Hayvanları Koruma Günü

Hayvanları Koruma Günü

Son dakika hayvanları koruma günü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hayvanları koruma günü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hayvanları koruma günü haber sayfamızda...

Hayvanları Koruma Günü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 463 hayvanları koruma günü haberi bulunmuştur.
Meryem Boz Spor Akademi'den yeni bir farkındalık hareketi
Meryem Boz Spor Akademi'den yeni bir farkındalık hareketiVakıfBank'ın başarılı milli voleybolcusu Meryem Boz tarafından kurulan "Meryem Boz Spor Akademi", bünyesinde gerçekleştirdiği farkındalık hareketlerine bir yenisini "Kars Can Dostları" Derneği üyeleri ile beraber gerçekleştirecek.
12.04.2022Voleybol
Dünya Sokak Hayvanları Günü sözleri, mesajları! Dünya Sokak Hayvanları resimleri 4 Nisan 2022
Dünya Sokak Hayvanları Günü sözleri, mesajları! Dünya Sokak Hayvanları resimleri 4 Nisan 2022En anlamlı günlerden birini yaşıyoruz. Dünyanın her yerinde büyük anlam ve önem verilmesi gereken bir gün olan Dünya Sokak Hayvanları Günü ile ilgili araştırmalar başladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde bilinçlenmek ve bilinçlendirmek hedefleniyor. Günün anlam ve önemini anlamak ve çevresindeki herkese anlatmak isteyenler için Dünya Sokak Hayvanları Günü sözleri, mesajlarını ve Dünya Sokak Hayvanları resimlerini haberimize ekledik.
3.04.2022Gündem
Sevimli can dostlarla Pati Park’ta buluştular
Sevimli can dostlarla Pati Park’ta buluştularAliağalı minik öğrenciler, ‘Dünya Hayvanları Koruma Günü’ etkinlikleri kapsamında doğal yaşam alanları ile bölgenin en modern barınağı olan Pati Park’ı ziyaret etti.
12.10.2021Ege
Gençlere veterinerlik mesleğinden bahsetti
Gençlere veterinerlik mesleğinden bahsettiAliağa Belediyesi Veterinerlik Birimi, Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde öğrencileri hayvan hakları, hastalık ve tedavi süreçlerinde izlenmesi gereken yollar hakkında bilgilendirdi.
5.10.2021Ege
Miniklerden hediye
Miniklerden hediyeAydın Büyükşehir Belediyesi, can dostların bakımı, beslenmesi ve tedavisi için günün her saati sahada çalışıyor.
5.10.2021Ege
Çocuklardan vefa örneği
Çocuklardan vefa örneğiKuşadası Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde de can dostları unutmadı. Kuşadası Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ne farklı okullara eğitim gören anasınıfı, ilk ve ortaokul öğrencilerinin katıldığı bir gezi düzenlendi.
5.10.2021Ege
‘Tek istekleri sevgi, su ve mama’
‘Tek istekleri sevgi, su ve mama’Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde bakım ve rehabilitasyon merkezinde meclis üyeleri ve öğrencilerle birlikte incelemelerde bulundu.
5.10.2021Ege
Marmaris’te barınak doldu
Marmaris’te barınak doldu4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde öğrenciler, Marmaris Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret etti.
5.10.2021Ege
500 resim albümde...
500 resim albümde...Karesi Belediyesi’nin 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında oluşturmak istediği resim albümüne 500’e yakın çocuk katıldı.
5.10.2021Ege
Manisa tedavi merkezi ziyaretçi akınına uğradı
Manisa tedavi merkezi ziyaretçi akınına uğradıManisa Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla ziyaretçi akınına uğradı.
5.10.2021Ege
Bakımevinin misafirleri Burhaniyeli öğrenciler
Bakımevinin misafirleri Burhaniyeli öğrenciler4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde öğrenciler, Burhaniye Belediyesi Alida Nedim Erarslan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’ni ziyaret etti.
5.10.2021Ege
Dostlarımız yalnız değil!
Dostlarımız yalnız değil!Karşıyaka Belediyesi, misina ve olta iğnesini yutarak hayatını kaybeden Roma’nın ismini Alaybey’deki parka verdi. Didim Belediyesi de teknolojik cihazların bulunduğu ameliyathane açtı
5.10.2021Ege
'Sevgimizle koruyalım vicdanımızla sarılalım'
'Sevgimizle koruyalım vicdanımızla sarılalım'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, hayvanlara destek olmanın herkesin ortak sorumluluğu olduğunu belirterek, “Onları sevgimizle koruyalım, vicdanımızla saralım, merhametimizle yaşatalım” dedi.
5.10.2021Gündem
Savunma Bakanlığı’ndan ‘Maskeli’ kutlama
Savunma Bakanlığı’ndan ‘Maskeli’ kutlamaMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Hava Kuvvetleri’nde patlayıcı madde arama köpeği olarak görev yapan Maske’yi tanıttı.
5.10.2021Gündem
Patili dostlara ‘iş’ten destek
Patili dostlara ‘iş’ten destekİş dünyası 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla sokak hayvanları için seferber oldu. Pek çok firma patili dostlar için yardım ve kampanya başlattı.Cheetos, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) iş birliğiyle 7 bölgeden 7 ilde bakımevlerine ameliyathaneler kuracak. Tüketiciler kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında her Cheetos ile HAYTAP’a destek vermiş olacak. Kampanyanın önemli bir ayağını da bakımevlerindeki sokak hayvanları için hayvan severler nezdinde farkındalık yaratmak ve onların sahiplendirilmesini kolaylaştırmak oluşturuyor. Bu amaçla ‘Cheetos Pati Haritası’ adıyla Türkiye’nin ilk hayvan bakımevi haritası oluşturuldu.
5.10.2021Ekonomi
Hayvanlara özel etkinlik
Hayvanlara özel etkinlik4 Ekim Hayvanları Koruma Günü adına Vega İstanbul AVM’de etkinlik düzenlendi.
5.10.2021Cadde
Minik kalplere sevgi aşılanacak
Minik kalplere sevgi aşılanacakDenizli Büyükşehir Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Türkiye’ye örnek bir protokole imza attı.
4.10.2021Ege
Yuvasız kalmasınlar
Yuvasız kalmasınlarBalıkesir Büyükşehir, VETBÜS’ü hizmete aldı. Güzelbahçe Başkanı İnce, “Sahiplenelim” çağrısında bulundu. Ege, dostları unutmadı
4.10.2021Ege
4 Ekim Hayvanları Koruna Günü nedir? Hayvanları Koruma Günü mesajları ve sözleri...
4 Ekim Hayvanları Koruna Günü nedir? Hayvanları Koruma Günü mesajları ve sözleri...Bugün 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü... Birlikte yaşayıp dünyayı paylaştığımız can dostlarımızın bu anlamlı gününde yüzlerce mesaj paylaşılıyor. İşte en güzel mesajlar ve sözler...
4.10.2021Gündem
Hayvanları Koruma Günü sözleri - mesajları | Hayvanları Koruma Günü ne zaman, bugün mü?
Hayvanları Koruma Günü sözleri - mesajları | Hayvanları Koruma Günü ne zaman, bugün mü?Bugün Hayvanları Koruma Günü...Her yıl 4 Ekim günü kutlanan Hayvanları Koruma Günü bu yıl da büyük önemle ve dikkatle kutlanıyor. Günün ilk saatlerinde araştırması başlayan Hayvanları Koruma Günü sözleri ve mesajları birçok vatandaşın bilinçlenmesini sağlıyor. İşte birbirinden anlamlı Hayvanları Koruma Günü sözleri, mesajları...
3.10.2021Gündem
1 milyon kap mama topluyor
1 milyon kap mama topluyorKurulduğu günden bu yana her sene 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü özelinde sokak ve barınak hayvanları için mama toplayan Getir hedefini daha da büyüttü. Geçtiğimiz 6 yılda 100 ton mama toplamayı başaran Getir’in bu seneki hedefi ise 150 tona denk gelen 1 milyon kap mamayı toplamak.
3.10.2021Ekonomi
Birbirini sahiplenen hayatlar
Birbirini sahiplenen hayatlarHayvanları Koruma Günü vesilesiyle İstanbul’un farklı barınaklarından sahiplenme deneyimi yaşayanlar anlatıyor: O canlara sahiplenerek iyilik ettiğimizi düşünüyoruz ama aslında onlar bize daha çok iyilik ediyorlar
3.10.2021Pazar
“Kızlarım köpek ve kedilerle büyüyor”
“Kızlarım köpek ve kedilerle büyüyor”Hayvanlarla iç içe bir çocukluk geçirdiğini söyleyen Derin Mermerci, “Kızlarım da 8 köpek, balık, kedi, kaplumbağa gibi 10’dan fazla hayvanla içi içe büyüyor” diyor
3.10.2021Pazar
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için özel proje
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için özel projeYönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı Bunu Bi! Düşünün dizisi izleyiciyle buluşuyor. Tüm ekip, fotoğrafçısından, karikatüristine, müzisyeninden oyuncularına hayvan severlikleriyle bilinen ve sorumlu hayvan sahipliğinin bilincindeki isimlerden oluşurken yapım, Blu Tv'de.
Can dostlarımız sokakta kalmasın
Can dostlarımız sokakta kalmasınBalıkesir Büyükşehir ve Kuşadası belediyeleri, sahipsiz dostlar için seferber oldu, sahiplendirme çağrısı yaptı
1.10.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Hayvanları Koruma Günü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.