Haliç

Haliç

Son dakika haliç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan haliç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan haliç haber sayfamızda...

Haliç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.972 haliç haberi bulunmuştur.
Yadırganacak tarafı yok eksiğimiz varsa bakarız
Yadırganacak tarafı yok eksiğimiz varsa bakarız İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Marmara Belediyeler Birliği Meclis Üyesi seçimleri öncesi gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı.
22.05.2024 Gündem
İmamoğlu'ndan Roma seyahati ile ilgili açıklama
İmamoğlu'ndan Roma seyahati ile ilgili açıklama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyesi seçimi öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu. İBB tarafından düzenlenen Roma seyahatiyle ilgili soruları yanıtladı.
21.05.2024 Gündem
Özgür Özel: CHP'yi iktidara taşıma sorumluluğumuz var
Özgür Özel: CHP'yi iktidara taşıma sorumluluğumuz var İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile buluşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin adil ve kamucu yönetim anlayışının, 'artık buraları böyle yönetenler Türkiye'yi de çok iyi yönetirler' diyerek yapılacak ilk genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'ni, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün partisini iktidara taşıma sorumluluğumuz var. Bu anlamda herkes bize bu gözle bakıyor" dedi.
18.05.2024 Gündem
Çiftçiye kredi desteği artıyor
Çiftçiye kredi desteği artıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçiye müjde vererek “Tarımın ana vatanı olan Anadolu’da yeşil kalkınma ve yerelden kalkınma ilkesiyle yeni bir tarım ve kırsal kalkınma süreci başlatıyoruz. Küçük ekipman kredisi limitini 250 bin liraya çıkarıyoruz. Küçükbaş hayvan üreticilerimize verilen kredinin limitini de 600 bin liraya getiriyoruz” dedi.
18.05.2024 Gündem
Afife Jale’de öne ‘39 Buçuk Basamak’ çıktı
Afife Jale’de öne ‘39 Buçuk Basamak’ çıktı 26. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nin adayları ve jüri özel ödülü sahipleri önceki gün yapılan toplantıyla açıklandı. Müge Oskay “Çarpışma” ile Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü’nü kazanırken Duru Tiyatro’nun “Mutlu Aile Tablosu” Haldun Dormen Özel Ödülü’nün sahibi oldu. Prof. Dr. Ayşegül Yüksel, Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü’ne layık görülürken Yapı Kredi Özel Ödülü ise Murat Ovalı’ya verildi.
15.05.2024 Kültür Sanat
Dursun Özbek: Galatasaray'ın mallarını kendime peşkeş çekmeye gelmedim
Dursun Özbek: Galatasaray'ın mallarını kendime peşkeş çekmeye gelmedim Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve ekibi, kulübe dair fikirleri paylaşmak ve Anneler Günü'nü birlikte kutlamak için üyelerle buluştu.
12.05.2024 Galatasaray
Ünlü isimlerden 'Anneler Günü'ne özel paylaşımlar
Ünlü isimlerden 'Anneler Günü'ne özel paylaşımlar Televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimleri, 'Anneler Günü'nü sosyal medya hesaplarından yayınladıkları duygusal mesajlar ve fotoğraflarla kutladı. İşte ünlülerin paylaşımları...
13.05.2024 Cadde
‘İstanbul’um benim’
‘İstanbul’um benim’ İş Bankası Resim Heykel Müzesi’nin süreli sergisi “İstanbul’un Resmi”, şehrin manzaralarını ve simgelerini Türk resminin en özel ressamlarıyla ölümsüzleştiriyor.
12.05.2024 Kültür Sanat
Borusan Grubu’nda 80’inci yıl kutlaması
Borusan Grubu’nda 80’inci yıl kutlaması Borusan Grubu, 80. yılını çalışanlarıyla birlikte coşkulu bir şekilde kutladı.
11.05.2024 Ekonomi
1 MAYIS BUGÜN İSTANBUL'DA YOLLAR KAPALI MI? 1 Mayıs Çarşamba hangi yollar kapalı? 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda kapalı yollar ve alternatif güzergahlar
1 MAYIS BUGÜN İSTANBUL'DA YOLLAR KAPALI MI? 1 Mayıs Çarşamba hangi yollar kapalı? 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda kapalı yollar ve alternatif güzergahlar 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı kutlamaları ülke genelinde her sene gerçekleşiyor. İşçilerin dayanışma günü olan 1 Mayıs'ta İstanbul'da çeşitli önlemler alınıyor. İstanbul Valiliği, 1 Mayıs Çarşamba alınan önlemler kapsamında bazı yollar trafiğe kapatıldı. Kapalı yollara alternatif güzergahlar da Valilik tarafından duyuruldu. Peki, 1 Mayıs Çarşamba (bugün) hangi yollar kapalı?
1.05.2024 Bilgi Rehberi
Taksim’e üst seviye güvenlik önlemi
Taksim’e üst seviye güvenlik önlemi 1 Mayıs’ta gözler Taksim’de olacak.
1.05.2024 Gündem
70’inci yılında ‘Yetmez’ dedi
70’inci yılında ‘Yetmez’ dedi Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla 1954 yılında 50 milyon liralık sermaye ile kurulan ve 2024 itibariyle 70’inci yılına ulaşan VakıfBank’ın, 2.8 trilyon lira aktif büyüklüğe ulaştığı, ekonomiye de yaklaşık 2 trilyon liralık katkısı bulunduğu bildirildi.
1.05.2024 Ekonomi
VakıfBank 70 yaşında!
VakıfBank 70 yaşında! Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla 1954 yılında 50 milyon liralık sermaye ile kurulan VakıfBank, bugün 2.8 trilyon lira aktif büyüklüğe ulaşarak Türkiye’nin halka açık en büyük bankası olma rolünü üstleniyor. Banka, milli ekonomiye yaklaşık 2 trilyon liralık katkısı ve sürdürülebilir kalkınmadaki anahtar rolü ile 70. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor.  
30.04.2024 Ekonomi
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak
İstanbul Valiliği'nden 1 Mayıs kararı! Ulaşımda kısıtlama olacak İstanbul Valiliği 1 Mayıs'ta toplu ulaşıma kısıtlama getirildiğini açıkladı. Kapatılacak yollarda kısıtlama 04.00'te, deniz ve raylı sistem ulaşımındaki kısıtlamalar kısıtlamalar 05.30'ta başlayacak.
30.04.2024 Gündem
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu için trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.
28.04.2024 Gündem
'Her yıl 300'den fazla teknoloji girişimcisine 900 bin lira destek oluyoruz'
'Her yıl 300'den fazla teknoloji girişimcisine 900 bin lira destek oluyoruz' Haliç Kongre Merkezi'ndeki SDN Summit etkinliğine katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Şu an Türkiye'nin herhangi bir yerinde bir girişimci yola çıkarken eş zamanlı olarak kendisine sunulan 100'e yakın kuluçka ve hızlandırma programından birini seçip başvuru yapabilir. Her yıl 300'den fazla teknoloji girişimcisine 900 bin lira destek oluyoruz, sadece yüzde 3 hisse karşılığında. Ben gerçekten genç kardeşlerimin girişimciliği, kariyer yolculuklarında önemli bir alternatif olarak görmelerini arzu ederim dedi.
27.04.2024 Ekonomi
19'uncu İstanbul Yarı Maratonu için geri sayım
19'uncu İstanbul Yarı Maratonu için geri sayım Bu yıl 28 Nisan pazar günü koşulacak olan Türkiye İş Bankası 19'uncu İstanbul Yarı Maratonu için İBB Maltepe Kenan Onuk Atletizm Pisti’nde basın toplantısı düzenlendi.
16.04.2024 Diğer
Tarihi Yarımada’nın yeni yüzü
Tarihi Yarımada’nın yeni yüzü Sultanahmet Camii’nden Kapalıçarşı’ya Fener Evleri’nden Bulgur Palas’a Tarihi Yarımada İstanbul’un cazibe merkezi olmayı sürdürüyor. Gastronomiden kültür sanat alanlarına son dönemlerde herkesin radarına giren yeni mekânlarıyla karşınızda eskimeyen Tarihi Yarımada
14.04.2024 Pazar
Deniz hamamları ve İstanbul’un eski plajları
Deniz hamamları ve İstanbul’un eski plajları Deniz hamamları ahşap iskeleler üzerine kurulmuş kapalı mekanlardı. Kadınların bu mekanlardan dışarı çıkması kesinlikle yasaktı. Tarabya’da açılan plajlarda kadın ve erkeklerin bir arada denize girmeleriyle beraber deniz hamamları şehrin hafızasında detay olarak kaldı.
7.04.2024 Gündem
Nerede medeniyet bu savaş durmadıkça!
Nerede medeniyet bu savaş durmadıkça! Sanat tarihine özel bir imza bırakmış Nasip İyem’in eserlerinden oluşan seçki 20 yıl aradan sonra ilk kez bir arada… İyem’in kadınları hayatı sorgulamaya devam ediyor.
31.03.2024 Kültür Sanat
Gençlik buluşmasında Şafak Türküsü! İstanbul'da duygu dolu anlar
Gençlik buluşmasında Şafak Türküsü! İstanbul'da duygu dolu anlar Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluşmasında, Ahmet Kaya şarkısında duygu dolu anlar yaşadı.
30.03.2024 Haberler
Gençlik buluşmasında Şafak Türküsü! İstanbul'da duygu dolu anlar
Gençlik buluşmasında Şafak Türküsü! İstanbul'da duygu dolu anlar Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluşmasında, Ahmet Kaya şarkısında duygu dolu anlar yaşadı.
30.03.2024 Gündem
Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Ya tatilde ya balıkçıda
Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Ya tatilde ya balıkçıda Sultanbeyli Kent Meydanı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB Başkanı İmamoğlu'na tepki göstererek, "Lazım olduklarında, hava bozuk olduğunda ya tatilde ya cumhurbaşkanı yardımcılığı peşinde ya büyükelçilerle Sarıyer'de balıkta." ifadelerini kullandı.
29.03.2024 Haberler
Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Ya tatilde ya balıkçıda
Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Ya tatilde ya balıkçıda Sultanbeyli Kent Meydanı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB Başkanı İmamoğlu'na tepki göstererek, "Lazım olduklarında, hava bozuk olduğunda ya tatilde ya cumhurbaşkanı yardımcılığı peşinde ya büyükelçilerle Sarıyer'de balıkta." ifadelerini kullandı.
29.03.2024 Gündem
Bakan Tunç: Mehmet Selim Kiraz’a sıkılan kurşun Türkiye’ye sıkılan kurşundu
Bakan Tunç: Mehmet Selim Kiraz’a sıkılan kurşun Türkiye’ye sıkılan kurşundu Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz anısına düzenlenen iftar programında hakim ve savcılarla bir araya gelen Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Mehmet Selim Kiraz’a sıkılan kurşun Türkiye’ye sıkılan kurşundu. Ona sıkılan kurşun adalete, hukuka sıkılan kurşundu. Hakim ve savcılarımız, yargı mensuplarımız şehidimizin emanetine sahip çıkma noktasında hep beraber mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
28.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Haliç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.