İmamoğlu

İmamoğlu

Son dakika imamoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan imamoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan imamoğlu haber sayfamızda...

İmamoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.915 imamoğlu haberi bulunmuştur.
'Sokaklarımızın saldırgan köpeklerden temizlenmesini bekliyoruz'
'Sokaklarımızın saldırgan köpeklerden temizlenmesini bekliyoruz' Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, sokak hayvanlarına yönelik hazırlanan kanun teklifinde yer alan maddelerin partisinin önerdiği taslak metinde de olduğunu söyleyerek, “Bunu destekliyoruz ve süratli bir şekilde meclise gönderilmesini ve bu dönem meclis kapanmadan da mutlaka bu kanunun yasalaşarak çıkmasını ve artık sokaklarımızın bu saldırgan köpeklerden temizlenmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.
22.05.2024 Gündem
THY Basın Müşaviri Üstün'den "İBB'ye uçak kiralama" açıklaması
THY Basın Müşaviri Üstün'den "İBB'ye uçak kiralama" açıklaması Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bir grup gazeteciyle düzenlediği İtalya gezisinin uçak kiralama yöntemiyle yapıldığını açıkladı.
22.05.2024 Ekonomi
Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne tartışmalı atama! CHP lideri 'tavizimiz yok' demişti
Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne tartışmalı atama! CHP lideri 'tavizimiz yok' demişti Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yakınlarını çeşitli görevlere atamasıyla gündemde. Tartışmalar sürerken, Bozbey'in, eşinin kız kardeşini Sosyal Hizmetler Daire Başkanı olarak atadığı açıklandı.
22.05.2024 Gündem
Yadırganacak tarafı yok eksiğimiz varsa bakarız
Yadırganacak tarafı yok eksiğimiz varsa bakarız İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Marmara Belediyeler Birliği Meclis Üyesi seçimleri öncesi gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı.
22.05.2024 Gündem
İmamoğlu'ndan Roma seyahati ile ilgili açıklama
İmamoğlu'ndan Roma seyahati ile ilgili açıklama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyesi seçimi öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu. İBB tarafından düzenlenen Roma seyahatiyle ilgili soruları yanıtladı.
21.05.2024 Gündem
İmamoğlu'ndan 'Hizmet dönemi başlamıştır' açıklaması
İmamoğlu'ndan 'Hizmet dönemi başlamıştır' açıklaması İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu "İstanbul'da bazı alanlar var ki uzakta durur. Oralara pek yaklaşamayız ya da kullanamayız. Bu alanları da büyük kent parklarına dönüştürme konusunda çok özel çalışmalarımız var. Büyükçekmece'de 1 milyon 600 bin metrekareye yakın bir alanı kazandırdık. Toplam 12 milyon metrekare. Şunu ifade edeyim, hizmet dönemi başlamıştır, seçim takvimi bitmiştir" açıklamasını yaptı.
21.05.2024 Gündem
Öğretmenliği bırakıp devlet desteği ile iş kurdu: 'Getirisi çok yüksek'
Öğretmenliği bırakıp devlet desteği ile iş kurdu: 'Getirisi çok yüksek' Adana’nın İmamoğlu ilçesinde öğretmenliği bırakıp devlet desteğiyle 10 tavşan ile işe başlayan girişimci 5 yıl içinde 78 kişinin tavşan üretim merkezi açmasını sağladı.
19.05.2024 Ekonomi
Taksim'de 19 Mayıs töreni
Taksim'de 19 Mayıs töreni 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Taksim Cumhuriyet Anıtı’na çelenk bırakma töreni düzenlendi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, çelenk bırakma töreninin sona ermesinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
19.05.2024 Gündem
Müfredat yapmak anayasa yapmak gibi
Müfredat yapmak anayasa yapmak gibi CHP lideri Özel, Saraçhane’deki mitingde “Müfredat yapmak anayasa yapmak gibidir. Müfredat yaparken herkesi duymalı, dinlemeli en doğrusunu tam bir mutabakatla yaparsınız” dedi.
19.05.2024 Gündem
Özgür Özel: CHP'yi iktidara taşıma sorumluluğumuz var
Özgür Özel: CHP'yi iktidara taşıma sorumluluğumuz var İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile buluşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin adil ve kamucu yönetim anlayışının, 'artık buraları böyle yönetenler Türkiye'yi de çok iyi yönetirler' diyerek yapılacak ilk genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'ni, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün partisini iktidara taşıma sorumluluğumuz var. Bu anlamda herkes bize bu gözle bakıyor" dedi.
18.05.2024 Gündem
2027 Avrupa Oyunları'na İstanbul ev sahipliği yapacak!
2027 Avrupa Oyunları'na İstanbul ev sahipliği yapacak! 2027 Avrupa Oyunları'nın İstanbul'da düzenlenmesi için İtalya'da mutabakat zaptı töreni gerçekleştirildi.
16.05.2024 Diğer
İBB'nin ücretsiz HPV aşısı uygulaması bugün İtibarıyla başladı
İBB'nin ücretsiz HPV aşısı uygulaması bugün İtibarıyla başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Dairesi Başkanlığı ve Hıfzısıhha Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen HPV Aşı Uygulaması Projesi hayata geçirildi. Bugünden itibaren İBB'ye ait üç merkezde uygulanan aşılar, ilk etapta sosyoekonomik yoksunluk çeken 9-26 yaş kişilere ücretsiz yapılacak.
16.05.2024 Gündem
HPV aşısı nedir, ne işe yarar? 💉 Ücretsiz HPV aşıları nerede yapılır, HPV aşı başvurusu nasıl yapılır?
HPV aşısı nedir, ne işe yarar? 💉 Ücretsiz HPV aşıları nerede yapılır, HPV aşı başvurusu nasıl yapılır? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da ücretsiz HPV aşısı vurulacağını duyurdu. Gündeme ise HPV aşısı nedir, nerede yapılır? HPV aşı başvurusu nasıl yapılır? soruları geldi. Peki HPV aşısını kimler yaptırabilir? İşte detaylar
16.05.2024 Bilgi Rehberi
İstanbul'da suya yüzde 36 oranında zam yapıldı
İstanbul'da suya yüzde 36 oranında zam yapıldı Son dakika gelen bilgilere göre İstanbul'da suya yüzde 36 ile 53 oranında zam yapılması kararlaştırıldı. İşte o detaylar...
14.05.2024 Gündem
İmamoğlu’ndan Ergün Turan'a ziyaret
İmamoğlu’ndan Ergün Turan'a ziyaret İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerini kazanan Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan’a tebrik ziyaretinde bulundu.
14.05.2024 Gündem
İBB Meclisi’nde Edanur Gezer tartışması
İBB Meclisi’nde Edanur Gezer tartışması İBB Meclisi Mayıs ayı oturumu Küçükçekmece'de İBB'nin çalışma yaptıktan sonra kapatmadığı su birikintisine düşerek hayatını kaybeden 5 yaşındaki Edanur Gezer tartışmasıyla başladı. AK Parti'li İBB Meclis Üyesi Şeyma Aktaa'nın verdiği önerge oy birliği ile kabul edilirken CHP Meclis Üyesi Elmas Arus'un, Edanur'un ve kardeşlerinin kimliğinin olmadığını söylemesi üzerine AK Parti Meclis Üyeleri tepki gösterdi.
13.05.2024 Gündem
İmamoğlu: Günde ortalama 15 bin metreküp suyun erişimini sağlayacağız
İmamoğlu: Günde ortalama 15 bin metreküp suyun erişimini sağlayacağız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSKİ Anadolu Yakası İçme Suyu Yatırımları Temel Atma Töreni'ne katıldı.
13.05.2024 Gündem
Özel adaylığına kapıyı kapattı mı?
Özel adaylığına kapıyı kapattı mı? Genel Başkan Özgür Özel’in, 2028 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik partisi içinde başlayan adaylık tartışmasına nokta koymayı amaçladığı açıklamaları, CHP kulislerinde “ince bir taktik” olarak yorumlandı.
11.05.2024 Gündem
İmamoğlu'dan Filistin açıklaması: Uluslararası toplumu barış için daha fazla çaba göstermeye çağırıyorum
İmamoğlu'dan Filistin açıklaması: Uluslararası toplumu barış için daha fazla çaba göstermeye çağırıyorum İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da görev yapan yabancı ülke misyon şefleriyle Sarıyer'de bir araya geldi. Ramallah Belediye Başkanı Issa Kassis'i İstanbul'da ağırlayacağını vurgulayan İmamoğlu, "Uluslararası toplumu, barış için daha fazla çaba göstermeye çağırıyorum. Gazze nüfusunun üçte ikisi, yani yaklaşık 1,5 milyon Filistinli, evlerinden edildi ve savaştan kaçarak, Refah'a sığındı. Zaten savunmasız ve aşırı kalabalık olan bir şehre yapılan bu saldırı, zalimliğin de ötesindedir" dedi.
10.05.2024 Gündem
'Karadeniz'e ve Büyükçekmece Gölü'ne atık su gitmeyecek'
'Karadeniz'e ve Büyükçekmece Gölü'ne atık su gitmeyecek' İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca’da İSKİ Altyapı Yatırımları Temel Atma ve Mahalle Parkları Açılış Töreni’nde açıklamalarda bulundu.
9.05.2024 Gündem
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka Milyonlarca emeklinin gözü kulağı yeni dönem zam oranlarına çevrildi. Temmuz ayında açıklanacak olan haziran ayı enflasyon rakamlarının ardından emekliler için zam oranı da netleşmiş olacak. Peki emekli maaşlarında yaşanacak bir artış sonrasında bu promosyonlara da yansır mı? Promosyon anlaşması yapmak isteyenler emekliler daha yüksek ödeme almak için temmuz ayını beklemeli mi? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka...
8.05.2024 Ekonomi
Uzayda ikinci görev 8 Haziran’da
Uzayda ikinci görev 8 Haziran’da İlk Türk astronot Alper Gezeravcı’nın uzay görevinin ardından, Türkiye’nin ikinci uzay görevi “yörünge altı araştırma uçuşu” olacak. Türkiye’nin ikinci astronotu Tuva Cihangir Atasever’in uçuşu, 8 Haziran’da ABD’deki Spaceport tesislerinden gerçekleşecek.
8.05.2024 Gündem
CHP’den MHP’ye 7 yıl sonra ilk ziyaret
CHP’den MHP’ye 7 yıl sonra ilk ziyaret Yerel seçim sonrası siyasette diyalog ve müzakere kanallarını açık tutmaya yönelik normalleşme ziyaretlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan ile başlayan CHP lideri Özgür Özel dün de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Meclis’te bir araya geldi.
8.05.2024 Gündem
CHP’de ‘Aday kim?’ tartışması erken başladı
CHP’de ‘Aday kim?’ tartışması erken başladı Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda CHP’de İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş’ın adı dillendiriliyordu. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan görüşme sonrası bazı milletvekillerinin Özel’i işaret eden açıklamaları gündeme geldi.
7.05.2024 Gündem
HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası'nda şampiyon Konyaaltı Belediyesi!
HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası'nda şampiyon Konyaaltı Belediyesi! Konyaaltı Belediyesi, HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası'nın finalinde Armada Praxis Yalıkavak'ı 30-21'le geçti ve kupayı müzesine götürdü.
5.05.2024 Diğer

Benzer Haber Etiketleri

İmamoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.