Grev

Grev

Son dakika grev haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan grev gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan grev haber sayfamızda...

Grev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.056 grev haberi bulunmuştur.
THY'nin İtalya seferlerine grev engeli
THY'nin İtalya seferlerine grev engeliİtalya'da bugün gerçekleşmesi planlanan genel grev nedeniyle Türk Hava Yolları (THY) bu ülkeye yapacağı bazı seferlerini iptal ettiklerini duyurdu.
26.07.2021Ekonomi
Kamu işçisi zam için teklif bekliyor
Kamu işçisi zam için teklif bekliyorKamudaki 700 binden fazla işçiyi ilgilendiren zam görüşmelerinde hükümetin işçi heyetine yeni zam teklifini bu hafta sunması bekleniyor.
26.07.2021Ekonomi
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm bölümler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.07.2021Oyun
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.07.2021Oyun
Kamu işçisinin zam pazarlığı başlıyor
Kamu işçisinin zam pazarlığı başlıyorKamudaki 700 binden fazla işçiyi ilgilendiren zam görüşmelerinde hükümetin işçi heyetine yeni zam teklifini bu hafta sunması bekleniyor.
25.07.2021Ekonomi
Kamu işçisinin zam pazarlığında kritik hafta
Kamu işçisinin zam pazarlığında kritik haftaKamudaki 700 binden fazla işçiyi ilgilendiren zam görüşmelerinde hükümetin işçi heyetine yeni zam teklifini bu hafta sunması bekleniyor.
25.07.2021Uzmanpara
Hong Kong'da sendikacılar gözaltında
Hong Kong'da sendikacılar gözaltındaÇin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde polis, yayın yoluyla isyana teşvik suçlamasıyla 5 sendika üyesini gözaltına aldı. Yerel basındaki haberlerde, gözaltına alınan 5 kişinin Hong Kong Konuşma Terapistleri Genel Derneği üyesi olduğu belirtildi ancak polis yetkilileri, tutuklananların veya sendikanın adını vermedi.
22.07.2021Dünya
Kolombiya'da binlerce kişi hükümeti protesto etti
Kolombiya'da binlerce kişi hükümeti protesto ettiKolombiya'da Ulusal Grev Komitesi'nin çağrısı üzerine sokaklara dökülen binlerce kişinin hükümet karşıtı protestosunda 21'i polis 43 kişi yaralandı.
21.07.2021Dünya
Portekiz'de havaalanı çalışanları greve gitti
Portekiz'de havaalanı çalışanları greve gittiGrev nedeniyle Lizbon'da Humberto Delgado Havalimanında dün itibarıyla 200'den fazla uçuş iptal edildi
18.07.2021Dünya
Portekiz'de havaalanı çalışanları greve gitti
Portekiz'de havaalanı çalışanları greve gittiPortekiz'in Lizbon kentindeki Humberto Delgado Havalimanında bagajları yükleyen firma çalışanlarının greve gitmesi sonrası çok sayıda uçuş iptal edildi.
18.07.2021Dünya
Lübnan'da eczaneler ilaç sıkıntısı nedeniyle grev başlattı
Lübnan'da eczaneler ilaç sıkıntısı nedeniyle grev başlattıEkonomik krizdeki Lübnan'da bir süredir dağıtım şirketlerinden yeterli miktarda ilaç temin edemeyen eczaneler greve gitti.
9.07.2021Dünya
Paris havalimanlarında grev yapan çalışanlar terminal kapattı
Paris havalimanlarında grev yapan çalışanlar terminal kapattıFransa’da başkent Paris’teki havalimanlarında greve giden çalışanlar, Charles de Gaulle Havalimanı'nda terminal kapatarak hava trafiğinin aksamasına yol açtı.
2.07.2021Dünya
Doktorlar şiiri - Murat Haydaroğlu
Doktorlar şiiri - Murat HaydaroğluDoktorlar başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları toplum için çok önemli insanlardır. Sağlık çalışanları hastalıklar ile yapılan savaşta en önde çarpışan insanlardır. Bu sebeple sağlık çalışanları büyük saygı duyulması gereken insanlardır. Her bir sağlık çalışanı canını dişine takarak toplumun refahı için çabalamaktadır.
17.06.2021Şiirler
FIBA Başkanı Niang görevinden çekildi
FIBA Başkanı Niang görevinden çekildiUluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA), Mali Basketbol Federasyonunun içindeki cinsel taciz iddialarıyla ilgili soruşturma sona erene kadar FIBA Başkanı Hamane Niang'ın görevinden çekildiğini bildirdi.
Orhan Kemal Kimdir? Hayatı, Eserleri Ve Edebi Kişiliği
Orhan Kemal Kimdir? Hayatı, Eserleri Ve Edebi KişiliğiOrhan Kemal Türk edebiyatının en büyük yazarlarından bir tanesidir. Orhan Kemal'in yazmış olduğu eserler Türk edebiyatında en büyük eserler olarak görülmektedir. Türk edebiyatının büyük ustaları biri olarak kabul edilen Orhan Kemal, en değerli yazarlardan bir tanesidir. Son günlerde Orhan Kemal ile ilgili araştırmalar artmıştır. Peki Orhan Kemal kimdir? Orhan Kemal'in hayatı nasıldır? Orhan Kemal'in eserleri nelerdir? İşte Orhan Kemal ile ilgili tüm detaylar.
6.06.2021Eğitim
Kolombiyalılar protestoların bitmesi için sokaklara döküldü
Kolombiyalılar protestoların bitmesi için sokaklara döküldüHaftalardır süren gösterilerin ekonomiyi vurduğunu savunan kalabalıklar, yollarda kurulan barikatların kaldırılmasını ve protestolarda artan şiddetin son bulmasını istedi.
31.05.2021Dünya
Kolombiya'da protestolar 22'nci gününde!
Kolombiya'da protestolar 22'nci gününde!Kolombiya'da, 28 Nisan'dan bu yana hükümet karşıtı kitlesel gösteriler yapan binlerce kişi, Ulusal Grev Komitesi'nin çağrısı üzerine ülkenin birçok kentinde yürüyüşler düzenledi.
20.05.2021Dünya
Filistinliler greve gitti, İsrail saldırıları durmuyor
Filistinliler greve gitti, İsrail saldırıları durmuyorİsrail'in Gazze Şeridi ve Doğu Kudüs'teki saldırıları nedeniyle işgal altındaki Batı Şeria'da ve İsrail'deki Arap nüfuslu beldelerde genel grev ilan edildi.
18.05.2021Dünya
Kolombiya'da hükümet karşıtı protestolarda bilanço artıyor
Kolombiya'da hükümet karşıtı protestolarda bilanço artıyorKolombiya'da, 28 Nisan'dan bu yana devam eden hükümet karşıtı kitlesel gösterilerle 1'i polis 42 kişi hayatını kaybetti.
12.05.2021Dünya
Kolombiya'da iktidar muhalefetle masaya oturdu
Kolombiya'da iktidar muhalefetle masaya oturduKolombiya Devlet Başkanı Ivan Duque, ülkede 28 Nisan'dan bu yana devam eden hükümet karşıtı gösterilerle ilgili muhalefet liderleriyle görüştü.
8.05.2021Dünya
Kolombiya'da tansiyon düşmüyor! 9. günde yine sokakları doldurdular
Kolombiya'da tansiyon düşmüyor! 9. günde yine sokakları doldurdularKolombiya'da, 28 Nisan'dan bu yana hükümet karşıtı kitlesel gösteriler düzenleyen binlerce kişi, sayıları azalmakla beraber protestolara kaldığı yerden devam etti. Gösterilerde ölenlerin sayısı 26'ya yükseldi.
7.05.2021Dünya
Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyor
Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyorKolombiya'da 7 günden bu yana devam eden vergi reformu karşıtı kitlesel gösterilerde hayatını kaybedenlerin sayısı, 5 artarak 24'e yükseldi, yaralı sayısı ise 900'ü geçti.
6.05.2021Haberler
Son dakika: Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyor
Son dakika: Korona kabusunu unutturdu! Dünya Kolombiya'daki olayları korkuyla izliyorSon dakika haberine göre; Kolombiya'da 7 günden bu yana devam eden kitlesel gösterilerde hayatını kaybedenlerin sayısı, 5 artarak 24'e yükseldi, yaralı sayısı ise 900'ü geçti. Shakira, Radamel Falcao ve Maluma’nın aralarında bulunduğu Kolombiyalı ünlüler, ülkede bir haftadır devam eden vergi reformu karşıtı gösterilerde yaşanan şiddet olaylarına tepki gösterdi. ABD'nin New York kentindeki Kolombiya Büyükelçiliği önünde toplanan bir grup Kolombiyalı, ülkelerinde bir haftadır yaşanan şiddet olaylarına tepki gösterdi.
6.05.2021Dünya
Son dakika... Kolombiya'da gösterilerde 5 günde 17 kişi öldü!
Son dakika... Kolombiya'da gösterilerde 5 günde 17 kişi öldü!Kolombiya'da 5 gündür devam eden vergi reformu karşıtı gösterilerde 17 kişi hayatını kaybetti, 711 kişi yaralandı. Kolombiya Devlet Başkanı Ivan Duque, dün düzenlediği basın toplantısında, ülkede şiddetli protestolara neden olan vergi reformu yasa tasarısını geri çekme kararı aldıklarını belirtmişti.
3.05.2021Dünya
Son dakika... Kolombiya'da vergi reformu tasarısı geri çekildi!
Son dakika... Kolombiya'da vergi reformu tasarısı geri çekildi!Kolombiya hükümeti, 28 Nisan'dan bu yana devam eden vergi reformu karşıtı gösterilerde 5 kişinin ölmesi, 300'den fazla kişinin yaralanmasının ardından, Kongre'de görüşülen vergi reformu yasa tasarısını geri çekti.
2.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

kolombiyagrevprotestogöstericevapları

Grev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.