Esra Hankulu

Esra Hankulu

Son dakika esra hankulu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan esra hankulu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan esra hankulu haber sayfamızda...

Esra Hankulu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 36 esra hankulu haberi bulunmuştur.
Son dakika... Ümitcan Uygun hakkında 'Aleyna Çakır'ı darbetmesiyle ilgili yeni dava!
Son dakika... Ümitcan Uygun hakkında 'Aleyna Çakır'ı darbetmesiyle ilgili yeni dava!Gelen bir son dakika haberine göre, Ankara’da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’i, ölümünden önce darbedip bayıltan Ümitcan Uygun (27) hakkında, o anları sosyal medyada canlı yayınlamasıyla ilgili, 'Bilişim sistemine hukuka aykırı olarak girme ve orada kalma' ve 'Kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek ve yaymak' suçlarında 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle yeni dava açıldı.
26.10.2021Gündem
HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladı
HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladıAnkara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle iddianame düzenlenen Ümitcan Uygun'un, olay günü avukatının araması ile uyandığı, uyandığında Hankulu'nun hayatta olduğu ve kendisine taksi çağırdığı yönündeki iddialarını HTS kayıtları yalanladı. HTS kayıtlarına göre Uygun'un, uyandığını söylediği saat 10.15’ten önce başka kişiyi arayıp görüştüğü, avukatını da kendisinin aradığı ortaya çıktı. Eve taksiyi de Hankulu'nun değil kendisinin çağırdığı belirtildi. Ayrıca Hankulu’nun ölümüne yol açan, künt travmaya neden olan eylemin ise Uygun ile odada baş başa bulundukları sırada gerçekleştiği öğrenildi.
25.10.2021Gündem
Uygun’a ağır müebbet talebi
Uygun’a ağır müebbet talebiAnkara’nın Mamak ilçesinde Esra Hankulu’nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili hazırlanan iddianamede tutuklu şüpheli Ümitcan Uygun (27) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis talep edildi.
22.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildi
Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildiEsra Hankulu'nun ölümüyle ilgili soruşturma tamamlandı. Soruşturmada Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildi.
21.10.2021Haberler
Son dakika! Esra Hankulu iddianamesinde Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
Son dakika! Esra Hankulu iddianamesinde Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiGelen son dakika haberine göre; Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili soruşturma tamamlandı. Soruşturmada Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildi.
21.10.2021Gündem
‘Müdahale edilse Esra kurtulurdu’
‘Müdahale edilse Esra kurtulurdu’Esra Hankulu’nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun’un şüpheli olarak tutuklandığı soruşturma kapsamında, İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun hazırladığı rapor, büyük ihmali gözler önüne serdi!
18.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun'dan Aleyna Çakır hakkında yeni iddialar! 'Ailesi ile ben barıştırdım'
Ümitcan Uygun'dan Aleyna Çakır hakkında yeni iddialar! 'Ailesi ile ben barıştırdım'Ankara'da Ümitcan Uygun, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i ölümünden önce sosyal medyadaki canlı yayında darbetmesiyle ilgili 'konut dokunulmazlığını ihlal' ve 'tehdit' suçlarından yargılandığı davada suçlamayı kabul etmedi. Uygun, Esen'in yaşadığı evin kendisine ait olduğunu ileri sürdü.
15.10.2021Gündem
Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu
Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli olduEsra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Haberler
Son dakika... Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturmada Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu
Son dakika... Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturmada Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli olduGelen son dakika haberine göre; Esra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişme
Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişmeSon Dakika haberine göre Ankara'da, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, olay gecesi evde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Hankulu’nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için, soruşturma dosyası İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.
22.09.2021Haberler
Son dakika! Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişme
Son dakika! Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişmeAnkara'da, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, olay gecesi evde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Hankulu’nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için, soruşturma dosyası İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.
22.09.2021Gündem
Ağabeyi adli kontrol kararıyla serbest
Ağabeyi adli kontrol kararıyla serbestAnkara’da, Esra Hankulu’nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada tutuklanan Ümitcan Uygun’un ağabeyi Erol Uygun, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
9.08.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun'un ağabeyi adli kontrolle serbest
Son dakika... Ümitcan Uygun'un ağabeyi adli kontrolle serbestGelen bir son dakika haberine göre, Ankara’da Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada tutuklanan Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
8.08.2021Gündem
Emniyet'ten yeni açıklama! Ümitcan Uygun'un ağabeyi de tutuklandı
Emniyet'ten yeni açıklama! Ümitcan Uygun'un ağabeyi de tutuklandıDün akşam gözaltına alınan Ümitcan Uygun’un ağabeyi Erol Uygun'un da tutuklandığı bildirildi.
7.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun, Esra'nın ölümünde kuvvetli suç şüphesinden tutuklanmış!
Ümitcan Uygun, Esra'nın ölümünde kuvvetli suç şüphesinden tutuklanmış!Ankara'da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili soruşturma kapsamında 'kasten öldürme' suçundan gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un (27), kuvvetli suç şüphesi nedeniyle tutuklandığı ortaya çıktı. Tutuklama kararında Esra Hankulu'nun tırnaklarındaki DNA profillerinin, şüpheli Uygun'un DNA profilleri ile uyumlu olduğu da belirtildi.
7.08.2021Gündem
Esra hankulu kimdir, nerelidir? Esra Hankulu neden öldü?
Esra hankulu kimdir, nerelidir? Esra Hankulu neden öldü?Esra Hankulu kimdir, neden öldü? Esra Hankulu ölümü nasıl, nerede oldu? soruları art arda aranıyor. Ankara'da, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, genç kadının evinde olduğu iddia edildi. Hemen ardından ise Esra Hankulu kimdir, neden öldü? Esra Hankulu ölümü nasıl oldu? soruları araştırılmaya başladı.
7.08.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun ve ağabeyi hakkında flaş karar!
Son dakika... Ümitcan Uygun ve ağabeyi hakkında flaş karar!Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun, dün gece ‘kasten öldürme’den tutuklandı. Aynı evde bulunan Dilan C. ve Furkan G. ifadelerinde olay sonrası aradıkları Uygun’un ‘Bir sıkıntı olursa beni söylemeyin’ dediğini anlattı. Öte yandan dün akşam gözaltına alınan Ümitcan Uygun’un ağabeyi Erol Uygun'un da tutuklandığı bildirildi.
7.08.2021Gündem
Son dakika haberi! Ümitcan Uygun tutuklandı
Son dakika haberi! Ümitcan Uygun tutuklandıSon dakika haberine göre, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun, "kasten öldürme" suçundan tutuklandı.
6.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun kimdir, nereli? Ümitcan Uygun, Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alındı
Ümitcan Uygun kimdir, nereli? Ümitcan Uygun, Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alındıÜmitcan Uygun ile ilgili son dakika gelişmeleri gündeme geldi. Aleyna Çakır soruşturmasında gözaltına alınan Uygun serbest bırakılmıştı. Ümitcan Uygun, evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Peki Ümitcan Uygun kimdir, son durum nedir?
6.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan mahkemeye sevk edildi
Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan mahkemeye sevk edildiEsra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun, "kasten öldürme" suçundan tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi.
6.08.2021Gündem
Son dakika! Ümitcan Uygun'un ağabeyi gözaltında
Son dakika! Ümitcan Uygun'un ağabeyi gözaltındaSon dakika haberine göre, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun, "Türkiye Cumhuriyeti devletini aşağılama" suçundan gözaltına alındı.
6.08.2021Gündem
Son dakika: Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme!
Son dakika: Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme!Gelen son dakika haberine göre; Ankara' da Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.
6.08.2021Gündem
Son dakika haberi: Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme! İlk ifadesi ortaya çıktı
Son dakika haberi: Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme! İlk ifadesi ortaya çıktıAnkara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı kucaklayıp odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi. Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.
6.08.2021Gündem
Esra Hankulu soruşturmasında iki şüphelinin ifadeleri ortaya çıktı
Esra Hankulu soruşturmasında iki şüphelinin ifadeleri ortaya çıktıAnkara'da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı kucaklayıp odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi.
6.08.2021Gündem
Son dakika! Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme: Kucaklayıp odaya götürürken baygın değildi!
Son dakika! Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme: Kucaklayıp odaya götürürken baygın değildi!Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı kucaklayıp odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi.
6.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ümitcan uygunEsra HankuluSON DAKİKAankaraAleyna Çakır

Esra Hankulu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.