Fazilet Şenol

Fazilet Şenol

Son dakika Fazilet Şenol haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fazilet Şenol gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fazilet Şenol haber sayfamızda...

Fazilet Şenol

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 683 fazilet şenol haberi bulunmuştur.
Bütün gizemleriyle Viktorya dönemi
Bütün gizemleriyle Viktorya dönemiİngiltere'de yaşanmış olan Viktorya dönemi tarihin en garip dönemlerinden biri olarak görülüyor. Viktorya döneminde neler oldu, insanlar ne gibi garip tavırlar sergiliyordu? İşte bütün gizemiyle Viktorya dönemi...
5.05.2022Tarih
Mezardan tırnaklarıyla kazarak çıktı! Başına gelenler filmleri aratmadı
Mezardan tırnaklarıyla kazarak çıktı! Başına gelenler filmleri aratmadıNişanlısı tarafından boğularak öldürülmeye çalışılan Stacey Gwilliam’ın başına gelenler, ağızları açık bıraktı. Gömüldüğü mezardan tırnaklarıyla kazıyarak çıkan genç kadının, sonrasında yaşadıkları ise filmleri aratmayacak cinsten.
14.04.2022Dünya
Kurbanları arasında Türk kızı Azra da var! Azılı katiller arkadaş oldu
Kurbanları arasında Türk kızı Azra da var! Azılı katiller arkadaş olduGörevini kötüye kullanarak korkunç bir cinayet işleyen polis memuru Wayne Couzens ile yüzlerce cesede cinsel istismarda bulunan David Fuller hapishanede bir araya geldi. 'Garip ikili'nin arkadaşlıkları ise 'pes' dedirtiyor.
12.04.2022Dünya
Hasta da doktor da Azerbaycanlı! Çareyi Türkiye'de buldu
Hasta da doktor da Azerbaycanlı! Çareyi Türkiye'de bulduAzerbaycanlı Gulara Fatullayeva, yıllardır ellerindeki titremeye ve hareketlerindeki yavaşlamaya çare bulamadı. Aldığı hiçbir ilacın işe yaramadığını gören çaresiz kadın, son çare olarak soluğu Türkiye'de aldı. "10 senedir gitmediğim hastane, başvurmadığım bölüm ve hekim kalmadı" diyen Fatullayeva'nın hayatı baştan aşağı değişti.
11.04.2022Gündem
Tarihi değiştirecek keşif! Avrupa'da mumya bulundu, bildiklerinizi unutun
Tarihi değiştirecek keşif! Avrupa'da mumya bulundu, bildiklerinizi unutunMumya denince akıllara ilk olarak antik Mısır geliyor. Ancak ölülerini mumyalayan farklı kültürler de var. Portekiz'de yapılan bir keşif, tarihçesi çok eskilere dayanan mumyalama geleneğiyle ilgili bilinenleri değiştirecek cinsten.
10.04.2022Dünya
Annesi Nisa bebeği neden özellikle oraya terk etti? Can yakan şüphe
Annesi Nisa bebeği neden özellikle oraya terk etti? Can yakan şüpheİstanbul Pendik'te annesi tarafından ölüme terk edilmiş halde bulunduktan sonra acil tıp teknisyeni Büşra Durmaz'ın süt annelik yaparak 'Nisa Mihriban' adını verdiği bebek, Türkiye'nin yüreğini sızlattı. Bebeklerini cami avlusuna ya da bir evin kapısına bırakarak en azından bir yaşam şansı tanıyan ebeveynlerden, çöpe atan ya da bulunma ihtimali düşük yerlerde ölüme terk edenlere yaşanan hızlı geçiş ise ürkütüyor. Özellikle annelerin bebekleri terk etme anındaki psikolojilerini değerlendiren uzmanlar, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
8.04.2022Gündem
Azılı seri katillerin mekanı! Aralarındaki 10 yaşındaki çocuğun sırrı
Azılı seri katillerin mekanı! Aralarındaki 10 yaşındaki çocuğun sırrıBroadmoor Hastanesi, İngiltere’nin en azılı seri katillerine ev sahipliği yaptı. Korkunç suçları işlemiş suçluları rehabilite etmeye çalışan bu tesiste 10 yaşındaki William Giles göze çarpıyordu. Peki korkunç katilleri ağırlayan bu hastanede 10 yaşındaki bir çocuğun ne işi vardı?
5.04.2022Dünya
Gelen telefonla hayatı değişti! Hem halaları hem de taşıyıcı anneleri
Gelen telefonla hayatı değişti! Hem halaları hem de taşıyıcı anneleriKüçük yaşta evlat edinilen Marc Macdonald, biyolojik ailesiyle ilgili gerçeklerin peşine düşmeyi hiçbir zaman düşünmedi, ta ki o güne kadar... Evliliği başta olmak üzere tüm hayatı değişen genç adam için ablasının yaptığı jest ise tam 10 yıl sonra kitap oldu.
4.04.2022Dünya
'Kebapçı olmam' dedi, bir ilki başardı! İngilizler vazgeçemiyor
'Kebapçı olmam' dedi, bir ilki başardı! İngilizler vazgeçemiyorBundan 5 yıl önce Ankara Antlaşması'yla İngiltere'ye giden İzmirli Fatma Güngör bir ilki başardı. 10 yıldır düzenlenen 'British Kebap Awards - İngiltere Kebap Ödülleri'nde ilk kez bir kadın olarak ödül alan Güngör, "Kebapçı olmam dedim, büyük konuştum ama şu an kebap şefi olarak anılıyorum" diyerek hikâyesini anlattı.
4.04.2022Gündem
2 hafta önce ansızın kayboldu! Genç kız için zamanla yarış böyle bitti
2 hafta önce ansızın kayboldu! Genç kız için zamanla yarış böyle bittiABD Nevada'da yaşayan 18 yaşındaki Naoimi Irio, mart ayında ortadan kayboldu. Daha önce adı pek çok suça karışan Troy Driver bir anda olayın merkezine oturdu. 18 yaşındaki genç kızın başına ne geldiği ise tüm dünyanın gündeminde.
2.04.2022Dünya
Yamyam katil kurşungeçirmez kafeste! En büyük korkusu şaşırttı
Yamyam katil kurşungeçirmez kafeste! En büyük korkusu şaşırttıRobert John Maudsley, 'Yamyam Hannibal' olarak anılan bir seri katil. Son derece korunaklı bir hücrede tutulan 68 yaşındaki Maudsley’in şu anki en büyük korkusu ise duyanları şoke ediyor.
1.04.2022Dünya
İstanbullular dikkat! 'Bugün başlıyor, maske yoksa havlu ıslatıp kapatın'
İstanbullular dikkat! 'Bugün başlıyor, maske yoksa havlu ıslatıp kapatın'Kuzey Afrika'dan gelen çöl tozları Türkiye'ye bugün itibarıyla giriş yapacak. Cuma günü de etkisini gösterecek çöl tozları için İstanbul'da da dikkatli olunması gerekiyor. "Dışarı çıkmayın, mecbursanız da ağzınızı ve burnunuzu kapatın" diyen uzmanlar, özellikle Türkiye'nin batısını etkisi altına alacak çöl tozlarına karşı önlemleri sıraladı.
31.03.2022Gündem
Aşk üçgeni çıktı! Bulduğu mektuptaki aile sırrı Instagram'ı sallıyor
Aşk üçgeni çıktı! Bulduğu mektuptaki aile sırrı Instagram'ı sallıyorNew York'ta yaşayan Chelsey Brown'ın eline geçen yıllar öncesinden kalma bir mektup, kafasını allak bullak etti. Bu mektupta yazanları açıklayıp açıklamamak arasında kalan genç kadın, yaşadıklarını Instagram takipçileriyle paylaştı. Peki binlerce kişinin yorum yağmuruna tuttuğu bu paylaşımın ardından neler yaşandı?
30.03.2022Dünya
Deodorant yiyen bile var! Uzmanlar uyardı: Altında yatan sebep çok başka
Deodorant yiyen bile var! Uzmanlar uyardı: Altında yatan sebep çok başkaSprey veya roll-on fark etmiyor! Deodorant yiyen genç kadının söyledikleri ağızları açık bıraktı. Ancak uzmanlara göre dünyanın dört bir yanından pek çok kişi bu sorunu yaşıyor. Kandan toza, saçtan cama gıda dışı şeyler yiyen insanların yaşadıkları hayrete düşürüyor. Bu bağımlılıklarının altında yatan sebep ise çok başka.
29.03.2022Dünya
Sır perdesi aralandı! Bir yaşındaki kız canlı canlı gömüldü, aramaya gidenler kayboldu
Sır perdesi aralandı! Bir yaşındaki kız canlı canlı gömüldü, aramaya gidenler kaybolduABD'nin Kansas eyaletinde yaşanan kan donduran olayın gizemi, yazılan bir kitapla yeniden aralanıyor.
28.03.2022Dünya
'Küçük Şeytan' lakaplı genç kadın 4 genci tuzağa çekti! ABD'nin konuştuğu katliam
'Küçük Şeytan' lakaplı genç kadın 4 genci tuzağa çekti! ABD'nin konuştuğu katliamABD'de New York'un güneydoğusunda yer alan Long Island'da, 5 yıl önce dört arkadaş bir parkta acımasızca katledildi. Bu olayın sorumlusunun da yakın arkadaşları 'Küçük Şeytan' lakaplı bir kadın olduğu iddia edildi. Olaydan sağ kurtulan tek tanığın ifadeleri ise kafaları karıştırdı.
24.03.2022Dünya
Geri ödemesiz destek kararı hareketlendirdi! Elektrikli otomobil kullanıcıları anlattı
Geri ödemesiz destek kararı hareketlendirdi! Elektrikli otomobil kullanıcıları anlattıAraç şarj istasyonu yatırımlarına, yatırım bedelinin yüzde 75'ine ve 20 milyon TL'ye kadar geri ödemesiz destek verilmesi kararı alındı. Bu destekle birlikte yapılacak yatırımların, elektrikli otomobil kullanıcılarının şarj problemlerinin çözümüne katkı sağlaması bekleniyor. Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği Başkanı Berkan Bayram, Milliyet Gazetesi Otomotiv Editörü Levent Köprülü ve elektrikli otomobil kullanıcıları, bu alandaki fırsatları anlattı.
24.03.2022Otomobil
5 yıldır kayıp çocuğu 'antropolog' polisler buldu! Dikkat çeken yöntem
5 yıldır kayıp çocuğu 'antropolog' polisler buldu! Dikkat çeken yöntemAntropoloji bilimi yalnızca insan iskeletlerini inceleyip geçmişteki kültür ve yaşamlara ışık tutmakla kalmıyor, bugünün en karmaşık kriminal vakalarını da aydınlatıyor. Polis memuru Asistan antropolog Yusuf Çınar, antropolog polislerin yaptığı çalışmalar sonucu 5 yıldır kayıp olan bir çocuğun nasıl bulunduğunu anlattı.
23.03.2022Gündem
Talep yüzde 300 arttı! 25 günde ev sahibi olmak mümkün ama dikkat...
Talep yüzde 300 arttı! 25 günde ev sahibi olmak mümkün ama dikkat...Pandemiyle birlikte prefabrik evlere talep arttı. 20-25 günde depreme dayanıklı ve uygun fiyata sıfırdan ev sahibi olmak mümkün sloganıyla satılıyor fakat gerçekten göründüğü kadar avantajlı mı? Prefabrik ev yapan ve kullananlar deneyimlerini anlattı.
23.03.2022Ekonomi
Bölgenin değerini ikiye katladı! Çanakkale'yi cazibe merkezi yapacak
Bölgenin değerini ikiye katladı! Çanakkale'yi cazibe merkezi yapacakDünyanın iki ayak arası en uzun mesafeye ve en uzun kule yüksekliğine sahip köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsü'nün sağlayacağı ulaşım kolaylığı, Çanakkale'yi şimdiden cazibe merkezi haline getirmiş durumda. Peki bölgede yoğun talep yaratan köprü, emlak piyasasını etkilemeye nasıl devam edecek? "Yüzde 100 artış var" diyen uzmanlar, bölgenin büyük bir prestij kazandığı görüşünde.
18.03.2022Ekonomi
Cesedin cebinden 'Tamam Shud' yazısı çıktı! Sırrı çözülemiyor
Cesedin cebinden 'Tamam Shud' yazısı çıktı! Sırrı çözülemiyorAvustrulya'da Somerton Sahili'ne vurmuş bir cesedin cebindeki kâğıtta Ömer Hayyam'ın rubaisinden bir kesit bulundu. Kâğıtta yazan 'Tamam Shud' ifadesinin vermek istediği mesaj, geçen zamana rağmen gizemini koruyor.
17.03.2022Dünya
İstanbul! Gökyüzü kızıla boyandı... Prof. Dr. Orhan Şen: Fırtına habercisi
İstanbul! Gökyüzü kızıla boyandı... Prof. Dr. Orhan Şen: Fırtına habercisiİstanbul ve İzmir semaları dün sabah saatlerinde kızıla boyandı. Eşsiz görüntülere sebep olan bu hava olayı sosyal medyada da gündem olurken, beraberinde pek çok soruyu da getirdi. Öyle ki kızıl havayı depreme bağlayanlar da oldu, fırtınaya yoranlar da. CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, bu ilginç doğa olayının sebebini açıkladı.
21.03.2022Gündem
Rüyalarla ilgili bilinmeyen gerçek! '15 dakika içinde yazılması gerek' deyip açıkladı
Rüyalarla ilgili bilinmeyen gerçek! '15 dakika içinde yazılması gerek' deyip açıkladıGoogle'da en çok aratılan şeylerden bir tanesi de rüya tabirleri. Peki bu tabirler ne kadar gerçeği yansıtıyor? Sevdiğiniz veya yakınınızla ilgili endişelendiğiniz bir rüya kendi psikolojik sağlığınızla ilgili alarm veriyor olabilir. Psikolog ve Rüya Analisti Ahmet Öztürk, "Kötü ve saçma rüya yoktur, görülen her rüya kişinin annesiyle, kendisiyle ilgilidir ve çözülmesi gerekir" diyor.
14.03.2022Gündem
'Bir mucize gerçekleşti!' Ölüm haberi geldi ama sıradakiler için umut oldu
'Bir mucize gerçekleşti!' Ölüm haberi geldi ama sıradakiler için umut olduDomuzdan insana yapılan kalp nakli, tüm dünyada büyük ses getirdi. Nakilden 2 ay sonra 57 yaşındaki hastanın hayatını kaybetmesi de en az nakil kadar dikkat çekti. "2 ay hayatta kalması bile mucize" diyen Prof. Dr. Bingür Sönmez, Prof. Dr. Melih Us ve Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol tarihi naklin ve ölümün perde arkasında yaşananları yorumladı.
8.04.2022Gündem
Sosyal medyada iş yapan 'Influencer'ları etkileyecek Rusya kararı
Sosyal medyada iş yapan 'Influencer'ları etkileyecek Rusya kararı2021'de tarihi bir karar alarak yeni adının Meta olduğunu duyuran Facebook Inc, Facebook, WhatsApp, Instagram, Messenger ve Oculus VR markalarıyla Rusya'ya cephe aldı. Meta'nın adımına kayıtsız kalmayan Moskova'dan da karşı hamle gecikmedi. Ancak 145,9 milyon nüfusa sahip olan ülkede alınan bu karar, yalnızca Rusları etkilemeyecek. Uzmanlar, sosyal medya üzerinden iş yapan milyonlarca kişi ve şirkete önemli uyarılarda bulundu.
21.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Fazilet Şenol ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.