Grev

Grev

Son dakika grev haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan grev gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan grev haber sayfamızda...

Grev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.044 grev haberi bulunmuştur.
Doktorlar şiiri - Murat Haydaroğlu
Doktorlar şiiri - Murat HaydaroğluDoktorlar başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları toplum için çok önemli insanlardır. Sağlık çalışanları hastalıklar ile yapılan savaşta en önde çarpışan insanlardır. Bu sebeple sağlık çalışanları büyük saygı duyulması gereken insanlardır. Her bir sağlık çalışanı canını dişine takarak toplumun refahı için çabalamaktadır.
17.06.2021Şiirler
FIBA Başkanı Niang görevinden çekildi
FIBA Başkanı Niang görevinden çekildiUluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA), Mali Basketbol Federasyonunun içindeki cinsel taciz iddialarıyla ilgili soruşturma sona erene kadar FIBA Başkanı Hamane Niang'ın görevinden çekildiğini bildirdi.
Orhan Kemal Kimdir? Hayatı, Eserleri Ve Edebi Kişiliği
Orhan Kemal Kimdir? Hayatı, Eserleri Ve Edebi KişiliğiOrhan Kemal Türk edebiyatının en büyük yazarlarından bir tanesidir. Orhan Kemal'in yazmış olduğu eserler Türk edebiyatında en büyük eserler olarak görülmektedir. Türk edebiyatının büyük ustaları biri olarak kabul edilen Orhan Kemal, en değerli yazarlardan bir tanesidir. Son günlerde Orhan Kemal ile ilgili araştırmalar artmıştır. Peki Orhan Kemal kimdir? Orhan Kemal'in hayatı nasıldır? Orhan Kemal'in eserleri nelerdir? İşte Orhan Kemal ile ilgili tüm detaylar.
6.06.2021Eğitim
Kolombiyalılar protestoların bitmesi için sokaklara döküldü
Kolombiyalılar protestoların bitmesi için sokaklara döküldüHaftalardır süren gösterilerin ekonomiyi vurduğunu savunan kalabalıklar, yollarda kurulan barikatların kaldırılmasını ve protestolarda artan şiddetin son bulmasını istedi.
31.05.2021Dünya
Kolombiya'da protestolar 22'nci gününde!
Kolombiya'da protestolar 22'nci gününde!Kolombiya'da, 28 Nisan'dan bu yana hükümet karşıtı kitlesel gösteriler yapan binlerce kişi, Ulusal Grev Komitesi'nin çağrısı üzerine ülkenin birçok kentinde yürüyüşler düzenledi.
20.05.2021Dünya
Filistinliler greve gitti, İsrail saldırıları durmuyor
Filistinliler greve gitti, İsrail saldırıları durmuyorİsrail'in Gazze Şeridi ve Doğu Kudüs'teki saldırıları nedeniyle işgal altındaki Batı Şeria'da ve İsrail'deki Arap nüfuslu beldelerde genel grev ilan edildi.
18.05.2021Dünya
Kolombiya'da hükümet karşıtı protestolarda bilanço artıyor
Kolombiya'da hükümet karşıtı protestolarda bilanço artıyorKolombiya'da, 28 Nisan'dan bu yana devam eden hükümet karşıtı kitlesel gösterilerle 1'i polis 42 kişi hayatını kaybetti.
12.05.2021Dünya
Kolombiya'da iktidar muhalefetle masaya oturdu
Kolombiya'da iktidar muhalefetle masaya oturduKolombiya Devlet Başkanı Ivan Duque, ülkede 28 Nisan'dan bu yana devam eden hükümet karşıtı gösterilerle ilgili muhalefet liderleriyle görüştü.
8.05.2021Dünya
Kolombiya'da tansiyon düşmüyor! 9. günde yine sokakları doldurdular
Kolombiya'da tansiyon düşmüyor! 9. günde yine sokakları doldurdularKolombiya'da, 28 Nisan'dan bu yana hükümet karşıtı kitlesel gösteriler düzenleyen binlerce kişi, sayıları azalmakla beraber protestolara kaldığı yerden devam etti. Gösterilerde ölenlerin sayısı 26'ya yükseldi.
7.05.2021Dünya
Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyor
Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyorKolombiya'da 7 günden bu yana devam eden vergi reformu karşıtı kitlesel gösterilerde hayatını kaybedenlerin sayısı, 5 artarak 24'e yükseldi, yaralı sayısı ise 900'ü geçti.
6.05.2021Haberler
Son dakika: Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyor
Son dakika: Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyorSon dakika haberine göre; Kolombiya'da 7 günden bu yana devam eden kitlesel gösterilerde hayatını kaybedenlerin sayısı, 5 artarak 24'e yükseldi, yaralı sayısı ise 900'ü geçti. Shakira, Radamel Falcao ve Maluma’nın aralarında bulunduğu Kolombiyalı ünlüler, ülkede bir haftadır devam eden vergi reformu karşıtı gösterilerde yaşanan şiddet olaylarına tepki gösterdi. ABD'nin New York kentindeki Kolombiya Büyükelçiliği önünde toplanan bir grup Kolombiyalı, ülkelerinde bir haftadır yaşanan şiddet olaylarına tepki gösterdi.
6.05.2021Dünya
Son dakika... Kolombiya'da gösterilerde 5 günde 17 kişi öldü!
Son dakika... Kolombiya'da gösterilerde 5 günde 17 kişi öldü!Kolombiya'da 5 gündür devam eden vergi reformu karşıtı gösterilerde 17 kişi hayatını kaybetti, 711 kişi yaralandı. Kolombiya Devlet Başkanı Ivan Duque, dün düzenlediği basın toplantısında, ülkede şiddetli protestolara neden olan vergi reformu yasa tasarısını geri çekme kararı aldıklarını belirtmişti.
3.05.2021Dünya
Son dakika... Kolombiya'da vergi reformu tasarısı geri çekildi!
Son dakika... Kolombiya'da vergi reformu tasarısı geri çekildi!Kolombiya hükümeti, 28 Nisan'dan bu yana devam eden vergi reformu karşıtı gösterilerde 5 kişinin ölmesi, 300'den fazla kişinin yaralanmasının ardından, Kongre'de görüşülen vergi reformu yasa tasarısını geri çekti.
2.05.2021Dünya
Kolombiya karıştı! Bütün şehirlere sıçradı...
Kolombiya karıştı! Bütün şehirlere sıçradı...Kolombiya'da sendikaların, yerli toplulukların ve çeşitli kesimlerin çağrısıyla ilan edilen "ulusal grev" çağrısının ardından binlerce kişi, ülkenin birçok bölgesinde hükümet karşıtı protestolar için bir araya geldi.
29.04.2021Dünya
Son dakika... Cezayir'de Telekomünikasyon Bakanı görevden alındı!
Son dakika... Cezayir'de Telekomünikasyon Bakanı görevden alındı!Gelen son dakika haberine göre, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun'un, Posta ve Telekomünikasyon Bakanı İrahim Bumzar'ı görevden aldığı bildirildi.
27.04.2021 Dünya
Paris'te 2017'den bu yana 1164 işletme iflas etti
Paris'te 2017'den bu yana 1164 işletme iflas ettiFransa'nın başkenti Paris'te sarı yeleklilerin gösterileri, emeklilik reformuna karşı yapılan grev ve eylemler ile yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik etkileri nedeniyle 2017'den bu yana 1164 işletme iflas etti.
8.04.2021Ekonomi
Romanya'da işçiler Bükreş'te raylara inerek trafiği durdurdu
Romanya'da işçiler Bükreş'te raylara inerek trafiği durdurduProtesto gösterisi, Bükreş metrosunu işleten şirketin, güvenliği tehlikeye attığı gerekçesiyle istasyonlardaki tüm ticari işletmelerin kapatılmasını istemesi üzerine yapıldı.
26.03.2021Dünya
Ünlü yönetmen Ertem Göreç vefat etti
Ünlü yönetmen Ertem Göreç vefat etti"Karanlıkta Uyananlar" ve "Otobüs Yolcuları" gibi toplumsal gerçekçi filmleriyle 1960'lı yıllarda Türk sinemasına unutulmaz izler bırakan yönetmen Ertem Göreç, 90 yaşında hayatını kaybetti.
13.03.2021Cadde
Madrid'de ilk hasta kabul doktorları 'süresiz greve' başladı
Madrid'de ilk hasta kabul doktorları 'süresiz greve' başladıİspanya'nın başkenti Madrid'de görev yapan ilk hasta kabul doktorları, personel eksikliği, Kovid-19 salgını nedeniyle aşırı yoğunluk, düşük maaş ve özerk yönetim tarafından verilen vaatlerin tutulmaması gerekçesiyle "süresiz greve" gitti.
10.03.2021Dünya
Şentop, Kadınlar Günü'nde kadın milletvekilleri ve Meclis'teki kadın personelle bir araya geldi
Şentop, Kadınlar Günü'nde kadın milletvekilleri ve Meclis'teki kadın personelle bir araya geldiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Samsun'da bir kadının, eski eşi tarafından çocuğunun gözü önünde darp edildiğini hatırlatarak, kadına yönelik şiddete ilişkin, "Dün yaşanan olay da gösteriyor ki bu konuda yapılacak daha birçok şey var. Kadına karşı şiddet, sadece kadınların bir meselesi, sorunu değildir. Toplumsal bir meseledir." dedi.
8.03.2021Siyaset
8 MART ÖZEL | ŞİMDİ SIRA SENDE! | Milliyet.com.tr
8 MART ÖZEL | ŞİMDİ SIRA SENDE! | Milliyet.com.tr150 yılı aşkın süre önce, Amerika Birleşik Devletleri’nde 120 kadın işçi, çalıştıkları fabrikada, çalışma şartları için yaptıkları grev sırasında çıkan yangın nedeniyle hayatını kaybetti. Olayın yansıması tüm dünyada görüldü…
7.03.2021Haberler
Türkiye Tektonik Haritası: Karasal, Gölsel, Denizsel Fasiyes Ve Alpin Kıvrımlar Nedir?
Türkiye Tektonik Haritası: Karasal, Gölsel, Denizsel Fasiyes Ve Alpin Kıvrımlar Nedir?Türkiye'nin tektonik haritasını doğru yorumlayabilmek adına tektonik nedir, nerelerde kullanım gösterir, var olan tektonik türleri nelerdir, karasal fasiyes neden önemlidir, gölsel ve denizsel fasiyes arasında benzerlik ve farklılıklar, fasiyes ne anlama gelmektedir, son olarak Alpin kıvrımları hakkında da bilgi aktarımı paylaşan, detaylıca hazırlanan bilgiler ışığında toparlayarak sizler için derledik.
17.09.2020Haritalar
Nepal komünist isyancılarla barış anlaşması imzaladı
Nepal komünist isyancılarla barış anlaşması imzaladıNepal'de hükümet, saldırı, gasp ve bombalama eylemleriyle bilinen küçük komünist isyancı grup "Nepal Komünist Partisi" ile barış anlaşmasına imza attı.
4.03.2021Dünya
Maltepe’deki grev anlaşmayla sonuçlandı
Maltepe’deki grev anlaşmayla sonuçlandıCHP’li Maltepe Belediyesi’nde 23 Şubat’ta başlayan grevin anlaşma ile sonuçlandığı açıklandı. En düşük net ücretin 4 bin 700 lira olduğu duyuruldu.
1.03.2021Siyaset
Maltepe'deki grevde anlaşma sağlandı!
Maltepe'deki grevde anlaşma sağlandı!Gelen bir son dakika haberine göre, Maltepe Belediyesi işçilerinin grev kararı almasının ardından cadde ve sokaklardaki çöp yığınları giderek büyüdü. Sokaklarda oluşan çöp yığınları havadan da görüntülendi. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayla toplu iş sözleşmesinin anlaşmayla sonuçlandığını duyurdu.
28.02.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

KolombiyagrevprotestogösteriDoktor

Grev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.