Kurultay

Kurultay

Son dakika Kurultay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kurultay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kurultay haber sayfamızda...

Kurultay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.760 kurultay haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.08.2022Oyun
‘6’lı masanın adayı olayım ama şartlarım var’
‘6’lı masanın adayı olayım ama şartlarım var’Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı’nı eleştirerek, “Aday bulamıyorsanız Muharrem İnce burada. Geçen sefer acemiliğime geldi. Bu sefer şartlarım var” dedi.
30.07.2022Siyaset
Muharrem İnce: 6'lı masanın adayı olayım ama bu sefer şartlarım var
Muharrem İnce: 6'lı masanın adayı olayım ama bu sefer şartlarım varMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'nı eleştirerek, "Aday bulamıyorsanız Muharrem İnce burada. Getirin 6'lı masanın adayı olayım ben. Sıkıntı yok. Ama şartlarım var. Bak şartlarımı söyleyeyim; geçen sefer acemiliğime geldi. Bu sefer şartlarım var'' dedi.
29.07.2022Siyaset
‘Birileri bizi sattığı için buradayız’
‘Birileri bizi sattığı için buradayız’Muharrem İnce liderliğinde 14 ay önce kurulan Memleket Partisi, yönetim kademelerinde yaşanan istifaların ardından dün yeni Parti Meclisi’ni (PM) ve Genel Disiplin Kurulu’nu (GDK) belirlemek üzere 1. Olağanüstü Kurultayı’nı gerçekleştirdi.
24.07.2022Siyaset
Manisa'da 2 katlı evde yangın
Manisa'da 2 katlı evde yangınManisa'da, Remzi İn'in (50) eşi ve 2 torunuyla içinde olduğu sırada, 2 katlı evinin çatısında yangın çıktı. Alevler itfaiyenin müdahalesiyle yarım saatte, alt kata ve diğer evlere sıçramadan söndürüldü.
20.07.2022Haberler
Memleket Partisi’nde toplu istifa depremi
Memleket Partisi’nde toplu istifa depremiMemleket Partisi yönetiminde dün toplu istifa depremi yaşandı.
21.06.2022Siyaset
‘Adaylık olasılığı’nda yol haritası çizildi
‘Adaylık olasılığı’nda yol haritası çizildiAltılı masa cumhurbaşkanı adayının ismini değil, kriterlerini belirledi.
10.06.2022Siyaset
Kurultay Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Kurultay Türklerde Ne Anlama Gelir?
Kurultay Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Kurultay Türklerde Ne Anlama Gelir?Hala günlük yaşamda birçok farklı yerde kullanılan sözcüklerden biri Kurultay kelimesidir. Peki, Kurultay nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? Kurultay Türklerde ne anlama gelir detayları ile derledik.
6.04.2022Eğitim
Önerge Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada
Önerge Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf BulmacadaMeclis ya da kurultay gibi benzeri birçok yerde onaylanması gereken durumlar için verilen yazılı belge olarak önerge öne çıkar. Bu kelime taşımış olduğu anlamı ile beraber pek çok farklı bulmaca üzerinden de sorulur. Peki, önerge bulmaca cevabı nedir sizler için derledik.
6.04.2022Eğitim
'Yeni dönemin kilit aktörü CHP olacak'
'Yeni dönemin kilit aktörü CHP olacak'CHP İstanbul Milletvekili ve PM üyesi Yunus Emre, yeni çıkan "İkinci Yüzyıla Çağrı-Kılıçdaroğlu Doktrini" adlı kitabını, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek takdim etti.
2.04.2022Siyaset
12. OHSAD Kurultayı'nda ilk gün oturumları tamamlandı
12. OHSAD Kurultayı'nda ilk gün oturumları tamamlandıTürkiye’nin en büyük sağlık sektör buluşması olan Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği’nin (OHSAD) geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 12'ncisi gerçekleşen "Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları" başladı. OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat, "Nakit akışımızı dengeleyemiyoruz ve batıyoruz. Nakit akışımızı bugüne kadar dengeledik ama şimdi o kadar büyük risk altında ki... Bizim siyasetten liderlik beklentimiz var" diye konuştu.
26.03.2022Gündem
12. OHSAD Kurultayı için geri sayım başladı
12. OHSAD Kurultayı için geri sayım başladıÖzel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları-OHSAD Kurultayı için geri sayım başladı.
26.02.2022Gündem
'Sosyal medyayı etkin kullanın'
'Sosyal medyayı etkin kullanın'CHP Genel Merkezi, sosyal medyada partiye ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik "troll" paylaşımlarına karşı harekete geçti. CHP'nin sosyal medyada etkinliğini artırmak, Kılıçdaroğlu ve Genel Merkez yönetiminin açıklamalarının, partinin iktidarda hayata geçirmeyi vaat ettiği projelerin kamuoyuna yaygın şekilde yansıtılması için teşkilata "sosyal medya" talimatı verildi. Kılıçdaroğlu ile CHP'nin resmi sosyal medya hesaplarının tüm teşkilat kadrolarınca takibe alınması ve buralardan yapılan paylaşımların yaygınlaştırılması istendi.
3.02.2022Siyaset
'Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?'
'Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?'Milletvekili aday adaylarının kurduğu CHP İktidar Hareketi, "cumhurbaşkanı adayımız kim olmalı" anketi yaptı. "CHP’nin cumhurbaşkanı adayı kim olmalı" sorusuna yaklaşık 3 bin kişi yanıt verirken sonuçlar Genel Başkanı Kemal Kılıçaroğlu'na sunulacak.
1.02.2022Siyaset
Kongreler ertelendi
Kongreler ertelendiCHP Parti Meclisi (PM) dün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.
16.01.2022Siyaset
CHP Parti Meclisi'nden karar çıktı: Kurultay takvimi ertelendi
CHP Parti Meclisi'nden karar çıktı: Kurultay takvimi ertelendiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi'nde, kongrelerin 1 yıl ertelenmesi kararlaştırıldı.
15.01.2022Siyaset
‘Sokağa çıkmak kitabımızda yok’
‘Sokağa çıkmak kitabımızda yok’Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Muhalefet sokağa dökülecek' sözlerine yanıt veren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Sokağa çıkma diye bizim kitabımızda bir şey yok. Özel bir çatışma alanı yaratmak istiyorlar, o tuzağa düşmüyoruz” dedi...
6.01.2022Siyaset
CHP mitinglere devam edecek
CHP mitinglere devam edecekCHP’de 'kurultay takvimi' için gözler Parti Meclisi toplantısına çevrildi. Parti Meclisi (PM) toplantısının Ocak ayının en geç ikinci haftası toplanması bekleniyor.
6.01.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkmayacağız
Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkmayacağızCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'sokak' yanıtı geldi. Kılıçdaroğlu, "Beyefendi bizim sokağa çıkmamızı istiyor, çıkmayacağız, zorlayacak, çıkmayacağız, baskı kuracak, çıkmayacağız." dedi.
5.01.2022Siyaset
Kurultayı erteleme planı
Kurultayı erteleme planıCHP MYK Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında bugün saat 14.00’te toplanacak.
20.12.2021Siyaset
İkinci miting Aydın’da yapılacak
İkinci miting Aydın’da yapılacakCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin’den sonra ikinci mitingi Aralık sonu ya da Ocak başında yapacak. Kılıçdaroğlu’nun ikinci mitingini Aydın’da yapması ağırlık kazandı.
14.12.2021Siyaset
Felaketlerin önüne geçmek mümkün
Felaketlerin önüne geçmek mümkünKuşadası’ndaki deprem kurultayında, fay hatları hakkında bilgi sahibi olmanın yıkımların önüne geçeceği, can ve mal kayıplarının asıl nedeninin ise yoksulluğa bağlı sağlıksız yapılaşma olduğu vurgulandı
9.12.2021Ege
Günel’den deprem planı
Günel’den deprem planıGeçen yıl 30 Ekim’de Ege Denizi’nde meydana gelen 6.9’luk depremin şiddetli bir biçimde hissedildiği kenti depreme hazırlamak amacıyla Kuşadası Belediyesi bünyesinde kurulan Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, ‘Deprem ile Kentsel Dönüşüm’ başlıklı bir kurultay düzenledi.
8.12.2021Ege
Kuşadası depreme hazırlıksız değil
Kuşadası depreme hazırlıksız değilUzmanlar eşliğinde bölgenin depremselliği ve yapı güvenliği ile ilgili belediye tarafından yürütülmesi gereken çalışmalar masaya yatırılıyor.
7.12.2021Ege
Gurur veren görev
Gurur veren görevAvrupa Tıp Öğrencileri Birliği (EMSA) direktörlüğüne seçilen İEÜ öğrencisi Dilge Kocabaş, “Etkinliklerden birinin ülkemizde hatta İzmir’de yapılması için girişimde bulunacağım” dedi.
6.12.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Kurultay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.