telefon görüşmelerine Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde de devam ediyor. Erdoğan Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Tacikistan liderleri ile görüştü.
3.05.2022Siyaset
‘Çözüm noktası Türkiye olacak’
‘Çözüm noktası Türkiye olacak’Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya-Ukrayna arasında barışı sağlamak için her türlü adımı attığını, iki ülke liderini bir araya getirmek için çabalarının sürdüğünü belirterek, “Çözüm noktası inanıyorum ki Türkiye olacaktır” ifadelerini kullandı.
3.05.2022Siyaset
Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Liderlerle görüştü...
Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Liderlerle görüştü...Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla birçok ülke liderleriyle telefonla görüşerek bayramlaştı. Görüşmelerde, Erdoğan ve liderler karşılıklı olarak bayram tebriğinde bulundu. Öte yandan İsrail Cumhurbaşkanı Herzog da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla arayarak Ramazan Bayramını tebrik etti.
2.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram diplomasisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram diplomasisiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla birçok ülke liderleriyle telefonla görüşerek bayramlaştı. Görüşmelerde, Erdoğan ve liderler karşılıklı olarak bayram tebriğinde bulundu. Öte yandan İsrail Cumhurbaşkanı Herzog da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla arayarak Ramazan Bayramını tebrik etti.
2.05.2022Haberler
Son dakika: KKTC'de yeni hükümet kuruldu!
Son dakika: KKTC'de yeni hükümet kuruldu!KKTC'de Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Faiz Sucuoğlu başkanlığında yeni hükümet kuruldu.
25.04.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Ersin Tatar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.