İbrahim Keloğlan

İbrahim Keloğlan

Son dakika İbrahim Keloğlan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İbrahim Keloğlan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İbrahim Keloğlan haber sayfamızda...

İbrahim Keloğlan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 30 ibrahim keloğlan haberi bulunmuştur.
Kedi Eros'u öldüren İbrahim Keloğlan hakkındaki karara itiraz
Kedi Eros'u öldüren İbrahim Keloğlan hakkındaki karara itiraz İstanbul Başakşehir’de bir sitede Eros isimli kediyi dakikalarca tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında verilen karara Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı itiraz etti.
29.03.2024 Gündem
Eros’un katilinin cezasına itiraz
Eros’un katilinin cezasına itiraz İstanbul Başakşehir’de Eros isimli kediyi tekmeleyerek katleden İbrahim Keloğlan hakkındaki 2 yıl 6 ay ceza verilen karara itiraz etmek için savcı, mahkemeye süre tutum talepli dilekçe verdi.
21.03.2024 Gündem
Eros'u tekmeleyerek öldüren sanık hakkında flaş gelişme
Eros'u tekmeleyerek öldüren sanık hakkında flaş gelişme Başakşehir’de Eros adlı kediyi asansörde sıkıştırıp tekmeleyerek öldürmesi sebebiyle İbrahim Keloğlan’a verilen 2 yıl 6 ay hapis cezasına Cumhuriyet Savcısı itiraz edecek.
20.03.2024 Gündem
'Eros' davasındaki karara hayvanseverlerden tepki: Hayvan cinayetinin iyi hali olmaz
'Eros' davasındaki karara hayvanseverlerden tepki: Hayvan cinayetinin iyi hali olmaz İstanbul’da asansörde sıkıştırdığı 'Eros' isimli kediyi tekme darbeleriyle öldüren İbrahim Keloğlan’a verilen 2,5 yıl cezayı az bularak tepki gösteren hayvan hakları savunucuları yaptıkları açıklamada, “Sistem Eros'un katiline iyi hal indirimi verdi. Eros'u öldürdükten sonra köye gidip hayvan beslemesi bir fail aklayıcı olarak kullanılarak katil serbest bırakıldı.” ifadelerine yer verdi.
15.03.2024 Gündem
Melisa Döngel'den Kedi Eros'un katiline tepki: Vicdanım bunu kaldırmıyor!
Melisa Döngel'den Kedi Eros'un katiline tepki: Vicdanım bunu kaldırmıyor! Kedi Eros'u vahşice öldüren İbrahim Keloğlan, dün görülen duruşmada adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Ünlü oyuncu Melisa Döngel, İbrahim Keloğlan’ın tutuklanmaması üzere üzüntüsünü dile getirdi.
14.03.2024 Cadde
Eros'un katili yine serbest! İkinci kez yargılandı ama...
Eros'un katili yine serbest! İkinci kez yargılandı ama... Eros isimli kediyi tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan ikinci kez yargılandığı davada ‘iyi hal’ indirimiyle 2 yıl 6 ay cezaya çarptırıldı. Karara isyan eden hayvanseverlerin bazıları da ağladı.
14.03.2024 Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten kedi katiline verilen cezayla ilgili açıklama
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten kedi katiline verilen cezayla ilgili açıklama Başakşehir'de yılbaşı gecesi Eros isimli kediyi asansörde sıkıştırıp tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında verilen kararla ilgili AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten de bir açıklama geldi.
13.03.2024 Gündem
Kedi Eros'un katili İbrahim Keloğlan'ın cezası belli oldu
Kedi Eros'un katili İbrahim Keloğlan'ın cezası belli oldu Başakşehir'de yılbaşı gecesi Eros isimli kediyi asansörde sıkıştırıp tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında ikinci kez karar verildi.
13.03.2024 Gündem
Türkiye bu vahşeti konuşuyor! Duruşmada izdiham... Kedi katilinin cezası belli oldu
Türkiye bu vahşeti konuşuyor! Duruşmada izdiham... Kedi katilinin cezası belli oldu İstanbul Başakşehir’de Eros isimli kediyi vahşice öldüren İbrahim Keloğlan duruşmada savunma yaptı. Onlarca hayvansever duruşmanın olduğu koridorda izdiham oluştururken, kedi katiliyle ilgili karar da verildi.
13.03.2024 Gündem
Rakiplerimiz endişe duyuyor
Rakiplerimiz endişe duyuyor Cumhurbaşkanı Erdoğan “İçimizdeki müzmin muhalifler ve mankurtlar anlamasa da Türkiye’nin nasıl büyük işlere imza attığını dostlarımız ve hasımlarımız çok iyi biliyor. Muhalefetin bize sürekli örnek gösterdiği ülkelerde son dört gündür KAAN konuşuluyor” dedi
26.02.2024 Gündem
Erdoğan'dan gece yarısı telefonu! 'Böyle bir şey nasıl olur?'
Erdoğan'dan gece yarısı telefonu! 'Böyle bir şey nasıl olur?' İstanbul'da Eros isimli kedi dakikalarca dövülerek öldürülmüştü. Olayla ilgili Adalet Bakanı Tunç'tan dikkat çeken bir açıklama geldi.
25.02.2024 Gündem
Bakan Tunç: Eros isimli kedinin kamu davası yeniden görülecek
Bakan Tunç: Eros isimli kedinin kamu davası yeniden görülecek Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İstanbul’da canice öldürülen Eros isimli kedinin kamu davasının yeniden görüleceğini belirtti.
20.02.2024 Gündem
Eski eşinin kız arkadaşını öldüren şahıs tutuklandı
Eski eşinin kız arkadaşını öldüren şahıs tutuklandı Samsun'da çıkan tartışmada eski eşinin arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı.
20.02.2024 Gündem
Kedi Eros’u darp ederek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında flaş gelişme
Kedi Eros’u darp ederek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında flaş gelişme Başakşehir’de bir sitede Eros isimli kediyi dakikalarca tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında verilen karar üst mahkeme tarafından kaldırıldı.
20.02.2024 Gündem
'Eros'un katilinin tutuklanması için 250 bin imza
'Eros'un katilinin tutuklanması için 250 bin imza Başakşehir'de asansör içerisinde 'Eros' isimli kediyi tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan'ın tutuklanması için başlatılan kampanyada, 250 bine yakın imza toplandı.
19.02.2024 Gündem
Hayvanseverler vahşice öldürülen Eros için yürüdü
Hayvanseverler vahşice öldürülen Eros için yürüdü İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, İstanbul'da vahşice öldürülen 'Eros' isimli kedi için bir araya gelen hayvanseverlerler, yürüyüş düzenledi. Hayvansever Avukat Bilge Berk, "Sokaktaki canlarımıza yapılan şiddete karşı daha ağır cezalar istiyoruz" dedi.
15.02.2024 Gündem
Başakşehir'de kediyi tekmeleyerek öldürmüştü... Savcılık 'ertelemeye' itiraz etti
Başakşehir'de kediyi tekmeleyerek öldürmüştü... Savcılık 'ertelemeye' itiraz etti Başakşehir''de yılbaşı gecesi bir kediyi asansörde sıkıştırıp tekmeleyerek öldüren sanığa verilen 1 yıl 3 ay hapis cezasının ertelenmesine savcılık itiraz etti.
13.02.2024 Gündem
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023 Oyun
Beyoğlu Kültür Yolu Festivali 1 Ekim’de başladı
Beyoğlu Kültür Yolu Festivali 1 Ekim’de başladı Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın beş şehirde çok daha kapsayıcı etkinliklerle yaygınlaştırdığı Türkiye Kültür Yolu Festivalleri bünyesinde düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali bugün 2500 kişinin katılacağı fotomaraton etkinliğiyle başladı. 23 Ekim’e kadar sürecek festivalde 51 ayrı mekânda, 88 salon ve 5 açık hava sahnesinde, 6000’den fazla sanatçı ve 1000’den fazla etkinlik yer alıyor.
1.10.2022 Kültür Sanat
Keloğlan ile sohbet
Keloğlan ile sohbet Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün dün TRT Genel Müdürlüğü ziyaretinde ilginç anlar yaşandı.
10.12.2012 Gündem
Dindar nesil için abdestli Pepe
Dindar nesil için abdestli Pepe TRT Anadolu, Diyanet'e tahsis edildi. 7 gün yayın yapacak kanalda çizgi filmle dini bilgiler verilecek.
10.05.2012 Gündem
41 ülkeden 1000 çocuk bi'dünya eğlenceye yelken açıyor
41 ülkeden 1000 çocuk bi'dünya eğlenceye yelken açıyor 41 ülkeden 1000 çocuğun katılacağı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali için geri sayım başladı.
16.04.2012 Aile
Müjde Ar'a kamu görevlisine hakaret davası
Müjde Ar'a kamu görevlisine hakaret davası Televizyon programında söylediği sözler Müjde Ar'ın başına yine bela oldu...
9.12.2009 Gündem
Müjde Ar Eskişehir'de yargılanacak
Müjde Ar Eskişehir'de yargılanacak Sinema oyuncusu Müjde Ar, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan’a "hakaret ettiği" iddiasıyla açılan dava kapsamında Eskişehir Adliyesi’nde yargılanacak...
11.11.2009 Gündem
Barbie yerine Keloğlan kullanılacak
Barbie yerine Keloğlan kullanılacak Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin okul çantası, araç ve gereçlerinde kullanılan yabancı hayali kahramanları içeren resim ve figürler yerine Nasreddin Hoca ve Keloğlan gibi Türk milli kahramanların figür ve resimlerinin kullanılması için çalışma yaptı.
17.05.2009 Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

İbrahim Keloğlan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.