Garanti Bbva

Garanti Bbva

Son dakika Garanti BBVA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Garanti BBVA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Garanti BBVA haber sayfamızda...

Garanti Bbva

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 486 garanti bbva haberi bulunmuştur.
Sürdürülebilirliğe 400 milyar destek
Sürdürülebilirliğe 400 milyar destek Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, şirketlerin sürdürülebilirlik yatırımlarına 2025’e kadar 400 milyar TL destek sağlamayı hedeflediklerini söyledi.
18.05.2024 Ekonomi
'İhracatta Sürdürülebilir Gelecek' buluşmaları!
'İhracatta Sürdürülebilir Gelecek' buluşmaları! Garanti BBVA, Avrupa Yeşil Mutabakatı (AYM) uyum sürecinde Türkiye'deki yatırımların önünü açmak ve ihracat süreçlerine destek olmak amacıyla başlattığı 'İhracatta Sürdürülebilir Gelecek' buluşmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar İstanbul, Gaziantep, İzmir ve Bursa'da düzenlenen buluşmaların beşinci durağı sanayi çeşitliliğiyle dikkat çeken illerden Adana oldu.
17.05.2024 Ekonomi
BBVA, Garanti'nin satılacağı yönündeki haberleri yalanladı
BBVA, Garanti'nin satılacağı yönündeki haberleri yalanladı BBVA, iştiraki Garanti BBVA’yı satacağına dair haberlerin asılsız olduğunu açıkladı.
15.05.2024 Ekonomi
Masterpass ve Garanti BBVA’dan kayıtlı kartların izini sürecek yenilik!
Masterpass ve Garanti BBVA’dan kayıtlı kartların izini sürecek yenilik! Mastercard ve Garanti BBVA, kart sahiplerinin e-ticaret deneyimlerinin güvenli ve şeffaf olması için yeni iş birlikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olarak, Garanti BBVA kart sahipleri artık Masterpass’e kayıtlı banka veya kredi kartlarını hangi işyerlerinde listelemeye izin verdiğini BonusFlaş ve Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden tek bir platformda görebiliyor.
14.05.2024 Advertorial
‘Yapay zeka ve otomasyon gücünü birleştiriyoruz’
‘Yapay zeka ve otomasyon gücünü birleştiriyoruz’ Kurumsal otomasyon ve yapay zeka yazılım şirketi UiPath, Türkiye’deki müşterilerini temsil eden 400’ün üzerinde üst düzey yöneticinin katıldığı Yapay Zeka Destekli Otomasyon Zirvesi’ne İstanbul’da ev sahipliği yaptı.
12.05.2024 Ekonomi
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka Milyonlarca emeklinin gözü kulağı yeni dönem zam oranlarına çevrildi. Temmuz ayında açıklanacak olan haziran ayı enflasyon rakamlarının ardından emekliler için zam oranı da netleşmiş olacak. Peki emekli maaşlarında yaşanacak bir artış sonrasında bu promosyonlara da yansır mı? Promosyon anlaşması yapmak isteyenler emekliler daha yüksek ödeme almak için temmuz ayını beklemeli mi? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka...
8.05.2024 Ekonomi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su İş dünyasında yaşanan hızlı değişim ve dönüşüm, CFO'ları (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı / Finans Direktörü) organizasyonların karar süreçlerinin merkezi figürleri haline getirdi...
2.05.2024 Milliyet Executive
İlk çeyrek kârı 22.5 milyar lira
İlk çeyrek kârı 22.5 milyar lira Garanti Bankası, ilk çeyrek finansal tablolarını açıkladı. Bankanın konsolide finansal tablolarına göre, yılın ilk 3 ayında, net kârı 22 milyar 479 milyon 583 bin TL oldu.
30.04.2024 Ekonomi
Garanti BBVA'dan 22 milyar TL'lik net kar
Garanti BBVA'dan 22 milyar TL'lik net kar Türkiye Garanti Bankası ilk çeyrek finansal tablolarını açıkladı. Bankanın konsolide finansal tablolarına göre, yılın ilk 3 ayında, net kârı 22 milyar 479 milyon 583 bin TL oldu. Aktif büyüklüğü 2 trilyon 462 milyar 474 milyon 815 bin TL seviyesinde gerçekleşti.
29.04.2024 Ekonomi
Bonus, 18 milyon kullanıcıya ulaştı
Bonus, 18 milyon kullanıcıya ulaştı 24. yılını dolduran Garanti BBVA’nın kredi kartı Bonus, platformdaki 8 bankayla yaptığı iş birliği ile 18 milyon kullanıcıya ulaştı. Bankadan yapılan açıklamada, “Bonus halen Türkiye’de e-ticaret harcamalarında en çok tercih edilen kredi kartı olma özelliğini korurken, online platformlardaki her 4 alışverişten biri Bonus ile yapılıyor” denildi.
19.04.2024 Ekonomi
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: Promosyon ödemeleri 20 bin TL'yi aşar mı? İşte cevabı
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: Promosyon ödemeleri 20 bin TL'yi aşar mı? İşte cevabı Emekli maaş promosyonundan faydalanmak isteyenler bankaların kampanyalarını araştırıyor. En yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Promosyon ödemleri 20 bin lirayı aşar mı? İşte detaylar...
8.04.2024 Ekonomi
Girişimlere destek
Girişimlere destek Yatırım çekme ve büyüme potansiyeli olan girişimlerin desteklenmesini ve hızlandırılmasını amaçlayan Garanti BBVA’nın, teknoloji tabanlı girişimlere destek vermek amacıyla hayata geçirdiği Garanti BBVA Partners Tech Programı’na katılmaya hak kazanan sekizinci dönem girişimler belli oldu.
6.04.2024 Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptı Türkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamaları devam ettirdi. Farklı şirketlerde yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.
5.04.2024 Milliyet Executive
Girişim Hızlandırma Programı’na kabul edilen girişimler belli oldu
Girişim Hızlandırma Programı’na kabul edilen girişimler belli oldu Asgari uygulanabilir ürün veya hizmet (MVP) aşamasını tamamlamış, en az 2 yıldır faaliyet gösteren, yüksek pazar potansiyeline, ölçeklenebilir bir iş modeline ve güçlü bir gelir modeline sahip data, siber güvenlik, ödeme sistemleri ve sürdürülebilirlik dikeylerinde faaliyet gösteren teknoloji tabanlı girişimcilerin başvurduğu program bu yıl 8.kez girişimcilere ev sahipliği yapıyor.
5.04.2024 Ekonomi
2024 EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI GÜNCEL SON DURUM: 📍 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?
2024 EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI GÜNCEL SON DURUM: 📍 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Emekli promosyonu tutarlarındaki değişimin açıklanmasıyla beraber bankaların verdiği promosyon tutarları merak ediliyor. Emekli promosyonu, emekli maaşına ve bankaların kampanyalarına gör değişkenlik gösteriyor. Ziraat Bankası, Garanti, Akbank ve diğer bankaların emekli promosyonları merak konusu. Peki 2024'te hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?
5.04.2024 Bilgi Rehberi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri Teknolojinin iş hayatına olan etkisinin ve dijital dönüşüm çalışmalarının zirveye çıktığı 'yapay zeka çağı'nda teknoloji liderleri şirketleri geleceğe taşıyor...
15.04.2024 Milliyet Executive
EMEKLİ PROMOSYON GÜNCEL TUTARLARI 2024 (Akbank, Garanti, Ziraat Bankası) | Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar!
EMEKLİ PROMOSYON GÜNCEL TUTARLARI 2024 (Akbank, Garanti, Ziraat Bankası) | Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Emekli promosyonu son durumu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Emekli maaş promosyonlarının 8-12 bin TL arasına çıkarıldığı duyuruldu. Kamu bankalarından sonra özel bankalar da yeni promosyon tutarlarına geçiyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte Akbank, Garanti, Ziraat Bankası ve diğer bankaların emekli promosyon tutarları...
4.04.2024 Bilgi Rehberi
2024 emekli promosyon tutarları açıklandı
2024 emekli promosyon tutarları açıklandı Emekli banka promosyonları için yapılan SGK anlaşmasından sonra bankalar arasında rekabet başladı. Emekli aylığına göre değişen promosyonlar 8 bin-15 bin lira arasında hesaplanıyor. Emekliler bankaya gitmeden, mobil bankacılık üzerinden promosyon için başvurabiliyor.
3.04.2024 Ekonomi
EMEKLİ PROMOSYONU SON TUTARLARI 2024 |📍(Garanti, Akbank, Ziraat Bankası): Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar listesi...
EMEKLİ PROMOSYONU SON TUTARLARI 2024 |📍(Garanti, Akbank, Ziraat Bankası): Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar listesi... Emekli promosyon ödemeleri başladı! Emekli promosyonun 8-12 bin TL arasına çıkarıldığı geçtiğimiz günlerde açıklama geldi. 8-12 bin liralık emekli promosyon ödemesine özel bankaların da dahil olduğu açıklandı. Ziraat Bankası, Garanti, Akbank ve Yapı Kredi emekli promosyon tutarları araştırılıyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor 2024?
31.03.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ PROMOSYONU SON TUTARLARI 2024 (Ziraat Bankası, Garanti, Akbank): 📍 Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor, kaç TL? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar
EMEKLİ PROMOSYONU SON TUTARLARI 2024 (Ziraat Bankası, Garanti, Akbank): 📍 Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor, kaç TL? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar Emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler milyonlarca emekli tarafından merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli promosyonun 8 ila 12 bin lira arasında değişeceğini duyurdu. Yeni emekli promosyonu ve Ziraat Bankası'nın verdiği emekli maaş promosyonu araştırılıyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor 2024?
28.03.2024 Bilgi Rehberi
Su kıtlığına dikkat! Dünya Su Günü Buluşması gerçekleştirildi
Su kıtlığına dikkat! Dünya Su Günü Buluşması gerçekleştirildi Dünya Su Günü Buluşması'nın 'Paha Biçilemez Değer: Sürdürülebilir Su Yönetimi ve Suyun Finansmanı' oturumuna katılan Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, bankaların sürdürülebilir su yönetimi alanındaki sorumlulukları ve fırsatlar üzerine değerlendirmeler yaptı.
28.03.2024 Ekonomi
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor! Bankalarda promosyon yarışı: Yüzde 50'lik artış sinyali
Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor! Bankalarda promosyon yarışı: Yüzde 50'lik artış sinyali Kamu bankalarında promosyon ödemeleri değişti. Promosyon ödemeleri Kamu bankalarında 12 bin TL'ye kadar yükseltildi. Peki özel bankaların promosyon ücretlerinde de bir değişiklik olacak mı? İşte detaylar...
22.03.2024 Ekonomi
EMEKLİ PROMOSYON SON DURUMU 2024: 📌 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?
EMEKLİ PROMOSYON SON DURUMU 2024: 📌 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Emekli promosyonu tutarları milyonlarca emekli tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Emekli promosyonları bankaların kampanyalarına ve emekli maaş tutarlarına göre değişkenlik gösteriyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte Akbank, Yapı Kredi, Garanti ve diğer bankaların emekli promosyonları...
21.03.2024 Bilgi Rehberi
Mavi Nefes Projesi ile 2 yılda toplam 200 ton atık toplandı
Mavi Nefes Projesi ile 2 yılda toplam 200 ton atık toplandı DenizTemiz Derneği / TURMEPA ve Garanti BBVA işbirliğiyle deniz kirliliğini azaltmak ve önlemek amacıyla Marmara Denizi’nde başlatılan “Mavi Nefes Projesi” kapsamında Eylül 2021-Aralık 2023 döneminde yaklaşık 177 bin kişinin günlük üretimine eşit 200 ton katı ve sıvı atık toplandığı açıklandı.
21.03.2024 Vitrin
Emekliler dikkat: Bankalar süreyi uzattı! Yüksek promosyon fırsatı
Emekliler dikkat: Bankalar süreyi uzattı! Yüksek promosyon fırsatı Yeni emekli olan ve halihazırda ek gelir elde etmek isteyen emeklileri ilgilendiren banka promosyonlarında yarış hızlandı. Bankalar kampanyaların süresini uzattı. Peki banka seçimi yaparken neye dikkat edilmeli? En yüksek promosyonu ödeyen banka hangisi? Konuyla ilgili tüm merak edilenler haberin detayında...
20.03.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Garanti Bbva ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.