Eros

Eros

Son dakika Eros haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Eros gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Eros haber sayfamızda...

Eros

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 403 eros haberi bulunmuştur.
Son 20 yılda 12 bin tarihi eser Türkiye’ye getirildi: 8659 eser de yolda
Son 20 yılda 12 bin tarihi eser Türkiye’ye getirildi: 8659 eser de yolda Farklı dönemlerde yasa dışı yollarla yurt dışına kaçırılan tarihi eserlerin 12 bin 135’i 2002-2024 yılları arasında ülke topraklarına geri getirildi. Türkiye yakın zamanda 8000 tarihi eserine daha kavuşacak.
8.04.2024 Gündem
Kedi Eros'u öldüren İbrahim Keloğlan hakkındaki karara itiraz
Kedi Eros'u öldüren İbrahim Keloğlan hakkındaki karara itiraz İstanbul Başakşehir’de bir sitede Eros isimli kediyi dakikalarca tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında verilen karara Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı itiraz etti.
29.03.2024 Gündem
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı'
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı' Antalya'da 2 yıl önce köpeklerden kaçarken kamyon altında kalarak yaralanan, 23 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Mahra Melin Pınar'ın (9) babası Murat Pınar (47) açıklamalarda bulundu.
25.03.2024 Haberler
Banu Parlak'ın köpeği komşusunun köpeğini parçalayarak öldürdü
Banu Parlak'ın köpeği komşusunun köpeğini parçalayarak öldürdü Beylikdüzü'nde lüks sitede yaşayan sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın "Drago" isimli köpeği, komşularının köpeğine saldırarak öldürdü. Köpeğin ölüm haberi sonrası gözyaşlarına boğulan sahibi genç kız "Banu Parlak sen bir katilsin" diye haykırdı.
25.03.2024 Gündem
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı'
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı' Antalya'da 2 yıl önce köpeklerden kaçarken kamyon altında kalarak yaralanan, 23 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Mahra Melin Pınar'ın (9) babası Murat Pınar (47) açıklamalarda bulundu.
25.03.2024 Gündem
'23 gün acı çeken Mahra'nın babasından tepki: Davamızın arkasındayız
'23 gün acı çeken Mahra'nın babasından tepki: Davamızın arkasındayız Antalya'nın Serik ilçesinde 2 yıl önce köpeklerden kaçarken kamyon altında kalarak yaralanan, 23 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Mahra Melin Pınar'ın (9) babası Murat Pınar (47), "Kedi Eros'un 6 dakika işkence edildiği, acı çektiği dava gündem oldu, Türkiye bunu günlerce konuştu. 23 gün acı çeken Mahra'mın acısı bu kadar konuşulmadı” dedi.
25.03.2024 Gündem
Eros’un katilinin cezasına itiraz
Eros’un katilinin cezasına itiraz İstanbul Başakşehir’de Eros isimli kediyi tekmeleyerek katleden İbrahim Keloğlan hakkındaki 2 yıl 6 ay ceza verilen karara itiraz etmek için savcı, mahkemeye süre tutum talepli dilekçe verdi.
21.03.2024 Gündem
Eros'u tekmeleyerek öldüren sanık hakkında flaş gelişme
Eros'u tekmeleyerek öldüren sanık hakkında flaş gelişme Başakşehir’de Eros adlı kediyi asansörde sıkıştırıp tekmeleyerek öldürmesi sebebiyle İbrahim Keloğlan’a verilen 2 yıl 6 ay hapis cezasına Cumhuriyet Savcısı itiraz edecek.
20.03.2024 Gündem
Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili Bakan Tunç'tan açıklama
Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili Bakan Tunç'tan açıklama Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, geçtiğimiz gün Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaptı.
19.03.2024 Haberler
Bakan Tunç'tan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı açıklaması
Bakan Tunç'tan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı açıklaması Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, geçtiğimiz gün Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaptı.
19.03.2024 Gündem
Yürekleri ısıtan görüntü! Engelli köpekleri varilden yapılan trenle gezdiriyor
Yürekleri ısıtan görüntü! Engelli köpekleri varilden yapılan trenle gezdiriyor Ankara’da hayvansever Buket Özgünlü, engelli köpekleri varillerden oluşturulan trene yerleştirerek cadde ve sokaklarda gezdiriyor.
15.03.2024 Gündem
'Eros' davasındaki karara hayvanseverlerden tepki: Hayvan cinayetinin iyi hali olmaz
'Eros' davasındaki karara hayvanseverlerden tepki: Hayvan cinayetinin iyi hali olmaz İstanbul’da asansörde sıkıştırdığı 'Eros' isimli kediyi tekme darbeleriyle öldüren İbrahim Keloğlan’a verilen 2,5 yıl cezayı az bularak tepki gösteren hayvan hakları savunucuları yaptıkları açıklamada, “Sistem Eros'un katiline iyi hal indirimi verdi. Eros'u öldürdükten sonra köye gidip hayvan beslemesi bir fail aklayıcı olarak kullanılarak katil serbest bırakıldı.” ifadelerine yer verdi.
15.03.2024 Gündem
Melisa Döngel'den Kedi Eros'un katiline tepki: Vicdanım bunu kaldırmıyor!
Melisa Döngel'den Kedi Eros'un katiline tepki: Vicdanım bunu kaldırmıyor! Kedi Eros'u vahşice öldüren İbrahim Keloğlan, dün görülen duruşmada adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Ünlü oyuncu Melisa Döngel, İbrahim Keloğlan’ın tutuklanmaması üzere üzüntüsünü dile getirdi.
14.03.2024 Cadde
Eros'un katili yine serbest! İkinci kez yargılandı ama...
Eros'un katili yine serbest! İkinci kez yargılandı ama... Eros isimli kediyi tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan ikinci kez yargılandığı davada ‘iyi hal’ indirimiyle 2 yıl 6 ay cezaya çarptırıldı. Karara isyan eden hayvanseverlerin bazıları da ağladı.
14.03.2024 Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten kedi katiline verilen cezayla ilgili açıklama
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten kedi katiline verilen cezayla ilgili açıklama Başakşehir'de yılbaşı gecesi Eros isimli kediyi asansörde sıkıştırıp tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında verilen kararla ilgili AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten de bir açıklama geldi.
13.03.2024 Gündem
'Eros'un öldürülmesine verilen cezaya Bakan Tunç'tan ilk yorum
'Eros'un öldürülmesine verilen cezaya Bakan Tunç'tan ilk yorum Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İstanbul'da Eros isimli kedinin öldürülmesi nedeniyle açılan kamu davasına ilişkin açıklamalarda bulundu.
13.03.2024 Gündem
Kedi Eros'un katili İbrahim Keloğlan'ın cezası belli oldu
Kedi Eros'un katili İbrahim Keloğlan'ın cezası belli oldu Başakşehir'de yılbaşı gecesi Eros isimli kediyi asansörde sıkıştırıp tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında ikinci kez karar verildi.
13.03.2024 Gündem
Türkiye bu vahşeti konuşuyor! Duruşmada izdiham... Kedi katilinin cezası belli oldu
Türkiye bu vahşeti konuşuyor! Duruşmada izdiham... Kedi katilinin cezası belli oldu İstanbul Başakşehir’de Eros isimli kediyi vahşice öldüren İbrahim Keloğlan duruşmada savunma yaptı. Onlarca hayvansever duruşmanın olduğu koridorda izdiham oluştururken, kedi katiliyle ilgili karar da verildi.
13.03.2024 Gündem
Rakiplerimiz endişe duyuyor
Rakiplerimiz endişe duyuyor Cumhurbaşkanı Erdoğan “İçimizdeki müzmin muhalifler ve mankurtlar anlamasa da Türkiye’nin nasıl büyük işlere imza attığını dostlarımız ve hasımlarımız çok iyi biliyor. Muhalefetin bize sürekli örnek gösterdiği ülkelerde son dört gündür KAAN konuşuluyor” dedi
26.02.2024 Gündem
Erdoğan'dan gece yarısı telefonu! 'Böyle bir şey nasıl olur?'
Erdoğan'dan gece yarısı telefonu! 'Böyle bir şey nasıl olur?' İstanbul'da Eros isimli kedi dakikalarca dövülerek öldürülmüştü. Olayla ilgili Adalet Bakanı Tunç'tan dikkat çeken bir açıklama geldi.
25.02.2024 Gündem
Bakan Tunç'tan 'Yargımız her zamankinden daha bağımsız ve tarafsızdır' açıklaması
Bakan Tunç'tan 'Yargımız her zamankinden daha bağımsız ve tarafsızdır' açıklaması Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Hukuk devletinin gerçekleşmesi için de öncelikle yargının bağımsız ve tarafsız olması lazım. Bu anlamda çok eleştiriler yapılıyor. Bugünkü yargımız her zamankinden daha bağımsız ve tarafsızdır" dedi.
24.02.2024 Gündem
Bakan Tunç: Eros isimli kedinin kamu davası yeniden görülecek
Bakan Tunç: Eros isimli kedinin kamu davası yeniden görülecek Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İstanbul’da canice öldürülen Eros isimli kedinin kamu davasının yeniden görüleceğini belirtti.
20.02.2024 Gündem
Eski eşinin kız arkadaşını öldüren şahıs tutuklandı
Eski eşinin kız arkadaşını öldüren şahıs tutuklandı Samsun'da çıkan tartışmada eski eşinin arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı.
20.02.2024 Gündem
Kedi Eros’u darp ederek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında flaş gelişme
Kedi Eros’u darp ederek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında flaş gelişme Başakşehir’de bir sitede Eros isimli kediyi dakikalarca tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan hakkında verilen karar üst mahkeme tarafından kaldırıldı.
20.02.2024 Gündem
Türkiye'nin konuştuğu davada şok ifade: 13 yaşında erkek 11 yaşında kız çocuğu teklif edildi
Türkiye'nin konuştuğu davada şok ifade: 13 yaşında erkek 11 yaşında kız çocuğu teklif edildi Esenyurt’taki tekel bayi saldırısına ilişkin sanıklar ilk kez hakim karşısına çıktı. Yunus Emre Erzen ve Batuhan Bayındır’ı silahla vurarak öldüren Tarık Özer savunma yaptı. Mahkemede avukat araya girerek baba Cantürk Erzen'e, “Size üçüncü kişiler vasıtasıyla 40 milyon lira, 13 yaşında erkek çocuğu ve 11 yaşında kız çocuğu teklif edildi mi?” diye sordu. Baba Erzen ise verdiği cevap ile herkesi şoke etti.
19.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Eros ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.