Gündoğdu

Gündoğdu

Son dakika Gündoğdu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gündoğdu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gündoğdu haber sayfamızda...

Gündoğdu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.644 gündoğdu haberi bulunmuştur.
'Üç Kız Kardeş'te Mustafa çalıştığı ofisi soydu, Türkan'ın mektubunu yakaladı!
'Üç Kız Kardeş'te Mustafa çalıştığı ofisi soydu, Türkan'ın mektubunu yakaladı!İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi, her salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin 64'üncü bölümünde Mustafa çalıştığı iş yerini soydu, karısı Derya'nın kapısına dayandı. Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizinin yeni bölümünden tanıtım da yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm tanıtımı...
29.11.2023Cadde
A Milli Kadın Hentbol Takımı, özel maçta Tunus'u mağlup etti
A Milli Kadın Hentbol Takımı, özel maçta Tunus'u mağlup ettiA Milli Kadın Hentbol Takımı, özel maçta karşı karşıya geldiği Tunus'u 29-28'lik skorla mağlup etme başarısı gösterdi.
24.11.2023Diğer
Altı farklı kostüm
Altı farklı kostümDerya Uluğ, geçtiğimiz temmuz ayında yayınlanan ‘Nefes’ albümünün üçüncü klibini ‘Şansım Olsun’a çekti.
24.11.2023Cadde
Cumhuriyet'in 100. yılında Mustafa Kemal Atatürk spor salonunun 25'incisi Şırnak'ta açıldı!
Cumhuriyet'in 100. yılında Mustafa Kemal Atatürk spor salonunun 25'incisi Şırnak'ta açıldı!Fenerbahçe Divan Kurulu üyesi Saadetin Saran tarafından, Türkiye'nin çeşitli illerinde kullanıma sunulan Mustafa Kemal Atatürk spor salonunun 25'incisi Şırnak'ta açıldı.
22.11.2023Diğer
Altın kız Gamze Soğuksu'ya coşkulu karşılama
Altın kız Gamze Soğuksu'ya coşkulu karşılamaAvrupa 22 Yaş Altı Boks Şampiyonası'nda altın madalyayı boynuna takan başarılı sporcu Ordu'da coşkuyla karşılandı.
22.11.2023Diğer
Kadınlar derbisinde Fenerbahçe, Beşiktaş'ı 3-2 mağlup etti
Kadınlar derbisinde Fenerbahçe, Beşiktaş'ı 3-2 mağlup ettiTurkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 11’inci haftasında Fenerbahçe Petrol Ofisi, sahasında konuk ettiği Beşiktaş JK United Payment’i 3-2 mağlup etmeyi başardı.
"Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan?'
"Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan?'Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş. Tüm yaşananlara rağmen tekrar aile olmak için her şeyi göze alan kardeşleri sıkıntılı günler bekliyor.
18.11.2023Televizyon
'Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan?'
'Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan?'Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş. Tüm yaşananlara rağmen tekrar aile olmak için her şeyi göze alan kardeşleri sıkıntılı günler bekliyor.
18.11.2023Cadde
Yanan yanana! Ekosistem zehirleniyor
Yanan yanana! Ekosistem zehirleniyorTürkiye’de neredeyse her ay, 10’dan fazla atık toplama ve geri dönüşüm tesisi yanıyor.
17.11.2023Gündem
'Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünden tanıtım! 'Kim yaptı bu kötülüğü sana?'
'Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünden tanıtım! 'Kim yaptı bu kötülüğü sana?'Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş. Tüm yaşananlara rağmen tekrar aile olmak için her şeyi göze alan kardeşleri sıkıntılı günler bekliyor.
15.11.2023Cadde
Dönüş, Uzay'la dertleşiyor! 'Aşk da kaybetmek de hayatın parçası'
Dönüş, Uzay'la dertleşiyor! 'Aşk da kaybetmek de hayatın parçası'Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisine bu hafta Dönüş’ün hayal kırıklığı damga vuracak.
14.11.2023Cadde
İLAN GÖNEN KAYMAKAMLIĞI
İLAN GÖNEN KAYMAKAMLIĞIİ L A NGÖNEN KAYMAKAMLIĞIMİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİSATIŞI  YAPILACAK OLAN TAŞINMAZ SIRA NOTAŞINMAZ NOİLİİLÇESİMAHALLEMEVKİİ / SOKAĞIADAPARSELCİNSİYÜZÖLÇÜMÜ (m²)HAZİNE HİSSESİ (m²)İMAR DURUMUTAHMİN EDİLEN BEDELİ (TL)GEÇİCİ TEMİNAT BEDELİ (TL)İHALE TARİHİİHALE SAATİ110110101124BalıkesirGönenBuğdaylı MahallesiKöyiçi1031Arsa3...
14.11.2023Resmi İlanlar
SON DAKİKA SON DEPREMLER LİSTESİ :Deprem mi oldu? AFAD-Kandili Rasathanesi son depremler takip ekranı! En son depremlere nereden bakılır?
SON DAKİKA SON DEPREMLER LİSTESİ :Deprem mi oldu? AFAD-Kandili Rasathanesi son depremler takip ekranı! En son depremlere nereden bakılır?Son depremler listesi bireyler tarafından takip ediliyor. Yaşanılan depremlerden sonra en son olan depremlere nereden ve nasıl bakılacağı merak ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son olan depremleri liste şeklinde paylaşıyor. Peki az önce deprem mi oldu? 13 Kasım AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
13.11.2023Bilgi Rehberi
‘’Benim elimden çocuğumu aldınız!’’
‘’Benim elimden çocuğumu aldınız!’’Kanal D’nin başladığı günden bu yana beğeniyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş’in 14 Kasım Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı.
13.11.2023Televizyon
'Üç Kız Kardeş' şimdi de Slovenya'da izleyici karşısına çıkıyor
'Üç Kız Kardeş' şimdi de Slovenya'da izleyici karşısına çıkıyorKanal D’nin her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş', başarısını dünya çapında da sürdürmeye devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesine satışı gerçekleşen dizi şimdi de Slovenya’da yayınlanmaya başlayacak.
10.11.2023Cadde
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor! 'Beni tuzağa düşürdün'
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor! 'Beni tuzağa düşürdün'Kanal D’nin başladığı günden bu yana beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş'in 7 Kasım Salı günü yayınlanacak yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi daha yayınlandı.
6.11.2023Televizyon
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor! 'Beni tuzağa düşürdün'
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor! 'Beni tuzağa düşürdün'Kanal D’nin başladığı günden bu yana beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş'in 7 Kasım Salı günü yayınlanacak yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi daha yayınlandı.
6.11.2023Cadde
Festival heyecanı hız kesmiyor! Antalya kültürün ve sanatın odağında olacak
Festival heyecanı hız kesmiyor! Antalya kültürün ve sanatın odağında olacakKültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ilk kez 2021 yılında İstanbul Beyoğlu’nda başlatılan Türkiye Kültür Yolu Festivalleri, Türkiye’nin dört bir yanında sanatseverlerle aralıksız buluşmaya devam ediyor.
5.11.2023Haberler
Festival heyecanı hız kesmiyor! Antalya kültürün ve sanatın odağında olacak
Festival heyecanı hız kesmiyor! Antalya kültürün ve sanatın odağında olacakKültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ilk kez 2021 yılında İstanbul Beyoğlu’nda başlatılan Türkiye Kültür Yolu Festivalleri, Türkiye’nin dört bir yanında sanatseverlerle aralıksız buluşmaya devam ediyor.
5.11.2023Gündem
Kızını satılığa çıkaran babadan iğrenç sözler! İstediği fiyatı da söylemiş
Kızını satılığa çıkaran babadan iğrenç sözler! İstediği fiyatı da söylemişKütahya'da bir baba 17 yaşındaki kızını sosyal medyada fotoğrafını paylaşarak satılığa çıkardı. 4 yıl önce yaşanan olayın ardından yeni görüntüler de ortaya çıktı. Geçen yıl da kızının görüntüsünü paylaşan baba Y.D.'nin kızı için istediği fiyatı açıkladığı belirlendi.
3.11.2023Gündem
'Üç Kız Kardeş'te velayet davasında karar verildi! 'Türkan, boşanmıyorum senden'
'Üç Kız Kardeş'te velayet davasında karar verildi! 'Türkan, boşanmıyorum senden'Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş'; ekrana gelen yeni bölümü ile yine salı akşamının gündemi oldu. Dizinin yayınlanan 60. bölümü, izleyiciden tam not aldı. İşte 'Üç Kız Kardeş'in son bölümünde yaşananlar...
1.11.2023Cadde
17 yaşındaki kızını düğün günü kaçıran babadan şoke eden ilan! 'Bu kız satılıktır'
17 yaşındaki kızını düğün günü kaçıran babadan şoke eden ilan! 'Bu kız satılıktır'Balıkesir’de, ailelerinin onayıyla resmi nikahları kıyıldıktan sonra yaptıkları, 3 gün 3 gece süren düğünün son gününde karakolluk olan O.K. (17) ve D.K. (17) birbirlerinden şikayetçi olurken, gelinin babası Y.D.'nin, 2019'da sosyal medya hesabında paylaştığı kızının fotoğrafının üzerine, 'Bu kız satılıktır' yazdığı ortaya çıktı. Büyük kızı ile ilgili şoke eden detay da ortaya çıktı.
31.10.2023Gündem
Beşiktaş'ta seçime günler kala olay sözler! 'Ahmet Nur Çebi dönemi kapanmıştır'
Beşiktaş'ta seçime günler kala olay sözler! 'Ahmet Nur Çebi dönemi kapanmıştır'Beşiktaş'ta 2 Aralık'ta yapılması planlanan olağanüstü seçim öncesi adaylar netlik kazanmaya başladı. Milliyet yazarı Mustafa Anıklı, Ahmet Nur Çebi döneminin kapandığını köşesine taşıdı.
31.10.2023Beşiktaş
Üç Kız Kardeş 60. Bölüm 2. Ön İzleme
Üç Kız Kardeş 60. Bölüm 2. Ön İzlemeKanal D’nin başladığı günden bu yana beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in 31 Ekim Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi daha yayınlandı.
30.10.2023Televizyon
'Üç Kız Kardeş’te işler karışıyor!
'Üç Kız Kardeş’te işler karışıyor! Kanal D’nin başladığı günden bu yana beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in 31 Ekim Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi daha yayınlandı.
30.10.2023Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Gündoğdu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.