Atama

Atama

Son dakika atama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan atama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan atama haber sayfamızda...

Atama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.414 atama haberi bulunmuştur.
AÖL telafi sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise telafi sınavı sonuçları 2021...
AÖL telafi sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise telafi sınavı sonuçları 2021...AÖL telafi sınavı bugün uygulanmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak olan AÖL telafi sınavına kimler girebilir? AÖL telafi sınavı giriş ekranına nasıl ulaşılır, son gün ne zaman? AÖL telafi sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?
1.08.2021Gündem
KPSS A grubu nedir? KPSS A grubu meslekleri neler?
KPSS A grubu nedir? KPSS A grubu meslekleri neler?KPSS A grubu meslekleri ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavı 1 Ağustos 2021 Pazar günü saat 10.15'te başlayacak. Peki KPSS A grubu meslekleri neler?
31.07.2021Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıÇevre ve Şehircilik Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile bazı kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
30.07.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı'na Prof. Dr. Yekta Saraç atandı
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı'na Prof. Dr. Yekta Saraç atandıResmi Gazete'de yayımlanan kararla Prof. Dr. M.A. Yekta Saraç, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı'na atandı.
30.07.2021Siyaset
Son dakika: Resmen yayımlandı! YÖK'ün yeni Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar oldu
Son dakika: Resmen yayımlandı! YÖK'ün yeni Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar olduGelen son dakika haberine göre; Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığına, Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar seçildi.
30.07.2021Gündem
Atama sonuçları: Öğretmen il içi atama (tayin) sonuçları açıklandı mı? İl il açıklanıyor
Atama sonuçları: Öğretmen il içi atama (tayin) sonuçları açıklandı mı? İl il açıklanıyorDün binlerce öğretmenin gözü kulağı MEB'deydi. Öğretmen il içi atama sonuçları için sabırsız bir bekleyiş söz konusuydu. Milli Eğitim Bakanlığı il il atama sonuçlarını açıkladı.
29.07.2021Gündem
İstek kulüplerden destek TFF’den
İstek kulüplerden destek TFF’denTFF Genel Kurulu, hukuksal olarak radikal bir değişikliğe imza attı, “Tahkim, Disiplin ve Uyuşmazlık Çözüm Kurulu”nun atamayla değil, genel kurul oylarıyla görevlendirilmesi için sunulan önergeyi kabul etti
29.07.2021Süper Lig
ATAMA 2021 | Öğretmen il içi atama sonuçları MEBBİS üzerinden açıklanıyor!
ATAMA 2021 | Öğretmen il içi atama sonuçları MEBBİS üzerinden açıklanıyor!MEB öğretmen il içi tayin başvurularının sona ermesiyle birlikte gözler sonuçlara çevrildi. Her geçen gün aramalar sıklaşırken bugün binlerce öğretmen için büyük gün... Binlerce kişi "Öğretmen il içi tayin sonuçları açıklandı mı? MEB öğretmenlik il içi tayin sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorularına yanıt arıyor.
28.07.2021Gündem
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm bölümler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.07.2021Oyun
YÖK’te başkan değişecek mi?
YÖK’te başkan değişecek mi?Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ın görev süresi bugün sona eriyor. 11 Kasım 2014 tarihinde ilk kez göreve başlayan ve 20 Temmuz 2017’de de ikinci kez başkanlık görevine atanan Yekta Saraç’ın göreve üçüncü dönem atanıp atanmayacağı merak konusu.
20.07.2021Eğitim
AÖL telafi sınavları ne zaman 2021? Açık lise telafi sınavları tarihi duyuruldu!
AÖL telafi sınavları ne zaman 2021? Açık lise telafi sınavları tarihi duyuruldu!AÖL telafi sınavı tarihi ile ilgili detaylar öğrencilerin gündeminde yer alıyor. AÖL telafi sınavı tarihleri belli oldu. Öğrenciler, AÖL telafi sınav tarihlerini araştırıyorlar. Peki AÖL telafi sınavları ne zaman?
19.07.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı 750 sözleşmeli muhafaza memuru alacak
Ticaret Bakanlığı 750 sözleşmeli muhafaza memuru alacakTicaret Bakanlığı 750 sözleşmeli muhafaza memuru istihdam edecek.
19.07.2021Ekonomi
Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyor
Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısının ağustos başında yapılması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılması planlanan toplantıda, albayların terfileri, görev sürelerinin uzatılması veya emekliye ayırma işlemlerinin yanı sıra generallerin terfi ve atama dosyaları ele alınacak
18.07.2021Siyaset
Öğretmenlerin il içi tayin sonuçları ne zaman, atama sonuçları hangi tarihte açıklanacak?
Öğretmenlerin il içi tayin sonuçları ne zaman, atama sonuçları hangi tarihte açıklanacak?İl içi tayin başvuruları sona erdi. Gün geçtikçe sonuç tarihi aramaları sıklaşıyor. Öğretmenle sıklıkla "Öğretmenlerin il içi tayin sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor. İşte ayrıntılar...
16.07.2021Gündem
'Babam yoğun bakımdan çıkarsa kendisini bıçaklayan çocuk için üzülür'
'Babam yoğun bakımdan çıkarsa kendisini bıçaklayan çocuk için üzülür'Ankara’da anestezi teknikeri Hakkı K. (27) tarafından odasında bıçaklanan Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu'nun (65) yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Şahnaoğlu'nun kızı Özge Keçeci, "Babam eğer yoğun bakımdan çıkabilirse ve iyileşirse kendisini bu hale getiren çocuğun gençliği için üzülür" dedi.
16.07.2021Gündem
AÖL telafi sınavı ne zaman? 2021 Açık lise telafi sınavına kimler girebilir?
AÖL telafi sınavı ne zaman? 2021 Açık lise telafi sınavına kimler girebilir?MEB, açık öğretim lisesi 3. dönem sınav sonuçlarını erişime sunmuştu. Sonuçların ardından öğrenciler telafi sınav tarihlerini gündeme aldı. 2021 AÖL telafi sınav tarihleri de açıklanmıştı. Peki, AÖL telafi sınavlarına kimler girebilir?
15.07.2021Gündem
Son dakika haberler: Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne vekaleten atama
Son dakika haberler: Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne vekaleten atamaBoğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne vekaleten Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Naci İnci atandı.
15.07.2021Gündem
Melih Bulu görevden alındı mı? Resmi Gazete'de yayımlandı
Melih Bulu görevden alındı mı? Resmi Gazete'de yayımlandıSon dakika haberleri arasında yer alan Melih Bulu haberleri yoğun ilgi görüyor. Geçtiğimiz tarihlerde Boğaziçi Rektörü olarak atanan Melih Bulu hakkında gelişme yaşandı. Resmi Gazete'de yayımlanan Melih Bulu haberi araştırılıyor. İşte Melih Bulu kimdir sorusunun yanıtı ve Melih Bulu Resmi Gazete haberi...
15.07.2021Gündem
Son dakika haberleri: Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındı
Son dakika haberleri: Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındıGelen son dakika haberine göre; Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu, Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alındı.
15.07.2021Gündem
‘Cinayet adım adım yürütüldü’
‘Cinayet adım adım yürütüldü’Dink davasına ilişkin 4 bin 448 sayfalık gerekçeli kararda, cinayetin öncesinden tasarlanıp adım adım yürürlüğe konulmak suretiyle gerçekleştirildiği, deliller ve raporların gizlenip örgüt izlerinin temizlendiği belirtildi.
15.07.2021Gündem
Sürecin ağları 1983’ten itibaren örüldü
Sürecin ağları 1983’ten itibaren örüldü"Darbe girişimine katılanlar askeri üniforma giydirilen beynini kiralamış müritlerdir. 1980’lerden bu güne bu müritlerin nasıl önemli görevlere getirildiği ortaya çıkarılmalıdır”
15.07.2021Gündem
Ahmet Albayrak kimdir, kaç yaşında? TRT yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak hayatı, kariyeri
Ahmet Albayrak kimdir, kaç yaşında? TRT yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak hayatı, kariyeriResmi Gazete'de yayımlanan yeni atama kararlarının ardından TRT'nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak oldu. Yönetim yapısı değişen ve Yönetim Kurulu üye sayısı 7'den 9'a çıkarılan TRT'de yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanan Ahmet Albayrak kimdir sorusu gündeme geldi. İşte Ahmet Albayrak hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
14.07.2021Gündem
Son dakika  - TFF’den Kulüpler Birliği'nin açıklamalarına cevap
Son dakika - TFF’den Kulüpler Birliği'nin açıklamalarına cevapTürkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı’na cevaben bir mektup göndererek, "Müsabakalara çıkmamak gibi futbol tarihinde yeri bulunmayan, FIFA ve UEFA nezdinde kabul görmesi mümkün olmayan eylem ve söylemlerin Süper Lig markasına zarar verici ve Türk futbol kamuoyu tarafından kabul görmeyecek bir tutum olduğunu hatırlatır, yeni sezonda tüm kulüplerimize başarılar dileriz" ifadelerini kullandı.
14.07.2021Süper Lig
Son dakika... Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü'ne bıçaklı saldırı
Son dakika... Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü'ne bıçaklı saldırıGelen bir son dakika haberine göre, Ankara'da Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu, hastanede çalışan anestezi teknikeri Hakkı K. tarafından odasında uğradığı bıçaklı saldırı sonucu ağır yaralandı.
14.07.2021Gündem
Mehmet Zahid Sobacı kimdir, kaç yaşında? TRT yeni genel müdürü Mehmet Zahid Sobacı biyografisi...
Mehmet Zahid Sobacı kimdir, kaç yaşında? TRT yeni genel müdürü Mehmet Zahid Sobacı biyografisi...Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile Türkiye Radyo- Televizyon Kurumu’na görev süresi dolan İbrahim Eren'in yerine Mehmet Zahid Sobacı atandı. Kararın duyulmasının ardından TRT yeni genel müdürü olarak atanan Mehmet Zahid Sobacı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya başladı. Peki Mehmet Zahid Sobacı kimdir, kaç yaşında?
14.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ne zamanmebkimdiraöl2021

Atama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.