Hibe

Hibe

Son dakika Hibe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hibe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hibe haber sayfamızda...

Hibe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.529 hibe haberi bulunmuştur.
Türkiye ekonomisine 150 milyar TL katkı
Türkiye ekonomisine 150 milyar TL katkı Türkiye'de 15. yılını kutlayan Google, Türkiye'nin dijital dönüşümüne öncülük ederken, ekonomiye yaptığı katkının 150 milyar lirayı bulduğunu açıkladı. Pandemi döneminde esnaf, turizm ve genç girişimcilere destek olan Google, dijital eko istem aracılığıyla 1.4 milyon kişiye de istihdam sağladığını açıkladı.
2.12.2021Ekonomi
Gençlerin hayallerine destek
Gençlerin hayallerine destekEti, ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ projesiyle gençleri hayallerinin peşinden koşmaları için cesaretlendiriyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) işbirliğiyle yürütülen projeyle, bilim, kültür-sanat, sosyal sorumluluk ve spor alanlarında bu yıl desteklenecek 16 genç belirlendi. Projeye kabul edilen gençlere mentorluk ve hibe desteği sağlanacak.
1.12.2021Ekonomi
B ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: B Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
B ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2021: B Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adaylarının üzerine düşündüğü konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isimlerin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyor. Bu yüzden derin ve uzun soluk bir araştırma sürecine giriyorlar. İsimlerin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları üzerinde düşünüyorlar. Bu dönemde karar vermekte zorlanan aileler yakınlarından fikir alıyor. Anne ve baba adayları çocuklarına verecekleri ismin keşfedilmemiş, duyulmamış, modern çağa uygun, popüler ve anlamlı olmalarına özen gösteriyor. B harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “B ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
V ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: V Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
V ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: V Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen çiftlerin yaşadığı en büyük heyecanlardan birisi de isim seçme. Çağa uygun modern, popüler, nadir bulunan, keşfedilmemiş ve duyulmamış isimleri tercih etmek isteyen anne ve baba adayları kız bebek isimleri konusunda derin bir araştırma içerisine giriyor. Çocuklarının ömür boyu taşıyacağı isme karar verirken aileler oldukça seçici davranıyor. Anne baba adayları kendileri veya diğer çocukları ile de uyumlu isim seçmek istiyor. V harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “V ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
Çin'den Afrika ülkelerine 1 milyar doz aşı!
Çin'den Afrika ülkelerine 1 milyar doz aşı!Çin Devlet Başkanı Xi Jinping, Çin’in Afrika ülkelerine 1 milyar doz Covid-19 aşısı göndereceğini açıkladı.
30.11.2021Dünya
2021 Noter Çalışma saatleri: Noterler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?
2021 Noter Çalışma saatleri: Noterler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Her gün binlerce vatandaşın noterlerde işlem yapması gerekiyor. Bazen son dakika yapılması gereken işlemler olabiliyor. Bu nedenle noter çalışma saatleri aratılırken "Noterler kaçta açılıyor, kapanıyor?" sorusu zaman zaman soruluyor.
30.11.2021Gündem
Bahçesine kurduğu çadırlarda 40 ton mantar üretiyor
Bahçesine kurduğu çadırlarda 40 ton mantar üretiyorBartın’da Genç Çiftçi Projesinden aldığı destekle mantar üretim tesisi kuran ve yılda 20 ton istiridye mantarı yetiştirmeyi başaran Cengiz Özdemir kurduğu ikinci tesisle birlikte üretimini 40 tona çıkardı.
26.11.2021Haberler
Bahçesine kurduğu çadırlarda 40 ton mantar üretiyor
Bahçesine kurduğu çadırlarda 40 ton mantar üretiyorBartın’da Genç Çiftçi Projesinden aldığı destekle mantar üretim tesisi kuran ve yılda 20 ton istiridye mantarı yetiştirmeyi başaran Cengiz Özdemir kurduğu ikinci tesisle birlikte üretimini 40 tona çıkardı.
26.11.2021Ekonomi
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı Adları
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı AdlarıKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Teknoloji
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Bayındır’da, tarım bayramı gibi gün
Bayındır’da, tarım bayramı gibi günTarım ve Orman Bakanlığı’nın koordinesinde İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, gerçekleştirilen “Damızlık Küçükbaş Hayvan Yatırım Hibe Programı” ve “Kovanlarımız Yenileniyor Bal ve Polen Üretimimiz Artıyor Projesi” kapsamında 36 üreticiye toplam 576 küçükbaş hayvan ve 75 Arı üreticisine kişi başı 5’er adet olmak üzere 375 kovan Bayındır’da düzenlenen törenle dağtıldı.
22.11.2021Ege
Kınık tarımını anlattı
Kınık tarımını anlattıSevmedya yazarları, ‘Kırmızı Altın/Kurutulmuş Domates’in memleketi Kınık’ın Belediye Başkanı Sadık Doğruer’in konuğu oldu.
22.11.2021Ege
Çin'e soğuk duş! Salgının kaynağına ilişkin belgeler sızdırıldı
Çin'e soğuk duş! Salgının kaynağına ilişkin belgeler sızdırıldıDünya genelinde 5 milyondan fazla insanın hayatına mal olan Kovid-19 salgının kökenine dair tartışmalar devam ederken, 2017 yılına uzanan ve yeni sızdırılan e-postalar okları Wuhan'a çevirdi. Salgının başından bu yana, virüsün Wuhan'daki koronavirüs üzerine çalışma yapan bir laboratuvardan sızdığı iddialarını reddeden Pekin yönetiminin, son sızan belgeler hakkında ne yorum yapacağı ise merak konusu.
21.11.2021Dünya
Mülteci girişimciler için ‘Mentor Köprüsü’ projesi
Mülteci girişimciler için ‘Mentor Köprüsü’ projesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) AB tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) koordinasyonuyla Türkiye’deki Mülteciler için Mali Yardım Programı (FRIT) - ENHANCER Projesi’ni yürütüyor.
21.11.2021Eğitim
Erasmus yolcuları için tren önerisi
Erasmus yolcuları için tren önerisiErasmus programıyla her yıl Avrupa’ya giden 300 bin öğrencinin ağır bir karbon ayak izi bıraktığına dikkati çeken Danimarkalı siyasetçi Connie Hedegaard, bunu sınırlamak için uçak yerine trenle seyahati önerdi...
20.11.2021Eğitim
Türkiye'nin koza üretimi yüzde 100 hibe destekleriyle artacak
Türkiye'nin koza üretimi yüzde 100 hibe destekleriyle artacakTarım ve Orman Bakanlığının yüzde 100 hibe desteği sağladığı ipek böceği yetiştiriciliğiyle Türkiye'nin koza üretiminin artırılması hedefleniyor.
19.11.2021Ekonomi
Son dakika! Bakan Muş'tan ihracat açıklaması: Son 20 yılda ilk kez oluyor
Son dakika! Bakan Muş'tan ihracat açıklaması: Son 20 yılda ilk kez oluyorTicaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda milletvekillerinin eleştiri ve sorularına yanıt verdi. Bakan Muş, "Son 20 yılda Türkiye, ilk kez dünya ihracat payında yüzde 1 seviyesine çıktı" dedi.
17.11.2021Ekonomi
Hibe desteğiyle dağıtılan kırmızı mercimek tohumu toprakla buluştu
Hibe desteğiyle dağıtılan kırmızı mercimek tohumu toprakla buluştuBatman'da, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından çiftçilere yüzde 75 hibe desteğiyle dağıtılan kırmızı mercimek tohumu toprakla buluştu.
17.11.2021Ekonomi
Engelliler ile eski hükümlülere hibe desteği başvuruları başladı
Engelliler ile eski hükümlülere hibe desteği başvuruları başladıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla kendi işini kurmak isteyen engelli ve eski hükümlülere verilecek hibe desteği ile ilgili başvuruların başladığını açıkladı.
17.11.2021Ekonomi
Çavuşoğlu Lübnan gazetesine  yazdı: "Yardıma koşan ilk biz olduk"
Çavuşoğlu Lübnan gazetesine yazdı: "Yardıma koşan ilk biz olduk"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Lübnan'daki El-Cumhuriye gazetesi için yazdığı makalede, "Bu güzel ülkenin, tarih boyunca iç savaş dahil nice badireler atlatmış ve her defasında küllerinden yeniden doğmayı başarmış olduğunun şahidiyiz." ifadelerini kullandı.
16.11.2021Dünya
IPARD-II 10. Çağrı hibe oranları ile sözleşme tutarları artırıldı
IPARD-II 10. Çağrı hibe oranları ile sözleşme tutarları artırıldıTürkiye ve Avrupa Birliği eş finansmanında yürütülen Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Programı (IPARD-II) kapsamında 10. Çağrı'da verilen hibe oranları ve sözleşme tutarları artırıldı.
16.11.2021Ekonomi
Sanat yolculuğunda ilk eğitim
Sanat yolculuğunda ilk eğitimİyilik İçin Sanat Derneği’nin İsveç İstanbul Başkonsolosluğu’ndan hibe desteği almaya hak kazandığı ‘Genç Kadın Sanatçıların Yerel Kültür Politikalarının Gelişimine Katılımının Teşvik Edilmesi’ projesi gerçekleştirildi.
16.11.2021Cadde
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay KKTC'de
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay KKTC'deCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) kuruluşunun 38. yıl dönümü törenlerine katılmak üzere Lefkoşa'ya geldi.
15.11.2021Siyaset
Babasından devraldığı işletmeyi devlet desteğiyle modern tesise dönüştürdü
Babasından devraldığı işletmeyi devlet desteğiyle modern tesise dönüştürdüElazığ'da küçük bir aile imalathanesinde kuruyemiş üretirken Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumundan (TKDK) hibe desteği alan 26 yaşındaki Hakkı Eren Namlı, kurduğu modern tesiste ürettiği ürünleri Türkiye'nin dört bir yanına gönderiyor.
14.11.2021Ekonomi
Türkiye ile Lübnan, Kuveyt ve Çad arasındaki iş birliği kararları Resmi Gazete'de
Türkiye ile Lübnan, Kuveyt ve Çad arasındaki iş birliği kararları Resmi Gazete'deTürkiye ile Lübnan, Kuveyt ve Çad arasında imzalanan milletlerarası antlaşmalar ve protokoller kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
13.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Hibe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.