İmran Kılıç

İmran Kılıç

Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş 7 .sıra Adayı.İmran Kılıç, 1957 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. Atatürk Üniversitesi İslami İlimler Bölümünden mezun olan Kılıç, uzun süre radyo ve televizyon programcılığı yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İmran Kılıç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 94 imran kılıç haberi bulunmuştur.
İmran Kılıç toprağa verildi
İmran Kılıç toprağa verildiAK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, TBMM’de düzenlenen cenaze törenin ardından Kahramanmaraş’ta toprağa verildi.
20.11.2021Siyaset
Vefat eden AK Parti'li İmran Kılıç'ın ailesine taziye ziyareti
Vefat eden AK Parti'li İmran Kılıç'ın ailesine taziye ziyaretiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve beraberindekiler, vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
19.11.2021Gündem
AK Partili vekil İmran Kılıç son yolculuğuna uğurlandı
AK Partili vekil İmran Kılıç son yolculuğuna uğurlandıTedavi gördüğü hastanede 64 yaşında vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ta düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
19.11.2021Gündem
AK Partili vekil İmran Kılıç son yolculuğuna uğurlandı
AK Partili vekil İmran Kılıç son yolculuğuna uğurlandıAnkara’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren AK Parti Milletvekili İmran Kılıç (67), Kahramanmaraş'ta toprağa verildi. Cenaze törenine TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül de katıldı.
19.11.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Turistik Doğu Ekspresi'miz 15 Aralık'ta seferlerine yeniden başlıyor
Bakan Karaismailoğlu: Turistik Doğu Ekspresi'miz 15 Aralık'ta seferlerine yeniden başlıyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, pandemi nedeniyle ara verilen Turistik Doğu Ekspresi seferlerinin 15 Aralık'ta başlayacağını söyledi. Bakan Karaismailoğlu, yataklı ve yemekli vagondan oluşacak Doğu Ekspresi seferlerinin karşılıklı olarak haftada iki defa düzenleneceğini ifade etti.
19.11.2021Ekonomi
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Kılıç için TBMM'de cenaze töreni
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Kılıç için TBMM'de cenaze töreniTedavi gördüğü hastanede 64 yaşında vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.
19.11.2021Gündem
AK Parti’li vekil İmran Kılıç vefat etti
AK Parti’li vekil İmran Kılıç vefat ettiAK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, dün akşam tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi’nde vefat etti. Vefat haberini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu.
19.11.2021Siyaset
İmran Kılıç kimdir? AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç neden vefat etti?
İmran Kılıç kimdir? AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç neden vefat etti? AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili olarak görev yapan İmran Kılıç, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kahramanmaraş'ta doğan Kılıç, Erzurum'da eğitimini tamamladı. İşte, İmran Kılıç hayatı ve biyografisi...
18.11.2021Gündem
Son dakika: AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç hayatını kaybetti
Son dakika: AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde vefat ettiğini bildirdi. Kılıç'ın vefat haberinin ardından taziye mesajları peş peşe geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ömrünü ilme, irfana ve millete hizmete adamış yol arkadaşımız Sayın İmran Kılıç Beyefendi’nin vefatından derin üzüntü duydum. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve Kahramanmaraşlı vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum." ifadelerini kullandı.
19.11.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Milletin parasını kendi paramız gibi koruduğumuza inanın
Bakan Karaismailoğlu: Milletin parasını kendi paramız gibi koruduğumuza inanınUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Üzerimizde 700 bin çalışma arkadaşımızın sorumluluğu var. İyi işler yaptığımıza, devletin, milletin parasını kendi paramız gibi koruduğumuza inanın." dedi.
18.11.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmran Kılıç için başsağlığı mesajı
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmran Kılıç için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı paylaştı.
18.11.2021Siyaset
Meclis'te, hayatını kaybeden Milletvekili İmran Kılıç için başsağlığı açıklamaları peş peşe geldi
Meclis'te, hayatını kaybeden Milletvekili İmran Kılıç için başsağlığı açıklamaları peş peşe geldiTBMM Genel Kurulunda Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş ve siyasi partilerin grup başkanvekilleri, vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç için başsağlığı mesajlarını iletti.
18.11.2021Siyaset
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç vefat etti
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç vefat ettiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesinde vefat ettiğini bildirdi.
18.11.2021Haberler
Meclis Başkanı Şentop'tan vefat eden AK Partili İmran Kılıç için taziye
Meclis Başkanı Şentop'tan vefat eden AK Partili İmran Kılıç için taziyeTBMM Başkanı Mustafa Şentop, vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç için başsağlığı diledi.
18.11.2021Siyaset
Şehit Uzman Çavuş Ramazan Demir, Kahramanmaraş'ta son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Uzman Çavuş Ramazan Demir, Kahramanmaraş'ta son yolculuğuna uğurlandıSuriye'de İdlib bölgesinde yapılan saldırıda şehit olan 25 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Ramazan Demir'in naaşı, memleketi Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde toprağa verildi.
11.09.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentop, Kahramanmaraş'ta Elbistan Belediyesini ziyaret etti
TBMM Başkanı Şentop, Kahramanmaraş'ta Elbistan Belediyesini ziyaret ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kahramanmaraş'ta Elbistan Belediyesine ziyarette bulundu.
21.08.2021Siyaset
‘Sabahtan beri  car car car...’
‘Sabahtan beri car car car...’TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) bünyesinde 2018’de kurulan İstanbul Sözleşmesinin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi Alt Komisyonu’nun “kadük” olduğunun açıklanmasına CHP ve HDP’li vekiller tepki gösterdi.
9.07.2021Siyaset
Bakan Yardımcısı Nebati'den büyüme açıklaması
Bakan Yardımcısı Nebati'den büyüme açıklamasıHazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Türkiye'nin birinci çeyrekte yüzde 7 büyüdüğünü anımsatarak "Peki bu büyüme devam edecek mi? Edeceği malum, ikinci, üçüncü ve dördüncü çeyrekte de büyümeye devam edecek." dedi.
5.06.2021Ekonomi
AK Partili Ünal'dan CHP'li Altay'ın 'Menderes benzetmesi'ne tepki
AK Partili Ünal'dan CHP'li Altay'ın 'Menderes benzetmesi'ne tepkiAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, CHP'nin Adnan Menderes döneminden bugüne kadar ülkenin yararına olacak her konunun karşısında durduğunu söyledi.
22.04.2021Siyaset
AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'dan CHP'li Altay'a tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'dan CHP'li Altay'a tepkiAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Dün akşam Cumhuriyet Halk Partisinin bir grup başkanvekili utanmadan sıkılmadan kalktı dedi ki, Recep Tayyip Erdoğan'ın sonu Menderes gibi olabilir. Efendi, biz oraları çoktan geçtik. Biz 15 Temmuz cehenneminden çıktık. Sizin eğer etrafınızda böyle şeyler düşünenler varsa hodri meydan. Şunu unutmasınlar, AK Parti partilerden bir parti değildir kardeşlerim. AK Parti bir millet hareketidir." dedi.
21.04.2021Siyaset
"Maraş biberi" mezatla satışa çıktı
"Maraş biberi" mezatla satışa çıktıKahramanmaraş'ın tescilli ürünü "Maraş biberi"ni yetiştirip, kurutan ve fabrikaların işlemesi için hazır hale getiren çiftçiler, ilk mahsullerini pazara indirdi.
31.08.2020 Ekonomi
AK Partili Ünal'dan termik santral açıklaması
AK Partili Ünal'dan termik santral açıklamasıSon dakika haberi... AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mahir Ünal, çevrenin kendileri için önemli olduğunu belirterek, "Milletimizin sağlığını, çevrenini yaşanabilirliğini de dikkate alarak önümüzdeki süreci denetlemeye devam edeceğiz." dedi.
21.06.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzüğünü Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayan kadına aynı yüzüğü hediye etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzüğünü Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayan kadına aynı yüzüğü hediye ettiSon dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası'na aile yadigarı yüzüğünü bağışlayan Kahramanmaraşlı Mukadder Öksüz'e, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal aracılığıyla aynı yüzüğü hediye etti.
21.06.2020Gündem
Pençe-Kalkan Harekatı şehidine son görev
Pençe-Kalkan Harekatı şehidine son görevIrak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kalkan Harekatı'nda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Ömer Kahya (23), memleketi Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
20.06.2020Gündem
Son dakika... Türkiye şehitlerini  uğurluyor
Son dakika... Türkiye şehitlerini uğurluyorSuriye'nin İdlib kentinde, rejimin hain saldırısı sonucu şehit olan askerlerimiz son yolculuklarına uğurlanıyor.
29.02.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İmran Kılıç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.