Expo

Expo

Son dakika EXPO haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan EXPO gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan EXPO haber sayfamızda...

Expo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.706 expo haberi bulunmuştur.
Bakan Uraloğlu açıkladı! 6 yılda 89 milyon yolcuya hizmet verdi
Bakan Uraloğlu açıkladı! 6 yılda 89 milyon yolcuya hizmet verdi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan Başkent Ankara’nın kent içi ulaşımının en önemli parçalarından biri olan ve 12 Nisan 2018’de açılan Başkentray’ın 6 yılda 89 milyon yolcuya hizmet verdiğini açıkladı.
12.04.2024 Ekonomi
Bakan Bayraktar, bayramlaşma törenine katıldı
Bakan Bayraktar, bayramlaşma törenine katıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, bir dizi ziyaret için gittiği Hatay'da Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Öntürk ve personelle bayramlaştı. Öntürk'ün kente çok güzel hizmetler yapacağına inandığını söyleyen Bayraktar, "Hatay onun belediye başkanlığı döneminde deprem felaketinin ardından çok hızlı bir şekilde yaralarını saracak ve Türkiye’de örnek bir belediye, örnek bir şehir haline gelecek" dedi.
10.04.2024 Ekonomi
Erdoğan'dan YSK'nın Hatay kararına ilişkin açıklama: Karanlık günler geride kaldı
Erdoğan'dan YSK'nın Hatay kararına ilişkin açıklama: Karanlık günler geride kaldı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Hatay'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İftar programına katılan Bakan Özhaseki, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı açıklamada, "Hatay'da Mehmet kardeşimiz kesin kararla seçimi kazanmış oldu. Bizler de inanmıştık, artık Hatay'ın bu karanlık günlerini geride bırakmanın huzuru içerisindeyiz. " dedi.
8.04.2024 Gündem
Bakan Özhaseki'den müjde! "Tam 14.2 milyar TL’yi Hatay için kullanacağız"
Bakan Özhaseki'den müjde! "Tam 14.2 milyar TL’yi Hatay için kullanacağız" Bakan Mehmet Özhaseki Hatay için müjdeyi açıkladı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Özhaseki “Dünya Bankası’ndan elde ettiğimiz özel bir kredi var, tam 14.2 milyar TL’ yi Hatay için kullanacağız” dedi.
8.04.2024 Gündem
Hatay'ın yeni belediye başkanı Mehmet Öntürk mazbatasını aldı
Hatay'ın yeni belediye başkanı Mehmet Öntürk mazbatasını aldı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen AK Parti'li Mehmet Öntürk mazbatasını aldı.
6.04.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu'ndan KörfezRay müjdesi!
Bakan Uraloğlu'ndan KörfezRay müjdesi! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, Kocaeli Şehir Hastanesi Tramvay Hattı’nı hizmete açtı. Uraloğlu, Kocaeli Kuzey Metrosu’nu 26,8 kilometre uzunluğunda olarak yatırım programına alındığını açıkladı.
17.03.2024 Ekonomi
Soyer’den duygusal veda
Soyer’den duygusal veda İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin 2019-2024 dönemi son toplantısı, duygusal bir havada yapıldı.
16.03.2024 Ege
Cevdet Yılmaz: Yılın ikinci yarısında enflasyondaki düşüşü göreceğiz
Cevdet Yılmaz: Yılın ikinci yarısında enflasyondaki düşüşü göreceğiz Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Ekonomimiz 1 trilyon dolar seviyesini geçti tarihinde ilk defa. 1 trilyon 119 milyar dolar oldu ve kişi başına gelirimiz de 13 bin doları aşarak 13 bin 110 dolar olarak hesaplandı. Bu tarihimizin en yüksek rakamları, dolar bazında konuşacak olursak Türkiye bu rakamlarla dünyanın 17 büyük ekonomisi konumunda. Satın alma gücü dediğimiz bir hesap var ona göre ise 11 konumda" dedi.
2.03.2024 Ekonomi
'Mevcut olan ve yarıda kalan belediye hizmetlerini tamamlayacağız'
'Mevcut olan ve yarıda kalan belediye hizmetlerini tamamlayacağız' AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Buca'da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarla bir araya geldi.
26.02.2024 Gündem
Lütfü Savaş: Ben Hatay garip ve mahzun olmasın diye adayım
Lütfü Savaş: Ben Hatay garip ve mahzun olmasın diye adayım Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP adayı Lütfü Savaş, "Ben Hatay garip ve mahzun olmasın diye adayım. Hatay halkı mücadeleci bir toplum. Yürekli insanlarımız ile şehrimizi modern bir şehir yapacağız. Hatay’ı ranta teslim etmemek için aday oldum. Bu seçim Atatürk’ün sevdası emaneti olan şehrimize sahip çıkılması gereken bir seçim. Bizi yalnız bırakanlara şehrimizi teslim etmeyeceğiz" dedi.
20.02.2024 Gündem
Hatay krizinde son karar Savaş!
Hatay krizinde son karar Savaş! CHP lideri Özel dün görüştüğü Savaş’a, “Senin de destekleyeceğin, önereceğin bir adayla çıkalım” önerisini sundu. Savaş ise “Bu saatten sonra yoluma bakarım” diyerek rest çekti. Saatler süren istişareler sonucu gece yarısı yapılan açıklamada Savaş ile yola devam kararı alındığı belirtildi.
20.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz Suudi Arabistan ile ticaret hedefini açıkladı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz Suudi Arabistan ile ticaret hedefini açıkladı Türkiye-Suudi Arabistan Yatırım ve İş Forumu toplantısında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Suudi Arabistan ile 2023 yılında ikili ticaret hacmimiz 6,8 milyar dolara ulaştı. Burada 2 yılda yüzde 50’ye yakın ticaret hacminde artış gerçekleşti. Ticaret hacmimizi, dengeli ve hızlı bir şekilde artırarak kısa vadede 10 milyar doların üzerine çıkarmanın gerçekçi bir hedef olduğu kanaatindeyiz. Geçtiğimiz yıl, bir önceki yıla göre Suudi Arabistan’dan ülkemize gelen turist sayısı yüzde 65 artış göstererek 830 bini bulmuştur. Bu rakamı 1 milyona hatta daha da yukarı çıkartmamız gerekiyor” dedi.
15.02.2024 Ekonomi
İzmir adayı Hamza Dağ'dan 11 vaat! 'Şehrimizde yeni dönem başlayacak'
İzmir adayı Hamza Dağ'dan 11 vaat! 'Şehrimizde yeni dönem başlayacak' AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, 11 başlıktan oluşan projelerini tek tek açıkladı.
13.02.2024 Gündem
‘CHP şehirlerimize irtifa kaybettirdi’
‘CHP şehirlerimize irtifa kaybettirdi’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’yi eleştirerek “İstanbul harap oldu, Ankara harabe, İzmir zaten pert, Antalya harabe. CHP zihniyetinin elinde her gün irtifa kaybeden şehirlerimizi gerçek belediyecilik anlayışıyla tekrar buluşturmaya kararlıyız” dedi.
10.02.2024 Gündem
Ters köşe yaptılar
Ters köşe yaptılar Gurur Aydoğan ve Çekya güzeli Karolina Sury, marka elçisi olduğu Alaii’nin İstanbul Expo Center’da gerçekleşen ‘Fashionist’ fuarındaki standında boy gösterdi.
10.02.2024 Cadde
Hayvanları tanımak için daha vakit var!
Hayvanları tanımak için daha vakit var! Dünyanın en kapsamlı hayvan anatomi sergisi olarak bilinen “Gerçek Hayvanların Anatomi Sergisi”ni 100 bin kişi ziyaret etti.
9.02.2024 Kültür Sanat
Çekim Antalya’da gösterim Hollywood’ta
Çekim Antalya’da gösterim Hollywood’ta Guy Richie’nin yeni filmi “The Ministry Of Ungentlemanly Warfare”in fragmanı yayınlandı.
2.02.2024 Kültür Sanat
Depremde oğlunu, gelinini ve torunlarını kaybetti! 'Fotoğrafları dahi çıkmadı'
Depremde oğlunu, gelinini ve torunlarını kaybetti! 'Fotoğrafları dahi çıkmadı' Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremlerinde doktor olan oğlunu, gelinini ve iki torununu kaybeden Adeliye Semerci, "Fotoğrafları dahi çıkmadı" dedi.
1.02.2024 Gündem
İ   L  A  N ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İ   L  A  N ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İ   L  A  NONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN   Mülkiyeti Onikişubat Belediyemize ait olan İlçemiz Kavlaklı Mahallesi 10039 ada 13 nolu parselde kayıtlı 722,19 m² yüzölçümlü tam parsel Belediyemiz adına kayıtlı olup 29/12/2023 tarihli ve 2023/861 sayılı Belediyemiz Encümen Kararına istinaden satılacaktır...
18.01.2024 Resmi İlanlar
İ   L  A  N ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İ   L  A  N ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İ   L  A  NONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN Mülkiyeti Onikişubat Belediyemize ait olan İlçemiz Hasancıklı Mahallesi 9947 ada 4 nolu parselde kayıtlı 4133,74 m² yüzölçümlü tam parsel Belediyemiz adına kayıtlı olup 27/12/2023 tarihli ve 2023/840 sayılı Belediyemiz Encümen Kararına istinaden satılacaktır...
4.01.2024 Resmi İlanlar
'Cumhuriyetin Mimarları' Kitabı
'Cumhuriyetin Mimarları' Kitabı Yıldız Entegre, Cumhuriyet’in 100. yılında, mimari alanda önemli izler bırakacak “Cumhuriyetin Mimarları” adlı eseri sektöre ve Türkiye’ye kazandırdı.
1.01.2024 Mimarlık
Enerji projeleri ödüllendirildi
Enerji projeleri ödüllendirildi Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nın ardından ‘ICCI Enerji Ödülleri’ sahiplerini buldu.
18.12.2023 Ekonomi
‘Yeşilin en güzel rengiyle örülecek’
‘Yeşilin en güzel rengiyle örülecek’ İzmir Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Bahçe Bitkileri EXPO’sunun (Botanik EXPO 2026) hazırlıkları kapsamında Yeşildere Vadisi’nde kamulaştırılan binaların yıkımlarına devam ediyor. Proje için Atatürk Maskı’nın altından başlayarak İZBAN hattı ile Meles Deresi ve Yeşildere Caddesi arasında kalan bölgede çalışmalar sürüyor.
9.12.2023 Ege
Erdoğan'dan Katar'da önemli temaslar! 'İsrail işlediği savaş suçlarının hesabını mutlaka vermeli'
Erdoğan'dan Katar'da önemli temaslar! 'İsrail işlediği savaş suçlarının hesabını mutlaka vermeli' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’ın başkenti Doha’da resmi törenle karşılanmasının ardından Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Thani ile bir araya geldi. Görüşmeyle ilgili detaylar belli oldu.
4.12.2023 Gündem
Almeda Abazi: Tolgahan, Alina yüzünden bana yaklaşamıyor!
Almeda Abazi: Tolgahan, Alina yüzünden bana yaklaşamıyor! Almeda Abazi, önceki gün bir sergide objektiflere takıldı. Alina'nın babasına Efehan'ın ise kendisine düşkün olduğunu söyleyen Abazi,"Alina Tolgahan'a aşık. İkisi birbirinden ayrılmıyor. Tolgahan da bu durumdan çok memnun, beni unuttu" dedi.
4.12.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Expo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.