Fahrettin

Fahrettin

Son dakika Fahrettin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fahrettin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fahrettin haber sayfamızda...

Fahrettin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11.390 fahrettin haberi bulunmuştur.
‘Adil bir dünya iş birliğiyle olur’
‘Adil bir dünya iş birliğiyle olur’İletişim Başkanı Altun'un paylaştığı videoda "Holokost kurbanlarını anıyor, ırkçılık, İslamofobi, anti-semitizmle mücadele edilmesinde sarsılmaz kararlılığımızı yineliyoruz" denildi.
28.01.2022Siyaset
Aşı zorunluluğu yine gündemde
Aşı zorunluluğu yine gündemdeKovid-19'a karşı aşılı mücadele bir yılını doldururken, aşılama oranları halen istenilen düzeyin altında.
28.01.2022Gündem
Kaftancıoğlu yargılandığı davada duruşmaya katılmadı
Kaftancıoğlu yargılandığı davada duruşmaya katılmadıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a 2020 yılında hakaret ettiği iddiasıyla hakkında 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu duruşmaya katılamadı. Mahkeme ertelendi.
27.01.2022Gündem
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye, Kıbrıs Cumhuriyeti'nin garantörüdür
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye, Kıbrıs Cumhuriyeti'nin garantörüdürKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin füze savunma sistemlerini güçlendirme girişimleri için, "Bu son derece yanlış. Şu anda Doğu Akdeniz’de olan gerginliği daha da arttırabilecek ve unutmamalılar ki Türkiye Cumhuriyeti, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin garantörüdür. Garantör olarak bunlara vereceği cevaplar vardır” dedi.
27.01.2022Gündem
‘Medyada adil bir tutuma ihtiyaç var’
‘Medyada adil bir tutuma ihtiyaç var’Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun “Göçmenler, sığınmacılar; sorunun kaynağı değil, sorunun mağdurlarıdır. Medyada ve siyaset dünyasında sığınmacılara ve göçmenlere yönelik önyargıları yeniden üretmek, zulmü kalıcı hale getirmektir" dedi.
27.01.2022Siyaset
Son dakika: 26 Ocak 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...
Son dakika: 26 Ocak 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı 26 Ocak 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Tablo ile beraber Bakan Koca "Kronik hastaların, yaşlıların Covid-19’a yakalanmaları durumunda, genç ve sağlıklı kişilere göre çok daha fazla zorluklar yaşadıklarını, bu grupta hastaneye yatış oranının yüksek olduğunu biliyoruz." ifadelerini kullanarak kritik uyarılarda bulundu.
26.01.2022Gündem
Bakan Koca: Yolu ulaşıma kapanan hastalarımız, hastaneye ulaştırıldı
Bakan Koca: Yolu ulaşıma kapanan hastalarımız, hastaneye ulaştırıldıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Diyarbakır'ın Eğil ilçesinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle yolu ulaşıma kapanan hastaların, Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi'nin (UMKE) desteğiyle hastaneye ulaştırıldığını duyurdu.
26.01.2022Gündem
İletişim Başkanı Altun: Göçmenler, sorunun kaynağı değil mağduru
İletişim Başkanı Altun: Göçmenler, sorunun kaynağı değil mağduruİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Göçmenler, sığınmacılar sorunun kaynağı değil; sorunun mağdurlarıdır. Bugün medya ve siyaset dünyasındaki popülist eğilimler göçmenlere, sığınmacılara yönelik nefreti körüklemekte, ırkçılığın ve yabancı düşmanlığının yükselmesine maalesef neden olmaktadır" dedi.
26.01.2022Siyaset
Bilim Kurulu Toplantısı bugün mü, ne zaman yapılacak? Bakan Koca'nın açıklamaları bekleniyor
Bilim Kurulu Toplantısı bugün mü, ne zaman yapılacak? Bakan Koca'nın açıklamaları bekleniyorBilim Kurulu toplantısının ne zaman yapılacağı araştırılıyor. Koronavirüs Bilim Kurulu Bakan Fahrettin Koca başkanlığında her hafta toplanıyor. Omicron varyantının hızlı yayılması ile birlikte yeni önlemler alınacak mı merak konusu. Peki, Bilim Kurulu Toplantısı bugün yapılacak mı?
26.01.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakan Bilgin ve TİSK heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakan Bilgin ve TİSK heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol ve Yönetim Kurulu üyelerini Çankaya Köşkü’nde kabul etti...
26.01.2022Siyaset
‘Her Türk vatandaşı ambulans uçak talebinde bulunabilir’
‘Her Türk vatandaşı ambulans uçak talebinde bulunabilir’Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ülkede ilk Kovid-19 vakalarının görülmeye başladığı tarih olan 11 Mart 2020 tarihinden itibaren Kovid-19 tanısı almış 155 Türk vatandaşının yurt dışından ülkeye getirilerek tedavi altına alındığını bildirdi.
26.01.2022Gündem
Son dakika haberleri: 25 Ocak 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...
Son dakika haberleri: 25 Ocak 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 418 bin 427 testte 76 bin 341 vaka tespit edildi. 174 kişi hayatını kaybederken, 82 bin 203 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Omicron’a karşı daha dikkatli olmak zorundayız." dedi.
25.01.2022Gündem
Bakan Koca, Elazığ'da enkazdan kurtarılan Azize Çelik ve UMKE gönüllüsünü kabul etti
Bakan Koca, Elazığ'da enkazdan kurtarılan Azize Çelik ve UMKE gönüllüsünü kabul ettiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Elazığ depreminde enkazdan eşi ve çocuklarıyla yaralı kurtarılan Azize Çelik ve onunla telefonda görüşen UMKE gönüllüsü Emine Kuştepe'yi kabul etti.
26.01.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Başkanı Özgür Burak Akyol ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
25.01.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİSK heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Başkanı Özgür Burak Akkol ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
25.01.2022Siyaset
Arnavutköy'de otel fırsatçılığı iddiası! Bin lira istediler
Arnavutköy'de otel fırsatçılığı iddiası! Bin lira istedilerArnavutköy'de kar mağduriyetini bazı oteller fırsata çevirdi. Normalde geceliği 300 lira ile 500 lira arası olan odalara, otel sahiplerinin bin liradan başlayıp 100 euro'ya kadar çıkan fiyat verdi. Otel bulmayanlar geceyi camilerde geçirdi.
25.01.2022Haberler
Arnavutköy'de otel fırsatçılığı iddiası! Bin lira istediler
Arnavutköy'de otel fırsatçılığı iddiası! Bin lira istedilerArnavutköy'de kar mağduriyetini bazı oteller fırsata çevirdi. Normalde geceliği 300 lira ile 500 lira arası olan odalara, otel sahiplerinin bin liradan başlayıp 100 euro'ya kadar çıkan fiyat verdi. Otel bulmayanlar geceyi camilerde geçirdi.
25.01.2022Ekonomi
Bakan Koca: UMKE İstanbul'un hizmetinde
Bakan Koca: UMKE İstanbul'un hizmetindeSağlık Bakanı Fahrettin Koca, hava koşulları dolayısıyla acil sağlık hizmetlerinin aksamaması için UMKE ekiplerinin hazır olduğunu belirterek, "UMKE İstanbul'un hizmetinde" dedi.
25.01.2022Gündem
Son dakika... İstanbul'da kar esareti! Tüm yollar trafiğe açıldı
Son dakika... İstanbul'da kar esareti! Tüm yollar trafiğe açıldıGelen son dakika haberlerine göre; İstanbul'da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Tüm kent beyaza büründü, ulaşım durdu. Bakan Soylu ve Bakan Karaismailoğlu kar yağışıyla ilgili son durumu paylaştı. Bugün ve yarın Marmaray'ın ücretsiz olacağını duyuran Karaismailoğlu tüm yolların trafiğe açıldığını açıkladı. Öte yandan otogarlardaki çıkışların yarın saat 09.00'a kadar durdurulduğu bildirildi.
25.01.2022Gündem
Son dakika: 24 Ocak 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...
Son dakika: 24 Ocak 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 401 bin 636 testte 67 bin 23 vaka tespit edildi. 156 kişi hayatını kaybederken, 78 bin 362 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi. Bakan Koca yaptığı açıklamada aşı çağrısı yaparak, "Omicron varyantı salgının son bulmasının umudu olabilir." dedi.
24.01.2022Gündem
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebeklerine kavuşacağı anı dört gözle bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler isimler ve anlamları hakkında derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerinin hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken zorlanıyorlar. Aileler keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyor. Aileler ismin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. F harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
24.01.2022Bebek
Son dakika!  Haftalık koronavirüs vaka haritası açıklandı
Son dakika! Haftalık koronavirüs vaka haritası açıklandıGelen son dakika bilgisine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 8-14 Ocak tarihleri arasında illere göre her 100 bin kişide görülen Covid-19 vaka sayılarını açıkladı. Vaka haritasında İstanbul, 1571,46 ile ilk sırada yer aldı.
24.01.2022Gündem
Fatma Girik'in vefatı sevenlerini yasa boğdu! Siyasilerden peş peşe mesajlar
Fatma Girik'in vefatı sevenlerini yasa boğdu! Siyasilerden peş peşe mesajlarYeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik 79 yaşında hayatını kaybetti. Fatma Girik'in acı kaybının ardından siyasilerden peş peşe mesajlar geldi.
24.01.2022Siyaset
Ankara’nın Faz-1 çalışması için onay
Ankara’nın Faz-1 çalışması için onayAnkara Üniversitesi Kanser Araştırma Enstitüsü’nde geliştirilen ve TÜBİTAK COVID-19 Platformu kapsamında desteklenen adenoviral vektör tabanlı Kovid-19 aşısı, Sağlık Bakanlığı tarafından Faz 1 klinik çalışma için onaylandı.
24.01.2022Gündem
Bakan Koca, hastayı sırtında taşıyan 112 çalışanının videosunu paylaştı
Bakan Koca, hastayı sırtında taşıyan 112 çalışanının videosunu paylaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Adıyaman'da yoğun kar yağışı nedeniyle 87 yaşındaki hastayı sırtında ambulansa taşıyan 112 Acil Sağlık çalışanının videosunu paylaştı.
23.01.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Fahrettin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.