İletişim Başkanı Fahrettin Altun

İletişim Başkanı Fahrettin Altun

Son dakika İletişim Başkanı Fahrettin Altun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İletişim Başkanı Fahrettin Altun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İletişim Başkanı Fahrettin Altun haber sayfamızda...

İletişim Başkanı Fahrettin Altun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.442 iletişim başkanı fahrettin altun haberi bulunmuştur.
Yer: Konya! Önce doktoru sonra kendini vurdu
Yer: Konya! Önce doktoru sonra kendini vurduKonya’da annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu doktor Ekrem Karakaya'yı hastanede tabancayla vuran güvenlik görevlisi, aynı silahla intihar etti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Adli makamlar dehşet saçan canilik konusunda araştırmalarını sürdürüyor. Milletimizin başı sağ olsun." dedi. Karakaya'nın cenazesi meslektaşlarının gözyaşları içerisinde Kayseri'yi uğurlandı.
7.07.2022Gündem
İletişim Başkanı Altun: 'Madrid’de imzalanan üçlü mutabakatın üyelik olarak lanse edilmesi doğru değil'
İletişim Başkanı Altun: 'Madrid’de imzalanan üçlü mutabakatın üyelik olarak lanse edilmesi doğru değil'İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Madrid’de imzalanan üçlü mutabakatın üyelik olarak lanse edilmesi doğru değil. Finlandiya ve İsveç’in yazılı taahhütlerini ne ölçüde yerine getirdiğini değerlendireceğiz” dedi.
6.07.2022Siyaset
‘F-16’lar için gayret göstereceğim’
‘F-16’lar için gayret göstereceğim’Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi kapsamında ABD Başkanı Biden ile görüştü. Biden, Erdoğan’a İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliği süreci ve tahıl krizinin çözümü için çabalarından dolayı teşekkür etti. Biden, F-16 konusunda Kongre’yi ikna etmek için çalışacağını söyledi.
30.06.2022Siyaset
'Miçotakis’e kapıyı kapattık o iş bitti'
'Miçotakis’e kapıyı kapattık o iş bitti'Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi kapsamında Yunanistan Başbakanı Miçotakis’le görüşmesinin mümkün olmadığını belirterek, “Hayır bitti o iş, o kapıyı kapattık. Bundan sonra kendilerine çeki düzen verecekler” dedi.
29.06.2022Siyaset
Yeri dolmayacak bir oyuncu
Yeri dolmayacak bir oyuncuCüneyt Arkın’ın rol arkadaşları ve meslektaşları vefatının ardından duydukları üzüntüyü paylaştılar.
29.06.2022Gündem
İletişim Başkanı Altun’dan NATO müttefiklerine terör hassasiyeti çağrısı
İletişim Başkanı Altun’dan NATO müttefiklerine terör hassasiyeti çağrısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "NATO’nun en çok terör saldırısına hedef olan ülkesi olarak terörle mücadele noktasında hem İttifak’ın hem de müttefiklerimizin gereken hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz” dedi.
28.06.2022Gündem
Erdoğan'dan Miçotakis tepkisi: Görüşme yapmam mümkün değil, bitti o iş
Erdoğan'dan Miçotakis tepkisi: Görüşme yapmam mümkün değil, bitti o işİspanya'ya hareketi öncesinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sabah ABD Başkanı Biden ile bir görüşme yaptığını söyledi. Yunanistan Başbakanı Miçotakis'e de tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İkili görüşme yapmam mümkün değil, bitti o iş." ifadelerini kullandı. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö, İsveç Başbakanı Andersson ve NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in katıldığı dörtlü görüşme başladı.
28.06.2022Siyaset
Cüneyt Arkın'ın vefatı sonra siyasilerden peş peşe mesajlar
Cüneyt Arkın'ın vefatı sonra siyasilerden peş peşe mesajlarTürk sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın'ın hayatını kaybetmesinin ardından siyasetçilerden peşe peşe mesajlar geldi.
28.06.2022Siyaset
15 Temmuz’da ‘Türkiye Aşkına’
15 Temmuz’da ‘Türkiye Aşkına’Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri’nin bu yıl “Türkiye Aşkına” konseptiyle gerçekleştirileceğini açıkladı.
28.06.2022Siyaset
İsmailağa liderini on binler uğurladı
İsmailağa liderini on binler uğurladıİsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun cenazesine on binlerce müridi katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan cenazede yaptığı konuşmada “Bugün ilim, irfan sahibi bir önderimizi ebediyete yolcu ediyoruz” dedi.
25.06.2022Gündem
İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu cenazesine binlerce kişi akın etti
İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu cenazesine binlerce kişi akın ettiİsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazında yoğunluk yaşandı. Cenaze namazına katılmak isteyenler erken saatlerde camiye yürüdü. Cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunurken Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yerine gelecek isim de açıklandı.
24.06.2022Gündem
Yeni dönem için ortak kararlılık
Yeni dönem için ortak kararlılıkSuudi Arabistan ile normalleşme süreci kapsamında Erdoğan nisanda Suudi Arabistan’ı ziyaret etmişti. Dün de Veliaht Prens Selman Ankara’ya iadei ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede iş birliğini artırma konusunda mutabık kalındı
23.06.2022Siyaset
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Veliaht Prens Selman Ankara'da
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Veliaht Prens Selman Ankara'daYaklaşık 2 aylık aradan sonra Riyad yönetiminden iade-i ziyaret gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya gelen Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı Beştepe'de resmi törenle karşıladı. İki liderin yaklaşık olarak 2 saat süren baş başa görüşmesinin ardından heyetlerarası görüşmeye geçildi.
22.06.2022Haberler
Suudi Arabistan Veliaht Prens Selman Ankara'da
Suudi Arabistan Veliaht Prens Selman Ankara'daYaklaşık 2 aylık aradan sonra Riyad yönetiminden iade-i ziyaret gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya gelen Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı Beştepe'de resmi törenle karşıladı.
22.06.2022Haberler
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Erdoğan-Selman görüşmesinde önemli kararlar alındı
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Erdoğan-Selman görüşmesinde önemli kararlar alındıYaklaşık 2 aylık aradan sonra Riyad yönetiminden Türkiye'ye iade-i ziyaret gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya gelen Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı Beştepe'de resmi törenle karşıladı. İki lider daha sonra birebir ve heyetlerarası görüşmeler gerçekleştirdi. Görüşmelerde, siyasi, ekonomik, askeri, güvenlik dahil, ikili ilişkilerde yeni iş birliği döneminin başlamasına yönelik kararlılık vurgulandı. Yayımlanan bildirine "Ticaretin kolaylaştırılması, yatırım fırsatlarının araştırılması, somut ortaklıklara dönüştürülmesi için iletişimin artırılması ele alındı." ifadeleri yer aldı.
22.06.2022Gündem
TRT Balkan Dijital Haber Platformu yayına başladı
TRT Balkan Dijital Haber Platformu yayına başladıTRT, yabancı dillerdeki yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Balkan halkını ve bölgeyi ilgilendiren konulara küresel ölçekte yer verme hedefi ile yayın hayatına başlayan yeni dijital haber platformu TRT Balkan’ın tanıtımı Ankara’da gerçekleştirildi.
16.06.2022Vitrin
Şentop ve Altun, TRT Balkan Dijital Platformu'nun tanıtımına katıldı
Şentop ve Altun, TRT Balkan Dijital Platformu'nun tanıtımına katıldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TRT Balkan Dijital Platformu'nun tanıtımına katıldı.
15.06.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Dezenformasyona karşı büyük mücadele veriyoruz
İletişim Başkanı Altun: Dezenformasyona karşı büyük mücadele veriyoruzİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Türkiye’ye karşı yürütülen dezenformasyona karşı büyük bir mücadelede veriyoruz. Türkiye markasına zarar vermek için her fırsatı değerlendiren mecra ve kesimler için de hukuki düzenlemelerimizi yapıyor, sektörün beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda mevzuat çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
14.06.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi insanına güvenen herkes karlı çıkacaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi insanına güvenen herkes karlı çıkacaktırBoğaziçi Üniversitesi Kandilli Bilim, Teknoloji ve Araştırma Binası Açılış Programı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yatırımını kendi ülkesine yapan, kendi insanına güvenen herkes karlı çıkacaktır. Sürekli kendi ülkesini aşağılayan tiplerin sosyal medya propagandaları komplekslerinin üstünü örtmek içindir." dedi.
10.06.2022Siyaset
Altun'dan İsveç ve Finlandiya'nın NATO başvurusuyla ilgili açıklama
Altun'dan İsveç ve Finlandiya'nın NATO başvurusuyla ilgili açıklamaİsveç ve Finlandiya'nın NATO adımıyla ilgili konuşan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Terörle mücadele konusunda net bir pozisyon almamış ülkelerin ittifaka kabulü, NATO’nun geleceği için de bir tehdittir." dedi.
7.06.2022Gündem
Çizgileriyle yaşayacak
Çizgileriyle yaşayacakUnutulmaz tiplemeleriyle Türkiye’de karikatür sanatının önde gelen isimlerinden Hürriyet gazetesi çizeri Latif Demirci hayatını kaybetti. Kısa bir süre önce kalp ameliyatı geçiren usta karikatürist önceki gün evinde düşerek hastaneye kaldırıldı. 61 yaşındaki Demirci yapılan tüm müdahalelere rağmen dün sabah saat 06.00’da hayata gözlerini yumdu.
İletişim Başkanı Altun: Terör meselesinin müzakeresi, pazarlığı olmaz
İletişim Başkanı Altun: Terör meselesinin müzakeresi, pazarlığı olmazİletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsveç'in ve Finlandiya'nın NATO üyelik talebine ilişkin, "Esasen biz bu kritik dönemde NATO'nun İsveç ve Finlandiya tarafından meşgul edilmesini doğru bulmuyoruz. NATO üyeliği bir hak değil, ayrıcalıktır. Bu ittifaka katılmak isteyen ülkeler, gerekli şartları sağlamaları halinde aramıza katılırlar. Terör gibi bir meselenin müzakeresi, pazarlığı olamaz. İsveç'in terör konusunda somut ve kalıcı bir politika değişikliği yapması gerekiyor" dedi.
5.06.2022Gündem
Pakistan ile 7 anlaşma imzalandı! Erdoğan ticaretteki yeni hedefi duyurdu
Pakistan ile 7 anlaşma imzalandı! Erdoğan ticaretteki yeni hedefi duyurduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye ziyarette bulunan Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ile görüştü. Görüşme sonrası iki ülke arasında 7 anlaşmaya imza atıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ortak basın toplantısında yaptığı açıklamada "Pakistan ile savunma sanayii alanında son dönemde geliştirilen somut iş birliği projelerinden memnuniyet duyuyoruz." diyerek ticaretteki yeni hedefi açıkladı. Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ise Türkiye'nin düşmanı her zaman Pakistan'ın da düşmanıdır" sözlerini kullandı.
2.06.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: İnternet haber siteleri ve çalışanlarına dair ilerici adımlar atılıyor
İletişim Başkanı Altun: İnternet haber siteleri ve çalışanlarına dair ilerici adımlar atılıyorİletişim Başkanı Fahrettin Altun, TBMM gündemindeki Dezenformasyon Kanun Teklifi'ne ilişkin, "Gazetecilik mesleğinin daha ilkeli, nitelikli ve saygın şekilde icra edilmesi sağlanıyor. İnternet haber siteleri ve çalışanlarının haklarına dair de ilerici adımlar atıldığını görüyoruz. İnternet haber sitelerinin de resmi ilan ve reklamları yayınlayarak süreli yayınların faydalandığı imkanlardan faydalanması öngörülüyor" dedi.
1.06.2022Gündem
Altun: İstanbul, tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük meşalesi olmuştur
Altun: İstanbul, tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük meşalesi olmuşturCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul'un fethinin 569'uncu yıl dönümüne ilişkin, "İstanbul, altı asırdır tüm kültürler ve dinler için bir özgürlük, hoşgörü ve barış meşalesi olmuştur. Atalarımız, bu şehrin küresel barış davasını ilerletmedeki merkezi önemini anlamışlardı" dedi.
29.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.