İkra Nur Tirsi

İkra Nur Tirsi

Son dakika İkra Nur Tirsi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İkra Nur Tirsi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İkra Nur Tirsi haber sayfamızda...

İkra Nur Tirsi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 24 ikra nur tirsi haberi bulunmuştur.
İkra Nur Tirsi'nin amca ve halası hakkında iddianame hazırlandı
İkra Nur Tirsi'nin amca ve halası hakkında iddianame hazırlandıGiresun'un Bulancak ilçesinde kaybolduktan sonra derede cesedi bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin ölümüyle ilgili tutuklanan amcası S.T ile halası A.Ç hakkında iddianame hazırlandı.14 yaşındaki amca için "çocuğu kasten öldürmek" suçundan 12 ila 15 yıl, hala için de "suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme" suçundan 5 yıla kadar hapis istendi.
8.04.2021Gündem
Son Dakika Haber... İkranur Tirsi'nin katili amcası ve halası çıktı
Son Dakika Haber... İkranur Tirsi'nin katili amcası ve halası çıktıGelen son dakika haberine göre; Giresun'un Bulancak ilçesinde geçen yıl bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya gittikten sonra kaybolup, 3 gün sonra da derede cansız bedeni bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine başlatılan soruşturmada gözaltına alınan 7 kişiden küçük kızın amcası S.T. (14) ile halası A.T. (25) tutuklandı.
15.02.2021Gündem
Ölümünde sır perdesi araştırılan İkranur’un babası: Az kaldı sabır sadece
Ölümünde sır perdesi araştırılan İkranur’un babası: Az kaldı sabır sadeceGiresun’da geçen yıl bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya gittikten sonra kaybolup, 3 gün sonra derede cansız bedeni bulunan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine soruşturma başlatıldı. Soruşturmada 3 gün önce gözaltına alınan küçük kızın dedesi, amcası ve halalarının da aralarında olduğu 7 kişinin sorgusu sürüyor. Kızının ölümündeki sır perdesinin aralanmasını bekleyen acılı baba Serdar Tirsi, “Devlet acele etmez. Devlet uyur numarası yapar, zamanı gelince de tokadı atar. Az kaldı sabır sadece” paylaşımında bulundu.
14.02.2021Gündem
Son dakika... İkranur soruşturmasında kritik 1 hafta!
Son dakika... İkranur soruşturmasında kritik 1 hafta!Giresun'un Bulancak ilçesinde geçen yıl bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya gittikten sonra kaybolup, 3 gün sonra da derede cansız bedeni bulunan İkranur Tirsi'nin (7) ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine başlatılan soruşturmada gözaltına alınan küçük kızın dedesi, amcası ve halalarının da aralarında olduğu 7 kişinin sorgusu sürüyor. Şüphelileri çapraz sorguya alıp, olayı aydınlatmaya çalışan ekiplerin, İkranur Tirsi'nin babası Serdar Tirsi'ye 1 hafta sabretmesini söylediği öğrenildi.
13.02.2021Gündem
İkranur’un ölümü ile ilgili sır perdesi aralanamadı
İkranur’un ölümü ile ilgili sır perdesi aralanamadıGiresun’un Bulancak ilçesinde 27 Haziran 2020 tarihinde kaybolduktan 3 gün sonra evinden 7 km uzaklıkta bir derede bulunan 7 yaşındaki İkranur'un ölümü ile ilgili sır perdesi geçen yaklaşık 3,5 aylık süreye rağmen aralanamadı.
8.10.2020Gündem
11 yaşındaki Elif her yerde aranıyor
11 yaşındaki Elif her yerde aranıyorGiresun'un Bulancak ilçesinin Semen Yaylası’nda dün akşam saatlerinde kaybolan 11 yaşındaki Elif Akbayrak’ı arama çalışmaları devam ediyor.
25.07.2020Gündem
İkra Nur için bütün köyü sorguya aldılar!
İkra Nur için bütün köyü sorguya aldılar!Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, geçen hafta cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. Jandarma Suç Araştırma (JASAT) ekipleri, köydeki herkesin ifadesine başvuruyor, şüpheli bir durumla karşılaşıp karşılaşmadıklarını belirlemeye çalışıyor.
4.07.2020Haberler
İkra Nur için köy didik didik aranıyor!
İkra Nur için köy didik didik aranıyor!Giresun Bulancak'a bağlı İcilli köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmak için giden ve kaybolduktan 3 gün sonra dere kenarında cansız bedeni bulunan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine özel bir ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma devam ediyor. Jandarma Suç Araştırma (JASAT) ekipleri köyde boş evler ve patika yollarda delil arıyor.
3.07.2020Haberler
İkra Nur Tirsi'nin cenazesi toprağa verildi
İkra Nur Tirsi'nin cenazesi toprağa verildiGiresun'un Bulancak ilçesinde kaybolduktan sonra derede cesedine ulaşılan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin cenazesi toprağa verildi.
1.07.2020Gündem
Son dakika! İkra Nur hakkında Vali'den açıklama: Mümkün değil!
Son dakika! İkra Nur hakkında Vali'den açıklama: Mümkün değil!Gelen bir son dakika haberine göre; Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi olayı ile ilgili Giresun Valisi Enver Ünlü, olayla ilgili ilk bulgulara göre herhangi bir cinsel istismar ve cinayetten söz etmemiz mümkün olmadığını belirterek "Kesin ölüm nedenini Adli Tıp Kurumu'nun vereceği kat-i yazılı rapor belirleyecek" dedi.
1.07.2020Gündem
5 gün önce kaybolan İkra Nur son yolculuğuna uğurlanıyor!
5 gün önce kaybolan İkra Nur son yolculuğuna uğurlanıyor!Giresun Bulancak'ta 5 gün önce kaybolan İkra Nur'un cansız bedenine dün ulaşıldı. Evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.
1.07.2020Haberler
En sevdiği kıyafeti tabutunun üzerine kondu
En sevdiği kıyafeti tabutunun üzerine konduGiresun’un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.
1.07.2020Gündem
İkra Nur son yolculuğuna uğurlanıyor!
İkra Nur son yolculuğuna uğurlanıyor!Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.
1.07.2020Gündem
Son dakika... İkra Nur'un ilk otopsi raporu belli oldu! Minik kızın boğulma sonucu öldüğü belirlendi
Son dakika... İkra Nur'un ilk otopsi raporu belli oldu! Minik kızın boğulma sonucu öldüğü belirlendiGelen bir son dakika haberine göre, Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’nin ilk otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme ibaresinin olmaması minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi uyandırıyor.
1.07.2020Haberler
Son dakika: İkra Nur'un ilk otopsi raporu açıklandı! Boğulma sonucu öldüğü belirlendi
Son dakika: İkra Nur'un ilk otopsi raporu açıklandı! Boğulma sonucu öldüğü belirlendiGelen bir son dakika haberine göre, Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’nin ilk otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme ibaresinin olmaması minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi uyandırıyor.
1.07.2020Gündem
Son dakika haberi: İkra Nur Tırsi'den acı haber geldi
Son dakika haberi: İkra Nur Tırsi'den acı haber geldiSon dakika haberi... Giresun'un Bulancak ilçesinde kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin cansız bedenine ulaşıldı. Kızının cansız bedenine ulaşıldığı haberini alan baba Serdar Tirsi ise bölgeye koşarak geldi. Görevlilerin girişine izin vermediği acılı baba, ısrar edince olay yerine alındı.
1.07.2020Gündem
Giresun'dan acı haber! İkra Nur Tırsi'nin cansız bedenine ulaşıldı
Giresun'dan acı haber! İkra Nur Tırsi'nin cansız bedenine ulaşıldıSon dakika haberi... Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun'un Bulancak ilçesinde kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin cansız bedenine ulaşıldığı bilgisini verdi.
30.06.2020Haberler
İkra Nur'un babasının korkunç şüphesi!
İkra Nur'un babasının korkunç şüphesi!Giresun'un Bulancak ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’yi arama çalışmaları 3. gününde sürerken, baba Serdar Tirsi kızının tüm aramalara rağmen bulunamaması nedeniyle artık kaçırıldığından şüphelenmeye başladığını söyledi.
29.06.2020Gündem
Önceki gün kaybolan İkra Nur'un görüntüleri ortaya çıktı!
Önceki gün kaybolan İkra Nur'un görüntüleri ortaya çıktı!Giresun'un Bulancak ilçesinde önceki gün kaybolan İkra Nur Tirsi'yi (7) arama çalışmaları devam ederken, küçük kızın bir düğünde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.
29.06.2020Haberler
Küçük İkra Nur’un görüntüleri ortaya çıktı
Küçük İkra Nur’un görüntüleri ortaya çıktıGiresun'un Bulancak ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’yi arama çalışmaları 3. gününde devam ederken, minik kızın yakın dönemde bir yakınlarının düğününde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.
29.06.2020Gündem
Kayıp İkranur'u arama çalışmalarının gece boyunca devam edecek
Kayıp İkranur'u arama çalışmalarının gece boyunca devam edecek Giresun Valiliği, Bulancak ilçesinde kaybolan kız çocuğunu arama çalışmalarının gece boyunca devam edeceğini bildirdi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Bulancak ilçesi İcilli köyünde ikamet eden 2013 doğumlu İkra Nur Tirsi'nin 6 yaşlarındaki kardeşi ve kuzeni ile oyun oynamak üzere çıkıp, akşam saatlerine doğru evlerine dönmemesi üzerine aile ve komşular tarafından aramalara başlandığı belirtildi.
28.06.2020Haberler
Giresun Valiliği'nden kayıp 'İkra Nur Tirsi' ile ilgili açıklama
Giresun Valiliği'nden kayıp 'İkra Nur Tirsi' ile ilgili açıklamaGelen son dakika haberine göre; Giresun Valiliği, Bulancak ilçesinde kaybolan kız çocuğunu arama çalışmalarının gece boyunca devam edeceğini bildirdi.
28.06.2020Gündem
İkranur Tırsi'nin katili kim bulundu mu?  İkranur Tırsi olayı nedir, ne zaman yaşandı?
İkranur Tırsi'nin katili kim bulundu mu? İkranur Tırsi olayı nedir, ne zaman yaşandı?İkranur Tırsi olayı nedir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Müge Anlı'da geçtiğimiz Haziran ayında yaşanan olay gündeme gelmiş. 7 yaşındaki İkranur Tırsi'nin Giresun Bulancak ilçesi İcili köyünde kayboluşunun ardından ailesi kayıp başvurusunda bulunmuştu. Arama kurtarma çalışmaları kapsamında 4 gün boyunca aranan 7 yaşındaki küçük İkranur'dan 4 gün sonra acı haber gelmişti. Peki İkranur Tırsi'yi kim öldürdü, katili kim açıklama yapıldı mı? Müge Anlı sabah saatlerinde ekrana gelen programında cinayeti işleyen ismi açıkladı
15.02.2021Gündem
İkra Nur'un ölümüyle ilgili flaş gelişme! Tüm köy sorguya alındı
İkra Nur'un ölümüyle ilgili flaş gelişme! Tüm köy sorguya alındıGiresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, geçen hafta cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma sürdürülüyor. Jandarma Suç Araştırma (JASAT) ekipleri, köydeki herkesin ifadesine başvuruyor, şüpheli bir durumla karşılaşıp karşılaşmadıklarını belirlemeye çalışıyor.
4.07.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Giresunbulancakİkra Nur Tirsiİkra Nurikranur tirsi

İkra Nur Tirsi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.