Galata Köprüsü

Galata Köprüsü

Son dakika galata köprüsü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan galata köprüsü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan galata köprüsü haber sayfamızda...

Galata Köprüsü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.179 galata köprüsü haberi bulunmuştur.
‘İstanbul’um benim’
‘İstanbul’um benim’ İş Bankası Resim Heykel Müzesi’nin süreli sergisi “İstanbul’un Resmi”, şehrin manzaralarını ve simgelerini Türk resminin en özel ressamlarıyla ölümsüzleştiriyor.
12.05.2024 Kültür Sanat
İstanbul'da son durum: Bazı noktalardaki kısıtlamalar kaldırıldı
İstanbul'da son durum: Bazı noktalardaki kısıtlamalar kaldırıldı İstanbul Valiliği, 1 Mayıs Emek ve İşçi Bayramı tedbirleri çerçevesinde ulaşıma kapatılan bazı noktalardaki kısıtlamaların saat 16.00 itibarıyla kaldırıldığını açıkladı.
1.05.2024 Gündem
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak İstanbul Valiliği 1 Mayıs'ta toplu ulaşıma kısıtlama getirildiğini açıkladı. Kapatılacak yollarda kısıtlama 04.00'te, deniz ve raylı sistem ulaşımındaki kısıtlamalar kısıtlamalar 05.30'ta başlayacak.
30.04.2024 Gündem
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu için trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.
28.04.2024 Gündem
19'uncu İstanbul Yarı Maratonu için geri sayım
19'uncu İstanbul Yarı Maratonu için geri sayım Bu yıl 28 Nisan pazar günü koşulacak olan Türkiye İş Bankası 19'uncu İstanbul Yarı Maratonu için İBB Maltepe Kenan Onuk Atletizm Pisti’nde basın toplantısı düzenlendi.
16.04.2024 Diğer
İstanbul Valisi Davut Gül'den İsrail karşıtı eylemlere ilişkin açıklama
İstanbul Valisi Davut Gül'den İsrail karşıtı eylemlere ilişkin açıklama İstanbul Vali Gül, İsrail karşıtı eylemlere ilişkin yaptığı açıklamada, 'Farklı şer odaklarının ittifakıyla oluşturulan marjinal grupların 'iyi niyetli' vatandaşlarımızı kullanarak devletimizin ve milletimizin fedakarlıklarını yok sayıp beşinci kol faaliyetleri yaptığının farkındayız! Katil aranıyorsa İsrail'e ve kendilerine destek veren aynı dış güçlere baksınlar' dedi.
7.04.2024 Gündem
Bir Zamanlar Galata Köprüsü
Bir Zamanlar Galata Köprüsü Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer...
4.02.2024 Gündem
"Kelime-i Tevhid" bayrağı taşıyan kişiye yumruk atmıştı! Ege Akersoy tahliye edildi
"Kelime-i Tevhid" bayrağı taşıyan kişiye yumruk atmıştı! Ege Akersoy tahliye edildi Bolu'da düzenlenen Filistin’e destek mitinginde "Kelime-i Tevhid" bayrağı taşıyan bir kişiye yumruk atınca tutuklanan Ege Akersoy tahliye edildi.
17.01.2024 Gündem
Karaköy'de tramvay kamyonete çarptı!
Karaköy'de tramvay kamyonete çarptı! Karaköy’de, Kabataş-Bağcılar tramvay hattına giren kamyonete tramvay çarptı. Kazada, bir kişi yaralandı.
9.01.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde önemli açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde önemli açıklamalarda bulundu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde aralarında İstanbul'un da bulunduğu 11 büyükşehir ile 15 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı.
7.01.2024 Haberler
AK Parti İstanbul adayı belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen duyurdu
AK Parti İstanbul adayı belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde aralarında İstanbul'un da bulunduğu 11 büyükşehir ile 15 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı.
7.01.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde önemli açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde önemli açıklamalarda bulundu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde aralarında İstanbul'un da bulunduğu 11 büyükşehir ile 15 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı.
7.01.2024 Haberler
Metrobüsün üzerinde yakalandı! Sosyal medya fenomeni tık uğruna bunu da yaptı
Metrobüsün üzerinde yakalandı! Sosyal medya fenomeni tık uğruna bunu da yaptı İstanbul'da sosyal medyaya içerik üreten bir kişi, Topkapı - Şehit Mustafa Cambaz durağında, hareket etmek üzere olan bir metrobüsün üzerine çıktı. Metrobüs, Edirnekapı durağına geldiğinde, güvenlik görevlilerinin dikkatini çeken sosyal medya fenomeni, aracın üzerinden indirildi. İETT'nin fenomenden şikayetçi olacağı öğrenildi. 
3.01.2024 Gündem
Filistin'e destek yürüyüşünde vatandaşa yumruklu saldırı! İfadesi ortaya çıktı
Filistin'e destek yürüyüşünde vatandaşa yumruklu saldırı! İfadesi ortaya çıktı İstanbul'da Şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet' yürüyüşü sonrasında Kelime-i Tevhid Bayrağı açan İsmail Aydemir'e yumruk attığı iddiasıyla tutuklanan Ege A.’nın savcılık ifadesi ortaya çıktı.
2.01.2024 Gündem
Şehitler ve Gazze için tek yürek
Şehitler ve Gazze için tek yürek ‘Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet’ yürüyüşü için Galata Köprüsü’nde buluşan yaklaşık 250 bin kişi teröre ve İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırısına tepki gösterdi.
2.01.2024 Gündem
Filistin'e destek yürüyüşünden dönen vatandaşa yumruklu saldırı!
Filistin'e destek yürüyüşünden dönen vatandaşa yumruklu saldırı! İstanbul'daki 'Şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet' sloganıyla düzenlenen yürüyüşte elinde Kelime-i Tevhid bayrağıyla dönen İsmail Aydemir adlı vatandaş, "Siz Arap sevicisiniz" diyen bir şahsın saldırısına uğradı.
1.01.2024 Haberler
Filistin'e destek yürüyüşünden dönen vatandaşa yumruklu saldırı!
Filistin'e destek yürüyüşünden dönen vatandaşa yumruklu saldırı! İstanbul'daki 'Şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet' sloganıyla düzenlenen yürüyüşte elinde Kelime-i Tevhid bayrağıyla dönen İsmail Aydemir adlı vatandaş, "Siz Arap sevicisiniz" diyen bir şahsın saldırısına uğradı.
1.01.2024 Gündem
Selçuk Bayraktar, savunma sanayiinin önemine dikkat çekti
Selçuk Bayraktar, savunma sanayiinin önemine dikkat çekti Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar CNN TÜRK'te yaptığı açıklamada, "Biz Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı olarak hem şehitlerimizin ruhlarını hayırla yad etmek hem de dünyada eşi benzeri pek rastlanmamış barbarlıkla devam eden soykırımı lanetlemek için sabahın erken saatlerinde Galata Köprüsü'nde milletimizle buluştuk. Elbette bu çabalarımız, gayretlerimiz belki bu zulmün son bulmasına yeterli olmuyor ama en nihayetinde bu yangını az da olsa söndürecek şekilde yani karınca misali destek olmak maksadıyla buradayız."dedi
1.01.2024 Haberler
Hulusi Akar: İnsan olan, vicdanı olan herkes ayakta
Hulusi Akar: İnsan olan, vicdanı olan herkes ayakta CNN TÜRK'ten Göksu Öngören Özgür'e açıklamalarda bulunan AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar şu ifadeleri kullandı; Hepinizin bildiği gibi hem ülkemize karşı hem de Filistinli kardeşlerimiz gibi bir toplulukta da maalesef terör uygulanıyor, vahşet uygulanıyor. Onlara karşı ciddi şekilde bir katliam uygulanıyor. Dolayısıyla biz bir taraftan kendi ülkemizi korumak için terörle mücadelemizi yoğun bir şekilde sürdürürken diğer taraftan da dost ve kardeş ülkelerdeki kardeş coğrafyalardaki iyi insanlara karşı işlenen zulmü de görüyoruz. Onlarla beraberiz.
1.01.2024 Haberler
Yılın ilk gününde dünyaya mesaj! Şehitler ve Gazze için İstanbul'da büyük yürüyüş
Yılın ilk gününde dünyaya mesaj! Şehitler ve Gazze için İstanbul'da büyük yürüyüş Yeni yılın ilk gününde İstanbul'dan Filistin mesajı veriliyor. Binlerce kişi "şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet" dedi.
1.01.2024 Gündem
Binlerce kişi şehitler ve Filistin'e destek yürüyüşünde buluştu
Binlerce kişi şehitler ve Filistin'e destek yürüyüşünde buluştu Yeni yılın ilk gününde İstanbul'dan Filistin mesajı veriliyor. Binlerce kişi "şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet" diyor. Sabah namazının ardından başlayan yürüyüş, Galata Köprüsü'nde son bulacak.
1.01.2024 Haberler
Bilal Erdoğan: Kudüs'ün prangalarının kırılmasının bir ön mesajı
Bilal Erdoğan: Kudüs'ün prangalarının kırılmasının bir ön mesajı CNN TÜRK'ten Göksu Öngören Özgür'e alanda açıklamalarda bulunan İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, 'Yılın ilk günü, ilk sabahı biz bunun çok anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Yeni yıla girerken Filistin için de dualarla girmek istedik. Buraya Ayasofya'dan yürüyerek geldik. Ayasofya Camii'nin prangaları kırıldı. Bunun biz Kudüs'ün prangalarının kırılmasının bir ön mesajı olduğunu biliyoruz. İstiyoruz ki; bütün dünyaya buradan haykıralım. Dualarımızla, haykırışlarımızla hem katil İsrail'i lanetleyelim hem 12 şehidimiz var. Bunların tetiklerini çekenlerin aynı merkezden kontrol edildiğini biliyoruz. Hem de onlara mesajımızı verelim. Hem şehitlerimizi rahmetle anmak hem Filistin'e desteğimizi haykırmak hem de İsrail'i lanetlemek içni bütün sivil toplum kuruluşları burada birlikteyiz.' dedi.
1.01.2024 Haberler
İstanbul'da tarihi yürüyüş: Binlerce vatandaş şehitler ve Filistin için bir araya geliyor
İstanbul'da tarihi yürüyüş: Binlerce vatandaş şehitler ve Filistin için bir araya geliyor Yeni yılın ilk gününde İstanbul'dan Filistin mesajı verilecek. Binlerce kişi "şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet" diyecek. Sabah namazının ardından başlayacak yürüyüş, Galata Köprüsü'nde son bulacak.
1.01.2024 Haberler
İstanbul'da tarihi yürüyüş: On binlerce vatandaş şehitler ve Filistin için bir araya geldi
İstanbul'da tarihi yürüyüş: On binlerce vatandaş şehitler ve Filistin için bir araya geldi Yeni yılın ilk gününde İstanbul'dan Filistin mesajı verildi. On binlerce kişi "şehitlere rahmet, Filistin'e destek, İsrail'e lanet" dedi.
1.01.2024 Gündem
İstanbul'da yılbaşı tedbirleri! İşte kapatılacak yollar
İstanbul'da yılbaşı tedbirleri! İşte kapatılacak yollar İstanbul Valiliği, yılbaşı tedbirleri çerçevesinde bazı ilçelerde geçici olarak trafiğe kapatılacak cadde ve sokakları açıkladı. Öte yandan alternatif yollar da belirlendi.
30.12.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Galata Köprüsü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.