Güney Carolina

Güney Carolina

Son dakika Güney Carolina haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Güney Carolina gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Güney Carolina haber sayfamızda...

Güney Carolina

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 511 guney carolina haberi bulunmuştur.
Son dakika:  ABD'de silahlı saldırı! Çok sayıda ölü ve yaralı var
Son dakika: ABD'de silahlı saldırı! Çok sayıda ölü ve yaralı varGelen son dakika haberine göre; ABD'nin California eyaletine bağlı San Jose kentindeki silahlı saldırıda, 8 kişinin öldüğü ve çok sayıda yaralı olduğu bildirildi. ABD Başkanı Joe Biden, California'nın San Jose kentinde 8 kişinin yaşamını kaybettiği silahlı saldırının ardından, ülkedeki bayrakların yarıya indirilmesi talimatı verdi.
26.05.2021Dünya
ABD'de gözler bu davadaydı! Ailesine 10 milyon dolar ödeyecekler
ABD'de gözler bu davadaydı! Ailesine 10 milyon dolar ödeyeceklerABD'nin Güney Carolina eyaletindeki tutukevinde gözaltında tutulan 31 yaşındaki Jamaal Sutherland'e aşırı elektrik şoku vererek hayatını kaybetmesine sebep olan polis memurları görevden atılırken, ölen siyahi Amerikalının ailesine 10 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verildiği bildirildi.
26.05.2021Dünya
Son dakika haberi: ABD'ye 'siber' darbe! Fiyatlar uçtu...
Son dakika haberi: ABD'ye 'siber' darbe! Fiyatlar uçtu...ABD'nin en büyük petrol boru hatlarından biri olan Colonial Pipeline, siber saldırı nedeniyle kapalı kalmaya devam ederken, yaşanan arz sıkıntısı sonucu ülkede ortalama benzin fiyatı 2014'ten bu yana ilk kez galon başına 3 doları aştı.
12.05.2021Ekonomi
ABD'de Pfizer-BioNTech aşısının 12-15 yaştakilere yapılmasına onay çıktı
ABD'de Pfizer-BioNTech aşısının 12-15 yaştakilere yapılmasına onay çıktıAmerika Birleşik Devletleri'nde Pfizer-BioNTech aşısının 12 - 15 yaştakilere yapılabilmesi için ilk onay verildi. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA, gelişmeyi "Covid 19 salgını ile savaşta büyük bir adım" olarak tanımladı. Kurumun yöneticisi Doktor Janet Woodcock, bu onayla "normale dönüşe ve salgının sonuna biraz daha yaklaşıldığını" söyledi.
11.05.2021Dünya
ABD'de yönetici, siyahi çalışanına 546 bin dolar tazminat ödeyecek!
ABD'de yönetici, siyahi çalışanına 546 bin dolar tazminat ödeyecek!ABD'nin Güney Carolina eyaletinde bir restoran yöneticisi, eksik ücret ödediği siyahi çalışanına 546 bin dolardan fazla tazminat ödemeye mahkum edildi.
4.05.2021Dünya
Zihinsel engelli siyahiyi yıllarca köle gibi çalıştırdı: 546 bin dolar ceza!
Zihinsel engelli siyahiyi yıllarca köle gibi çalıştırdı: 546 bin dolar ceza!ABD'nin Güney Carolina eyaletindeki bir restoranda 5 yıl boyunca köle gibi çalıştırılan zihinsel engelli siyahiye verilen tazminatın iki katı olması gerektiğine karar verildi.
4.05.2021Dünya
ABD'nin karanlık ayı! 70'ten fazla kişi...
ABD'nin karanlık ayı! 70'ten fazla kişi...Silahlı saldırıların gündemden düşmediği ABD'de son 1 ayda meydana gelen 45 toplu silahlı saldırıda 70'ten fazla kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
17.04.2021Dünya
Biden'dan itiraf gibi açıklama! ABD'nin yeni 'salgını'
Biden'dan itiraf gibi açıklama! ABD'nin yeni 'salgını'ABD Başkanı Joe Biden, Indianapolis kentinde, kargo ve nakliyat hizmetleri veren FedEx şirketinin tesisinde meydana gelen silahlı saldırı nedeniyle yaptığı açıklamada, "Amerika'da silahlı şiddet, bir salgın. Bunu kabul etmemeliyiz. Harekete geçmemiz lazım." ifadelerini kullandı.
16.04.2021Dünya
Dev timsahın midesinden çıkanlar şoke etti!
Dev timsahın midesinden çıkanlar şoke etti!ABD'de öldürülen 3,5 metreden uzun ve 200 kilogramdan ağır devasa timsahın midesinden çıkanlar görenleri şaşkına çevirdi. Kasabanın Facebook hesabından yapılan paylaşım viral oldu.
11.04.2021Dünya
Uçakta şok! Yanındaki yolcunun kulağını ısırdı...
Uçakta şok! Yanındaki yolcunun kulağını ısırdı...ABD’nin New Jersey eyaletindeki Newark şehrinden kalkan United Airlines uçağı, bir yolcunun uçaktaki bir diğer kişinin kulağını ısırması nedeniyle acil iniş yaptı.
22.03.2021Dünya
ABD Temsilciler Meclisi, silah alımında sıkı güvenlik öngören tasarıları kabul etti
ABD Temsilciler Meclisi, silah alımında sıkı güvenlik öngören tasarıları kabul ettiDemokratların kontrolündeki ABD Temsilciler Meclisi, silah alımlarında daha sıkı güvenlik kontrolü getiren iki yasa tasarısını kabul etti.
11.03.2021Dünya
ABD Güney Carolina'da idam mahkumları 'kurşuna dizilecek'
ABD Güney Carolina'da idam mahkumları 'kurşuna dizilecek'ABD'nin Güney Carolina eyaletinde senato, idam yöntemleri arasına "kurşuna dizerek infazın" eklenmesine yönelik yasa tasarısını kabul etti.
3.03.2021Dünya
Blake Lively'den Ryan Reynolds paylaşımı: Saçlarını boyattı
Blake Lively'den Ryan Reynolds paylaşımı: Saçlarını boyattıHollywood'un gözde çiftlerden Blake Lively ile Ryan Reynolds'ın mutlu evlilikleri devam ediyor. Oyuncu çiftten Lively, eşine saçlarını boyattığı anları takipçilerinin beğenisine sundu.
15.02.2021Cadde
Son dakika... İlk kez Güney Afrika'da görülmüştü! Yeni tür ABD'ye sıçradı
Son dakika... İlk kez Güney Afrika'da görülmüştü! Yeni tür ABD'ye sıçradıGelen son dakika haberine göre; Güney Afrika'da ilk kez görülen koronavirüs (Covid-19) varyantının ABD'nin Güney Karolina eyaletindeki iki kişide görüldüğü açıklandı.
28.01.2021Dünya
ABD'ye lojistik merkezi kurulacak
ABD'ye lojistik merkezi kurulacakTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, yurt dışı lojistik merkezlerinin Türk ihracatçısının yeni pazarlara erişmesine hız kazandıracağını belirterek, "ABD’de açmayı planladığımız lojistik merkezi için detaylı bir çalışma gerçekleştirdik. ABD ile 100 milyar dolarlık dış ticaret hacmi hedefimiz var. Bu hedefe hızla ulaşmamız adına, açılacak lojistik merkezinin büyük önem taşıdığına inanıyoruz." dedi.
28.01.2021Uzmanpara
TİM Başkanı Gülle: ABD'ye lojistik merkezi kurulacak
TİM Başkanı Gülle: ABD'ye lojistik merkezi kurulacakTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, yurt dışı lojistik merkezlerinin Türk ihracatçısının yeni pazarlara erişmesine hız kazandıracağını belirterek, "ABD’de açmayı planladığımız lojistik merkezi için detaylı bir çalışma gerçekleştirdik. ABD ile 100 milyar dolarlık dış ticaret hacmi hedefimiz var. Bu hedefe hızla ulaşmamız adına, açılacak lojistik merkezinin büyük önem taşıdığına inanıyoruz." dedi.
28.01.2021Ekonomi
Beyaz Saray'a saldırı planlamaktan tutuklanan 2 kişi suçlamaları kabul etti
Beyaz Saray'a saldırı planlamaktan tutuklanan 2 kişi suçlamaları kabul ettiABD’de Washington'daki Beyaz Saray’a ve New York’taki Trump Tower binasına saldırı planı yapmaktan tutuklanan 2 kişi, haklarındaki suçlamaları kabul etti.
26.01.2021Dünya
İntikam peşinde
İntikam peşindeEski başkan Donald Trump’ın, özellikle “kendisine ihanet ettiği”ni düşündüğü Cumhuriyetçilerden intikam almak istediği belirtiliyor.
26.01.2021Dünya
Schumer: Trump için adil ama hızlı yargılama olacak
Schumer: Trump için adil ama hızlı yargılama olacakABD Senatosu'nda Çoğunluk Lideri Chuck Schumer eski Başkan Donald Trump’ın yargılanmasının adil ama hızlı olacağını belirtti.
25.01.2021Dünya
'Trump'ın azil yargılaması şubata ertelensin' teklifi
'Trump'ın azil yargılaması şubata ertelensin' teklifiABD Senatosu Azınlık Lideri Cumhuriyetçi Mitch McConnell, eski Başkan Donald Trump'ın Senatodaki azil yargılamasının şubat ayı ortalarına kadar ertelenmesini önerdi.
22.01.2021Dünya
Son dakika haberler...Patlama noktası! Peş peşe geldi...
Son dakika haberler...Patlama noktası! Peş peşe geldi...Dünyanın gözü ABD'de... Trump'ın başkent Washington'a yığdığı kalabalıklara Kongre'ye yürümelerini söylemesiyle ABD tarihinin son 200 yıldaki en utanç verici sahneleri yaşandı. Trump, 20 Ocak'ta düzenli bir geçiş olacağını duyurdu. ABD medyası çılgına dönmüş durumda. Ulaştırma Bakanı Chao'nun ardından Eğitim Bakanı Devos'un da istifa etmesi bomba etkisi yarattı. New York Times gazetesi, Trump'ın son haftalarda kendisine af çıkartmak için yardımcılarıyla tartıştığını yazdı. Beyaz Saray'dan baskını kınayan bir açıklama gelirken, Başkan Yardımcısı Pence'in danışmanı, Trump'ın azledilmesi için 25. Madde'yi işletmekle ilgili açıklama yaptı. Sakıncalı bulunan tweetlerini sildikten sonra hesabı açılan Trump da, Twitter'dan yayınladığı videoyla sessizliğini bozdu. Son dakika gelişmelerini canlı aktarıyoruz...
8.01.2021Dünya
32 yıl önce hazine buldu, yerini söylemediği için 5 yıldır hapiste!
32 yıl önce hazine buldu, yerini söylemediği için 5 yıldır hapiste!Eski hazine avcısı, 19. yüzyıldan kalma gemi enkazından bulduğu altınların yerini yetkililere söylemediği için 5 yıldır hapis yatıyor.
21.12.2020Dünya
Dev Japon balığı
Dev Japon balığıABD’nin Güney Carolina eyaletindeki bir gölde balıkçılar, tesadüf eseri 38 cm uzunluğunda dev bir Japon balığı keşfetti.
12.12.2020Dünya
Türk Amerikan ilişkileri Washington'da masaya yatırıldı
Türk Amerikan ilişkileri Washington'da masaya yatırıldıAK Parti İstanbul Milletvekili TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Ahmet Berat Çonkar, NATO çatısı altında bazı müttefiklerin Türkiye'nin hassasiyetlerini hafife almasını eleştirerek bu durumun NATO içinde çatlaklara yol açtığını söyledi.
8.12.2020Dünya
Plastik okyanusu!
Plastik okyanusu!Uzmanların hazırladığı rapor, denizlerdeki plastik atık kirliliğini bir kez daha gözler önüne serdi. Rapora göre, ABD’nin kıyılarında 40 türden onlarca deniz hayvanı plastikle temastan zarar gördü.
23.11.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

abdGüney Carolinajoe bidendonald trumpson dakika haberler

Güney Carolina ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.