Ümitcan Uygun

Ümitcan Uygun

Son dakika Ümitcan Uygun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ümitcan Uygun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ümitcan Uygun haber sayfamızda...

Ümitcan Uygun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 117 ümitcan uygun haberi bulunmuştur.
Son dakika... Ümitcan Uygun, rehberinden Esra'yı silmiş!
Son dakika... Ümitcan Uygun, rehberinden Esra'yı silmiş!Ankara’da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili davada savcının 'kasten öldürme' suçundan müebbet hapis talep ettiği tutuklu sanık Ümitcan Uygun'un (28), delilleri yok etmek için telefonundaki rehberden Esra'yı sildiği ortaya çıktı. Ayrıca Esra'nın telefonunda da bazı veriler ile 112 hattını arama kaydının da silindiği belirlendi.
22.01.2022Gündem
Ümitcan Uygun hakkında yeni gelişme
Ümitcan Uygun hakkında yeni gelişmeAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yargılandığı davada, savcı celse arasında mütalaasını mahkemeye sundu. Savcı, sanık Uygun'un, Hankulu'nun başına cebir uygulayarak, kafasını sert ve künt bir zemine çarptırması sonucu hayatını kaybetmesine neden olduğunu, ardından cesede yatakta bulunduğu pozisyonu verdiğini belirtti. Savcı sanığın, 'kasten öldürmek' suçundan müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.
20.01.2022Gündem
Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme! 'Ümitcan Uygun beni tehdit etti'
Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme! 'Ümitcan Uygun beni tehdit etti'Ankara’da Esra Hankulu’nun ölümüne ilişkin davada tutuksuz olarak yargılanan sanık Furkan G., Hankulu’yu sabah gördüğünde hareketsiz bir şekilde dişlerinin kitlendiğini söyledi. Sağlık ekipleri eve geldiğinde Uygun’un geceyi evde geçirdiğini söylemediklerini aktaran Dilan G. ise, “Esra’yı sabah uyandırmak için odasına gittiğimde yüzüstü yatar pozisyonda buldum. Hiçbir tepki vermeyince Furkan’ı çağırdım. O an Ümitcan’ı aradığımızda kendisi bize ‘112’yi polisi arayın beni karıştırmayın’ dedi. Daha önce farklı bir konuda Ümit beni tehdit etmişti. Telefonla onu aradığımızdaki ses tonu aynı ses tonundaydı. Biz de 112 ekipleri eve gelince Ümitcan’dan bahsetmedik" dedi.
19.01.2022Gündem
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili soruşturmada takipsizlik
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili soruşturmada takipsizlikAnkara'da, Sema Esen'in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan, Esra Hankulu'nu 'kasten öldürme'den ise tutuklu yargılanan Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un boş arazide ölü bulunmasına ilişkin soruşturmada savcılık, takipsizlik kararı verdi. Kararda, Uygun'un kendi iradesiyle yaşamına son verdiği belirtildi.
18.12.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun, 19 Ocak'ta hakim karşısına çıkacak!
Son dakika... Ümitcan Uygun, 19 Ocak'ta hakim karşısına çıkacak!Gelen bir son dakika haberine göre, Ankara’nın Mamak ilçesinde Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan, hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açılan Ümitcan Uygun, 19 Ocak 2022'de hakim karşısına çıkacak.
28.10.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun hakkında 'Aleyna Çakır'ı darbetmesiyle ilgili yeni dava!
Son dakika... Ümitcan Uygun hakkında 'Aleyna Çakır'ı darbetmesiyle ilgili yeni dava!Gelen bir son dakika haberine göre, Ankara’da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’i, ölümünden önce darbedip bayıltan Ümitcan Uygun (27) hakkında, o anları sosyal medyada canlı yayınlamasıyla ilgili, 'Bilişim sistemine hukuka aykırı olarak girme ve orada kalma' ve 'Kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek ve yaymak' suçlarında 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle yeni dava açıldı.
26.10.2021Gündem
HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladı
HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladıAnkara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle iddianame düzenlenen Ümitcan Uygun'un, olay günü avukatının araması ile uyandığı, uyandığında Hankulu'nun hayatta olduğu ve kendisine taksi çağırdığı yönündeki iddialarını HTS kayıtları yalanladı. HTS kayıtlarına göre Uygun'un, uyandığını söylediği saat 10.15’ten önce başka kişiyi arayıp görüştüğü, avukatını da kendisinin aradığı ortaya çıktı. Eve taksiyi de Hankulu'nun değil kendisinin çağırdığı belirtildi. Ayrıca Hankulu’nun ölümüne yol açan, künt travmaya neden olan eylemin ise Uygun ile odada baş başa bulundukları sırada gerçekleştiği öğrenildi.
25.10.2021Gündem
Uygun’a ağır müebbet talebi
Uygun’a ağır müebbet talebiAnkara’nın Mamak ilçesinde Esra Hankulu’nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili hazırlanan iddianamede tutuklu şüpheli Ümitcan Uygun (27) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis talep edildi.
22.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildi
Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildiEsra Hankulu'nun ölümüyle ilgili soruşturma tamamlandı. Soruşturmada Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildi.
21.10.2021Haberler
Son dakika! Esra Hankulu iddianamesinde Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
Son dakika! Esra Hankulu iddianamesinde Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiGelen son dakika haberine göre; Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili soruşturma tamamlandı. Soruşturmada Ümitcan Uygun için ağırlaştırılmış hapis cezası talep edildi.
21.10.2021Gündem
‘Müdahale edilse Esra kurtulurdu’
‘Müdahale edilse Esra kurtulurdu’Esra Hankulu’nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun’un şüpheli olarak tutuklandığı soruşturma kapsamında, İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun hazırladığı rapor, büyük ihmali gözler önüne serdi!
18.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun'dan Aleyna Çakır hakkında yeni iddialar! 'Ailesi ile ben barıştırdım'
Ümitcan Uygun'dan Aleyna Çakır hakkında yeni iddialar! 'Ailesi ile ben barıştırdım'Ankara'da Ümitcan Uygun, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i ölümünden önce sosyal medyadaki canlı yayında darbetmesiyle ilgili 'konut dokunulmazlığını ihlal' ve 'tehdit' suçlarından yargılandığı davada suçlamayı kabul etmedi. Uygun, Esen'in yaşadığı evin kendisine ait olduğunu ileri sürdü.
15.10.2021Gündem
Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu
Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli olduEsra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Haberler
Son dakika... Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturmada Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu
Son dakika... Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturmada Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli olduGelen son dakika haberine göre; Esra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişme
Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişmeSon Dakika haberine göre Ankara'da, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, olay gecesi evde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Hankulu’nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için, soruşturma dosyası İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.
22.09.2021Haberler
Son dakika! Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişme
Son dakika! Ümitcan Uygun soruşturmasında yeni gelişmeAnkara'da, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, olay gecesi evde bulunan Ümitcan Uygun, Dilan C., Furkan G ile Hankulu’nun kanında uyuşturucu madde tespit edildi. Hankulu’nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için, soruşturma dosyası İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.
22.09.2021Gündem
Ağabeyi adli kontrol kararıyla serbest
Ağabeyi adli kontrol kararıyla serbestAnkara’da, Esra Hankulu’nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada tutuklanan Ümitcan Uygun’un ağabeyi Erol Uygun, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
9.08.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun'un ağabeyi adli kontrolle serbest
Son dakika... Ümitcan Uygun'un ağabeyi adli kontrolle serbestGelen bir son dakika haberine göre, Ankara’da Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada tutuklanan Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
8.08.2021Gündem
Antalya'da sır ölümler! Anne ve kızının cansız bedenleriyle karşılaştılar
Antalya'da sır ölümler! Anne ve kızının cansız bedenleriyle karşılaştılarGelen son dakika haberine göre; Antalya'nın Kepez ilçesinde bir binadaki kötü kokular üzerine vatandaşlar ekipleri aradı. Olay yerine gelen ekipler birlikte yaşayan anne ve kızının cansız bedenleriyle karşılaştı.
7.08.2021Gündem
Korkunç olay! İcradan aldığı bahçeleri geri satmak istemediği için öldürüldü
Korkunç olay! İcradan aldığı bahçeleri geri satmak istemediği için öldürüldüAydın'ın Nazilli ilçesinde, icradan satışa çıkartılan bahçesini satın alan Mehmet İnanç Akcan'ı (50) çıkan kavgada pompalı tüfekle öldüren Hasan Dövez (49) tutuklandı, kardeşi Mehmet Dövez (43) ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı. Akcan'ın satın aldığı bahçeyi eski sahiplerine geri satmak istemediği için öldürüldüğü öğrenildi.
7.08.2021Gündem
3 günlük bebeği poşete koyup, yol kenarına attılar
3 günlük bebeği poşete koyup, yol kenarına attılarBursa’nın Orhangazi ilçesinde çiftçiler, poşet içinde yol kenarına çalılıkların arasına atılmış 3 günlük olduğu tahmin edilen kız bebek buldu. Hastaneye kaldırılan minik bebek, tedaviye alındı.
7.08.2021Gündem
Emniyet'ten yeni açıklama! Ümitcan Uygun'un ağabeyi de tutuklandı
Emniyet'ten yeni açıklama! Ümitcan Uygun'un ağabeyi de tutuklandıDün akşam gözaltına alınan Ümitcan Uygun’un ağabeyi Erol Uygun'un da tutuklandığı bildirildi.
7.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun, Esra'nın ölümünde kuvvetli suç şüphesinden tutuklanmış!
Ümitcan Uygun, Esra'nın ölümünde kuvvetli suç şüphesinden tutuklanmış!Ankara'da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili soruşturma kapsamında 'kasten öldürme' suçundan gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un (27), kuvvetli suç şüphesi nedeniyle tutuklandığı ortaya çıktı. Tutuklama kararında Esra Hankulu'nun tırnaklarındaki DNA profillerinin, şüpheli Uygun'un DNA profilleri ile uyumlu olduğu da belirtildi.
7.08.2021Gündem
İstanbul'da evde kabus! İçeri girdi, kadını ölümle tehdit etti
İstanbul'da evde kabus! İçeri girdi, kadını ölümle tehdit ettiGaziosmanpaşa'da hırsızlık için girdiği evde öldürmekle tehdit ettiği kadının şikayeti üzerine Arnavutköy'de yakalanan Aziz K.'nın 32 suç kaydı olduğu belirlendi.
7.08.2021Gündem
Esra hankulu kimdir, nerelidir? Esra Hankulu neden öldü?
Esra hankulu kimdir, nerelidir? Esra Hankulu neden öldü?Esra Hankulu kimdir, neden öldü? Esra Hankulu ölümü nasıl, nerede oldu? soruları art arda aranıyor. Ankara'da, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, genç kadının evinde olduğu iddia edildi. Hemen ardından ise Esra Hankulu kimdir, neden öldü? Esra Hankulu ölümü nasıl oldu? soruları araştırılmaya başladı.
7.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ümitcan Uygun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.