Halk Tv

Halk Tv

Son dakika halk tv haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan halk tv gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan halk tv haber sayfamızda...

Halk Tv

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.368 halk tv haberi bulunmuştur.
RTÜK'ten, CHP'li Özkoç'un sözleri nedeniyle ceza
RTÜK'ten, CHP'li Özkoç'un sözleri nedeniyle cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), CHP'li Engin Özkoçun katıldığı televizyon programındaki sözleri nedeniyle KRT'ye en üst sınırdan idari para cezası verdi.
21.04.2021Gündem
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan verilen beraat kararına itiraz
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan verilen beraat kararına itirazOyuncular Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın, bir televizyon programında yaptıkları konuşmada "Cumhurbaşkanına hakaret" suçunu işledikleri iddiasıyla yargılandıkları davada verilen beraat kararına itiraz edildi.
21.04.2021Gündem
İstanbul Sözleşmesi’ni  erkekler konuşuyor
İstanbul Sözleşmesi’ni erkekler konuşuyorKadın Adayları Destekleme Derneği KA.DER’in her akşam evlere konuk olan TV programlarını inceledi. Araştırma için ağırlıklı olarak haber odaklı yayın yapan 13 televizyon kanalı seçildi. Bu kanallarda 1 Temmuz 2020 ile 1 Ocak 2021 tarihleri arasında prime time’da yayınlanan haber ve tartışma programlarında konukların cinsiyet dağılımları incelendi.
7.04.2021Siyaset
Son dakika! RTÜK'ten Halk TV ve TELE 1'e idari para cezası
Son dakika! RTÜK'ten Halk TV ve TELE 1'e idari para cezasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), bazı programlarda, 6112 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş Ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun'a aykırı yayın yaptıkları gerekçesiyle Halk TV ve TELE 1'e idari para cezası uyguladı.
31.03.2021Gündem
Son dakika... Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a hapis istemi
Son dakika... Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a hapis istemiGelen son dakika haberine göre; Oyuncular Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın, konuk oldukları bir televizyon programında yaptıkları konuşmada, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçunu işledikleri gerekçesiyle yargılandıkları davada açıklanan esas hakkındaki mütalaada, 1 yıl ikişer aydan 4 yıl sekizer aya kadar hapisle cezalandırılmaları talep edildi.
17.02.2021Gündem
RTÜK'ten, Halk TV ve Habertürk'e para cezası
RTÜK'ten, Halk TV ve Habertürk'e para cezasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Halk TV ve Habertürk'e idari para cezası verdi.
10.02.2021Gündem
Son dakika: Gazeteci Özlem Gürses'in, Devlet Bahçeli'nin aşısını yapan hemşireyle ilgili iddiası olay oldu
Son dakika: Gazeteci Özlem Gürses'in, Devlet Bahçeli'nin aşısını yapan hemşireyle ilgili iddiası olay olduSon dakika haberine göre; Gazeteci Özlem Gürses okuduğu bir yazıyı gerçek zannedip televizyon programında paylaşınca ortalık bir anda karıştı ve sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Gürses'in bahsettiği haberde, “Bahçeli’nin aşısını yapan hemşire darp edildi” başlığıyla yer alan metinde, ‘Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin Bahçeli’nin aşısını yaparken canını acıttığı için darp edildiği’ yazıyordu...
25.01.2021Gündem
RTÜK'ten, Fikri Sağlar'ın sözlerine ceza
RTÜK'ten, Fikri Sağlar'ın sözlerine cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), CHP eski milletvekili Fikri Sağlar'ın başörtülü hakimlerle ilgili sözleri nedeniyle Halk TV'ye idari para cezası verdi.
13.01.2021 Gündem
RTÜK'ten 'Ben aşı yaptırmam' diyenler birer vatan haini' sözüne ceza
RTÜK'ten 'Ben aşı yaptırmam' diyenler birer vatan haini' sözüne cezaGelen son dakika haberine göre; Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Prof. Dr. Bingür Sönmez'in katıldığı televizyon programında, "Ben aşı yaptırmam' diyenler birer vatan haini" sözünün eleştiri sınırlarını aştığı gerekçesiyle, kanala idari para cezası müeyyidesi uyguladı.
30.12.2020Gündem
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Haberler
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor
Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyorMemleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.
12.11.2020Gündem
RTÜK'ten Devlet Bahçeli'ye hakarete ceza
RTÜK'ten Devlet Bahçeli'ye hakarete cezaGelen son dakika haberine göre RTÜK, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yapılan hakarete üst düzeyde müeyyide uyguladı.
14.10.2020Gündem
RTÜK'ten Halk TV'ye 'Azerbaycan' yorumu nedeniyle ceza
RTÜK'ten Halk TV'ye 'Azerbaycan' yorumu nedeniyle cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), yayımlanan programda Azerbaycan'a ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'e yönelik eleştiri sınırları ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliğinde ifadeler kullanılması nedeniyle Halk TV'ye üst sınırdan idari para cezası uygulanması kararı aldı.
7.10.2020Gündem
TÜSİAD’dan Selin Sayek Böke’ye cevap
TÜSİAD’dan Selin Sayek Böke’ye cevapTÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke'nin katıldığı bir televizyon programında CHP'nin iktidarı döneminde özel şirketlerle müzakere bile etmeden kamulaştıracaklarına yönelik sözlerine cevap verdi.
25.09.2020Ekonomi
'Bağıran değil, bilgiye dayalı muhalefet'
'Bağıran değil, bilgiye dayalı muhalefet'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk TV’de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
24.09.2020Siyaset
Güvercin sahibini buldu
Güvercin sahibini buldu23’üncü Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması heyecanı büyük final gecesi ile zirveye çıktı. Birinciliği “Kokun Şehir Değiştirdiğinde” isimli bestesi ile Deniz Özçelik kazandı
8.09.2020Ege
Güvercin, pandemiye rağmen kanatlandı
Güvercin, pandemiye rağmen kanatlandıKuşadası’nda başlayan 23. Altın Güvercin Beste Yarışması’nın heyecanı, Ferhat Göçer’in şarkılarıyla renk kattığı kokteylle sürdü. Final heyecanı ise bu akşam saat 21.00’de yaşanacak
5.09.2020Ege
Büyük final yarın
Büyük final yarınAydın Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde, bu yıl 23. kez düzenlenecek olan Altın Güvercin Beste Yarışması, salgının artış göstermesi nedeniyle sıkı tedbirler altında gerçekleşecek.
4.09.2020Ege
‘Altın Güvercin’ yarın havalanıyor
‘Altın Güvercin’ yarın havalanıyorGeleneksel ‘Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’ bu yıl 4-6 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Altın Güvercin için yarışan 10 finalist arasından birinci seçilen besteci 50 bin TL’lik ödülün de sahibi olacak
Altın Güvercin heyecanı
Altın Güvercin heyecanıKuşadası, 23. Altın Güvercin Beste Yarışması için hazırlıklarını tamamladı. Finale kalan eserler ilk kez dijital ortamda oylanacak...
27.08.2020Ege
Muharrem İnce 'Ayasofya' sözlerine açıklık getirdi
Muharrem İnce 'Ayasofya' sözlerine açıklık getirdiCHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Halk TV’de katıldığı bir programda gazetecilerin, “Peki Ayasofya’ya namaza gidecek misiniz?” sorusuna verdiği “Davet olursa icabet ederim” yanıtı sosyal medyada yankı buldu.
12.07.2020Siyaset
Son dakika... Akpınar ve Gezen'e 'Cumhurbaşkanına hakaret'ten dava
Son dakika... Akpınar ve Gezen'e 'Cumhurbaşkanına hakaret'ten davaGelen bir son dakika haberine göre, Bir televizyon kanalında yaptıkları konuşmada Cumhurbaşkanına yönelik sözleri nedeniyle sanatçılar Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında, "Cumhurbaşkanına alenen hakaret" suçundan 4 yıl 8'er aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
7.07.2020Gündem
RTÜK'ten Halk TV ve Tele 1'e uygulanan müeyyidelerle ilgili açıklama
RTÜK'ten Halk TV ve Tele 1'e uygulanan müeyyidelerle ilgili açıklamaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yayın ilkelerinin ihlal edilmesi sebebiyle Halk TV ve Tele 1'e uygulanan 5 gün yayın durdurma müeyyidelerine ilişkin kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla, alınan kararların içeriğini paylaştı.
4.07.2020Gündem
RTÜK'ten Tele 1 ve Halk TV'ye 5 gün yayın durdurma cezası
RTÜK'ten Tele 1 ve Halk TV'ye 5 gün yayın durdurma cezasıSon dakika haberi... Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK), Tele 1 ve Halk TV'ye programlarında kanuna aykırı ifadelerin kullanılması dolayısıyla 5 gün geçici yayın durdurma cezası verildi.
1.07.2020Gündem
RTÜK'ten Halk TV ve Habertürk'e ceza
RTÜK'ten Halk TV ve Habertürk'e cezaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Halk TV'ye en üst sınırdan idari para cezası ve 5 kez program durdurma, Habertürk'e üst sınırdan idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.
7.05.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

RTÜKhalk tvcezaegeMetin Akpınar

Halk Tv ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.