Gübre

Gübre

Son dakika Gübre haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gübre gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gübre haber sayfamızda...

Gübre

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.116 gübre haberi bulunmuştur.
Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Altınok: Köy yollarını iki yıl içinde yapacağız
Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Altınok: Köy yollarını iki yıl içinde yapacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Güdül'deki Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışının ardından Nallıhan ve Ayaş ilçelerinde de açılışlara katıldı.
4.03.2024 Gündem
Mazıdağı’na 52 MW’lik güneş enerji santrali
Mazıdağı’na 52 MW’lik güneş enerji santrali Özel bir şirket tarafından Mazıdağı’nda tamamlanan 52 MW’lik GES’in, yılın ikinci yarısında üretime başlaması öngörülüyor.
4.03.2024 Milliyet Enerji
2024 MAZOT GÜBRE DESTEĞİ YATTI mı, ne zaman yatacak? Yeni Mazot ve Gübre Desteği ne kadar oldu, zamlandı mı?
2024 MAZOT GÜBRE DESTEĞİ YATTI mı, ne zaman yatacak? Yeni Mazot ve Gübre Desteği ne kadar oldu, zamlandı mı? Çiftçilere, üretim sürecinde destek olmak adına Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olanlara mazot ve gübre desteği sağlanıyor. Her sene gerçekleştirilen mazot ve gübre desteği 2024 ne kadar, kaç TL oldu? Mazot ve gübre yardımı ne zaman ödenir?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
Bereketli hilalin kalbi yatırıma hazır
Bereketli hilalin kalbi yatırıma hazır Yeni sanayi yatırımları için 7 bin dönüm arazi hazırlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentteki tarihi dokuları da çarpık yapılaşmadan temizleyerek turizmin gelişimini teşvik ediyor.
2.03.2024 Ekonomi
"Mazot ve gübre destek ödemesi çiftçilerimizin hesaplarına aktarılıyor”
"Mazot ve gübre destek ödemesi çiftçilerimizin hesaplarına aktarılıyor” Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 9 milyar liralık mazot ve gübre destek ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılmaya başlandığını açıkladı.
1.03.2024 Ekonomi
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı Sefaköy'de kurulan bir tezgahta 3 kangal sucuğun 150 TL'den satıldığı görüntüler sosyal medyada gündem olurken, akıllara sucukta yapılan hileleri getirdi.
29.02.2024 Haberler
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı Sefaköy'de kurulan bir tezgahta 3 kangal sucuğun 150 TL'den satıldığı görüntüler sosyal medyada gündem olurken, akıllara sucukta yapılan hileleri getirdi.
29.02.2024 Gündem
CHP Genel Başkanı Özel: Bunların gücünü dengelemenin tek yolu Türkiye İttifakı'dır
CHP Genel Başkanı Özel: Bunların gücünü dengelemenin tek yolu Türkiye İttifakı'dır CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Bir korku ve suç ittifakıdır Cumhur İttifakı. Bunların gücünü dengelemenin tek yolu 31 Mart'ta Türkiye İttifakı'dır. Biz Türkiye İttifakı'ndayız" dedi.
27.02.2024 Gündem
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş: Yaptığımız birçok çalışma ödüllendirildi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş: Yaptığımız birçok çalışma ödüllendirildi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Ankara'da ne Mansur Yavaşlar var. Yeter ki önünü açın. İnsanları korkutup, oy vermelerinin önüne geçmeyin. 'Yönetemez' dedikleri Mansur Yavaş, İngiltere'den 'Dünya Başkent Belediyeleri Belediye Başkan Ödülü' aldı. 'Dünya Şeffaflık Ödülü' aldı" dedi.
27.02.2024 Gündem
Tarlada teknolojiyi Türkçe konuşturdu
Tarlada teknolojiyi Türkçe konuşturdu Traktörler için geliştirilen yerli otonom dümenleme teknolojisi Agrotod, Türkçe içeriğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Verimlilik ve tasarruf sağlayan otonom dümenlemeyle çiftçi, işini yaparken daha az enerji harcıyor.
27.02.2024 Kobi
Çay üreticilerine uyarı: 'Alternatif ucuz gübre' tehlikesi
Çay üreticilerine uyarı: 'Alternatif ucuz gübre' tehlikesi Doğu Karadeniz'de, üreticilere tavsiye edilen azot içerikli kompoze gübreler yerine daha uygun alternatif gübrelerin tercih edilmesi, çay tarımını olumsuz etkiliyor. Rize Ziraat Odası Başkanı Bünyamin Arslan, Ucuz diye çayın geleceğine etki edecek bilinmeyen gübreleri kesinlikle toprağa vermemeliyiz. Bilinmeyen gübreler, çeşitli haşere ve böcekleri ortaya çıkarıp, toprağın yapısını da bozabilir dedi.
23.02.2024 Ekonomi
'Türkiye'yi kendi savaş uçağını yapabilen bir ülke konumuna taşıdık'
'Türkiye'yi kendi savaş uçağını yapabilen bir ülke konumuna taşıdık' Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Konya İli 2024 yılı projeleri protokol imza törenine katıldı.
22.02.2024 Ekonomi
Çürümüş domatesleri sakın çöpe atmayın! Aklınızın ucundan bile geçmeyen faydası
Çürümüş domatesleri sakın çöpe atmayın! Aklınızın ucundan bile geçmeyen faydası Dolapta çürümeye yüz tutmuş hatta çürümüş domatesleriniz varsa sakın çöpe atmayın. Bu faydasını duyduktan sonra çöpe attığınıza daha çok üzüleceksiniz.
20.02.2024 Püf Noktası
AK Parti'nin Çatalca adayı Mesut Üner, projelerini açıkladı
AK Parti'nin Çatalca adayı Mesut Üner, projelerini açıkladı AK Parti’den yeniden aday gösterilen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner projelerini anlattı.
19.02.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Su ve ulaşım bizim olmazsa olmazımızdır
Mansur Yavaş: Su ve ulaşım bizim olmazsa olmazımızdır Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Haymana ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Mansur Yavaş'a CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Taşçıer, Ankara Milletvekili Yüksel Arslan ve CHP'nin Haymana adayı Levent Koç eşlik etti.
16.02.2024 Gündem
Bir evlilik 4 kadının yuvasını yıktı: Ben dediğimi yaparım, gördünüz mü?
Bir evlilik 4 kadının yuvasını yıktı: Ben dediğimi yaparım, gördünüz mü? 2017 yılında Yıldız ailesi, Güneş ailesinden kız kaçırdı. Kaçan gelin evlendikten 2 ay sonra intihar edince aileler arasında husumet başladı. Tarihler 2020'yi gösterdiğinde ise iki ailenin karşılaşması katliama dönüştü.
16.02.2024 Gündem
Polonyalı çiftçiler tarih verdi! Ukrayna ile olan tüm sınır kapılarını ablukaya alacak
Polonyalı çiftçiler tarih verdi! Ukrayna ile olan tüm sınır kapılarını ablukaya alacak Polonyalı çiftçiler, Ukrayna'dan ithal edilen tarım ve gıda ürünlerinin Polonya tarımını bitirdiği gerekçesiyle 20 Şubat’ta ülkenin Ukrayna ile olan tüm sınır kapılarını abluka altına alacak.
13.02.2024 Dünya
Emine Erdoğan'dan BAE'de Gazze çağrısı
Emine Erdoğan'dan BAE'de Gazze çağrısı Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Forumu’na katılan Emine Erdoğan, ' Gazze’de yaşanan soykırımı durdurmak için ortak hareket etme çağrımı yineledim' şeklinde konuştu.
13.02.2024 Gündem
Dijital tarımla çiftçi kazandı
Dijital tarımla çiftçi kazandı Nurdağı ve İslahiye’de depremzede çiftçinin yüzü, dijital tarımla güldü. 6 bin 500 çiftçiye ulaşan sistemle maliyetler yüzde 40 düştü, verimlilik yüzde 30, gelirler ise yüzde 80 arttı.
13.02.2024 Ekonomi
Yenilenebilir enerji maliyeti azaltıyor enflasyonu düşürüyor
Yenilenebilir enerji maliyeti azaltıyor enflasyonu düşürüyor Türkiye'nin birincil enerji kaynaklarında yüzde 78 ithalata bağımlı olduğuna ve bu ithalatın cari açıkta en önemli kalemi oluşturduğuna dikkat çeken Bengisu Özenç, "Fosilden çıkış ve yenilenebilir enerjiye geçiş bir yandan enerji maliyetlerini düşürürken hane halklarına da daha düşük enflasyon olarak yansıyor" diyor.
12.02.2024 Milliyet Executive
Meyveleri topluyor 'uçuşa' az kaldı
Meyveleri topluyor 'uçuşa' az kaldı Başlattığı yatırım hamlesinin meyvelerini bu yıl toplamaya başlamayı planlayan Alarko Topluluğu'nun, gelirlerinin yüzde 40, kârının ise yüzde 60 artması hedefleniyor. Alarko Holding CEO'su Yıldız, yıl içinde havacılık ve turizmde yeni yatırımları duyurmayı amaçlıyor.
12.02.2024 Milliyet Executive
Komşusunu 1500 TL için öldüren sanık için istenen ceza belli oldu
Komşusunu 1500 TL için öldüren sanık için istenen ceza belli oldu Kayseri’de Hasibe Soykuk’u (51) başına keserle vurarak öldüren komşusu İsmail Kocatürk hakkında, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Tutuklu olduğu cezaevinden dilekçe yazan İsmail Kocatürk, suçunu itiraf etmiş, olayın 1500 lira yüzünden çıkan tartışmada yaşandığını söylemişti.
11.02.2024 Gündem
Salatalık fiyatı aldı başını gitti
Salatalık fiyatı aldı başını gitti İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerde salatalık 80-100 liradan satılıyor. Kış aylarında üretimin az olduğu belirtilirken, birkaç hafta içinde fiyatların düşmesi bekleniyor.
11.02.2024 Ekonomi
‘Çevre bilinci’nde Meclis örnek oldu
‘Çevre bilinci’nde Meclis örnek oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde ülke çapında yürütülen “Sıfır Atık Projesi”, 2018 yılından bu yana TBMM Başkanlığı’nca titiz biçimde uygulanıyor.
11.02.2024 Gündem
Organik ürünlerde hedef 2 milyar dolar
Organik ürünlerde hedef 2 milyar dolar Kimyasal gübre ve ilaç kullanılmayan organik sertifikalı ürünlerde 1.6 milyon tonluk üretimle yıllık 1 milyar dolar ihracat sınırını geride bırakan Türkiye, dünya genelinde yaygınlaşan yeşil tarım hareketi sayesinde organik ürünlerden 1,5 milyar dolarlık döviz getirisi elde etmeyi hedefliyor.
10.02.2024 Ege

Benzer Haber Etiketleri

Gübre ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.