Hile

Hile

Son dakika hile haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hile gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hile haber sayfamızda...

Hile

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.161 hile haberi bulunmuştur.
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA  Araba, Motor, Silah, Para, Tank, Cephane, Kıyafet Hilesi ve Tüm Şifreleri
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA Araba, Motor, Silah, Para, Tank, Cephane, Kıyafet Hilesi ve Tüm ŞifreleriDünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2021" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
29.07.2021Oyun
GTA Vice City Hileleri 2021: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank Hilesi
GTA Vice City Hileleri 2021: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank HilesiOyun sektörünün popüler isimlerinden GTA’nın en efsane serisi hiç şüphesiz Vice City’dir. 2002 yılında ilk kez piyasaya sürülen ve oyun dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran GTA Vice City yaklaşık 20 yıldır hala severek oynanıyor. Oyun severler GTA Vice City hileleri ile görevlerini hızlıca tamamlayabiliyor. GTA serisinin en efsane oyunlarından Vice City’de araba, helikopter, ölümsüzlük, motor hilesi gibi şifreler ile oyun daha eğlenceli hale getiriliyor. Ancak oyunda para hilesi olmasa da kazanmak için bazı yöntemler bulunuyor. GTA helikopter, ölümsüzlük, para, araba, polis, tank hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız GTA Vice City hileleri 2021 içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
29.07.2021Oyun
Sims 4 Hileleri 2021: Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç Hilesi
Sims 4 Hileleri 2021: Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç HilesiThe Sims serisinin 4’üncü oyunu Sims 4 yaşam simülasyonu oyunudur. Çeşitli karakterler ve görevlerle eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan Sims 4’te yüzlerce oyun ve mod paketleri bulunuyor. Adeta gerçek yaşam simülatörü haline gelen Sims 4’te bazı görevleri yerine getirmek zorlayıcı olabiliyor. Oyunu zorlanmadan kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için para, skill, kariyer, ihtiyaç, ünlü olma, arkadaşlık, ilişki hava durumu gibi pek çok hileleri bulunuyor. 2021 yılında Sims 4 hileleri için içeriğimize bakabilirsiniz.
29.07.2021Oyun
Age Of Empires 2 Hileleri: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır?
Age Of Empires 2 Hileleri: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır?Microsoft tarafından 1999 yılında piyasaya sürülen ve günümüzde hala severek oynanan Age Of Empires 2 strateji oyunudur. Orta Çağ baz alınarak geliştirilen oyunda birçok uygarlık yer alıyor. Oyunda sırasıyla çağ atlayarak güçlenmek, ordu oluşturmak ve savaşa girmek amaçlanıyor. Ancak oyun içerisinde güçlenmek için temeli sağlam bir ekonomiye sahip olmak şart. Bu şartların sağlanması oldukça zor. Age Of Empires 2 hileleri oyunda zorlu görevleri tamamlamaya ve güçlenmeye yardımcı oluyor. Age Of Empires hileleri nasıl yapılır? Age Of Empires 2 Hileleri içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
29.07.2021Oyun
ABD'den Myanmar krizinde 'kilit rol oynayabilir' mesajı
ABD'den Myanmar krizinde 'kilit rol oynayabilir' mesajıABD Savunma Bakanı Llyod Austin, Myanmar’da yönetimi ele geçiren askeri cuntanın faaliyetlerini kınayarak Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliğine (ASEAN) ülkedeki krizin sonlandırılması yönündeki çalışmalarına devam etme çağrısı yaptı.
28.07.2021Dünya
Tek kurban Gamze Açar değil! İğrenç tuzak...
Tek kurban Gamze Açar değil! İğrenç tuzak...Gamze Açar’ın ölümüyle ilgili hazırlanan iddianamede, şüphelilerin 2019 yılında da benzer bir olaya karıştıkları belirlendi. Şüphelilerin iş vaadiyle bir başka genç kızı kandırarak dolandırdıkları, şiddet uyguladıkları, şantaj yaptıkları gerekçesiyle İzmir’de haklarında dava açıldığı vurgulandı.
28.07.2021Gündem
BM Özel Raportörü, Kovid-19 ölümlerinin arttığı Myanmar için ateşkes istedi
BM Özel Raportörü, Kovid-19 ölümlerinin arttığı Myanmar için ateşkes istediBirleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Myanmar Özel Raportörü Tom Andrews, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) ve üye ülkelere, Kovid-19 kaynaklı ölümlerin arttığı Myanmar için ateşkes talep etmeleri çağrısında bulundu.
27.07.2021Dünya
400 taksinin ruhsatı aktif hale getirildi
400 taksinin ruhsatı aktif hale getirildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile İstanbul Havalimanı taksicileri arasında 'taksimetrelerin entegrasyonu' konusunda yaşanan anlaşmazlık çözüme kavuşarak askıya alınan taksi ruhsatları yeniden aktif hale getirildi.
27.07.2021Ekonomi
Myanmar askeri yönetimi 2020 genel seçim sonuçlarını geçersiz saydı
Myanmar askeri yönetimi 2020 genel seçim sonuçlarını geçersiz saydıMyanmar'da askeri darbeyle seçilmiş hükümete el koyan ordu, ülkenin eski fiili lideri ve Dışişleri Bakanı Aung San Suu Çii'nin partisinin iktidara geldiği 8 Kasım 2020 genel seçimlerinin sonucunun geçersiz olduğuna hükmetti.
27.07.2021Dünya
Pakistan’daki seçimi iktidar partisi kazandı
Pakistan’daki seçimi iktidar partisi kazandıPakistan'ın Azad Cammu Keşmir (AJK) bölgesinde Yasama Meclisi seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre Başbakan İmran Han'ın liderliğindeki Pakistan Adalet Hareketi Partisinin (PTI) kazandığı bildirildi.
26.07.2021Dünya
Mutaffifin Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Mutaffifin Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiKur’an-ı Kerim’in 83. suresi olan Mutaffifin; Ankebut Suresi’nden sonra, Bakara Suresi’nden de önce Mekke’de indirilmiştir. Cebrail tarafından Hz. Muhammed’e tebliğ edilen bu surenin adı “el- mutaffifin” teriminden gelmektedir. Buna göre Mutaffifin, “ölçüde ya da tartıda hata ve hile yapan kişi” manası taşımaktadır. Bu sure, Mekke’de tebliğ edilen son sure; Medine’de tebliğ edilen ilk sure olma özelliğine sahiptir. Yani, Mutaffifin Suresi’nin ayetlerinin bir kısmı Mekke döneminde bir kısmı da Medine döneminde indirilmiştir.
25.07.2021Sureler
Enfal Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Enfal Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiKur’an-ı Kerim’de yer alan surelerin her biri kendi içerisinde mana ve faziletler saklamaktadır. Bu bağlamda sureleri okuyan kişiler niyetleri doğrultusunda bazı manevi armağanlara erişebilmektedir. Enfal Suresi de faziletleri bakımından sık sık okunan bir suredir. 75 ayeti barındıran Enfal Suresi, Kur’an’da 8. sırada yer almaktadır. Surenin adı, 1. ayette geçen “el-Enfal” kavramından gelmekte ve savaş ganimeti manası taşımaktadır. Sure içerisinde Bedir Savaşı ile birlikte elde edilen savaş ganimetlerinin nasıl paylaşılacağı hakkında yol gösterilmektedir. Bunun yanında Müslümanların diğer din kardeşleri ile iyi geçinmesi öğütlenmektedir.
25.07.2021Sureler
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm bölümler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.07.2021 Oyun
Meclis Başkanı Şentop Erzurum Kongresi'nin ve Hatay'ın ana vatana katılmasının yıl dönümünlerini kutladı
Meclis Başkanı Şentop Erzurum Kongresi'nin ve Hatay'ın ana vatana katılmasının yıl dönümünlerini kutladıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Erzurum Kongresi'nin 102'nci yıl dönümünü kutlayarak, "Emperyalist devletlerin meşum şark planlarını bozan aziz milletimizin hürriyetine kavuşmasında, devletimizin bağımsız devletler ailesinin şerefli bir üyesi olmasında 102 yıl önce Erzurum’da toplanan kongrede alınan kararların büyük katkısı olmuştur." değerlendirmesinde bulundu.​​​​​​​
23.07.2021Siyaset
Myanmar'da hapishanelerde darbe karşıtı şarkılar
Myanmar'da hapishanelerde darbe karşıtı şarkılarMyanmar'da askeri darbenin ardından gözaltına alınan darbe karşıtları, ülkenin en kalabalık şehri Yangon'da tutuldukları cezaevinde şarkılar ve tezahüratlarla askeri hükümeti protesto etti.
23.07.2021Dünya
Son dakika: Piyasaları sallamıştı! Elon Musk'tan flaş Bitcoin hamlesi
Son dakika: Piyasaları sallamıştı! Elon Musk'tan flaş Bitcoin hamlesiGelen son dakika haberine göre; ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın Üst Yöneticisi Elon Musk, şirketin Bitcoin'i ödeme türü olarak kabul etmeye "büyük olasılıkla" yeniden başlayacağını belirtti.
21.07.2021Ekonomi
CHP’den ‘atletizmdeki usulsüz kota’ açıklaması
CHP’den ‘atletizmdeki usulsüz kota’ açıklamasıCHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Spor Kurulu Başkanı Kenan Nuhut, “Hak edilmemiş, hile karışan olimpiyat kotası bir ülkenin itibarını sarsar” dedi.
21.07.2021Siyaset
Suç örgütü lideri ikizlere 180'er yıl hapis talebi!
Suç örgütü lideri ikizlere 180'er yıl hapis talebi!Ankara’da kahve, büfe, kafe işleten esnaftan 'haraç' adı altında para toplayan, vermeyenlere silahlı eylemde bulunan ve bunu sosyal medyada canlı yayınlayan, liderliğini ikizler Altan ve Ertan K.'nin yaptığı suç örgütüne yönelik soruşturma tamamlandı. İddianamede Altan ve Ertan K. kardeşler için 180'er yıl hapis talep edildi.
13.07.2021Gündem
Japonya, 300 Myanmarlının vizesini uzattı
Japonya, 300 Myanmarlının vizesini uzattıJaponya'nın, askeri darbe sonrası yaşanan siyasi kargaşa nedeniyle ülkesine dönmek istemeyen 300 Myanmar vatandaşının vizesini uzattığı bildirildi.
9.07.2021Dünya
Myanmar'daki çatışmalarda en az 40 asker öldürüldü
Myanmar'daki çatışmalarda en az 40 asker öldürüldüMyanmar'da ordu ile darbe karşıtı silahlı gruplar arasında geçen hafta yaşanan çatışmalarda en az 40 askerin öldürüldüğü öne sürüldü.
9.07.2021Dünya
Şike Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Şike Yapmak Nedir?
Şike Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Şike Yapmak Nedir?Genellikle futbolda kullanılan şike kelimesi dilimize Fransızcadan geçmiştir. Orijinal dilinde ''chique'' şeklinde yazılan bu sözcük, bir maçın sonucunu değiştirmek üzere yapılan hile demektir. Şike birçok şekilde yapılabilir. Örneğin: Maç öncesi, orta hakeme ya da karşı takımın oyuncularından birine para vererek. Şike ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Şike yapmak nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
8.07.2021Sözlük
Bahçe dekorasyon fikirleri (2021)
Bahçe dekorasyon fikirleri (2021)Bahçe sadece evinize eklenen bir “bonus” değil, aynı zamanda en az iç odalar kadar ilgiyi hak eden ve pek çok fayda ve memnuniyet getirebilen sıcacık yuvanızın bir uzantısıdır. İşte bahçenizi nasıl dekore edeceğinize dair bazı fikirler.
5.07.2021Dekorasyon
Myanmar'da günlük vaka rekoru kırıldı
Myanmar'da günlük vaka rekoru kırıldıDarbecilerin 1 Şubat'ta hükümeti devirdiği Güney Asya ülkesinde 2 bin 318 pozitif test kayda geçti, 26 şehirde birden sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
5.07.2021Dünya
Fatih Çintimar: "İçimizde İrlandalılar var"
Fatih Çintimar: "İçimizde İrlandalılar var"Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, haklarında çıkan idaalara cevap vererek, 2020 Tokyo olimpiyatları için alınan kotaları, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nde düzenlediği basın toplantısı ile cevapladı.
5.07.2021Diğer
Negatif test sonucuyla girilen partide 165 kişi korona oldu!
Negatif test sonucuyla girilen partide 165 kişi korona oldu!Hollanda'da geçen hafta Cumartesi günü disko ve barların açılmasına izin verilmesinin ardından aynı gün Enschede kentideki bir diskoda düzenlenen partiye katılan 600 kişiden en az 165'inin koronavirüs testleri pozitif çıktı.
5.07.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Myanmaraskeri darbehilelerihilearaba

Hile ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.