Gamze Acar

Gamze Acar

Son dakika Gamze Acar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gamze Acar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gamze Acar haber sayfamızda...

Gamze Acar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 110 gamze acar haberi bulunmuştur.
Son dakika... Gamze'yi balkondan attıktan sonra 'kendini attı deriz' demişler!
Son dakika... Gamze'yi balkondan attıktan sonra 'kendini attı deriz' demişler!Ankara’da lise öğrencisi Gamze Açar'ın (17) iş görüşmesi için gittiği termal otelin 5'inci katından düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili 4'ü tutuklu 5 sanık hakkında hazırlanan iddianamede tanık ifadesine yer verildi. Tanık Ö.E. ifadesinde, 4 çığlık sesinin ardından 'Oğlum ne yapacağız, başımıza kalmasın, nasıl kurtulacağız bu işten?' ve 'Saçmalama oğlum, kendini attı deriz, yırtarız, bizim başımızı yakmazlar' şeklinde konuşmalar duyduğunu anlattı.
29.07.2021Gündem
‘Kendini attı deriz, yırtarız’
‘Kendini attı deriz, yırtarız’Ankara Kızılcahamam’da geçen yıl bir otelin beşinci katından atılarak düştüğü iddia edilen Gamze Açar’ın (17) şüpheli ölümüne ilişkin düzenlenen iddianamede çarpıcı detaylara yer verildi.
29.07.2021Gündem
Tek kurban Gamze Açar değil! İğrenç tuzak...
Tek kurban Gamze Açar değil! İğrenç tuzak...Gamze Açar’ın ölümüyle ilgili hazırlanan iddianamede, şüphelilerin 2019 yılında da benzer bir olaya karıştıkları belirlendi. Şüphelilerin iş vaadiyle bir başka genç kızı kandırarak dolandırdıkları, şiddet uyguladıkları, şantaj yaptıkları gerekçesiyle İzmir’de haklarında dava açıldığı vurgulandı.
28.07.2021Gündem
Son dakika... Gamze'nin ölümünde 5 kişiye ağırlaştırılmış müebbet istemiyle dava
Son dakika... Gamze'nin ölümünde 5 kişiye ağırlaştırılmış müebbet istemiyle davaAnkara’nın Kızılcahamam ilçesinde lise öğrencisi Gamze Açar'ın (17) iş görüşmesi için gittiği otelin 5'inci katından düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili 3'ü tutuklu 5 kişi hakkında, 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' ve 'kasten öldürme' suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ve 63'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Şüpheliler, Açar'a zorla cinsel istismarda bulunduktan sonra yardım istemek için balkona çıktığı sırada atarak öldürdükleri belirtildi.
26.07.2021Gündem
1,5 yılda 22 kez oldu… Korkunç şüphe!
1,5 yılda 22 kez oldu… Korkunç şüphe!Milliyet’e konuşan Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, “Her kadının ölümü şüpheli ölümdür” derken, Şule Çet’in avukatı Umut Yıldırım “Yüksekten düşmeye bağlı ölüm ispatlanması en zor olan olaylar. Suçtan kurtulmak için ‘İntihar’ savı kullanılıyor” ifadelerini kullandı...
9.07.2021Gündem
Şüphelilerin cinsel saldırıdan kaydı çıktı
Şüphelilerin cinsel saldırıdan kaydı çıktıAnkara Kızılcahamam’da 17 yaşındaki Gamze Açar 31 Ekim’de bir termal otelin 5. katından düşerek hayatını kaybetmişti.
19.11.2020Gündem
Gamzenin sır ölüm! İki kardeşin 'cinsel saldırı' suçundan kaydı var
Gamzenin sır ölüm! İki kardeşin 'cinsel saldırı' suçundan kaydı varAnkara'nın Kızılcahamam ilçesinde lise öğrencisi Gamze Açar'ın iş görüşmesi için gittiği termal otelin 5'inci katından düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili tutuklanan 3 şüpheliden Rıza Doğan ve Mehmet Doğan kardeşlerin, 'cinsel saldırı' suçundan poliste kayıtları olduğu ortaya çıktı.
18.11.2020Gündem
Liseli Gamze'nin otelde şüpheli ölümünde şoke eden detaylar
Liseli Gamze'nin otelde şüpheli ölümünde şoke eden detaylarAnkara Kızılcahamam'da bir otelin 5. katından düşerek hayatını kaybeden Gamze Açar’ın şüpheli ölümünde sanıkların ifadeleri birbiriyle çelişti. Şüphelilerin olay günü olan 31 Ekim’de Gamze Açar’ı getirmeye gitmeden önce berbere gidip tıraş olduktan sonra çok sayıda içki alarak hazırlık yaptıkları ifadelerine yansıdı.
17.11.2020Gündem
Gamze’nin ölümüyle ilgili 3 tutuklama
Gamze’nin ölümüyle ilgili 3 tutuklamaAnkara’nın Kızılcahamam ilçesinde şüpheli şekilde ölen Gamze Açar’ın (17) ölümüne ilişkin soruşturmada 3 kişi tutuklandı.
5.11.2020Gündem
Gamze'nin ölümünde flaş gelişme! 4 kez çığlık atmış
Gamze'nin ölümünde flaş gelişme! 4 kez çığlık atmışAnkara'nın Kızılcahamam ilçesinde lise öğrencisi Gamze Açar'ın (17) iş görüşmesi için buluştuğu kişilerle gittiği termal otelin 5'inci katından düşerek ölmesiyle ilgili soruşturmada, genç kız ile odada ilişkiye girdiğini itiraf eden R.D.'nin de aralarında bulunduğu 3 kişi, 'cinsel saldırı' ve 'kasten öldürme' suçundun tutuklandı. R.D. ifadesinde, Gamze Açar'ın intihar ettiğini ileri sürerken, ifade veren bir tanık, olaydan kısa süre önce 4 kez çağlık sesi duyduğunu söyledi.
4.11.2020Gündem
Gamze, ölmeden önce 4 kez çığlık atmış
Gamze, ölmeden önce 4 kez çığlık atmışAnkara'nın Kızılcahamam ilçesinde lise öğrencisi Gamze Açar'ın (17) iş görüşmesi için buluştuğu kişilerle gittiği termal otelin 5'inci katından düşerek ölmesiyle ilgili soruşturmada, genç kız ile odada ilişkiye girdiğini itiraf eden R.D.'nin de aralarında bulunduğu 3 kişi, 'cinsel saldırı' ve 'kasten öldürme' suçundun tutuklandı. R.D. ifadesinde, Gamze Açar'ın intihar ettiğini ileri sürerken, ifade veren bir tanık, olaydan kısa süre önce 4 kez çağlık sesi duyduğunu söyledi.
4.11.2020Gündem
Son dakika... Termal otelde sır dolu 6 saat! Neler yaşandı...
Son dakika... Termal otelde sır dolu 6 saat! Neler yaşandı...Gelen son dakika haberine göre, Gamze Acar’ın yaşam dolu kişiliğine vurgu yapan kuzeni Ahmet Yılmaz, “Gece 02.00’de otele giriş yapılıyor. Gece 02.00 ile sabah 08.00 saatleri arasında neler yaşandı soru işareti, bilinmiyor” dedi.
4.11.2020Gündem
Gamze’nin ölümünde bilinmeyen 6 saat
Gamze’nin ölümünde bilinmeyen 6 saatGamze Acar’ın yaşam dolu kişiliğine vurgu yapan kuzeni Ahmet Yılmaz, “Gece 02.00’de otele giriş yapılıyor. Gece 02.00 ile sabah 08.00 saatleri arasında neler yaşandı soru işareti, bilinmiyor” dedi...
4.11.2020Gündem
Gamze otelin beşinci katından düşüp ölmüştü! Dayısı konuştu
Gamze otelin beşinci katından düşüp ölmüştü! Dayısı konuştuAnkara’da iş görüşmesi için buluştuğu kişiler tarafından götürüldüğü termal otelin 5'inci katındaki odanın penceresinden şüpheli şekilde düşerek hayatını kaybeden liseli Gamze Açar'ın (17) dayısı Murat Yılmaz, yeğeninin gece otelde dövüldüğünü ileri sürerek, "Bu olay intihar değil, cinayet. İntihar olamaz; çünkü Gamze hayat dolu bir insandı" dedi. Olayla ilgili gözaltına alınan 5 kişiden 2'si serbest bırakılırken, 3'ünün gözaltı süresi uzatıldı.
3.11.2020Gündem
Otelde ölen Gamze'nin dayısı konuştu! Bu intihar değil, cinayet
Otelde ölen Gamze'nin dayısı konuştu! Bu intihar değil, cinayetAnkara’da iş görüşmesi için buluştuğu kişiler tarafından götürüldüğü termal otelin 5'inci katındaki odanın penceresinden şüpheli şekilde düşerek hayatını kaybeden liseli Gamze Açar'ın (17) dayısı Murat Yılmaz, yeğeninin gece otelde dövüldüğünü ileri sürerek, "Bu olay intihar değil, cinayet. İntihar olamaz; çünkü Gamze hayat dolu bir insandı" dedi. Olayla ilgili gözaltına alınan 5 kişiden 2'si serbest bırakılırken, 3'ünün gözaltı süresi uzatıldı.
3.11.2020Gündem
Liseli Gamze’nin şüpheli ölümü! İkinci Şule Çet vakası mı?
Liseli Gamze’nin şüpheli ölümü! İkinci Şule Çet vakası mı?Ankara’da 17 yaşındaki Gamze Açar’ın bir otelin 5’inci katından düşerek ölmesiyle ilgili 5 şüpheli gözaltına alındı. Gamze Açar’ın şüpheli ölümü akıllara Şule Çet cinayetini getirdi.
3.11.2020Gündem
Liseli Gamze'nin otelde şüpheli ölümüne soruşturma
Liseli Gamze'nin otelde şüpheli ölümüne soruşturmaAnkara'da özel lisede eğitim gören Gamze Açar Kızılcahamam ilçesinde konakladığı termal otelin 5'inci katındaki odadan şüpheli bir şekilde düşerek hayatını kaybetti. Başkent'te plazanın 20'nci katından düşen Şule Çet'in ölümüyle benzerlik gösteren Gamze Açar'ın ölümüyle ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
2.11.2020Gündem
Bakan Koca'dan 112 acil çalışanlarına sürpriz
Bakan Koca'dan 112 acil çalışanlarına sürprizSağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul 112 Komuta Merkezi'ne ziyareti sonrası çalışanlara sürpriz yaptı. Bakan Koca, bir sağlık çalışanının aşure isteğini unutmadı.
24.10.2020Haberler
Bakan Koca'dan 112 acil çalışanlarına sürpriz!
Bakan Koca'dan 112 acil çalışanlarına sürpriz!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ziyaret ettiği İstanbul Sağlık Müdürlüğü İl Ambulans Servisi Başhekimliği Avrupa Komuta Kontrol Merkezi'nde görevli bir çalışanın isteği üzerine 112 personeline aşure ikramında bulundu.
24.10.2020Gündem
Gelinim Mutfakta bugün kim gitti? 22 Kasım Cuma günü bilezikleri kim kazandı?
Gelinim Mutfakta bugün kim gitti? 22 Kasım Cuma günü bilezikleri kim kazandı?22 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finali yaşandı. Fatih Ürek'in sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasının bugün yayınlanan bölümünde 5 bileziği kazanan gelin açıklandı. Peki hangi gelin ve kaynana yarışmaya veda etti?
22.11.2019Gündem
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları heyecanı başlıyor
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları heyecanı başlıyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bu yıla ertelenen 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları, yarın açılış töreniyle başlayacak.
Tokyo’nun özel konukları
Tokyo’nun özel konukları2020 Olimpiyatları’nın ardından şimdi sıra, 24 Ağustos’ta başlayacak olan 2020 Paralimpik Oyunları’nda... Türkiye’yi oyunlarda 13 branşta 87 sporcu temsil edecek. 2016 Rio’yu 9 madalya ile kapatan sporcularımız tarihi başarı hedefliyor
Son dakika! ‘Müsilajlı denize girmeyin’ uyarısı! Uzmanlar 'Sakın' dedi
Son dakika! ‘Müsilajlı denize girmeyin’ uyarısı! Uzmanlar 'Sakın' dediMarmara Denizi sahillerinde etkisini gösteren deniz müsilajı ya da halk arasındaki ismiyle deniz salyasının yoğun bulunduğu  bölgelerde denize girenlere uzmanlardan ‘denize girmeyin’ uyarısı geldi. O bölgelerde, kokuşma ve çürümenin sağlığı tehdit ettiğini söyleyen uzmanlar, denize girenlerde cilt hastalıkları ya da ishalli hastalıklar meydana gelebileceğini vurguladı. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise balık ve midye tüketimi.
6.06.2021Gündem
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladı
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladıKadın odaklı kariyer zirvesi TurkishWIN, 1-5 Mart’ta çevrimiçi ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan üniversiteli genç kadınları, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketleri ve iş hayatında kız kardeşlik için “ben de varım” diyen çalışan kadınları buluşturacak.
24.02.2021Ekonomi
Yay’ların sessiz kutlaması
Yay’ların sessiz kutlamasıPandemi nedeniyle iyice kabuğumuza çekildiğimiz şu günlerde doğum günleri, “Nerede o eski kutlamalar!” dedirtircesine sakin gerçekleşiyor.
10.12.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Gamze AçarAnkaraKızılcahamamliseli Gamze Açardayısı Murat Yılmaz

Gamze Acar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.