Görev Değişimi

Görev Değişimi

Son dakika görev değişimi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan görev değişimi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan görev değişimi haber sayfamızda...

Görev Değişimi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.281 görev değişimi haberi bulunmuştur.
AK Parti'de görev değişimi
AK Parti'de görev değişimiAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, grup başkanvekilliği görevinden affını istedi. AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, Özkan'ın af talebinin kabul edildiğini açıkladı.
19.05.2022Siyaset
Son dakika: Beyaz Saray'da görev değişimi! İşte Psaki'nin yerine gelecek isim
Son dakika: Beyaz Saray'da görev değişimi! İşte Psaki'nin yerine gelecek isimABD Başkanı Joe Biden, Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki’nin 13 Mayıs’ta görevinin sona ermesinin ardından Psaki’den boşalan koltuğa Karine Jean-Pierre’in geçeceğini duyurdu. Jean-Pierre, söz konusu göreve getirilen ilk siyahi oldu.
5.05.2022Dünya
Türk SİHA'larının her hava koşulunda operasyon becerisi gelişiyor
Türk SİHA'larının her hava koşulunda operasyon becerisi gelişiyorAKINCI TİHA’dan yapılacak bir test atışında hedef işaretlemesi Bayraktar TB-2 ile yapıldı. Bunun çok önemli bir kabiliyet olduğuna değinen uzmanlar, Türk SİHA'larının her hava koşulunda operasyon yapabilme becerisinin giderek geliştiği görüşünde.
28.04.2022Gündem
KOSBİ’de görev değişimi
KOSBİ’de görev değişimiKemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) OSB Müdürlüğü’nde görev değişimi oldu.
25.04.2022Ege
Resmen yayımlandı! 8 üniversiteye rektör atandı
Resmen yayımlandı! 8 üniversiteye rektör atandıResmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararıyla, 8 üniversiteye rektör ataması yapıldı.
8.04.2022Gündem
Tarım ve Orman Bakanlığı'nda görev değişimi! Resmen yayımlandı
Tarım ve Orman Bakanlığı'nda görev değişimi! Resmen yayımlandıTarım ve Orman Bakan Yardımcıları Mehmet Hadi Tunç, Akif Özkaldı, Ayşe Ayşin Işıkgece ve Fatih Metin görevlerinden alınarak yerlerine Nihat Pakdil, İbrahim Yumaklı, Veysel Tiryaki, Ebubekir Gizligider atanmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı ile Resmi Gazete’de yayımlandı.
7.04.2022Ekonomi
Hakkari’de dereye düşen asker için arama çalışmaları başlatıldı
Hakkari’de dereye düşen asker için arama çalışmaları başlatıldıHakkari’nin Derecik ilçesinde nöbet değişim sırasında suya kapılıp kaybolan asker için arama çalışmaları başlatıldı.
1.04.2022Gündem
TÜSİAD’da görev değişimi! Yeni Başkan Orhan Turan oldu
TÜSİAD’da görev değişimi! Yeni Başkan Orhan Turan olduTürkiye Sanayici ve İş insanları Derneği (TÜSİAD) Başkanlığı'na Orhan Turan seçildi. Turan daha önceden TÜRKOFED'de Başkan olarak görev yapıyordu.
29.03.2022Ekonomi
Son dakika: Et ve Süt Kurumu'nda görev değişimi
Son dakika: Et ve Süt Kurumu'nda görev değişimiSon dakika haberine göre; Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Osman Uzun görevden alınarak yerine Mustafa Kayhan getirildi.
28.03.2022Gündem
Son dakika: Kabine'de görev değişimi! Tarım ve Orman Bakanlığı'na Vahit Kirişçi atandı
Son dakika: Kabine'de görev değişimi! Tarım ve Orman Bakanlığı'na Vahit Kirişçi atandıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Kararı ile görevden af talebi kabul edilen Bekir Pakdemirli'den boşalan Tarım ve Orman Bakanlığına Vahit Kirişci atandı.
3.03.2022Gündem
Kabine'de görev değişimi! Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandı
Kabine'de görev değişimi! Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandıResmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararıyla, görevden af talebi kabul edilen Abdulhamit Gül'ün yerine Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandı. Atama kararı sonrasında görev değişim töreni gerçekleşti. Törende konuşan Bozdağ, 'Bu bayrak değişimi, bugün bu bayrağı ben devralıyorum. Rehberimiz hukuk olacaktır. Kanunlara bağlı bir biçimde vazifemizi yerine getireceğiz. Cumhurbaşkanımızın adalet politikalarını hayata geçirmek için büyük bir çabayı ortaya koyacağız.' dedi.
29.01.2022Haberler
TBMM Başkanı Şentop erken seçim tartışmalarına noktayı koydu
TBMM Başkanı Şentop erken seçim tartışmalarına noktayı koyduTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, CNN Türk'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Erken seçim tartışmalarının eski hükümet sisteminin alışkanlıkları olduğunu belirten Şentop, 'O dönemde parlamento herhangi bir çoğunlukla seçim kararı alabiliyordu. Seçime gitmek için de birçok sebep vardı. Bunlardan hareketle seçim tartışmaları olurdu eskiden. Yeni anayasa değişikliği sonrası yeni hükümet sisteminin erken seçimi içinde bulundurmadığını belirtmek isterim.' dedi. Muhalefetin 'parlamenter sisteme geçilecek' tartışmasıyla ilgili ise Şentop, 'Seçimden önce mümkün değil. Seçime bununla girilecek. Seçilen Cumhurbaşkanı bu sisteme göre ülkeyi yönetecek.' ifadelerine yer verdi.
29.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’dan Bakan Bozdağ'a tebrik mesajı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’dan Bakan Bozdağ'a tebrik mesajıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Adalet Bakanlığı'na atanan Bekir Bozdağ'a başarılar dileyerek, eski bakan Abdulhamit Gül'e teşekkür etti.
29.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Bakan Bozdağ'a tebrik mesajı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Bakan Bozdağ'a tebrik mesajıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Adalet Bakanlığı'na atanan Bekir Bozdağ'a başarılar dileyerek, eski bakan Abdulhamit Gül'e teşekkür etti.
29.01.2022Gündem
Basın ve Yayım Faaliyetleri ile ilgili Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete’de
Basın ve Yayım Faaliyetleri ile ilgili Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete’deResmi Gazete'de yayımlanan Basın ve Yayım Faaliyetleri ile ilgili Cumhurbaşkanlığı Genelgesi'nde "Toplumumuzun temel değerlerine aykırı unsurlar taşıdığı gözlenen ve son günlerde özellikle yabancı içerikten uyarlaması şeklinde ekrana gelen televizyon programları toplum üzerindeki yıkıcı etkilerini bertaraf edecek adımlar ivedilikle atılacak" denildi.
29.01.2022Gündem
Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandıCumhurbaşkanlığı tarafından çeşitli kurum ve kuruluşlara yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
29.01.2022Gündem
İletişim Başkanı Altun'dan Bozdağ için tebrik, Gül için teşekkür paylaşımı
İletişim Başkanı Altun'dan Bozdağ için tebrik, Gül için teşekkür paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Adalet Bakanlığı'na atanan Bekir Bozdağ'a tebrik, Abdulhamit Gül'e de hizmetlerinden dolayı teşekkür paylaşımında bulundu.
29.01.2022Gündem
Son dakika: TÜİK Başkanlığına Erhan Çetinkaya atandı
Son dakika: TÜİK Başkanlığına Erhan Çetinkaya atandıGelen son dakika haberine göre; Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararıyla, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı görevini yürüten Sait Erdal Dinçer'in görevi sonlandırıldı. TÜİK Başkanlığına Erhan Çetinkaya, Başkan Yardımcılığına ise İbrahim Demir atandı.
28.01.2022Gündem
Kabine'de görev değişimi! Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandı...
Kabine'de görev değişimi! Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandı...Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararıyla, görevden af talebi kabul edilen Abdulhamit Gül'ün yerine Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandı.
28.01.2022Haberler
Son dakika: Kabine'de görev değişimi! Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandı
Son dakika: Kabine'de görev değişimi! Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandıSon dakika haberine göre; Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararıyla, görevden af talebi kabul edilen Abdulhamit Gül'ün yerine Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ atandı. Atama kararı sonrasında görev değişim töreni gerçekleşti. Törende konuşan Bozdağ, 'Bu bayrak değişimi, bugün bu bayrağı ben devralıyorum. Rehberimiz hukuk olacaktır. Kanunlara bağlı bir biçimde vazifemizi yerine getireceğiz. Cumhurbaşkanımızın adalet politikalarını hayata geçirmek için büyük bir çabayı ortaya koyacağız.' dedi.
29.01.2022Gündem
THY’de devir teslim gerçekleşti
THY’de devir teslim gerçekleştiTürk Hava Yolları'nda (THY) İlker Aycı'dan boşalan Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığına getirilen Ahmet Bolat, devir teslim töreniyle görevi devraldı.
28.01.2022Ekonomi
Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimi
Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimiTürk Hava Yolları’nda (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı görevinden istifa etti. Aycı’nın yerine şirkette Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Bolat geldi.
27.01.2022Haberler
Son dakika: Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimi
Son dakika: Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimiTürk Hava Yolları’nda (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı görevinden istifa etti. Aycı’nın yerine şirkette Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Bolat geldi.
27.01.2022Ekonomi
İzmir SGK’da görev değişimi
İzmir SGK’da görev değişimiMart 2016 tarihinden bu yana İzmir SGK İl Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Ekrem Gülcemal emekliye ayrılarak görevini Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü Yavuz Kurt’a teslim etti.
25.01.2022Ege
Son dakika: Milli Eğitim Bakanlığı'nda görev değişimi! Bakan Yardımcılığı'na Nazif Yılmaz atandı
Son dakika: Milli Eğitim Bakanlığı'nda görev değişimi! Bakan Yardımcılığı'na Nazif Yılmaz atandıGelen son dakika haberine göre; Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararına göre Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Nazif Yılmaz atandı.
7.01.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Görev Değişimi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.