Fahiş Fiyat

Fahiş Fiyat

Son dakika fahiş fiyat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fahiş fiyat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fahiş fiyat haber sayfamızda...

Fahiş Fiyat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 606 fahis fiyat haberi bulunmuştur.
Fırınlar kaça kadar açık, sahurda fırınlar açık mı 2021? Ramazan'da fırınların çalışma saatleri
Fırınlar kaça kadar açık, sahurda fırınlar açık mı 2021? Ramazan'da fırınların çalışma saatleriRamazan ayı geldi ve sahur ile birlikte oruç tutmaya başlanacak. Vatandaşlar Ramazan'da fırınlar kaça kadar açık merak ediyor. Ramazan pidesi için fırınlara gidecekler, koronavirüs önlemlerini de göz önünde bulundurarak fırın çalışma saatlerini sorguluyor. Peki, sahurda fırınlar kaça kadar açık, kaçta kapanıyor?
13.04.2021Gündem
Siirt'te ramazana yönelik bazı kararlar alındı!
Siirt'te ramazana yönelik bazı kararlar alındı!Gelen bir son dakika haberine göre, Vali Osman Hacıbektaşoğlu başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunca, ramazan ayı boyunca bazı kararlar alındığını duyurdu.
12.04.2021Ramazan
Son dakika! Bakanlıktan 81 ile ramazan genelgesi
Son dakika! Bakanlıktan 81 ile ramazan genelgesiİçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "Ramazan Ayı Tedbirleri" konulu genelge gönderdi. Ramazanı fırsat bilerek fahiş fiyat uygulaması yapan firma ve işletmelere yönelik denetimler artırılacak, aykırı hareket edenlere işlem yapılacak. Ramazanda vali ve kaymakamlarca ilgili kurumlar arasında gerekli koordinasyon sağlanarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara her türlü destek verilecek. Fırınlardaki özel sipariş de dahil pide ve ekmek üretimi iftardan 1 saat önce sonlandırılacak, iftar saatine kadar sadece satış yapılabilecek, iftardan sonra da üretim, satış ve diğer hazırlık işlemleri devam edilecek
12.04.2021Gündem
Artık bu yollarda serbest! Yeni kural geliyor...
Artık bu yollarda serbest! Yeni kural geliyor...Karaismailoğlu, trafikten kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği elektrikli skuterle ilgili çalışmanın bittiğini açıkladı. İBB’yi de eleştiren Karaismailoğlu, “İki yardım kolisi ile günü idare ediyorlar. Paraları ne yapıyorlar bilmiyorum” dedi.
30.03.2021Siyaset
Tüketiciyi mağdur edene ceza yağdı
Tüketiciyi mağdur edene ceza yağdıTicaret Bakanlığı’nca, geçen yıl tüketicinin korunması adına yeni düzenleme ve uygulamalar hayata geçirilirken piyasa gözetimi ve denetimi kapsamında denetlenen ürün sayısı bir önceki yıla göre 4.5 katına çıkarak 10.96 milyona ulaştı.
16.03.2021Ekonomi
Son Dakika Haberi: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan duyurdu! 'Devam' kararı çıktı
Son Dakika Haberi: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan duyurdu! 'Devam' kararı çıktıSon dakika haberine göre Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Şehirlerimizdeki mevcut uygulamayı bir süre daha sürdürme ve gelişmeleri yakın takip etme kararı aldık. Tedbirlere özellikle uyulmasıyla, ilgili denetimleri daha sıkı şekilde yürüterek süreci yakından takip edeceğiz." dedi.
16.03.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş kısa çalışma ödeneği açıklaması
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş kısa çalışma ödeneği açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik Kabine Toplantısı sonrası ekonomideki son gelişmeleri değerlendirdi ve kısa çalışma ödeneği için flaş açıklamada bulundu.
16.03.2021Siyaset
Tüketicileri mağdur edenlere geçen yıl ceza yağdı
Tüketicileri mağdur edenlere geçen yıl ceza yağdı Ticaret Bakanlığınca, geçen yıl tüketicinin korunması adına yeni düzenleme ve uygulamalar hayata geçirilirken piyasa gözetimi ve denetimi kapsamında denetlenen ürün sayısı bir önceki yıla göre 4,5 katına çıkarak 10,96 milyona ulaştı.
15.03.2021Ekonomi
Pandemi sürecinde tüketici koruma
Pandemi sürecinde tüketici korumaYavuz Odabaşı / yodabasi@anadolu...
14.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaştı: Esnafımızı yalnız bırakmadık
Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaştı: Esnafımızı yalnız bırakmadıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde ekonomi alanında yapılanlara ilişkin paylaşımda bulundu.
11.03.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs paylaşımı: Sağlık alanında destan yazdık
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs paylaşımı: Sağlık alanında destan yazdıkKoronavirüs salgınının Türkiye'de etkili olduğu 1 yıllık süreye ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
11.03.2021Siyaset
Son dakika haberleri - Luigi Sartor hapis cezasına çarptırıldı! Sebebi…
Son dakika haberleri - Luigi Sartor hapis cezasına çarptırıldı! Sebebi…Bir zamanlar Serie A'da Inter, Juventus ve Roma gibi üst düzey ekiplerin formasını giyen Luigi Sartor; işlediği suçtan ötürü İtalyan mahkemesi tarafından 1 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. Luigi Sartor neden hapis cezası aldı?
Masak Nedir? Masak Hangi Yılda Ve Hangi Amaçla Kurulmuştur?
Masak Nedir? Masak Hangi Yılda Ve Hangi Amaçla Kurulmuştur?Son zamanlar da haksız rekabet ve fiyat artışları ile mücadele de gündeme gelen MASAK ne anlama gelmektedir? Bu ifadenin açılımı nedir? Hangi kuruma bağlı olarak çalışmaktadır? Devlet eli ile mi yürütülmektedir? Başka konularda da çalışmakta mıdır? Stokçuluk ile mücadele de bulunuyor mu? Terör mali kaynak sağlamak isteyen yasa dışı faaliyetler ile ne tür faaliyetler de bulunuyor? İşte MASAK hakkında tüm detaylar.
1.03.2021Eğitim
Son Dakika Haberler: Marketlere flaş yasaklama! Erdoğan talimat verdi...
Son Dakika Haberler: Marketlere flaş yasaklama! Erdoğan talimat verdi...Gelen son dakika haberine göre; Zincir marketlerdeki bazı ürünlerde ortaya çıkan fahiş fiyatlara karşı Tarım Kredi Kooperatifleri devreye giriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı ile Tarım Kredi Kooperatifleri'ne bağlı market sayısı yıl sonuna kadar 500 şubeye kadar çıkarılacak. Konuyla ilgili milliyet.com.tr'ye açıklamalarda bulunan Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu bu adım ile birlikte gıda fiyatlarının makul fiyatlara çekileceğini söylüyor. İşte detaylar...
25.02.2021Ekonomi
Fahiş fiyat sonrası zincir marketlere kötü haber! Tarım Kredi marketlerinin sayısı artıyor
Fahiş fiyat sonrası zincir marketlere kötü haber! Tarım Kredi marketlerinin sayısı artıyorGelen son dakika haberine göre; gıda fiyatlarındaki yaşanan artışla ilgili önemli bir adım atılıyor. Zincir marketlerin yüksek fiyatlarına karşı Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinin sayısının 180'den 500'e ilerleyen dönemde ise 1000'e çıkarılması hedefleniyor.
24.02.2021Ekonomi
Marketlerde fahiş fiyat uygulaması
Marketlerde fahiş fiyat uygulamasıTurgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerini titizlikle yürütüyor.
19.02.2021Ege
Marketlerde fahiş fiyat denetimi sürdü
Marketlerde fahiş fiyat denetimi sürdüYunusemre Belediyesi ve Manisa Ticaret İl Müdürlüğü fahiş fiyat denetimi yapıyor.
17.02.2021Ege
Balık fiyatı, halden çıktıktan sonra 2'ye katlanıyor
Balık fiyatı, halden çıktıktan sonra 2'ye katlanıyorAntalya Balık Komisyoncuları ve İşadamları Dernek Başkanı İlhami Demir, balık fiyatlarının halden çıktıktan sonra 2 kat arttığına dikkati çekerek, “Dışarda bir balığın kilosu 60 lirayken biz 30 liraya veriyoruz. Arada 30 lira fark var. Vatandaş buraya gelirse balığı daha ucuza alacak" dedi.
8.02.2021Ekonomi
Markette fahiş fiyata ‘hızlı ceza’ geliyor
Markette fahiş fiyata ‘hızlı ceza’ geliyorBaşta gıda olmak üzere fahiş fiyat artışı ve stokçulukta ceza süreçleri hızlandırılıyor. Hazırlanan yeni düzenlemeye göre, Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu, fahiş fiyat artışı ve stokçuluk uygulamalarıyla ilgili denetim yaptırabilecek.
6.02.2021Ekonomi
Aşırı fiyat artışına net tanım isteniyor
Aşırı fiyat artışına net tanım isteniyorAnkara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, oda üyelerinin, ilgili düzenlemede yer alan "aşırı ve adil olmayan artış" ibaresinin tam olarak hangi kriterlere göre belirlendiği konusunun net şekilde tanımlanmasını istediğini bildirdi.
6.02.2021Ekonomi
Fahiş fiyat artışı denetimlerinde asgari savunma süresi düşürüldü
Fahiş fiyat artışı denetimlerinde asgari savunma süresi düşürüldüFahiş fiyat artışı ve stokçuluk denetimlerinde üretici, tedarikçi ve perakende işletmeye, denetimin yapılmasından itibaren verilen 10 günlük savunma süresi 7 güne düşürülürken, bu süre bir defaya mahsus 7 güne kadar uzatılabilecek.
5.02.2021Ekonomi
'En çok artış ev eşyasında fiyatları dengede tutalım'
'En çok artış ev eşyasında fiyatları dengede tutalım'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, beyaz eşya sektöründeki fiyat artışlarına dikkat çekerek, sektör temsilcilerine “Girdi maliyetlerinin farkındayız ama buradaki fiyatları dengede tutmada bize yardımcı olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın” diye seslendi.
4.02.2021Ekonomi
Son dakika... Erdoğan'dan fahiş fiyat açıklaması: İzin vermeyeceğiz
Son dakika... Erdoğan'dan fahiş fiyat açıklaması: İzin vermeyeceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, "Yılın ikinci yarısında dünyadaki gelişmeler ve ülkemizde aldığımız tedbirlerle gıda fiyatlarındaki oynaklığın azalacağını düşünüyoruz. Üç beş açgözlü tüccarın milletimize ekmeğini ve aşını zehir etmesine izin veremeyiz." ifadelerini kullandı.
1.02.2021Ekonomi
Erdoğan’dan esnafa fahiş fiyat uyarısı: Vatandaşa zulmetmeyin
Erdoğan’dan esnafa fahiş fiyat uyarısı: Vatandaşa zulmetmeyinGıda fiyatlarındaki ciddi artışlara dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, esnafı “Bu süreci böyle devam ettirecek olursanız çok ağır cezalar sizleri bulabilir” sözleriyle uyardı
30.01.2021Siyaset
TGDF: Girdi maliyetlerini düşürmeden gıda fiyatları düşmez
TGDF: Girdi maliyetlerini düşürmeden gıda fiyatları düşmezTürkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Başkanı Şemsi Kopuz, gıda fiyatlardaki sorunun maliyetlerdeki artış olduğunu vurguladı.
28.01.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

erdoğanmarketfahiş fiyatramazanekonomi

Fahiş Fiyat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.