İcra Kurulu

İcra Kurulu

Son dakika İcra Kurulu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İcra Kurulu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İcra Kurulu haber sayfamızda...

İcra Kurulu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.671 icra kurulu haberi bulunmuştur.
Son dakika haberleri: Serdar Tatlı'nın istifasının perde arkası! Hakemlik tarihinde ilk
Son dakika haberleri: Serdar Tatlı'nın istifasının perde arkası! Hakemlik tarihinde ilkMHK Başkanı Serdar Tatlı, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Başkan Vekili Servet Yardımcı’yı bilgilendirmeden görevini bıraktığını açıkladı. Hakemler ve gözlemcilere kısa bir veda mesajı gönderen Tatlı’nın bu yöntemi hakemlik tarihinde bir ilk olarak yorumlandı.
22.10.2021Süper Lig
IMF baş ekonomisti görevi bırakıyor
IMF baş ekonomisti görevi bırakıyorUluslararası Para Fonu (IMF) Baş Ekonomisti ve Araştırma Birimi Direktörü Gita Gopinath'ın Ocak 2022'de fondan ayrılmayı ve kamu hizmeti izni sona erdiğinde planlandığı gibi Harvard Üniversitesi Ekonomi Bölümü'ne geri dönmeyi planladığını duyurdu.
20.10.2021Uzmanpara
Beşiktaş - Sporting Lizbon: 1-4
Beşiktaş - Sporting Lizbon: 1-4UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. maçında temsilcimiz Beşiktaş, Sporting Lizbon ile Vodafone Park'ta karşı karşıya geldi. Temsilcimiz Beşiktaş sahadan 4-1 mağlup ayrıldı.
19.10.2021Beşiktaş
Ürdünlüler yatırım için İngilizler kalmaya geliyor
Ürdünlüler yatırım için İngilizler kalmaya geliyorDünyada büyüklüğü 400 milyar dolara ulaştığı tahmin edilen uluslararası gayrimenkul pazarında ilk 10 ülke arasında yer alan Türkiye’de yabancıya konut satış artışı devam ediyor.
17.10.2021Ekonomi
Z kuşağı direksiyon başına!
Z kuşağı direksiyon başına!Tedarik zincirinin aksamasıyla yaşanan sorunlara çözüm aranıyor. Türk lojistik sektörü temsilcileri, “Y ve Z kuşağıyla ilgili plan hazırlayamazsak şoför istihdamında Türkiye de ileride sıkıntı yaşayacak” uyarısını yapıyor.
16.10.2021Ekonomi
Türkiye küresel tedarik zincirinin yeni merkez üssü olma yolunda
Türkiye küresel tedarik zincirinin yeni merkez üssü olma yolundaYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası yeniden şekillenen küresel tedarik zincirinde stratejik üs haline gelen Türkiye, jeopolitik konumu ve sunduğu maliyet avantajıyla uluslararası şirketlerin radarına girmeye devam ediyor.
14.10.2021Ekonomi
Sürpriz kutlama
Sürpriz kutlamaOlgarlar Group kurucularından Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı Kadriye Olgar, eşi Güven Olgar’a Acarkent Jass Coffee’de sürpriz doğum günü yemeği organize etti.
14.10.2021Cadde
Georgieva ciddi global sıkıntılara odaklanacak
Georgieva ciddi global sıkıntılara odaklanacakIMF Başkanı Kristalina Georgieva, ciddi global sıkıntılara odaklanacağını ifade etti.
13.10.2021Uzmanpara
Şeker, Vodafone icra kurulu üyesi
Şeker, Vodafone icra kurulu üyesiVodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama gerçekleşti.
13.10.2021Ekonomi
Küresel ekonominin devleri tartışılıyor
Küresel ekonominin devleri tartışılıyorİkinci Dünya Savaşı sonrası yeniden şekillenen dünya ekonomisinin simgeleri olan Dünya Bankası ve Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) yönetişim modelleri veri usulsüzlüğü skandalıyla sorgulanırken, "Bretton Woods ikizleri" olarak da adlandırılan her iki kurumun itibarının uzun vadeli olarak zarar görmesi bekleniyor.
12.10.2021Uzmanpara
IMF'den Başkan Georgieva'ya destek
IMF'den Başkan Georgieva'ya destekUluslararası Para Fonu İcra Kurulu yapılan incelemelerde sunulan bilgilerin, IMF Başkanı Kristalina Georgieva'nın Dünya Bankası Üst Yöneticisi (CEO) olduğu dönemde 2018 yılı İş Yapma Kolaylığı Raporu'nda uygunsuz bir rol oynadığını kesin olarak göstermediğini belirterek, Georgieva'nın liderliğine olan güvenin bir kez daha teyit edildiğini bildirdi.
12.10.2021Uzmanpara
IMF'den Başkan Georgieva'ya destek
IMF'den Başkan Georgieva'ya destekUluslararası Para Fonu İcra Kurulu, yapılan incelemelerde sunulan bilgilerin, IMF Başkanı Kristalina Georgieva'nın Dünya Bankası Üst Yöneticisi (CEO) olduğu dönemde 2018 yılı İş Yapma Kolaylığı Raporu'nda uygunsuz bir rol oynadığını kesin olarak göstermediğini belirterek, Georgieva'nın liderliğine olan güvenin bir kez daha teyit edildiğini bildirdi.
12.10.2021Ekonomi
Formula 1 Türkiye Grand Prix'sini 190 bin kişi yerinde takip etti
Formula 1 Türkiye Grand Prix'sini 190 bin kişi yerinde takip ettiIntercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, İstanbul'da yapılan Formula 1 Türkiye Grand Prix'si için gelen seyirci sayısını açıkladı.
11.10.2021Motor Sporları
Formula 1 için Intercity İstanbul Park'a 3 günde 190 bin kişi geldi
Formula 1 için Intercity İstanbul Park'a 3 günde 190 bin kişi geldiİstanbul’da bu hafta sonu adeta Formula 1TM rüzgarı esti. Intercity İstanbul Park’ın 8-10 Ekim tarihlerinde ev sahipliği yaptığı Formula 1 Rolex Turkish Grand Prix 2021 etkinliğine 3 gün boyunca toplam 190 bin kişi katıldı. Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, geçen senenin ardından bu sene de yarışı kusursuz bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
11.10.2021Motor Sporları
Georgieva'nın kaderi bugün tartışılacak
Georgieva'nın kaderi bugün tartışılacakIMF İcra Kurulu, Kristalina Georgieva'nın kaderini bugün tartışacak.
11.10.2021Uzmanpara
Drone avcısı "Fedai" ilk uçuşa hazırlanıyor! İlk kez görüntülendi
Drone avcısı "Fedai" ilk uçuşa hazırlanıyor! İlk kez görüntülendiTürk savunma sanayisi firmalarının  sahip olduğu kabiliyetlerle geliştirilen Fedai Mühimmat Sistemi, ilk kez görüntülendi.
10.10.2021Teknoloji
Usulsüzlük iddialarına ilişkin inceleme
Usulsüzlük iddialarına ilişkin incelemeUluslararası Para Fonu İcra Kurulu, Dünya Bankası'nın İş Yapma Kolaylığı Raporu'nda Çin'in sıralamasını etkileyen verileri değiştirmek için IMF Başkanı Kristalina Georgieva'nın da aralarında bulunduğu dönemin üst düzey banka yetkililerinin, personele baskı yaptığı iddialarının sahibi, hukuk bürosu Wilmer Hale'in temsilcileriyle görüştü.
5.10.2021Uzmanpara
Sanayide dijital dönüşüm başlıyor
Sanayide dijital dönüşüm başlıyorVodafone Business, teknoloji kullanıcıları ve teknoloji tedarikçilerini buluşturan TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı’na(TÜSİAD SD2)desteğini bu yıl da sürdürüyor.
5.10.2021Ekonomi
IMF'den Başkan Georgieva'nın adının karıştığı usulsüzlük iddialarına ilişkin inceleme
IMF'den Başkan Georgieva'nın adının karıştığı usulsüzlük iddialarına ilişkin incelemeUluslararası Para Fonu İcra Kurulu, Dünya Bankası'nın İş Yapma Kolaylığı Raporu'nda Çin'in sıralamasını etkileyen verileri değiştirmek için IMF Başkanı Kristalina Georgieva'nın da aralarında bulunduğu dönemin üst düzey banka yetkililerinin, personele baskı yaptığı iddialarının sahibi, hukuk bürosu Wilmer Hale'in temsilcileriyle görüştü.
4.10.2021Ekonomi
İyilik elçisi
İyilik elçisiTürk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı Kadriye Olgar, bir arkadaşının etkinliğine katıldı.
30.09.2021Cadde
EGİAD, girişimci gençlerin yanında
EGİAD, girişimci gençlerin yanında2011’den bu yana düzenlenen, 2019 itibari ile de Ege Bölgesi’nde girişimcilik ekosisteminin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege Programı” adı altında sürdürülen etkinliğin 2021 dönemi, EGİAD iş birliği ile İzmir’de online olarak gerçekleştirildi.
27.09.2021Ege
BMW Store tesisi hizmete açıldı
BMW Store tesisi hizmete açıldıBorusan Oto, BMW’nin yeni kurumsal kimliğinin dünyada ilk kez uygulandığı ve BMW Store adını verdikleri yeni konsept tesisiyle Diyarbakır’da BMW ve BMW'i Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermeye başladı.
23.09.2021Otomobil
Girişim ekosisteminin tüm paydaşları TEKNOFEST’te bir araya geldi
Girişim ekosisteminin tüm paydaşları TEKNOFEST’te bir araya geldiTEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenen Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi festival alanında yerli ve yabancı Start-upları ekosistemden mentor ve kurumlar ile bir araya getirdi.
23.09.2021Gündem
Barış günü kutlaması
Barış günü kutlamasıUluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Varyant Rotary Kulübü, 21 Eylül Dünya Barış Günü’nü “Dünya Anlayış ve Barış Günü” etkinliğiyle kutladı.
22.09.2021Ege
TOGEMDER’den eğitime bir katkı daha
TOGEMDER’den eğitime bir katkı dahaToplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER), okul öncesi eğitime yönelik çalışmalarına devam ediyor.
22.09.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

IMFKristalina GeorgievaekonomiTürkiyecadde

İcra Kurulu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.