Fazilet Şenol

Fazilet Şenol

Son dakika Fazilet Şenol haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fazilet Şenol gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fazilet Şenol haber sayfamızda...

Fazilet Şenol

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 917 fazilet şenol haberi bulunmuştur.
'Akıllı değil' diye vitaminli tek lokma verilmedi! Acıdan kıvrandıran 'çürük diş' deneyi
'Akıllı değil' diye vitaminli tek lokma verilmedi! Acıdan kıvrandıran 'çürük diş' deneyi Her gün öğünlerine aslında tüketilmemesi gereken miktarda şeker ekleniyor, bazılarına ise vitamin içeren tek bir besin dahi verilmiyordu. Zihinsel engelli oldukları için en fazla bir sebzeden daha akıllı görülen, insan yerine dahi konulmayan bu insanların yaşadıkları dehşet ise her detayıyla iç acıtıyor.
13.04.2024 Yaşam
Cuma hutbesinde 36 Osmanlı padişahının anıldığı tek yer! 'Sultan Yunus'un soyundanız'
Cuma hutbesinde 36 Osmanlı padişahının anıldığı tek yer! 'Sultan Yunus'un soyundanız' Nijer'in 124 bin nüfuslu Agadez şehrinde, cuma hutbelerinde hâlâ Osmanlı padişahları anılıyor. Agadez'deki Müslümanların yaşadığı bölgede günümüzde dahi Osmanlı sancağının dalgalanması ve sultanların isminin hutbede teker teker sıralanmasının sebebi ise bir hayli ilginç.
9.04.2024 Yaşam
Tanrı'yla konuşmak için program geliştirdi! YouTube engellese de durmadı, sonu şaibeli
Tanrı'yla konuşmak için program geliştirdi! YouTube engellese de durmadı, sonu şaibeli Oldukça yetenekli bir mühendisti. Yazılım alanında önemli bir isim haline gelmişti. Hatta Tanrı ile iletişim kurmak amacıyla özel bir program bile geliştirdiğini söylüyordu. Programın ona, Tanrı'nın isteklerini ilettiğine inanıyordu. İşte dikkat çeken programlama dili ve düşünce tarzıyla Terry Davis ve şaibeli sonu.
5.04.2024 Yaşam
Gözündeki son görüntüden katilini buldular! Her şeyi kocası yapmış, korkunç 'balta' detayı
Gözündeki son görüntüden katilini buldular! Her şeyi kocası yapmış, korkunç 'balta' detayı Ölmeden önce son gördüğünüz görüntüyü yakalamanın mümkün olduğunu söylesek ne derdiniz? Kulağa bilim-kurgu filminden fırlamış gibi gelse de bir dönem cinayetlerin aydınlatılması için bu yöntem uygulandı. Peki Karındeşen Jack dosyasında bile başvurulduğu söylenen optografi tekniği nasıl işliyordu, hangi olaylara ışık tuttu?
2.04.2024 Yaşam
Kadavra kafalarına botoks, dolgu! Tartışma yarattı: 'Tıp ile güzellik aynı şey değil'
Kadavra kafalarına botoks, dolgu! Tartışma yarattı: 'Tıp ile güzellik aynı şey değil' Başta doktor adaylarının yetişmesine, sonrasında ise tıp dünyasında yeni tekniklerin gelişmesine vesile olan kadavra bağışı İngiltere'de etik tartışması yarattı. Bu tartışmaya sebep olan şey ise kadavra kafalarının botoks ve dolgu için estetik kurslarına pazarlanması.
31.03.2024 Genel Sağlık
Öleceğini hissedip vasiyet etti! Mezarı açanlar şoke oldu: 'Cildi yumuşak ve sıcak'
Öleceğini hissedip vasiyet etti! Mezarı açanlar şoke oldu: 'Cildi yumuşak ve sıcak' Meditasyon yaparken öleceğini hissedip öğrencilerini topladı. Vasiyeti, olduğu şekilde gömülüp mezarının daha sonra açılmasıydı. Budist rahibin mezarı açıldığında görenler ise şaşkına döndü. Itiligov, aradan 75 yıl geçmesine rağmen oturur pozisyonda toprak altında çürümeden nasıl kalmıştı?
28.03.2024 Yaşam
Sapık sucu dehşetinde gözden kaçan 3 detay! 'Anlaması zor ama bu işaret ele verebilir'
Sapık sucu dehşetinde gözden kaçan 3 detay! 'Anlaması zor ama bu işaret ele verebilir' İstanbul Bağcılar'da geçen sene okuldan çıkan M.Y.'yi aracıyla kendisine ait su dükkanına götürüp burada alıkoyan Metin Şenay'a dair peş peşe gelen kan donduran itiraflar hâlâ konuşulmaya devam ediyor. Sistematik şekilde yıllarca birçok çocuğun istismar edildiğinin ortaya çıkması, milyonların vicdanını derinden yaraladı. Sapık sucu dehşetinde gözden kaçırılan 3 detay ise anne-babalara ders verir nitelikte.
26.03.2024 Gündem
Napolyon'un gözde komutanıydı, 'Kürt Süleyman' öldürdü! Başını kesip müzeye koydular
Napolyon'un gözde komutanıydı, 'Kürt Süleyman' öldürdü! Başını kesip müzeye koydular Süleyman el-Halebi, Kürt kökenli bir Osmanlı vatandaşıydı. Ancak bugün kafatası Paris'te İnsan Müzesi'nde sergileniyor. Peki El-Ezher Üniversitesi'nde İslami ilimler okuyan bu genç âlim, Napolyon'un en güvendiği komutanını nasıl öldürmüştü? İşte tüm detaylarıyla Süleyman el-Halebi'nin hikâyesi.
23.03.2024 Yaşam
17 yaşında Türk kelimesini duyup sonra Müslüman oldu! 'Beni gören Barbie zannediyor'
17 yaşında Türk kelimesini duyup sonra Müslüman oldu! 'Beni gören Barbie zannediyor' New York'ta, Hristiyan kültürüyle iç içe bir şekilde büyümüştü. 17 yaşındayken en yakın arkadaşı sayesinde Türkler ve Türkiye hakkındaki fikirlerini değiştirdi. Türkiye'de yaşamaya başlayan ve Müslüman olan Holly Mara, "İnsanlar beni ilk gördüğünde Barbie zannediyor, genel olarak içi boş gibi görüyorlardı" diyerek hikayesini 'Sen Anlat' için anlattı.
20.03.2024 Yaşam
Çanakkale'nin bağrında kimsesizdi, torunlarına kavuştu! 'Bakıp sanmayın ki ben öldüm'
Çanakkale'nin bağrında kimsesizdi, torunlarına kavuştu! 'Bakıp sanmayın ki ben öldüm' Bu sene 109. yılını kutladığımız Çanakkale Zaferi'nin binlerce isimsiz kahramanı var. Bu kahramanlardan biri de Mehmet Çavuş. Onu diğer Çanakkale şehitlerinden ayıran şey ise eşsiz bir mezar taşına sahip olması. 'Bakıp sanmayın ki ben öldüm / Değil ancak askerin son rütbesin gördüm' dizelerinin yazılı olduğu mezar taşının ardındaki hikaye yıllar sonra ortaya çıktı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğr. Gör. İsmail Sabah Milliyet.com.tr'ye anlattı.
18.03.2024 Gündem
Banyo yapıp tuvalet kullanan güvercin! Milyonlar şaşkına döndü, böyle lüks olmaz
Banyo yapıp tuvalet kullanan güvercin! Milyonlar şaşkına döndü, böyle lüks olmaz Kedilerin, köpeklerin eğitilince harikalar yarattığına hepimiz tanık olmuşuzdur. Peki itinayla tuvalet kullanan, banyo yapan, partilere katılan, en iyi mekanlarda güzel yemekler yiyen bir güvercinden bahsetsek... İşte lüks yaşamıyla dikkat çeken güvercin Pidge'nin ilginç hikayesi.
14.03.2024 Yaşam
Mağaradan çıkan günlük bilinenleri altüst etti! 'Piramitleri köleler değil, işçiler yaptı'
Mağaradan çıkan günlük bilinenleri altüst etti! 'Piramitleri köleler değil, işçiler yaptı' Uzaylılar, Masonlar ve unutulmuş bir teknoloji kullanan gizemli medeniyet... Mısır Piramitleri, kimler tarafından inşa edildiğine dair komplo teorileriyle çevrili bir tarihe sahipti. Ancak 4 bin 500 yıl önce bir işçinin tuttuğu günlük, piramitler hakkında tüm bilinenleri altüst etti. Peki, bu parşömenlerde neler anlatılıyordu?
7.03.2024 Yaşam
Kim Kardashian kurtarmaya çalıştı ama olmadı! İdam öncesi yürek sızlatan son söz
Kim Kardashian kurtarmaya çalıştı ama olmadı! İdam öncesi yürek sızlatan son söz 23 yıldır infazını beklemesine rağmen, "Ben masumum" demekten hiç vazgeçmedi. Ayrıca mahkemede yalancı şahitlik yapanlar olduğuna inanılıyor, kanıtlar çelişiyordu. Son aşamada Kim Kardashian da kurtarmak için devreye girse de olmadı. Ivan Cantu suçsuz yere mi idam edilmişti? Son sözleri bakın ne oldu.
3.03.2024 Yaşam
Kutsal Kase'yi gazeteye sardı! Temizlikçinin yaptığı plan tıkır tıkır işlemiş
Kutsal Kase'yi gazeteye sardı! Temizlikçinin yaptığı plan tıkır tıkır işlemiş Hz. İsa'nın son akşam yemeğinde elinde tuttuğuna inanılan 'Kutsal Kase' en kıymet verilen emanetlerden biri. Öyle ki bu kutsal emanet yeri geldi gazeteye sarıldı, yeri geldi pencere pervazına saklandı. Naziler ve İngiliz ajanlarına bile meydan okudu. Peki uğruna verilmedik savaş kalmayan kasenin kurtarıcısı nasıl bir temizlikçi olmuştu?
29.02.2024 Yaşam
'Yok artık' dedirten son vasiyet! Bir mezar taşı da beyni de olmayacak
'Yok artık' dedirten son vasiyet! Bir mezar taşı da beyni de olmayacak Çinli akademisyen, tam 14 yıl önce bugün bile oldukça büyük tepki çeken son dileğini açıkladı. Beyninin dondurulup 300 ya da 500 yıl sonra çıkarılmasını isteyen akademisyenin dünyayı ayağa kaldıran bu isteğinin altında yatan sebep ise pek çok şeyi değiştirebilir!
20.02.2024 Yaşam
Bir mezarı hatta ölüm ilanı var! 'Kurtlar Vadisi' senaryosu gibi ama gerçek
Bir mezarı hatta ölüm ilanı var! 'Kurtlar Vadisi' senaryosu gibi ama gerçek 20'li yaşlarınızın ortasında uyandığınız bir sabah, aslında öldüğünüzü ve başka bir kimliğinizin olduğunu öğrenseniz ne yapardınız? Peki size Kurtlar Vadisi dizisinin efsane karakteri Polat Alemdar'ın hayatını andıran bu senaryonun aslında gerçek bir hikayesi olduğunu söylesek... İşte sosyal medyada yayınladığı videoyla milyonları şaşırtan kadının, filmleri aratmayan gerçek hayat hikâyesi.
16.02.2024 Yaşam
Uçakta panik yaratan gizli oda! Pilot tek tek itiraf etti: 'Hepimiz uyuyoruz'
Uçakta panik yaratan gizli oda! Pilot tek tek itiraf etti: 'Hepimiz uyuyoruz' Güzel bir uyku çekmek hepimizin uzun yolculuklarda neredeyse vazgeçemedikleri arasındadır. Peki söz konusu uzun mesafeli uçuşlar olduğunda pilotların ve kabin görevlilerinin ne yaptığını hiç merak ettiniz mi? Her şeyi tek tek itiraf eden genç pilot, uçakta kimsenin bilmediği gizli odayı anlattı.
13.02.2024 Yaşam
Taksici cinayetine adım adım götüren süreç! Gözden kaçan 4 büyük sorun var
Taksici cinayetine adım adım götüren süreç! Gözden kaçan 4 büyük sorun var İzmir'de yaşanan taksici Oğuz Erge cinayeti, tüm Türkiye'yi şoke etti. Her detayıyla kan donduran cinayetin faili Delil Aysal'ın davranışları ise hâlâ tartışılmaya devam ediyor. Peki bu cinayetten hangi dersler çıkarılmalı? İşte toplumun güven duygusunu derinden sarsarak büyük bir infial yaratan Oğuz Erge cinayetinde gözden kaçan 4 büyük sorun.
12.02.2024 Gündem
Haftada 1 sifon çekip kıyafetleriyle yıkanıyor! 'Böylece 460 lira tasarruf ediyorum'
Haftada 1 sifon çekip kıyafetleriyle yıkanıyor! 'Böylece 460 lira tasarruf ediyorum' Yalnızca tasarruf etmek için haftada bir sifon çeken ve kıyafetleriyle yıkanan biri olduğunu söylesek... Üstelik para kazanmak için deneylere katılan, her daim musluk suyu içen genç adamın yaptıkları bunlarla da sınırlı değil. İşte Greg'in tutumlu olmanın sınırlarını zorlarken kullandığı şaşırtıcı yöntemler.
10.02.2024 Yaşam
Her gün mezarlarına sarılıp ağladı! 'Bisküvisi hâlâ dolapta duruyor'
Her gün mezarlarına sarılıp ağladı! 'Bisküvisi hâlâ dolapta duruyor' Hepimiz onu 6 Şubat Depremleri'nin sebep olduğu enkazın başında, elinde bisküviyle ağlayarak, "Çocuklarıma verecektim" dediği cümlelerle tanıdık. Söylediği her söz ve döktüğü gözyaşlarıyla hafızalara kazınan Şerif Ölmez'in depremden sonraki yaşamı da hiç kolay olmadı. Geçtiğimiz yılın 19 Aralık günü kanserden hayatını kaybeden Şerif Ölmez'in kardeşi ve kızı, "Bisküvisi hâlâ dolapta duruyor" diyerek yaşadıkları acıları anlattı.
8.02.2024 Gündem
Anestezi almadan ameliyata girdi! 'Her şeyi hissettim ama acı çekmedim'
Anestezi almadan ameliyata girdi! 'Her şeyi hissettim ama acı çekmedim' Evinde yaşadığı talihsiz kazadan sonra bacağını kırdı. Vücuduna takılan platinler onu rahatsız ediyor ve bir an önce çıkarılmasını istiyordu. Ameliyat için tek bir şartı vardı: Anestezi almamak. 55 yaşındaki hastanın ameliyat esnasında anesteziye alternatif olarak kullanılmasını istediği yöntem ise tıp tarihinde kayıtlara geçecek türden.
31.01.2024 Genel Sağlık
Türkler de dehşeti yaşadı! 'İntihar ormanı'na giren çıkamıyor, sebebi tüyler ürpertici
Türkler de dehşeti yaşadı! 'İntihar ormanı'na giren çıkamıyor, sebebi tüyler ürpertici Fuji Dağı'nın eteklerinde volkanik küllerden yeşeren bir orman olan Aokigahara, oldukça karanlık bir atmosfere sahip. Girenin bir daha çıkamadığı ve yüzlerce kişinin cesediyle dolu ormanın ziyaretçileri, neden ölüme sürükleniyor? Türklerin de yaşadığı bu dehşetin ardındaki gerçek ise tüyler ürpertici.
28.01.2024 Yaşam
22 dakika idam masasında çırpındı! Görgü tanıklarından şok itiraf: 'Nazilerin yaptığı gibi'
22 dakika idam masasında çırpındı! Görgü tanıklarından şok itiraf: 'Nazilerin yaptığı gibi' ABD'nin Alabama eyaletinde idam mahkumu Kenneth Smith, dünyada daha önce denenmemiş, 'insanlık dışı' olarak görülen azot gazıyla infaz edildi. 2 yıl önce zehirli iğneyle idam edilmeye çalışılan ancak infazı gerçekleşemeyen mahkûmun son dakikalarında yaşadığı dehşet verici anları ise görgü tanıkları şu sözlerle anlattı: 'Nazilerin Yahudilere yaptıkları gibi'
27.01.2024 Dünya
Öğretmen olamadı, lahmacuncu oldu! '5'i 50 liradan günde bin adet satıyoruz'
Öğretmen olamadı, lahmacuncu oldu! '5'i 50 liradan günde bin adet satıyoruz' Öğretmenlik bölümünü bırakmak zorunda kaldı, polis olmak istese de sağlık sorunlarından dolayı olamadı ancak Ali Dönmez, 40 yıldır Adana'nın en meşhur lahmacun ustası. 62 yıllık tezgahta günde 500 ila bin adet lahmacun satan Dönmez, "Biz insanız, bunları yiyen de insan" diyerek işin sırrını verdi.
25.01.2024 Yaşam
Pompei'den 3 taş çaldı, lanet peşini bırakmadı! 'Haberim yoktu, meme kanseri oldum'
Pompei'den 3 taş çaldı, lanet peşini bırakmadı! 'Haberim yoktu, meme kanseri oldum' İtalya'da tatilinin keyfini çıkaran genç kadın, Antik Pompei Kenti'ni de ziyaret etmeden dönmek istemedi. Hatıra olsun diye çaldığı 3 ponza taşı ise hayatını altüst etti. Yazdığı mektupta taşların kendisine lanet getirdiğini söyleyerek "Meme kanserine yakalandım" diyordu. Üstelik bu tecrübeyi yaşayan ilk kişi de değildi.
24.01.2024 Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Fazilet Şenol ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.