Gizli Servis

Gizli Servis

Son dakika gizli servis haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gizli servis gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gizli servis haber sayfamızda...

Gizli Servis

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.660 gizli servis haberi bulunmuştur.
Son dakika: Kayıp Altın Adası bulundu! Dev hazineyi balıkçılar çıkardı...
Son dakika: Kayıp Altın Adası bulundu! Dev hazineyi balıkçılar çıkardı...Sumatralı balıkçılar, 700 yıl önce ortadan kaybolan uygarlığa ait, geriye kalan tek şey olabilecek milyonlar değerinde bir Buda heykeli de dahil olmak üzere devasa bir hazine buldular.
24.10.2021Dünya
Ajanlar kapıyı kırıp girdi, silah sesleri duyuldu!
Ajanlar kapıyı kırıp girdi, silah sesleri duyuldu!Resmi televizyonun ekrana getirdiği görüntülerde elinde silahla bekleyen erkek öldürüldü, kimliği kısa sürede ortaya çıktı. Dünya, Belarus'taki gizli servis ajanlarının bir apartman dairesine yaptığı baskını konuşuyor.
29.09.2021Haberler
Son dakika... Ajanlar kapıyı kırıp girdi, silah sesleri duyuldu!
Son dakika... Ajanlar kapıyı kırıp girdi, silah sesleri duyuldu!Resmi televizyonun ekrana getirdiği görüntülerde elinde silahla bekleyen erkek öldürüldü, kimliği kısa sürede ortaya çıktı. Dünya, Belarus'taki gizli servis ajanlarının bir apartman dairesine yaptığı baskını konuşuyor.
29.09.2021Dünya
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dedi
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dediEski Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, kaleme aldığı kitabında ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, 2019'da Japonya'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e, basın mensuplarının karşısına çıkmadan önce "Sana birkaç dakika sert davranacağım. Ama bu, kameralar için. Onlar çıktıktan sonra konuşuruz. Beni anladın mı?" dediğini iddia etti.
28.09.2021Dünya
Zamana meydan okuyan en havalı ajan: 007 James  Bond
Zamana meydan okuyan en havalı ajan: 007 James Bond“Ben Bond... James Bond” cümlesiyle hafızalara kazınan ve sinemanın zamana en dayanıklı ajanı olan 007 James Bond’un yeni filmi 1 Ekim’de vizyona giriyor. Seyirci, Daniel Craig’in son kez Bond olduğu “Ölmek İçin Zaman Yok” filmiyle yeni maceralara hazırlanırken, efsanevi casusun beyaz perdedeki 59 yıllık serüvenine bir göz attık
26.09.2021Dünya
CIA'de deprem! Görevden alındı
CIA'de deprem! Görevden alındıHavana Sendromu'nun Avrupa'ya sıçraması üzerine gerekli adımları atmayan Viyana istasyon şefi koltuğunu kaybetti. Washington Post gazetesi, Viyana'da ortaya çıkan vakaların diğer tüm şehirlerden fazla olduğunu bildiriyor.
24.09.2021Dünya
'Kayıp Altın Şehir'de buldular! Sekiz kavanoz hazine...
'Kayıp Altın Şehir'de buldular! Sekiz kavanoz hazine...Kolombiya'daki kasabada ortaya çıkarılan tapınak ve mezarların yanında kavanozlar keşfedildi, bilim insanları bazı ritüellerin 'El Dorado' efsanesine ilham vermiş olabileceğini söylüyor.
24.09.2021Dünya
Son dakika... Lafarge'ın DEAŞ'ı finanse ettiğini kanıtlayan belgeler! Fransız gizli servisi biliyordu
Son dakika... Lafarge'ın DEAŞ'ı finanse ettiğini kanıtlayan belgeler! Fransız gizli servisi biliyorduAA’nın elde ettiği Fransız kurumlarına ait belgelere göre, Lafarge terör örgütü DEAŞ’la ilişkisi hakkında Fransız istihbarat servislerini sürekli bilgilendirdi. Fransız istihbarat ve devlet kurumları, Lafarge’ı terörü finansa ederek insanlığa karşı suç işlediği konusunda uyarmadı ve bu durumu gizli tutanaklarda itiraf etti. DEAŞ, Lafarge’dan aldığı çimentoları sığınak ve tünel yapımında kullandı. Fransız Yargıtay'ı, bugün öğle saatlerinde verdiği kararla Lafarge’a 'DEAŞ’lı teröristleri finansmandan ötürü insanlığa karşı suça ortak olmak suçlaması yöneltilebilmesinin' önünü açtı.
7.09.2021Dünya
Son dakika haberler: Hazine buldular! Kazdıkça fışkırdı...
Son dakika haberler: Hazine buldular! Kazdıkça fışkırdı...Rusya'nın güneybatısındaki arkeologlar, 12. yüzyılda gömülmüş, özenle yapılmış gümüş yüzükler, bilezikler ve kolyelerden oluşan bir yığın ortaya çıkardı.
3.09.2021Dünya
Kingsman: Altın Çember oyuncuları kim, konusu nedir?
Kingsman: Altın Çember oyuncuları kim, konusu nedir? Yabancı yapım olan Kingsman: Altın Çember, 2017 yılında vizyona girdi. Kingsman: Gizli Servis'in devam niteliğindeki Kingsman: Altın Çember, ABD-Birleşik Krallık ortak projesidir.
2.09.2021Cadde
Devlet başkanlarından prenseslere kadar! 10 hükümet müşterileri....
Devlet başkanlarından prenseslere kadar! 10 hükümet müşterileri....İsrailli şirketin ürettiği casus yazılım aracılığıyla küresel çapta pek çok kişinin hedef alındığı, 10 hükümetin de şirketin müşterisi olduğu iddiaları, ülkeleri harekete geçirdi. İsrail ve Fransa konuyu araştırmaya karar verdi.
23.07.2021Dünya
İslam karşıtı karikatürist öldü
İslam karşıtı karikatürist öldüİslam karşıtlığıyla bilinen Danimarkalı karikatürist Kurt Westergaard, uzun süredir yaşadığı rahatsızlık sonrası 86 yaşında öldü.
19.07.2021Dünya
Son Üç Gün filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Son Üç Gün oyuncu kadrosu...
Son Üç Gün filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Son Üç Gün oyuncu kadrosu...Yabancı sinemanın önde gelen yapımlarından Son Üç Gün filmi, televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Filmin başrollerinde Kevin Costner ve Amber Heard gibi isimler yer alıyor. İşte, Son 3 Gün filmi oyuncu kadrosu...
5.07.2021Cadde
Son dakika: Para fışkırdı! Hazine sandığını gömdüler, harita...
Son dakika: Para fışkırdı! Hazine sandığını gömdüler, harita...Sandığı, paralar gümüşlerle doldurup gömdüler. Hazinenin bir mağarada olduğunu sosyal medyadan duyurup haritayı yayınladılar. Şimdi en az bin kişi, çok derine gömülü olmadığı söylenen hazine sandığını arıyor.
28.06.2021Dünya
‘Ajanları kırmızı ışıkta atlattık’ Dünyanın en çok merak edilen yeri!
‘Ajanları kırmızı ışıkta atlattık’ Dünyanın en çok merak edilen yeri!ABD başkanlarının çocuklarının Beyaz Saray’da geçirdikleri yıllardan geriye ilginç anılar kaldı. Bush’un ikiz kızları gizli servis ajanlarını trafikte kırmızı ışıkta geçerek atlatırken, Beyaz Saray’ın tarihi koridorlarında paten kayan başkan çocukları vardı
27.06.2021Dünya
Son dakika... Elmas bulundu! Paha biçilemiyor
Son dakika... Elmas bulundu! Paha biçilemiyorYeryüzünün en büyük üçüncü elması, 1098 karat ve henüz bir isme sahip değil. Mücevhere değer biçilimezken, iki yıl önce ortaya çıkarılan bir başka elmas akıllara geldi.
17.06.2021Dünya
Son dakika haberleri... Çift Kartal 18,9 milyon dolara satıldı!
Son dakika haberleri... Çift Kartal 18,9 milyon dolara satıldı!Yaklaşık 160 milyon TL'nin ödendiği dünyanın en nadir rastlanılan madeni parası, hiçbir zaman tedavüle girmedi ve gizli servis yıllarca elinde bulunduranların peşinden koştu.
10.06.2021Dünya
Huawei'in casusluk davası başladı
Huawei'in casusluk davası başladıHuawei bu aralar yeni bir dava ile gündeme geldi. Eski bir Polonya gizli servis ajanı ve eski bir Huawei çalışanının dahil olduğu bir casusluk davası görülüyor. Bazı Avrupa devletlerinin dahil olduğu davada, şirketin Çin ile olan ilişkisi yine eleştirildi.
1.06.2021Teknoloji
‘Hava korsanlığı!’
‘Hava korsanlığı!’Belarus’un muhalif bir gazeteciyi gözaltına almak için “sahte bomba ihbarıyla” bir yolcu uçağını indirmesi dünyada şok yarattı. “Hava korsanlığı” ve “devlet terörü” olarak nitelenen olay sonrası Belarus’a Avrupa Birliği hava sahası kapatıldı.
25.05.2021Dünya
Ajanlarla ‘aşk’
Ajanlarla ‘aşk’ABD’li gazeteci Carol Leonnig, Trump’ın başkanlığı sırasında kızı Tiffany ile eski gelini Vanessa’nın kendilerini koruyan ajanlarla ilişki yaşadığını yazdı
13.05.2021Dünya
‘Beyaz Saray’ın kopyası yapılsın’
‘Beyaz Saray’ın kopyası yapılsın’ABD Gizli Servis Direktörü James Murray, katıldığı bir Kongre oturumunda 6 Ocak Kongre baskınında yaşananlara benzer güvenlik açıklarını önlemek amacıyla eğitim için Beyaz Saray’ın replikasının, yani bir benzerinin yapılmasını talep etti.
8.05.2021Dünya
Son dakika... ABD Gizli Servisi, Beyaz Saray'ın replikasının yapılmasını istedi!
Son dakika... ABD Gizli Servisi, Beyaz Saray'ın replikasının yapılmasını istedi!ABD'de başkan ve Beyaz Saray'ın korunmasından sorumlu olan Gizli Servis, eğitimler için Beyaz Saray'ın 8 milyon dolarlık replikasının yapılması talebinde bulundu.
6.05.2021Dünya
Şıklığını konuşturdu
Şıklığını konuşturduIvanka Trump, önceki gün New York’ta objektiflere takıldı.
29.04.2021Cadde
Çek polisi Skripal'i zehirlemekle suçlanan Rusların ismini kullanan iki kişiyi arıyor
Çek polisi Skripal'i zehirlemekle suçlanan Rusların ismini kullanan iki kişiyi arıyorÇek Cumhuriyeti'nde polis, 2018'de Birleşik Krallık'taki Sergey Skripal'in zehirlediğinden şüphelenilen iki Rus askeri istihbarat üyesiyle aynı takma isimleri kullanan iki adamı 2014'teki bir patlamayla bağlantılı olarak arıyor.
18.04.2021Dünya
First Lady’den 1 Nisan şakası
First Lady’den 1 Nisan şakasıABD Başkanı Joe Biden’ın eşi Jill Biden uçak şakalarına bir yenisini ekledi.
3.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDgizli servisHindistanİsrailAbbasiler

Gizli Servis ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.