Hatalı

Hatalı

Son dakika hatalı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hatalı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hatalı haber sayfamızda...

Hatalı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.214 hatali haberi bulunmuştur.
Son dakika - Kasımpaşa'dan hakem ve VAR tepkisi!
Son dakika - Kasımpaşa'dan hakem ve VAR tepkisi!Süper Lig'de Antalyaspor ile berabere kalan Kasımpaşa kulübünden paylaşım geldi.
8.03.2021Kasımpaşa
Nakdi ücret desteği Mart 2021 ödemesi ne zaman yatacak? Nakdi ücret desteği ne zaman bitiyor, bu ay son mu?
Nakdi ücret desteği Mart 2021 ödemesi ne zaman yatacak? Nakdi ücret desteği ne zaman bitiyor, bu ay son mu?2 Mart 2021 Tarihinde normalleşme sürecinin ilk adımları atıldı. Nakdi ücret desteğinden yararlanan vatandaşlar, Mart 2021 ödemeleri için arayışa koyuldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay ödemesi yapılan Nakdi ücret desteği (Ücretsiz izin maaşı) yattı mı, ne zaman yatacak, ne zaman bitiyor soruları gündeme yansıdı. Peki Nakdi ücret desteği Mart 2021 ödemesi ne zaman yatacak? Nakdi ücret desteği ne zaman bitiyor, bu ay son mu?
8.03.2021Ekonomi
Veriler açıklandı! Şubat ayında 22 bin 795 kazada, 110 kişi hayatını kaybetti
Veriler açıklandı! Şubat ayında 22 bin 795 kazada, 110 kişi hayatını kaybettiEMNİYET Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığı verilerine göre; Şubat ayında 85 ölümlü, 5 bin 580 yaralamalı, 14 bin 130 maddi hasarlı olmak üzere toplam 22 bin 795 kaza meydana geldi, 12 bin 492 kişi yaralandı, 110 kişi hayatını kaybetti.
8.03.2021Haberler
Bursluluk sınavı ne zaman, nasıl yapılacak? Bursluluk sınavı giriş belgesi ne zaman açıklanır?
Bursluluk sınavı ne zaman, nasıl yapılacak? Bursluluk sınavı giriş belgesi ne zaman açıklanır?Bursluluk sınavı için başvuru süreci tamamlandı. 2021 Bursluluk sınavına katılacak öğrenciler, sınav tarihini ve sınava nerede gireceklerini öğrenmek için araştırmalara başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak olan Bursluluk sınavı için heyecan dorukta. 08-26 Şubat 2021 tarihleri arasında alınan bursluluk sınavı başvuru işlemlerinden sonra bursluluk sınavı ne zaman sorusu artış yaşamaya başladı. Peki Bursluluk sınavı giriş belgesi ne zaman açıklanır?
8.03.2021Gündem
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!Kırklareli'nin Vize ilçesinde market sahibi Okan Er, hatalı basım olduğunu öne sürdüğü sağ üst köşesinde '50' yerine '5' yazan 50 TL'lik banknotu satışa çıkardı.
8.03.2021Haberler
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!Kırklareli'nin Vize ilçesinde market sahibi Okan Er, hatalı basım olduğunu öne sürdüğü sağ üst köşesinde '50' yerine '5' yazan 50 TL'lik banknotu satışa çıkardı.
8.03.2021Ekonomi
Yerleşme Kanaması (Üstüne Görme) Nedir, Neden Olur? Yerleşme Kanaması Ağrılı Olur Mu?
Yerleşme Kanaması (Üstüne Görme) Nedir, Neden Olur? Yerleşme Kanaması Ağrılı Olur Mu?Yerleşme kanaması; halk dilinde ''üstüne görme'' şeklinde ifade edilen, adet döneminden 2 ile 5 gün öncesinde başlayıp leke şeklinde, kahverengi veya pembe tonlarındaki kanamalara verilen isimdir. Peki, yerleşme kanaması (üstüne görme) nedir, neden olur? Yerleşme kanaması ağrılı olur mu? İşte ayrıntılar.
6.03.2021Sağlık
Ahmet Nur Çebi: 'Bu takımdan bir şey olmaz' diyenler şimdi nerede!
Ahmet Nur Çebi: 'Bu takımdan bir şey olmaz' diyenler şimdi nerede!Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Divan Kurulu 2021 Yılı 1. Olağan Toplantısı’nda konuşma yaptı.
6.03.2021Beşiktaş
Hatalı basım 100 lirayı, kanser hastalarının tedavisi için satmak istiyor
Hatalı basım 100 lirayı, kanser hastalarının tedavisi için satmak istiyorAntalya'da kabin memuru Saadet Sarı (34), eline geçen hatalı basım 100 lirayı, kanser hastası çocukların tedavisinde kullanılmak üzere satmak istiyor. Hatalı basım paraların artık sanıldığı kadar değerli olmadığını söyleyen Sarı, ellerinde bu şekilde para bulunanlara da 'Kanser hastalarının tedavisi için kullanılsın' çağrısında bulundu.
6.03.2021Haberler
Ödemelerini yapmak için ayırmıştı! Arkadaşı fark etti...
Ödemelerini yapmak için ayırmıştı! Arkadaşı fark etti...Antalya'da kabin memuru Saadet Sarı (34), eline geçen hatalı basım 100 lirayı, kanser hastası çocukların tedavisinde kullanılmak üzere satmak istiyor. Hatalı basım paraların artık sanıldığı kadar değerli olmadığını söyleyen Sarı, ellerinde bu şekilde para bulunanlara da 'Kanser hastalarının tedavisi için kullanılsın' çağrısında bulundu.
6.03.2021Ekonomi
Tansiyon Aletinde Nabız Kaç Olmalı? Dijital Tansiyon Aletinde Kalp Atışı Ve Nabız Yanlış Gösterir Mi?
Tansiyon Aletinde Nabız Kaç Olmalı? Dijital Tansiyon Aletinde Kalp Atışı Ve Nabız Yanlış Gösterir Mi?Tansiyon ölçümü her yaştan kişinin zaman zaman yaptırması gereken bir kontroldür. İsteyen kişiler tansiyon aletlerini kullanarak evde de tansiyon ölçme işlemi yapabilir. Tansiyon aletinde nabız kaç olmalı? Dijital tansiyon aletinde kalp atışı ve nabız yanlış gösterir mi? Gibi bilgilere sahip olan bir kişi kendi tansiyon ölçümünü yapabilir. İşte, tüm detaylar.
5.03.2021Sağlık
Son dakika - Galatasaray'dan MHK'ye Mostafa Mohamed başvurusu!
Son dakika - Galatasaray'dan MHK'ye Mostafa Mohamed başvurusu!Galatasaray, Mostafa Mohamed'in pozisyonu için MHK'ye başvurduğunu açıkladı.
4.03.2021Galatasaray
61/1-A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N Trafik Ceza Kodları Nedir? Cezaları Ne Kadardır? (2021)
61/1-A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N Trafik Ceza Kodları Nedir? Cezaları Ne Kadardır? (2021)Trafik kurallarına uymayıp hem hayati risk oluşturan hem de trafiğin akışını geciktiren sürücülere bazı idari cezalar verilmektedir. Bu cezaların maddi boyutu ise yapılan hataya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Peki, 61/1-a-b-c-d-e-f-g-h-ı-j-k-l-m-n trafik ceza kodları nedir ve bu cezalar 2021 yılında ne kadar olmuştur? İşte ilgili trafik cezasına dair tüm detaylı bilgiler.
2021 Hatalı Park Cezası Ne Kadar Oldu? Aracı Yanlış Yere Park Etmenin Cezası
2021 Hatalı Park Cezası Ne Kadar Oldu? Aracı Yanlış Yere Park Etmenin CezasıSon yıllarda hakkında en çok arama yapılan konulardan biri olan hatalı park cezası ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki yurt genelindeki binlerce vatandaşımızın oldukça merak ettiği hatalı park cezası ne kadar oldu? İşte 2020 hatalı park cezası cezası...
91 Trafik Ceza Kodu Nedir? Madde 91 Cezası Ne Kadar? (2021)
91 Trafik Ceza Kodu Nedir? Madde 91 Cezası Ne Kadar? (2021)91 trafik ceza kodu, trafik cezalarında sıklıkla karşılaşılan bir ceza türüdür. Sürücü adaylarının ve sürücülerin birçoğu 91 trafik ceza kodunu merak etmektedir.91 trafik ceza kodu hangi durumları kapsamaktadır? Bu ceza kodu trafik cezalarında bir maddeyi ifade etmekle birlikte ceza hakkında detayları derledik.
Hastane otoparkında dehşet! 2 güvenlik görevlisinin silahla yaraladı
Hastane otoparkında dehşet! 2 güvenlik görevlisinin silahla yaraladıZonguldak’ta kimliği belirsiz kişi, hastanede önünde park tartışmasında 2 güvenlik görevlisini tabancayla vurarak yaraladı. Olayın ardından şüphelinin aracıyla kaçış anı kamera yansıdı.
4.03.2021Gündem
Tembel Zıt Anlamlısı Nedir? Tembelin Zıt Anlamı Olan Kelimeler
Tembel Zıt Anlamlısı Nedir? Tembelin Zıt Anlamı Olan KelimelerTembel kelimesi; herhangi bir canlının yapmadığı işler ya da yapmadığı durumlar için kullanılan bir kelimedir. Bu yüzden dilimizde oldukça sık bir şekilde karşılaşılan bir kelimedir. Bunun yanı sıra günlük hayatta da sıkça karşı karşıya kalınan bir kelime olarak belirtilebilir. Tembel kelimesinin zıt anlamı hakkında bilgi vermek, okurlara yardımcı olabilir. Peki tembel zıt anlamlısı nedir? İşte, tüm detaylar.
Noksan Zıt Anlamlısı Nedir? Noksanın Zıt Anlamı Olan Kelimeler
Noksan Zıt Anlamlısı Nedir? Noksanın Zıt Anlamı Olan KelimelerArapçadan dilimize geçmiş olan noksan kelimesi, tamamlanmamış ve sona ermemiş demektir. Yarım bırakılmış şeyler için de bu kelime kullanılır. ''Nks'' mastarından türeyen noksan, hatalı ve eksik kelimeleriyle eş anlamlıdır. Noksan zıt anlamlısı nedir? Karşıt anlamlı tüm sözcükleri örnek cümlelerle derledik.
Savaş Eş Anlamlısı Nedir? Savaş Kelimesinin Eş Enlamı Olan Sözcükler
Savaş Eş Anlamlısı Nedir? Savaş Kelimesinin Eş Enlamı Olan SözcüklerSavaş kelimesi günlük hayatta sık kullanılan kelimelerden birisidir. Kelimenin doğru yazılışı çoğu zaman hatalı olmaktadır. Birleşik mi ayrı mı yazılır sorusu sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Savaş kelimesi nasıl yazılır sözlüklerde bulunmaktadır. TDK sözlüklerinde kelimelerin anlamlarını ve eş anlamı olan kelimelerini öğrenmek ise mümkündür. Peki, savaş kelimesinin eş anlamlısı nedir sizlere detayları ile derledik.
Fenerbahçe - Antalyaspor: 1-1
Fenerbahçe - Antalyaspor: 1-1Süper Lig'de 28. haftanın kapanış maçında Fenerbahçe, Antalyaspor'u konuk etti. Lider Galatasaray'ın puan kaybı yaşadığı haftada Fenerbahçe sahadan 1-1'lik eşitlikle ayrıldı. Sarı-lacivertli takımın son dakikada kazandığı penaltı VAR kararı sonrası iptal edildi. Maçın bitiş düdüğü sonrası Antalyaspor'da Boffin kırmızı kart gördü
4.03.2021Süper Lig
MEB'den duyuru var mı?  AÖL sonuçları hangi tarihte açıklanacak?
MEB'den duyuru var mı? AÖL sonuçları hangi tarihte açıklanacak?Açıköğretim Lisesi sınavları (AÖL) tamamlandı. Açık lise öğrencilerinin de telaşlı arayışı başladı. 1 Mart'ta sona eren sınavlar sonrası sonuç tarihi de araştırılmaya başlandı. Her bir öğrencinin dilinde aynı soru var: AÖL sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
4.03.2021Gündem
Otel, restoran ve kafe sektöründeki gıda israfıyla mücadelede yeni iş birliği yolda
Otel, restoran ve kafe sektöründeki gıda israfıyla mücadelede yeni iş birliği yoldaBirleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO), Tarım ve Orman Bakanlığı ile Metro Türkiye, otel, restoran ve kafe (HoReCa) sektöründeki gıda israfıyla mücadele etmek için bir araya geldi.
4.03.2021Ekonomi
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde bütün çabasını ve zamanını kadın, erkek bütün vatandaşların sağlıklı nefes alabildiği günlere ulaşması için yoğunlaştırdığını belirterek, "Pandemi sürecinin, hayatımızın her alanında derin izler bırakması kaçınılmazdır. Bu izlerin birçok sosyal konuda olduğu gibi kadınlarımızda daha derin olması muhtemeldir." dedi.
4.03.2021Haberler
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde bütün çabasını ve zamanını kadın, erkek bütün vatandaşların sağlıklı nefes alabildiği günlere ulaşması için yoğunlaştırdığını belirterek, "Pandemi sürecinin, hayatımızın her alanında derin izler bırakması kaçınılmazdır. Bu izlerin birçok sosyal konuda olduğu gibi kadınlarımızda daha derin olması muhtemeldir." dedi.
4.03.2021Siyaset
Son dakika... Adalet Bakanı Gül'den İnsan Hakları Eylem Planı açıklaması
Son dakika... Adalet Bakanı Gül'den İnsan Hakları Eylem Planı açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bakan Gül, 'İnsan Hakları Eylem Planı'nın iki yıllık uygulama süreci var. Tüm faaliyetler iki yıl içinde tamamlanmış olacak' dedi.
3.03.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

paraAntalyane zaman2021meb

Hatalı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.