Fiskobirlik

Fiskobirlik

Son dakika FİSKOBİRLİK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan FİSKOBİRLİK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan FİSKOBİRLİK haber sayfamızda...

Fiskobirlik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 317 fiskobirlik haberi bulunmuştur.
FİSKOBİRLİK’ten fındık üreticilerine sigorta uyarısı
FİSKOBİRLİK’ten fındık üreticilerine sigorta uyarısıFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) özellikle Mart ve Nisan aylarında yaşanabilecek zirai don tehlikesine karşı fındık üreticilerini uyararak, tarım sigortası son başvuru tarihinin 28 Şubat olduğunu hatırlattı.
23.02.2022Ekonomi
Giresun tombul fındığı artık Avrupa Birliği tescilli!
Giresun tombul fındığı artık Avrupa Birliği tescilli!Fındık Tarım Satış Kooperatifleri (FİSKOBİRLİK) tarafından Türk Marka ve Patent Kurumunda ‘’Giresun Tombul Fındığı’’ menşe adıyla koruma altına alınan Giresun Tombul Fındığı, Avrupa Parlamentosu ve Konseyi kararıyla tescillenerek, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde koruma altına alındı.
16.02.2022Ekonomi
Terme'ye yeni yaşam alanı ve sosyal tesis kazandıracak proje başladı
Terme'ye yeni yaşam alanı ve sosyal tesis kazandıracak proje başladıTerme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçeye yeni yaşam alanı ve sosyal tesis kazandıracak projeyi başlattı.
1.11.2021Emlak
FİSKOBİRLİK yeni sezonda fındık alımına hız verecek
FİSKOBİRLİK yeni sezonda fındık alımına hız verecekFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, bu yıl geçen yıldan daha fazla fındık alımı yapmak için çaba göstereceklerini belirtti.
30.07.2021Ekonomi
Kısaltmalara Gelen Ekler Nasıl Yazılır? Kısaca Örnekler İle Konu Anlatımı
Kısaltmalara Gelen Ekler Nasıl Yazılır? Kısaca Örnekler İle Konu AnlatımıTürkçede çeşitli kurumların ve ülkelerin kısaltmaları sözcüklerin ilk harfleriyle oluşturulur. Örneğin TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisinin kısaltmasıdır. Türkçeye Latince ve Yunanca gibi Avrupa dillerinden geçmiş kelimelerin kısaltmaları ise kelimelerin orijinal dildeki yazılışlarına göre yapılır. Örneğin Santimetre - Cm. Nokta kullanılmayan kısaltmalarda kullanılan eklerin tamamı kesme işaretiyle ayrılır. Kısaltmalara gelen ekler nasıl yazılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
31.05.2021Eğitim
Yerli kuruyemişe platform oldu
Yerli kuruyemişe platform olduTürkiye’nin yerli ve milli yatırımlarıyla kurulan PttAVM.com, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) gibi kuruluşların ürettiği kuruyemişleri vatandaşlara ulaştırıyor.
15.03.2021Ekonomi
FİSKOBİRLİK salgın döneminde de üretimde hız kesmedi
FİSKOBİRLİK salgın döneminde de üretimde hız kesmediFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), şekerli ve çikolatalı ürünlerin üretimine hız kesmeden devam ederek büyümesini sürdürdü.
2.02.2021Ekonomi
Son dakika: Raflardaki artan fiyata çözüm bulundu! İndirimli olacak...
Son dakika: Raflardaki artan fiyata çözüm bulundu! İndirimli olacak... Son dakika haberlere göre, son dönemlerde ayçiçek yağı başta olmak üzere temel gıda fiyatlarında meydana gelen artışlara karşı, kooperatifler ve PTT’nin indirimli satış ortaklığı devreye alınacak. Öte yandan gıda perakendesi tarafından yapılan açıklamalar, marketlerden gelen yorumlar; sektör temsilcilerinin de oluşan fiyatlardan rahatsız olduğunu gösteriyor.
29.01.2021Ekonomi
PttAVM nedir, nerede? PttAVM internet satışı mı yapıyor, fiyatları ne kadar?
PttAVM nedir, nerede? PttAVM internet satışı mı yapıyor, fiyatları ne kadar?Son zamanlarda fiyatı artan gıda ürünleriyle ilgili çalışmalar sürüyordu. Yetkililer tarafından yapılan toplantılar sonrasında yeni bir karar alındı. Artık kooperatifler ve PTT’nin indirimli satış ortaklığı devreye alınacak ve PttAVM.com'da satışa sunulacak. Peki PttAVM nedir, nerede? PttAVM internet satışı mı yapıyor, fiyatları ne kadar? İşte PttAVM hakkında merak edilenler...
29.01.2021Gündem
Fındık fiyatını üretici belirliyor
Fındık fiyatını üretici belirliyorYeni sezonda fındık üreticisi ihtiyacı kadar ürününü satıp, geri kalan fındığını depoladı. Bu sayede fiyatlar Giresun kalitede 26 lirayı gördü, beklenti 30 lira... Piyasaya daha az inen fındığı almak için adeta yarış var. Düşük rekolte nedeniyle fiyatların artacağı endişesiyle tüccarlar, TMO’dan daha fazla fiyat verdi
23.10.2020Ekonomi
Fındık paraları aynı gün hesapta
Fındık paraları aynı gün hesaptaKaradeniz'de fındık hasadı sürerken, Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), 15 Ağustos itibariyle fındık alım işlemlerine başladı.
19.08.2020Ekonomi
FİSKOBİRLİK, fındık alımına başladı
FİSKOBİRLİK, fındık alımına başladıKaradeniz’de fındık hasadı sürerken, Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), 15 Ağustos itibariyle fındık alım işlemlerine başladı.
18.08.2020Ekonomi
FİSKOBİRLİK, 2020 ürünü fındık alımına başladı
FİSKOBİRLİK, 2020 ürünü fındık alımına başladıFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliğinin (FİSKOBİRLİK) 15 Ağustos itibariyle fındık alım işlemlerine başladığı bildirildi.
17.08.2020Ekonomi
FİSKOBİRLİK’ten 50 kuruşluk jest
FİSKOBİRLİK’ten 50 kuruşluk jestFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Birlik ortağı olan tüm üreticilerin fındığının üye kooperatifler tarafından piyasa fiyatının 50 kuruş üzerinde alınacağını bildirdi.
15.08.2020Ekonomi
FİSKOBİRLİK fındığı piyasa fiyatının 50 kuruş üzerinde alacak
FİSKOBİRLİK fındığı piyasa fiyatının 50 kuruş üzerinde alacakFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Birlik ortağı olan tüm üreticilerin fındığının üye kooperatifler tarafından piyasa fiyatının 50 kuruş üzerinde alınacağını bildirdi.
14.08.2020Ekonomi
Fındık fiyatı yüz güldürdü
Fındık fiyatı yüz güldürdüFındıkta hasada birkaç hafta kala Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) 2020 yılı fındık alım fiyatlarını açıkladı.
29.07.2020Ekonomi
FİSKOBİRLİK'ten üreticilere çağrı
FİSKOBİRLİK'ten üreticilere çağrıFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), tüm fındık üreticilerini bu alım sezonunda Birliğe ortak olmaya ve fındık vermeye davet etti.
24.07.2020Ekonomi
Fındıkta yeni sezon 24 liradan başlasın
Fındıkta yeni sezon 24 liradan başlasınFındıkta yeni sezon için rekolte tahmini 665 bin ton olarak yapıldı. Üreticiler, bu sezon için alım fiyatının ise, 2019 ürününde TMO’nun son satış fiyatı olan 24 liradan başlamasını istiyor.
21.07.2020Ekonomi
FİSKOBİRLİK fındık alım sezonunu 15 Ağustos'ta açmayı planlıyor
FİSKOBİRLİK fındık alım sezonunu 15 Ağustos'ta açmayı planlıyorFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, fındık alımı sezonunu 15 Ağustos'ta açmayı planladıklarını söyledi.
17.06.2020Ekonomi
Kıvanç Tatlıtuğ kimdir, kaç yaşında? Kıvanç Tatlıtuğ corona virüse mi yakalandı?
Kıvanç Tatlıtuğ kimdir, kaç yaşında? Kıvanç Tatlıtuğ corona virüse mi yakalandı?Kıvanç Tatlıtuğ kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un corona virüs şüphesi ile hastaneye başvurduğu duyuruldu. Peki Kıvanç Tatlıtuğ kimdir, kaç yaşında?
1.04.2020Gündem
FİSKOBİRLİK ürünleri 20 ülkede satılıyor
FİSKOBİRLİK ürünleri 20 ülkede satılıyorFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) ürettiği fındık ezmesi ve çikolata gibi nihai ürünleri 20 ülkeye ihraç etti.
7.02.2020Ekonomi
FİSKOBİRLİK'in ivmesi 2020'de daha da artacak
FİSKOBİRLİK'in ivmesi 2020'de daha da artacakFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) 2020 yılında ticari kapasitesini artırmayı hedefliyor.
1.02.2020Ekonomi
'TMO, fındık üreticilerimizi mağdur etmedi'
'TMO, fındık üreticilerimizi mağdur etmedi'Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, Toprak Mahsulleri Ofisinin, bugünlerde sıcak paraya ihtiyacı olan fındık üreticilerini mağdur etmediğini belirtti.
18.09.2019Ekonomi
Fındıkta ‘fiyat’  bilmecesi çözüldü
Fındıkta ‘fiyat’ bilmecesi çözüldüFındık hasadı sona yaklaşırken TMO ve FİSKOBİRLİK’in alımları sürüyor. Fiyatta ‘spekülasyon’ düşüşü uyarısında bulunan uzmanlar toparlanmanın başladığını belirtiyor
11.09.2019Ekonomi
FİSKOBİRLİK TMO adına fındık alacak
FİSKOBİRLİK TMO adına fındık alacakFındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, üreticiden 9 Eylül Pazartesi gününden itibaren TMO şartlarında, yine aynı kuruma devredilmek üzere fındık alımına başlayacaklarını söyledi.
6.09.2019Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Fiskobirlik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.