Expo

Expo

Son dakika EXPO haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan EXPO gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan EXPO haber sayfamızda...

Expo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.683 expo haberi bulunmuştur.
Erdoğan'dan Katar'da önemli temaslar! 'İsrail işlediği savaş suçlarının hesabını mutlaka vermeli'
Erdoğan'dan Katar'da önemli temaslar! 'İsrail işlediği savaş suçlarının hesabını mutlaka vermeli'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’ın başkenti Doha’da resmi törenle karşılanmasının ardından Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Thani ile bir araya geldi. Görüşmeyle ilgili detaylar belli oldu.
4.12.2023Gündem
Almeda Abazi: Tolgahan, Alina yüzünden bana yaklaşamıyor!
Almeda Abazi: Tolgahan, Alina yüzünden bana yaklaşamıyor!Almeda Abazi, önceki gün bir sergide objektiflere takıldı. Alina'nın babasına Efehan'ın ise kendisine düşkün olduğunu söyleyen Abazi,"Alina Tolgahan'a aşık. İkisi birbirinden ayrılmıyor. Tolgahan da bu durumdan çok memnun, beni unuttu" dedi.
4.12.2023Cadde
Sergiye akın
Sergiye akınAlmeda Abazi, Aslıhan Güner-Mert Kılıç, Ayşe Kucuroğlu, Simge Ünal ve Şılan Makal gibi birçok isim, Metropol İstanbul’daki Hupalupa Expo’da açılan ‘Body Worlds: Animal Inside Out-Gerçek Hayvanların Anatomi Sergisi’ni ziyaret etti.
4.12.2023Cadde
TBMM Başkanı Kurtulmuş Engelsiz Yaşam Fuarı'nda konuştu
TBMM Başkanı Kurtulmuş Engelsiz Yaşam Fuarı'nda konuştuTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve İstanbul Valisi Davut Gülİ 13.EYAF Expo Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne katıldı.
3.12.2023Gündem
Emine Erdoğan, iklim elçileriyle buluştu
Emine Erdoğan, iklim elçileriyle buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai’de düzenlenen “Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri” programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi.
2.12.2023Gündem
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorum
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai'de düzenlenen 'Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri' programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, toprakla ilişkisini hiç kaybetmemiş ülkelerin de sorumlusu olmadıkları iklim krizleriyle yüzleştiğini belirterek, "Başta Afrika olmak üzere, Asya ve Latin Amerika'yı da bu evrensel mücadeleye ikna etmek için adil bir iklim eylem planını hayata geçirmek kaçınılmazdır" dedi.
1.12.2023Gündem
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusu
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi Taraflar Konferansı ile ilgili paylaşımda bulundu. Bakanlığın standını ziyaret eden Emine Erdoğan, sıfır atık vurgusu yaptı.
1.12.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Barış için sorumluluğa hazırız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Barış için sorumluluğa hazırızDünya İklim Eylemi Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki saldırılarına ilişkin yeni mesajlar verdi.
1.12.2023Gündem
Expo 2030'a Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad ev sahipliği yapacak
Expo 2030'a Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad ev sahipliği yapacakSuudi Arabistan Expo'nun başkentine 40 milyon ziyaretçi getirmesini umuyor.
29.11.2023Dünya
Kadının emeği geleceğin temeli
Kadının emeği geleceğin temeliBirleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye (UN Women), KAGİDER ve Hepsiburada, 6 Şubat depremlerinden etkilenen kadın girişimci ve işletme sahiplerini desteklemek üzere “Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ekonomik İyileşme: Kadın İşletmeleriyle Ekonomiyi Büyütüyoruz!” programına imza attı. Program, toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı bir ekonomi için başlatılan iş birliği, bu yıl deprem bölgesindeki kadın girişimcileri ve kadın kooperatiflerini desteklemek üzerine tasarlandı.
27.11.2023Ekonomi
Melek Zeynep Bulut: Eserlerimin insan bedeni gibi davranmasını ve omurgasının olmasını tercih ediyorum...
Melek Zeynep Bulut: Eserlerimin insan bedeni gibi davranmasını ve omurgasının olmasını tercih ediyorum...Melek Zeynep Bulut ile, Londra Tasarım Bienali’nde önemli başarılara imza attıktan sonra Atatürk Kültür Merkezi önüne taşınan ve 10 Aralık’a kadar İstanbullular ile buluşmaya devam edecek olan “Açık Yapıt” eseri ve disiplinler arası bir düzlemde gerçekleştirdiği, kolektif belleğe hitap eden diğer kamusal yerleştirmeleri üzerine...
27.11.2023Mimarlık
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İİT üyesi ülkelere çağrı: Tamamını enstitüye üye olmaya davet ediyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İİT üyesi ülkelere çağrı: Tamamını enstitüye üye olmaya davet ediyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9. Dünya Helal Zirvesi ve 10. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı 2023'e video mesaj gönderdi.
25.11.2023Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İİT üyesi ülkelere çağrı: Tamamını enstitüye üye olmaya davet ediyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İİT üyesi ülkelere çağrı: Tamamını enstitüye üye olmaya davet ediyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9. Dünya Helal Zirvesi ve 10. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı 2023'e video mesaj gönderdi.
25.11.2023Gündem
Bakan Bolat: Sağlık hizmeti ihracatımız yüzde 9.5 arttı
Bakan Bolat: Sağlık hizmeti ihracatımız yüzde 9.5 arttı10’uncu Helal Expo Ticaret Fuarı'nın açılışında konuşan Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “İslam ülkeleriyle ticaretimizin payı 20 sene önce yüzde 11’di. Geçen yıl bu rakamı yüzde 26’ya çıkardık. Hedefimiz 2028’e kadar bu oranı yüzde 35’lere çıkarmaktır. 2002 yılında 5 bin kadar İslam ülkelerinden öğrenciler, Türkiye’deki üniversitelerde eğitim görüyorlardı. Şu anda ise 300 bin den fazla İslam ülkelerinden öğrenciler, Türkiye üniversitelerinde eğitim görüyorlar” dedi.
23.11.2023Ekonomi
IAAPA Expo'da üç önemli anlaşma
IAAPA Expo'da üç önemli anlaşmaŞehir mimarisi alanında faaliyet gösteren Outdoor Factory, IAAPA Expo'dan üç anlaşmayla döndü. Şirket Kuzey Amerika, Güney Amerika'da ve Hindistan’da yapılacak üç projeye imza atıldığını duyurdu.
23.11.2023Ekonomi
Hem eşinin hem de arkadaşının ihanetine uğrayan Serpil Tosun'dan manidar paylaşım!
Hem eşinin hem de arkadaşının ihanetine uğrayan Serpil Tosun'dan manidar paylaşım!Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından açıklama yapan Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü. Hem eşinin hem de arkadaşının ihanetine uğrayan Serpil Tosun, sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım yaptı.
18.11.2023Cadde
Demet Özdemir'den Angelina Jolie'ye: Seni kıskanıyorum!
Demet Özdemir'den Angelina Jolie'ye: Seni kıskanıyorum!Yunan asıllı Amerikalı soprano sanatçısı Maria Callas'ın hayatını anlatan ‘Maria’ filminde Angelina Jolie 'Callas'ı, Haluk Bilginer ise Yunan asıllı armatör 'Aristotle Onassis'i canlandırıyor. 2019 yılında Bilginer'e Emmy Ödül kazandıran 'Şahsiyet' dizinin galasına katılan Demet Özdemir, sanatçıya hayranlığını dile getirdi.
11.11.2023Cadde
'LCV olarak çağrıldığım hiçbir yere gitmem!'
'LCV olarak çağrıldığım hiçbir yere gitmem!'Uzun yıllar gerek projelerde gerekse sosyal hayatlarında ayrılmayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in arasının bozuk olduğu iddia ediliyordu. Cemcir'in, Kural'ın Bodrum'daki düğününe katılmaması iddiaları güçlendirmişti. Cemcir, 'küslük' haberlerine ve bunun nedenine dair çarpıcı bir açıklama yaptı.
11.11.2023Cadde
Cansu Dere'den oyuncu arkadaşlarına tepki! 'Bir şey söyler sürprizi bozarım'
Cansu Dere'den oyuncu arkadaşlarına tepki! 'Bir şey söyler sürprizi bozarım'İkinci sezonuyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan 'Şahsiyet' dizisi için dün akşam gala düzenlendi. Oyuncuların basın mensuplarının sorularını yanıtladığı esnada konuk oyuncu Cansu Dere'nin ekipten uzak durması ve kendisine soru sorulduğunda diğer oyunculara tepki göstermesi dikkat çekti.
10.11.2023Cadde
Babası ile Serenay Sarıkaya'nın annesi yasak aşk yaşıyor! Cansu Tosun sessizliğini bozdu
Babası ile Serenay Sarıkaya'nın annesi yasak aşk yaşıyor! Cansu Tosun sessizliğini bozduCansu Tosun, babası Kenan Tosun ile meslektaşı Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın çok konuşulan yasak aşkı hakkında ilk kez açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, annesine ihanet ettiği gerekçesiyle babasıyla artık görüşmediği iddiasına da cevap verdi.
10.11.2023Cadde
Betonda son teknoloji İstanbul’da konuşulacak
Betonda son teknoloji İstanbul’da konuşulacakTürkiye Hazır Beton Birliği’nin (THBB) TG Expo organizatörlüğünde gerçekleştirdiği “BETON 2023 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi”, hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörlerini bir araya getirecek. BETON 2023 Hazır Beton Kongresi 8-10 Kasım’da; Beton 2023 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı ise 8-11 Kasım’da Yeşilköy’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.
6.11.2023Ekonomi
Bakan Bolat'tan otomotiv piyasasıyla ilgili açıklama: Normalleşme devam edecek
Bakan Bolat'tan otomotiv piyasasıyla ilgili açıklama: Normalleşme devam edecekTicaret Bakanı Ömer Bolat, otomotiv piyasasıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Bakan Bolat, "Otomotiv sektörü temsilcilerinin görüşleri de dikkate alınarak, ihtiyaç duyulması halinde, ilave tedbirleri ivedilikle uygulamaya almaktan çekinmeyeceğiz" dedi.
5.11.2023Ekonomi
Bakan Kacır: Yıllık yatırım 1.6 milyar doları buldu
Bakan Kacır: Yıllık yatırım 1.6 milyar doları bulduSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Plug and Play Expo 2023 Programına katıldı.
2.11.2023Ekonomi
Körfez’de ‘Türkiye Yatırım Yüzyılı’
Körfez’de ‘Türkiye Yatırım Yüzyılı’Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Körfez ülkeleri ziyaret programı kapsamında, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Katarlı bakanlar ile Expo Doha 2023 Genel Sekreteri’yle görüştü.
25.10.2023Ekonomi
Bakan Şimşek'ten körfez ülkelerine ziyaret
Bakan Şimşek'ten körfez ülkelerine ziyaretHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek körfez ülkelerine yaptığı ziyaretle ilgili açıklamalarda bulundu.
24.10.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Expo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.