Gökçe Fırat Çulhaoğlu

Gökçe Fırat Çulhaoğlu

Son dakika Gökçe Fırat Çulhaoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gökçe Fırat Çulhaoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gökçe Fırat Çulhaoğlu haber sayfamızda...

Gökçe Fırat Çulhaoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 61 gökçe fırat çulhaoğlu haberi bulunmuştur.
Atilla Taş için karar verildi
Atilla Taş için karar verildi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına ilişkin davada aldığı ceza Yargıtay'da bozularak yeniden yargılanan şarkıcı Atilla Taş için karar verildi.
25.10.2023 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Atilla Taş için istenen ceza belli oldu
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Atilla Taş için istenen ceza belli oldu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına ilişkin davasında aldığı ceza Yargıtay'da bozularak yeniden yargılanan şarkıcı Atilla Taş hakkında savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, Atilla Taş hakkında  "Kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret" ve "Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, devletin kurum ve organlarını aşağılama" suçlarından toplam 6 yıl 1 aya kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.
15.06.2023 Gündem
FETÖ'nün 'medya yapılanması' davasında Atilla Taş'ın dosyası ayrıldı
FETÖ'nün 'medya yapılanması' davasında Atilla Taş'ın dosyası ayrıldı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanması kapsamında Yargıtay'ın "örgüte üye olmak" ve "örgüte yardım" suçlarından cezalarını bozduğu 8 sanıklı davada, Atilla Taş'ın dosyasının ayrılmasına karar verildi. 
17.02.2022 Gündem
FETÖ davasında Atilla Taş dışındaki sanıkların adli kontrol tedbirleri kaldırıldı
FETÖ davasında Atilla Taş dışındaki sanıkların adli kontrol tedbirleri kaldırıldı Fetullahçı Terör Örgütü'nün medya yapılanması kapsamında Yargıtay'ın "örgüte üye olmak" ve "örgüte yardım" suçlarından cezalarını bozduğu aralarında şarkıcı Atilla Taş ve Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 8 sanığın yargılandığı davada, savunması alınmayan Atilla Taş dışındaki 7 sanığın adli kontrol tedbirlerinin kaldırılmasına karar verildi.
26.10.2021 Gündem
Beraat talepleri reddedildi
Beraat talepleri reddedildi FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin Yargıtay’ın 8 sanık yönünden verilen bozma kararının ardından yeniden hakim karşısına çıkan şarkıcı Atilla Taş, “Masumum” dedi.
5.11.2020 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Yargıtay kararı sonrası ilk duruşma
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Yargıtay kararı sonrası ilk duruşma Yargıtay'ın, 25 sanığın yargılandığı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanması davasında verilen hükmü lehlerine bozduğu 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı.
4.11.2020 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı
FETÖ'nün medya yapılanması davasında 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanması kapsamında Yargıtay'ın "örgüte üye olmak" ve "örgüte yardım" suçlarından cezalarını bozduğu aralarında bir dönem köşe yazarlığı yapan şarkıcı Atilla Taş ve Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 8 sanığın yargılanmasına başlandı. Duruşma çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Atilla Taş, "Bütün cezalar bozuldu hakkımda. Ben masumum" dedi
4.11.2020 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında gerekçeli karar açıklandı
FETÖ'nün medya yapılanması davasında gerekçeli karar açıklandı FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin 19'u tutuklu 29 sanığın yargılandığı davanın gerekçeli kararında, sanıkların birçoğunun, örgütün amacı doğrultusuna "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni uluslararası platformda zor duruma sokmayı, örgütü, örgüt üyelerini ve örgüt liderini sempatik göstermeyi, örgüt aleyhine yapılan soruşturmaları ve soruşturma yapanları itibarsızlaştırmaya" hedeflediği ifade edildi
28.03.2018 Gündem
FETÖ’nün medya yapılanmasında 25 kişiye hapis
FETÖ’nün medya yapılanmasında 25 kişiye hapis FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin “örgüt üyeliği” ve “darbeye teşebbüs” suçlarından haklarında dava açılan 19’u tutuklu 29 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı, 25 kişi hapis cezasına çarptırıldı.
8.03.2018 Gündem
Son Dakika: FETÖ'nün medya yapılanmasında Atilla Taş'a hapis cezası
Son Dakika: FETÖ'nün medya yapılanmasında Atilla Taş'a hapis cezası FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin davada, 21 sanık ''silahlı terör  örgütüne üye olmak'' suçundan çeşitli oranlarda hapis cezalarına çarptırıldı. Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına ilişkin davada Atilla Taş'a örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi.
8.03.2018 Gündem
Çulhaoğlu'na Cumhurbaşkanına hakaretten ceza
Çulhaoğlu'na Cumhurbaşkanına hakaretten ceza FETÖ'nün medya yapılanması davasının tutuklu sanığı, Türk Solu dergisi genel yayın yönetmeni ve Ulusal Parti Genel Başkanı Çulhaoğlu, Cumhurbaşkanına hakaret suçundan 2 yıl 5 ay 5 gün hapis cezasına çarptırıldı.
9.02.2018 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında savcı, tüm sanıklara ceza istedi
FETÖ'nün medya yapılanması davasında savcı, tüm sanıklara ceza istedi FETÖ'nün medya yapılanmasına yönelik aralarında gazeteci Murat Aksoy ve müzisyen Atilla Taş'ın da bulunduğu 2'si firari, 7'si tutuksuz 20'si tutuklu sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
6.02.2018 Gündem
İstanbul’da 13 bin FETÖ’cü yargıda
İstanbul’da 13 bin FETÖ’cü yargıda İstanbul’da FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili soruşturmalar sonucunda açılan dava sayısı 2 bin 268’ü buldu. Bu davalar kapsamında 13 bin 261 sanık yargılanıyor. Darbe girişimine katılan 25 sanık ise firarda
5.01.2018 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye talepleri reddedildi
FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliye talepleri reddedildi FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin ''örgüt üyeliği'' ve ''darbeye teşebbüs'' suçlarından 20'si tutuklu 29 sanığın yargılandığı davada, tahliye talepleri reddedildi. Savunmaları alınan Atilla Taş, Davut Aydın ve Murat Aksoy'un duruşmalardan bağışık (Muaf) tutulmasına karar verildi.
5.12.2017 Gündem
FETÖ’nün medya ayağı davasında iki tahliye
FETÖ’nün medya ayağı davasında iki tahliye Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) medya yapılanmasına ilişkin aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu 12’si tutuklu 13 sanığın ‘darbeye teşebbüs’ suçundan yargılandığı davada, tutuklu 2 sanığın tahliyesine karar verildi.
18.08.2017 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında 2 tahliye
FETÖ'nün medya yapılanması davasında 2 tahliye Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına  ilişkin aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12'si  tutuklu 13 sanığın "darbeye teşebbüs" suçundan yargılandığı davada, tutuklu 2  sanığın tahliyesine karar verildi.
18.08.2017 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında flaş gelişme
FETÖ'nün medya yapılanması davasında flaş gelişme Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına ilişkin aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12'si tutuklu 13 sanığın "darbeye teşebbüs" suçundan yargılandığı davada, cumhuriyet savcısı tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına karar verilmesini talep etti.
18.08.2017 Gündem
FETÖ'nün medya ayağı davasında ikinci duruşma
FETÖ'nün medya ayağı davasında ikinci duruşma FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin davada, aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12'si tutuklu 13 sanığın yargılandığı davanın ikinci duruşması başladı.
17.08.2017 Gündem
FETÖ'nün medya ayağı davası başladı
FETÖ'nün medya ayağı davası başladı FETÖ'nün medya yapılanmasına  ilişkin davada, aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 12'si tutuklu 13 sanığın yargılanmasına başlandı.
16.08.2017 Gündem
İstanbul'da FETÖ'yle ilgili dava sayısı 870'e ulaştı
İstanbul'da FETÖ'yle ilgili dava sayısı 870'e ulaştı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından örgüte yönelik darbe eylemleri dışında kalan faaliyetlerine ilişkin açılan dava sayısı 870'e ulaştı.
11.07.2017 Gündem
Medya ayağı iddianamesi  kabul edildi
Medya ayağı iddianamesi kabul edildi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) medya yapılanması davasında 31 Mart’ta tahliyelerine karar verildikten sonra “darbe girişimi” soruşturmasında gözaltına alınan, aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu 13 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame, gönderildiği İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.
16.06.2017 Gündem
Gazetecilerin "darbe girişimi" iddianamesi kabul edildi
Gazetecilerin "darbe girişimi" iddianamesi kabul edildi FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan, aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 13 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame gönderildiği İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. Birleştirme talebini henüz değerlendirmeyen mahkeme heyeti, ilk duruşmayı ağustos ayında gerçekleştirecek
16.06.2017 Gündem
Gökçe Fırat Çulhaoğlu hakkında şok bir bilgi daha!
Gökçe Fırat Çulhaoğlu hakkında şok bir bilgi daha! FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin yürütülen‘darbe’ soruşturmasında, tutuklu sanıklardan Türk Solu Gazetesi yazarı Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun, örgüte ait bir şirkette sigortalı olarak çalıştığı ortaya çıktı.
7.06.2017 Gündem
Medya ayağına 2’şer kez müebbet talebi
Medya ayağına 2’şer kez müebbet talebi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten sonra ‘darbe girişimi’ soruşturmasında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu 13 şüpheli hakkında ‘Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs’ ve ‘Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs’ suçlarından 2’şer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
6.06.2017 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında flaş gelişme
FETÖ'nün medya yapılanması davasında flaş gelişme FETÖ'nün medya yapılanması davasında tahliyelerine karar verildikten  sonra "darbe girişimi" soruşturmasında gözaltına alınan aralarında Atilla Taş ve  Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 13 şüpheli hakkında ''Anayasal düzeni  ortadan kaldırmaya teşebbüs'' ve ''Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan  kaldırmaya teşebbüs'' suçlarından 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası  ile cezalandırılmaları istemiyle iddianame hazırlandı.
11.09.2019 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Gökçe Fırat Çulhaoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.