Fon Dolandırıcılığı

Fon Dolandırıcılığı

Son dakika fon dolandırıcılığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fon dolandırıcılığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fon dolandırıcılığı haber sayfamızda...

Fon Dolandırıcılığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 53 fon dolandırıcılığı haberi bulunmuştur.
Aracın yolunu kesip paraları almışlar
Aracın yolunu kesip paraları almışlar Fon dolandırıcılığı davasında savunmasına ek yapan Seçil Erzan, “Aracım yol ortasında durdurulup içindeki paralar alınıyordu. Paraya dokunmam yasaktı ama odama valiz valiz parayla giriliyordu, bunu herkes görmeliydi” dedi.
10.03.2024 Gündem
Futbolcular bankayı sorumlu tuttu
Futbolcular bankayı sorumlu tuttu Seçil Erzan davasında dün eski futbolcular Emre Belözoğlu ve Arda Turan ile kaleci Fernando Muslera ifade verdi. Üç isim de “fon”a para yatırırken Denizbank’a, Genel Müdür Ateş ve Genel Müdür Yardımcısı Aydoğdu’ya güvendiklerini vurguladı.
9.03.2024 Gündem
‘Son’a yaklaşırkenki telaş konuşmalara yansımış! Son gün bile paraları sormuş
‘Son’a yaklaşırkenki telaş konuşmalara yansımış! Son gün bile paraları sormuş “Fon dolandırıcılığı” davasında sanıkların dosyaya giren konuşmalarından, Seçil Erzan’ın gözaltına alınmadan bir gün önce başkasına ait bir telefondan Nazlı Can’la mesajlaştığı anlaşılıyor. Can, Erzan’a topladıkları paralara ilişkin bilgi veriyor.
2.03.2024 Gündem
İstanbul'da fon dolandırıcılığı iddiasıyla gözaltına alınan emekli banka müdürü tutuklandı
İstanbul'da fon dolandırıcılığı iddiasıyla gözaltına alınan emekli banka müdürü tutuklandı İstanbul'da yüksek kar vaadiyle mağdurlardan para topladığı iddiasıyla gözaltına alınan emekli banka müdürü Müjgân D.' (63) ve suç ortağı olduğu iddia edilen 3 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanırken 3 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Banka müdürü Müjgân D.'nin eski Rallici Burak Sohtorik'in de aralarında bulunduğu 7 mağdurdan yaklaşık 11 milyon liralık dolandırıcılık yaptıkları iddia edildi.
31.01.2024 Gündem
Seçil Erzan davasında yeni rapor!  Arda Turan: Ne yapacağım, yarın gideyim sorayım tefeciye
Seçil Erzan davasında yeni rapor! Arda Turan: Ne yapacağım, yarın gideyim sorayım tefeciye Ünlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın ve tutuksuz sanıklardan Nazlı Can'ın cep telefonlarına ait bilirkişi raporu ortaya çıktı. Erzan'ın Arda Turan ile mesajlaşmaları da raporda yer aldı. Arda Turan'ın "Ne yapacağım Seçil, yarın gideyim sorayım tefeciye falan. Faktoring. Sinir hastası oldum bir çare söyle"  şeklinde mesaj attığı görüldü.
24.01.2024 Gündem
10 milyon dolarlık yazışma! Denizbank’tan Seçil Erzan ve Semih Kaya'ya karşı hamle!
10 milyon dolarlık yazışma! Denizbank’tan Seçil Erzan ve Semih Kaya'ya karşı hamle! Denizbank Seçil Erzan ve eski Futbolcu Semih Kaya hakkında suç duyurusunda bulundu. Dün görülen mahkemede tanık olarak ifade veren Semih Kaya, Seçil Erzan’ın kendisine bankanın üst düzey yöneticilerinden Mehmet Aydoğdu’nun mailini gösterdiğini söyleyerek delil olarak mahkemeye sunmuştu. İkili hakkında suç duyurusunda bulunan Denizbank mailin sahte olduğunu iddia etti.
16.01.2024 Gündem
Seçil Erzan: Bagaj açılınca para kapışılıyordu
Seçil Erzan: Bagaj açılınca para kapışılıyordu HTS kayıtları, MASAK raporu ve banka hareketlerinin incelenmesini talep eden Erzan, “Kiminin Seçil ablasıydım, kiminin arkadaşı, kiminin ortağıydım. O paraları bankacı olduğum için bana verdiler. Bagaj açıldığında para kapışılıyordu” dedi.
16.01.2024 Gündem
Duruşma 12 saatten fazla sürdü! 'Yalan konusunda profesyoneldir'
Duruşma 12 saatten fazla sürdü! 'Yalan konusunda profesyoneldir' Fon dolandırıcılığı davasında savunma yapan Ali Yörük, “Seçil Hanım yalan konusunda profesyoneldir. Seçil’in bagajına koyduğum para hiçbir zaman Çorlu’ya gitmedi. Her zaman Seçil Hanım’ın bagajına gitti” dedi.
14.01.2024 Gündem
Seçil Erzan duruşmada ağlayarak savunma yaptı: Herkes yer içer hesabı Seçil öder
Seçil Erzan duruşmada ağlayarak savunma yaptı: Herkes yer içer hesabı Seçil öder Fon dolandırıcılığı davasında yargılanan Erzan, duruşmada “Hayatımda olan herkesin yaşam standardı yükseldi. Semih bu kadar faiz istemeseydi ben zaten çözecektim” dedi. Erzan “MASAK o dönem kim bana para verdiyse, kim benden para aldıysa herkesin hesaplarını incelesin” diye konuştu.
13.01.2024 Gündem
Seçil Erzan o video hakkında konuştu! "Bana zorla söylettiler"
Seçil Erzan o video hakkında konuştu! "Bana zorla söylettiler" Aralarında ünlü futbolcuların da olduğu fon dolandırıcılığı ile ilgili Seçil Erzan hakim karşısına çıktı ve savunmasını yaptı. Seçil Erzan'ın araç içerisinde çekilmiş videosu soruldu ve Erzan o video ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
12.01.2024 Gündem
Seçil Erzan'ın 'tefeci' dediği isim Milliyet'e konuştu: Hem param gitti hem rezil etti!
Seçil Erzan'ın 'tefeci' dediği isim Milliyet'e konuştu: Hem param gitti hem rezil etti! Süleyman Aslan, fon dolandırıcılığı davasında yargılanan Erzan’a milyonlarca dolar verip tek kuruş para almadığını iddia etti. Aslan “Keşke beni vursaydı da tefeci demeseydi, adımı lekelemeseydi. Hem param gitti hem rezil etti” dedi.
9.01.2024 Gündem
Seçil Erzan soruşturması! 'Kardeşim gibiydi çok güveniyorduk'
Seçil Erzan soruşturması! 'Kardeşim gibiydi çok güveniyorduk' Fon dolandırıcılığı davasında yargılanan Seçil Erzan’ın kuzeni Tanın Yılmaz ve eşi de mağdurlar arasında... 20 yıllık birikimini kaybettiğini iddia eden Yılmaz “Seçil’i kardeşim yerine koydum” diyor; Erzan’ın “risk almayı seven biri” olduğunu belirtiyor.
7.01.2024 Gündem
Bu da 'kuyumcu fonu' vurgunu! 500 milyon lira değerinde altınları toplayıp kaçtılar
Bu da 'kuyumcu fonu' vurgunu! 500 milyon lira değerinde altınları toplayıp kaçtılar Bursa'daki 'kuyumcu fonu' adı altında toplam 53 kişiden 500 milyon değerinde altın toplayıp ortadan kaybolan kuyumcu ve 6 kişiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
6.01.2024 Haberler
Bu da 'kuyumcu fonu' vurgunu! 500 milyon lira değerinde altınları toplayıp kaçtılar
Bu da 'kuyumcu fonu' vurgunu! 500 milyon lira değerinde altınları toplayıp kaçtılar Bursa'daki 'kuyumcu fonu' adı altında toplam 53 kişiden 500 milyon değerinde altın toplayıp ortadan kaybolan kuyumcu ve 6 kişiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
6.01.2024 Gündem
Seçil Erzan'ın kuzeniyle mesajları ortaya çıktı: Parayı yurtdışına mı çıkardınız?
Seçil Erzan'ın kuzeniyle mesajları ortaya çıktı: Parayı yurtdışına mı çıkardınız? Aralarında ünlü futbolcuların da olduğu 21 kişiyi dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan DenizBank Levent Büyükdere Caddesi'ndeki şube müdürü Seçil Erzan'ın kırık cep telefonuna ait bilirkişi raporundan yeni detaylar ortaya çıktı.
4.01.2024 Gündem
1.5 ay önce anladı, yine de yardım etti
1.5 ay önce anladı, yine de yardım etti Seçil Erzan’ın kırık cep telefonunda tespit edilen yazışmalardan Erzan’ın eski nişanlısı Avukat Candaş Gürol’un bir şeylerin ters gittiğini 1.5 ay önce anladığı görülüyor.
4.01.2024 Gündem
Banka müdürü Seçil Erzan’ın kırık telefonundan kritik bir isim çıktı! ‘Fatin de işin içinde’
Banka müdürü Seçil Erzan’ın kırık telefonundan kritik bir isim çıktı! ‘Fatin de işin içinde’ Fon dolandırıcılığı davasının sanığı Seçil Erzan’ın mesajlaşmalarında “Fatin” isimli bir kişi dikkat çekiyor. Konuşmalarda “Fatin’in işin içinde olduğu” ifadesi yer alırken, Arda Turan da parasını alamayacağını anladığında Erzan’a, “Bana Fatin mi kimse onun numarasını ver” diyor.
4.01.2024 Gündem
Seçil Erzan’ın sildiği mesajlar kurtarıldı!
Seçil Erzan’ın sildiği mesajlar kurtarıldı! Aralarında ünlü futbolcuların ve iş insanlarının da olduğu 21 kişiyi milyonlarca dolar dolandırdığı iddiasıyla tutuklu yargılanan banka müdürü Seçil Erzan’ın kırık olan telefonunun bilirkişi incelemesi tamamlandı. İncelenen telefonda Seçil Erzan’ın 74 farklı kişiyle 181 bin 538 adet mesajlaşması bilirkişi raporuna yansıdı.
3.01.2024 Haberler
Bahçeli'den son dakika yerel seçim mesajı: Pazarlık yok, hedef aynı!
Bahçeli'den son dakika yerel seçim mesajı: Pazarlık yok, hedef aynı! Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin İl Başkanları Toplantısı'nda yerel seçimlere ilişkin 'Cumhur İttifakı kararını vermiş, mutabakata varmış, 31 Mart 2024 tarihi için yola koyulmuştur. Kaldı ki AK Parti'yle çözemeyeceğimiz bir mesele de olmayacaktır. Bize düşen görev çok çalışmaktır' dedi.
16.12.2023 Gündem
6 ayda 143 kez konuştukları ortaya çıktı! ‘Görüşmüyoruz’ iddiasını HTS kayıtları yalanladı
6 ayda 143 kez konuştukları ortaya çıktı! ‘Görüşmüyoruz’ iddiasını HTS kayıtları yalanladı Fon dolandırıcılığı suçlamasıyla 216 yıla kadar hapis istemiyle tutuklu yargılanan bankacı Seçil Erzan’la 10-12 yıl gönül ilişkisi yaşadığını, ancak 2019 yılı ortalarından beri hiç görüşmediğini iddia eden Nuri Köşkdere’nin ifadesini HTS kayıtları yalanladı.
8.12.2023 Gündem
Seçil Erzan cezaevinden haber gönderdi: 100 bin dolarını taksitle verebiliriz... Fatih Terim mesajı telefondan çıktı
Seçil Erzan cezaevinden haber gönderdi: 100 bin dolarını taksitle verebiliriz... Fatih Terim mesajı telefondan çıktı Erzan’ın avukatının 3 milyon dolar alacaklı iş insanı Çağlar’ı arayarak, “Borcu kabul ediyoruz. Biz şu anda sadece 100 bin dolar ödeme yapabiliriz, onu da taksitler halinde” dediği öğrenildi. Çağlar, bu teklifi reddettiğini söyledi.
8.12.2023 Gündem
Fon vurgununu ‘kanıt’ gösterdi
Fon vurgununu ‘kanıt’ gösterdi Fon dolandırıcılığı, 14 yıl önce DenizBank’ın farklı şubelerinde yaşanan zimmet olayı davasının Yargıtay’daki dosyasına girdi. Bu son olayın, usulsüz işlemlere bankanın göz yumduğunu gösterdiği iddia edildi.
5.12.2023 Gündem
‘Gecikilmemeli, acilen düzenlenmeli' Uzman isimden ‘Dijital Telif Yasası’ çağrısı
‘Gecikilmemeli, acilen düzenlenmeli' Uzman isimden ‘Dijital Telif Yasası’ çağrısı Dijital yayıncıların telif haklarını korumak ve korsan yayıncılığın önüne geçmek için tüm dünyada yasalar düzenleniyor. Son olarak Kanada’da çıkan yasayla birlikte bu ülkenin Google'dan her yıl 74 milyon dolar telif ödemesi alacağı açıklandı. ‘Dijital Telif Yasası’nın Türkiye’de henüz hayata geçmeyen ‘Dijital Telif Yasası’nın önemini Doç. Dr. Mustafa Bostancı tüm detaylarıyla anlattı.
2.12.2023 Gündem
Seçil Erzan'ın kredi yazışmaları ortaya çıktı! Arda Turan ile ilgili 33 milyon liralık detay
Seçil Erzan'ın kredi yazışmaları ortaya çıktı! Arda Turan ile ilgili 33 milyon liralık detay Türkiye günlerdir Seçil Erzan ve dolandırdığı futbolcuları konuşuyor. Seçil Erzan'a servetinin büyük bölümünü kaptıran Arda Turan, üstüne Erzan'ın müdür olduğu şubeden 33 milyon lira kredi çekti. O parayı da Seçil Erzan'a teslim etti. Bu süreci de bizzat Erzan yönetti. Peki, saatler içerisinde bu krediyi nasıl aldı? CNN TÜRK ekibinden Ümit Uzun, Seçil Erzan’ın banka yetkilisiyle çok özel yazışmalarına ulaştı.
1.12.2023 Gündem
Hastaneye cebinde ceset torbasıyla geldi: Hepsinin mucizesi oldum
Hastaneye cebinde ceset torbasıyla geldi: Hepsinin mucizesi oldum 6 Şubat'taki depreme Adıyaman’daki evlerinde yakalandı; enkaz altında 108 saat yaşam savaşı verdi. Eline geçirdiği bir fayans parçasını betona vurarak son anda sesini duyurabildi ve 5 gün sonra enkazdan yaralı çıkarıldı. Lisedeyken milli folklorcu olarak dünya şampiyonluğu alan 60 yaşındaki Ayşe Keskin, depremden sonra her iki bacağını da kaybetti. Berat Keskin ise "İstanbul’a geldiğimde ceplerimi boşaltırken sol cebimden annem için aldığım ceset torbası çıktı. Ben İstanbul’a bununla geldim, şimdi karşılıklı zeybek oynayabilmenin mutluluğunu tarif edemem" dedi.
1.12.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Fon Dolandırıcılığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.