İmamoğlu

İmamoğlu

Son dakika imamoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan imamoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan imamoğlu haber sayfamızda...

İmamoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.246 imamoglu haberi bulunmuştur.
İstanbul'da toplu ulaşıma yüzde 15 zam yapıldı
İstanbul'da toplu ulaşıma yüzde 15 zam yapıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında, toplu ulaşımda kullanılan elektronik bilet fiyatlarına yüzde 15 zam yapıldı.
29.07.2021Ekonomi
İstanbul'da servis ücretlerine yüzde 15 zam yapıldı
İstanbul'da servis ücretlerine yüzde 15 zam yapıldıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında, servis ücretlerine yüzde 15 zam yapılması teklifi kabul edildi.
29.07.2021Ekonomi
İBB'nin bin yeni taksi teklifi reddedildi
İBB'nin bin yeni taksi teklifi reddedildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) bin adet yeni taksinin hizmete alınması teklifi oy çokluğuyla UKOME toplantısında reddedildi.
29.07.2021Ekonomi
Emekli adaylarına prim borcu kredisi
Emekli adaylarına prim borcu kredisiSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank arasında, 7326 sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında, emekli olabilecek sigortalılara yönelik “kredi iş birliği protokolü” imzalandı.
29.07.2021Ekonomi
Boğaz’a ‘Hülagü heykeli’ önerisi
Boğaz’a ‘Hülagü heykeli’ önerisiYaptığı özel donanımla İstanbul Boğazı’nı yürüyerek geçen Atilla Hülagü’nün heykelinin Boğaz’a dikilmesi gündemde. Sunay Akın, ‘Kentin yeni simgesi olur’ diyor.
29.07.2021Gündem
Emekli olmak isteyenlere güzel haber! SGK ile 3 banka arasında imzalar atıldı
Emekli olmak isteyenlere güzel haber! SGK ile 3 banka arasında imzalar atıldıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanvekili İsmail Yılmaz, yapılandırılan borcunu ödemesi halinde aylık bağlanabilecek sigortalılara, ödeme güçlüğü çekmeden banka kredisi ile emeklilik imkanı sunulacağını bildirdi.
28.07.2021Ekonomi
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan "erken seçim" değerlendirmesi
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan "erken seçim" değerlendirmesiAK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Aslında bir erken seçim yok, zamanında yapılacak seçimlere erkenden hazırlık söz konusu." dedi.Akbaşoğlu, AA muhabirine, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, soruları yanıtladı.
22.07.2021Siyaset
İmamoğlu Kurban bayramı önlemlerini açıkladı
İmamoğlu Kurban bayramı önlemlerini açıkladıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Kurban Bayramı Faaliyetleri ve Hayvancılık Politikaları Tanıtım Programı"nda konuştu. Kurban bayramı süresince aldıkları tedbirleri aktaran İmamoğlu, geçmiş yıllarda kayıtlara geçen olumsuz görüntülerin yaşanmaması için çalışacaklarını belirtti.
16.07.2021 Gündem
4 boynuzlu koç 10 bin liradan alıcı bekliyor
4 boynuzlu koç 10 bin liradan alıcı bekliyorAdana’da besici Mikail Satılmış’ın (24) kurbanlık pazarında satışa çıkardığı 'Bereket' adlı 4 boynuzlu koç, görenleri şaşırtıyor. Bereket’in doğduğundan beri yanında olduğunu dile getiren Satılmış, “Bu sene Kurban Bayramı’nda sahibini arıyor. Fiyatını 10 bin lira civarı olarak belirledik” dedi.
16.07.2021Ekonomi
Siyasi partilerin masasındaki anket!
Siyasi partilerin masasındaki anket!Erken seçim tartışmalarına son noktayı koyan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sandığın 2023'te kurulacağını belirtmişti. Optimar'ın 2023 seçimleri için yaptığı anketteki detaylar ise son derece dikkat çekici...
16.07.2021Gündem
15 Temmuz Demokrasi Şehitliği’nde anma
15 Temmuz Demokrasi Şehitliği’nde anma15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde çok sayıda kişinin şehit olduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) önünde anma töreni düzenlendi. Törene İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İBB üst yönetimi ve kurum çalışanları katıldı.
16.07.2021Gündem
İBB önünde 15 Temmuz anma etkinliği düzenlendi
İBB önünde 15 Temmuz anma etkinliği düzenlendi15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) önünde şehitleri anma töreni düzenlendi.
15.07.2021Gündem
AK Parti ve MHP'nin teklifi ile kabul edildi! Ücretsiz faydalanacaklar
AK Parti ve MHP'nin teklifi ile kabul edildi! Ücretsiz faydalanacaklarKovid -19 salgını nedeniyle sağlık çalışanları ve minibüsçülerin İSPARK'lardan ücretsiz yararlanmasını içeren AK Parti ve MHP'nin teklifi, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde kabul edildi.
14.07.2021Ekonomi
İstanbul’da olimpizm hareketi
İstanbul’da olimpizm hareketiİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Olimpizm Hareketi’ni duyurdu, “Tüm İstanbul halkı adına, Türkiye adına, Olimpiyat Oyunlarını ve Paralimpik Oyunları’nı İstanbul’a istiyoruz” diye konuştu
14.07.2021Diğer
Hasanpaşa Gazhanesi yeniden açıldı
Hasanpaşa Gazhanesi yeniden açıldıTürkiye’nin en önemli endüstriyel kültür miraslarından biri olan Kadıköy’deki tarihi Hasanpaşa Gazhanesi, Müze Gazhane adıyla yeniden hizmete açıldı.
10.07.2021Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de
Atama kararları Resmi Gazete'deBazı bakanlık, kurum ve büyükelçilikler ile Demiroğlu Bilim Üniversitesine ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
10.07.2021Gündem
Dikkat çeken yorum! 'Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu arasında gerilim tırmanıyor'
Dikkat çeken yorum! 'Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu arasında gerilim tırmanıyor'CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığını ilan etti.
8.07.2021Siyaset
Pandeminin etkilerine ortak akılla çözüm
Pandeminin etkilerine ortak akılla çözümİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Kriz Belediyeciliği” uygulaması kapsamında pandemiyle mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Dünya Pandemi Konferansı başladı.
7.07.2021Ege
Son dakika - Alanya Kestelspor'da Levent Uğur güven tazeledi
Son dakika - Alanya Kestelspor'da Levent Uğur güven tazelediMİSLİ.com 3'üncü Lig 4'üncü Grup ekiplerinden Alanya Kestelspor'da olağanüstü seçimli genel kurul sonucunda mevcut başkan Levent Uğur yeniden seçildi.
26.07.20213.Lig
‘İçişleri Bakanı mızıkçılık yapıyor’
‘İçişleri Bakanı mızıkçılık yapıyor’CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden tek bir kişinin imzasıyla çıktığını belirterek, “Bu dakikadan sonra kadına kalkan her elde, istismara uğrayan her çocukta, Erdoğan şahsım hükümetinin iki cihanda da sorumluluğu var” dedi.
3.07.2021Siyaset
Bakan Soylu: Cumhuriyetimizin kurucuları hepimiz için rol modeldir
Bakan Soylu: Cumhuriyetimizin kurucuları hepimiz için rol modeldirİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gençlerle bir araya geldiği programda, gençlere eser bırakan insanları rol model seçmeleri önerisinde bulunarak, "Sadece yaldızlı, süslü hayatlardaki karakterler, sadece para ve şöhret sahibi olan kişiler, dizi karakterleri sizin için asla rol model değildirler. Cumhuriyetimizin kurucuları hepimiz için rol modeldir" dedi.
2.07.2021Siyaset
İzmir mutfağı GastroShow’da
İzmir mutfağı GastroShow’daİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsoru olduğu GastroShow’da, kente has lezzetler ve kent mutfağının zenginlikleri vitrine çıktı.
30.06.2021Ege
Tören sonrası Ekrem İmamoğlu'na ulaşmaya çalıştı
Tören sonrası Ekrem İmamoğlu'na ulaşmaya çalıştıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bağcılar Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni'ne katıldı. Tören sonrası bir kadın, binasının 5 yıl önce yıkıldığını ancak hala yapılmadığı öne sürerek İmamoğlu'nun makam aracının önüne çıkarak konuşmak istedi. Ancak kadın, korumalar tarafından uzaklaştırıldı.
30.06.2021Gündem
Varank: Bakanımız müsilaj temizlerken, İmamoğlu Antep'te baklava açıyor
Varank: Bakanımız müsilaj temizlerken, İmamoğlu Antep'te baklava açıyorSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi. Bakan Varank, İstanbul'da bir müsilaj problemi ile karşı karşıyayız. İstanbul'un belediye başkanına bakıyoruz. Bizim bakanımız çizmelerini giymiş teknelerden müsilaj temizlerken, İstanbul'un belediye başkanı Antep'e gitmiş baklava açıyor. İşte bunların sorumluluk anlayışı bu dedi.
29.06.2021Haberler
Varank: Bakanımız müsilaj temizlerken, İmamoğlu Antep'te baklava açıyor
Varank: Bakanımız müsilaj temizlerken, İmamoğlu Antep'te baklava açıyorSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlunu eleştirdi. Bakan Varank, İstanbul'da bir müsilaj problemi ile karşı karşıyayız. İstanbul'un belediye başkanına bakıyoruz. Bizim bakanımız çizmelerini giymiş teknelerden müsilaj temizlerken, İstanbul'un belediye başkanı Antep'e gitmiş baklava açıyor. İşte bunların sorumluluk anlayışı bu dedi.
29.06.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

ekrem imamoğluİBBİstanbulzamkemal kılıçdaroğlu

İmamoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.