Halk Tv

Halk Tv

Son dakika halk tv haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan halk tv gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan halk tv haber sayfamızda...

Halk Tv

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.432 halk tv haberi bulunmuştur.
RTÜK'ten Netflix ve Spotify için karar
RTÜK'ten Netflix ve Spotify için kararRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), çizgi filmler kategorisinde “+18” uyarısıyla yayınlanan "Jurassic World Kretase Kampı" isimli yapımda yer alan cinsel içerikler nedeniyle Netflix’e idari yaptırım uyguladı. Spotify da RTÜK'ün son toplantısında gündemdeydi.
17.08.2022Gündem
'Selde tatil' polemiği! 'İmamoğlu ile CHP Genel Merkezi arasında köprüler tamamen atılmış gibi'
'Selde tatil' polemiği! 'İmamoğlu ile CHP Genel Merkezi arasında köprüler tamamen atılmış gibi'İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 'selde tatil' polemiğiyle ilgili tartışmalar sürerken Milliyet Gazetesi yazarı Zafer Şahin yeni kulis bilgilerini paylaştı. CHP Genel Merkezi ile İmamoğlu arasında köprülerin tamamen atıldığını söyleyen Şahin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
15.07.2022Gündem
İzmirli Eda Eren, yeni kanalında göreve başladı
İzmirli Eda Eren, yeni kanalında göreve başladıTele1 TV’nin Ege Bölge Merkezi’nin kuruluş sürecinde yer alan muhabir/sunucu Eda Eren, Halk TV İzmir merkezinde göreve başladı.
22.06.2022Ege
TMT sözleri için Arslan'a suç duyurusu
TMT sözleri için Arslan'a suç duyurusuAK Parti, MHP ve BBP, gazeteci Ayşenur Arslan’ın Kıbrıs'taki Türk Mukavemet Teşkilatı (TMT) ile ilgili ifadelerine yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına ayrı ayrı suç duyurusunda bulundu.
12.02.2022Siyaset
AK Parti, MHP ve BBP'den Ayşenur Arslan'a suç duyurusu
AK Parti, MHP ve BBP'den Ayşenur Arslan'a suç duyurusuAK Parti, MHP ve BBP, gazeteci Ayşenur Arslan'ın Türk Mukavemet Teşkilatı (TMT) ile ilgili ifadelerine yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına ayrı ayrı suç duyurusunda bulundu.
11.02.2022Siyaset
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: Kılıçdaroğlu provokasyon peşinde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: Kılıçdaroğlu provokasyon peşindeCNN Türk yayınında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 'elektrik' açıklamalarına tepki gösterdi. Dağ, "CHP lideri provokasyon peşinde' ifadelerini kullandı. Dağ, elektrik faturaları ile ilgili olarak da "Çalışma yürütülüyor. Konu bakanlık ve EPDK'nın önünde" dedi.
10.02.2022Haberler
Son dakika! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: Kılıçdaroğlu provokasyon peşinde
Son dakika! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: Kılıçdaroğlu provokasyon peşindeCNN Türk yayınında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'elektrik' açıklamalarına tepki göstererek "CHP lideri provokasyon peşinde" ifadelerini kullandı. Dağ, elektrik faturaları ile ilgili olarak da "Çalışma yürütülüyor. Konu bakanlık ve EPDK'nın önünde" dedi.
10.02.2022Siyaset
Son dakika: AK Parti'li Çelik: TMT Kuvayi Milliye'dir
Son dakika: AK Parti'li Çelik: TMT Kuvayi Milliye'dirGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, TV sunucusu Ayşenur Arslan'ın Türk Mukavemet Teşkilatı'na (TMT) yönelik sözlerine cevaben, "Katliam şebekesi EOKA'ya karşı dünyanın en namuslu ve meşru mücadelesini veren TMT Kuvayi Milliye'dir" dedi. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Kıbrıs Türkünün onuru ve bağımsızlığı için mücadeleler veren Türk Mukavemet Teşkilatı’na yönelik sözlerle ilgili inceleme başlatılmıştır." ifadelerini kullandı.
9.02.2022Siyaset
RTÜK'ten 3 kanala ceza
RTÜK'ten 3 kanala cezaRADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), yayın ilkesi ihlalleri nedeniyle FOX TV, Halk TV ve Tele 1'e para cezası uyguladı.
29.12.2021Gündem
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezası
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), küfür ve argo ifadelerin kullanıldığı 'Konuşanlar' programı nedeniyle, dijital içerik platformu Exxen'e idari para cezası ve katalogdan çıkarma müeyyidesi uyguladı. RTÜK, programın 44. bölümünün kaldırılmasına karar verdi.
15.12.2021Gündem
CHP'li Öğüt'ün NATO çıkışına AK Partili Özalan'dan tepki
CHP'li Öğüt'ün NATO çıkışına AK Partili Özalan'dan tepkiEski CHP milletvekili Kadir Gökmen Öğüt katıldığı bir televizyon programında, geçmiş dönemde NATO'nun Türkiye'ye müdahale ettiğini söyledi. Öğüt'ün o sözlerine AK Parti Milletvekili Alpay Özalan da sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
17.11.2021Haberler
CHP'li Öğüt'ün NATO çıkışına AK Partili Özalan'dan tepki
CHP'li Öğüt'ün NATO çıkışına AK Partili Özalan'dan tepkiEski CHP milletvekili Kadir Gökmen Öğüt katıldığı bir televizyon programında, geçmiş dönemde NATO'nun Türkiye'ye müdahale ettiğini söyledi. Öğüt'ün o sözlerine AK Parti Milletvekili Alpay Özalan da sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
17.11.2021Siyaset
RTÜK'ten 4 yayın kuruluşuna yaptırım
RTÜK'ten 4 yayın kuruluşuna yaptırımRadyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK), yayın ilkelerini ihlal ettiği gerekçesiyle FOX TV, Tele 1, Halk TV ve Kudüs TV'ye müeyyide uygulandı.
27.10.2021Gündem
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibim
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibimMillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den önemli bir açıklama geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa talibim' dedi. Kazanacak bir adayla seçime gireceklerini belirten Akşener, HDP'ye bakış açısını da açıkladı.
25.09.2021Haberler
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibim
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibimMillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den önemli bir açıklama geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa talibim' dedi. Kazanacak bir adayla seçime gireceklerini belirten Akşener, HDP'ye bakış açısını da açıkladı.
25.09.2021Siyaset
‘Cumhurbaşkanı değil başbakan adayıyım’
‘Cumhurbaşkanı değil başbakan adayıyım’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Ben Cumhurbaşkanı adayı değilim. Ben Başbakanlığa adayım” dedi. Akşener, Halk TV’de katıldığı programda soruları yanıtladı. Akşener, “Erken seçim bekliyor musunuz” sorusuna karşılık, “Kasım 2022’de seçim var deniliyor. İster zamanında ister önce, bu sistemde onların seçim kazanması mümkün değil” dedi. Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda Akşener, 24 Haziran seçiminde aday olduğunu hatırlatarak, “Bir tecrübem oldu. Millet İttifakı üç bileşenin birer adayı vardı. Birinci turda geçebilecek gibi bir psikoloji oluştu. Hem Temel Bey’in hem benim buna engel olduğumuza dair psikoloji oluştu seçmende. Bir baktık ki Tayyip Bey ile değil birbirimizle rekabet ediyor olduk, bunu gözlemledim. Bunu sağlıklı bulmadığımı ifade ettim.”
25.09.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu'ndan 'tekil konuşuyor' açıklaması! Millet İttifakı'ndan neler yaşanıyor?
Kılıçdaroğlu'ndan 'tekil konuşuyor' açıklaması! Millet İttifakı'ndan neler yaşanıyor?Millet İttifakı'nda 'vaat' polemiği sürüyor. İyi Parti'de Cihan Paçacı'nın CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'vaat' açıklamaları için kullandığı sözler konuşuluyor. İyi Parti'nin, 'Bize sordunuz mu' eleştirileriyle ilgili CHP lideri Kılıçdaroğlu bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu ne dedi, CHP cephesinde o sözler için ne yorum yapılıyor? İşte Millet İttifakı'nda yaşananlar...
9.09.2021Haberler
Kılıçdaroğlu'ndan 'tekil konuşuyor' açıklaması! Millet İttifakı'nda neler yaşanıyor?
Kılıçdaroğlu'ndan 'tekil konuşuyor' açıklaması! Millet İttifakı'nda neler yaşanıyor?Millet İttifakı'nda 'vaat' polemiği sürüyor. İyi Parti'de Cihan Paçacı'nın CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'vaat' açıklamaları için kullandığı sözler konuşuluyor. İyi Parti'nin, 'Bize sordunuz mu' eleştirileriyle ilgili CHP lideri Kılıçdaroğlu bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu ne dedi, CHP cephesinde o sözler için ne yorum yapılıyor? İşte Millet İttifakı'nda yaşananlar...
9.09.2021Siyaset
RTÜK'ten kuşak programlarına yaptırım
RTÜK'ten kuşak programlarına yaptırımRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), toplum ahlakına aykırı ve aile değerlerini hiçe sayan yayınların yapıldığı belirtilen kuşak programlarına yaptırımlar uygulandığını duyurdu.
7.09.2021Gündem
RTÜK yayın ilkelerini ihlal eden televizyon kanallarına yaptırım uyguladı
RTÜK yayın ilkelerini ihlal eden televizyon kanallarına yaptırım uyguladıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 6112 sayılı yasada geçen yayın ilkelerini ihlal eden televizyonlara yaptırım uyguladı.
11.08.2021Gündem
‘Cumhurbaşkanı adaylığı’ yorumu: ‘Siz olacaksınız’ denirse, olunur
‘Cumhurbaşkanı adaylığı’ yorumu: ‘Siz olacaksınız’ denirse, olunurCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kılıçdaroğlu, Habertürk TV’dekatıldığı canlı yayında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı.
8.08.2021Siyaset
Halk TV canlı yayınını basan 5 kişi serbest
Halk TV canlı yayınını basan 5 kişi serbestOrman yangınlarından etkilenen Marmaris İçmeler’de önceki akşam yangınların tartışıldığı Halk TV canlı yayını bir grup saldırgan tarafından basıldı.
7.08.2021Gündem
RTÜK 5 yayın kuruluşuna müeyyide uyguladı
RTÜK 5 yayın kuruluşuna müeyyide uyguladıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yayın ilkelerini ihlal ettiği gerekçesiyle FOX TV, Halk TV, TV 100, Tele 1 ve KRT'ye yaptırım uyguladı.
7.07.2021Gündem
RTÜK'ten yayın ilkelerini ihlal eden yayıncılara ceza
RTÜK'ten yayın ilkelerini ihlal eden yayıncılara cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), yayın ilkelerini ihlal ettiği gerekçesiyle Fox TV, Tele 1, Halk TV ve TV 100 kanallarına para cezası verdi.
7.07.2021Gündem
Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na: Milletin gözü önünde tartışalım
Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na: Milletin gözü önünde tartışalımMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrıda bulunarak, "Sayın Kılıçdaroğlu, beraber bir televizyona çıkalım. Ben CHP'den neden ayrıldım, milletin gözü önünde tartışalım, olur mu? Millet kime hak verirse kabuldür" dedi.
7.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Halk Tv ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.