İstanbul Coffee Festival

İstanbul Coffee Festival

Son dakika İstanbul Coffee Festival haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstanbul Coffee Festival gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstanbul Coffee Festival haber sayfamızda...

İstanbul Coffee Festival

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 41 istanbul coffee festival haberi bulunmuştur.
İstanbul Coffee Festival için geri sayım
İstanbul Coffee Festival için geri sayımİstanbul’un kent kültürü ve eğlence yaşamı haritasında dopdolu içeriği ve yaratıcı bakış açısıyla yerini sağlamlaştıran ve kahve severleri bir araya getiren Türk Telekom Prime İstanbul Coffee Festival, 7-10 Ekim tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.
25.09.2021Kültür Sanat
Açık havada  festival rüzgârı
Açık havada festival rüzgârıYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla birlikte birçok sektör farklı önlemler alıyor.
21.06.2020Ekonomi
İstanbul Coffee Festival’de sevilen müzisyenler sahne alacak
İstanbul Coffee Festival’de sevilen müzisyenler sahne alacakDream Sales Machine’in kahve sektöründe dünyaca tanınan etkinliği İstanbul Coffee Festival, 19-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Axess ana sponsorluğunda KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek. Onbinlerce kahveseveri ağırlayacak olan festivalin çim alanı 23 konsere sahne olacak.
17.09.2019Kültür Sanat
Festival coşkusu turizme yansıyor
Festival coşkusu turizme yansıyorSonbaharla birlikte festivaller yoğunlaştı. Pazar büyüklüğü 750 milyon liraya ulaşan festivaller, turistlerin de radarında... Turizmciler, “Festivaller arttıkça ülke moda olacak” diyor.
10.09.2019Ekonomi
Türk kahvesi köpürüyor!
Türk kahvesi köpürüyor!Türkiye’de yerli kahve zincirleri yükselişe geçti, pazar payı yarıyı aştı. Piyasada 61 kahve zinciri var. Bunların 53’ü yerli 8’i de yabancı. Sektör her yıl yaklaşık yüzde 70 büyüyor.
18.09.2018Ekonomi
40 bin kişi kahve kültüründe buluştu
40 bin kişi kahve kültüründe buluştuİstanbul’un marka festivalleri arasında yerini alan İstanbul Coffee Festival, 40 bin ziyaretçi ile yeni bir rekora imza atarak dünyanın en büyük açık hava festivali konumuna yükseldi.
27.09.2017Gündem
Kafein tutkunları
Kafein tutkunlarıYeni Türkü grubunun solisti Derya Köroğlu, eşi Ayşe Özgür’le İstanbul Coffee Festival etkinliğine katıldı.
24.09.2017Cadde
Türk Telekom Prime kahve festivaline özel avantajlar sunuyor
Türk Telekom Prime kahve festivaline özel avantajlar sunuyorKüçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek İstanbul Coffee Festival'ine katılmak isteyen Türk Telekom Prime üyeleri, çok özel avantajlardan faydalanacak. Kullanıcılar festival biletlerini yüzde 50 indirimle alabilecek.
21.09.2017Teknoloji
Yeme-içme festivallerinin pazar büyüklüğü 750 milyon liraya ulaştı
Yeme-içme festivallerinin pazar büyüklüğü 750 milyon liraya ulaştıGeçmişte film ve müzik ile sınırlı festivallere her geçen yıl yenileri eklenirken, Türkiye'de yeme-içme etkinliklerinin pazar büyüklüğü, belediyeler ve lokal etkinlikler içinde olmak üzere yaklaşık 750 milyon liraya ulaştı. Türkiye'de müzik endüstrisi dahil olmak üzere yılda ortalama 200 civarı festival ve festival kurgusunda etkinlik düzenlenirken, son dönemde yeme-içme endüstrisi odaklı etkinliklerde ciddi bir yükseliş trendi yakalandı - dsm group Kurucusu ve Başkanı Sesli: "İstanbul, son 2 yıldır kahve, makarna, çikolata, çay, kahvaltı, hamburger ve pizza gibi birçok festivale ev sahipliği yaptı. Çeşitli ülkelerden festival ihraç edilmesi yönünde talepler alıyoruz. Seçtiğimiz iki destinasyonla 2018'de işe başlamayı hedefliyoruz."
8.07.2017Ekonomi
Dsm group'tan rengarenk festivaller
Dsm group'tan rengarenk festivallerdsm group, Eylül ve Ekim aylarında İstanbul Comics & Art Festival (İCAF), İstanbul Coffee Festival ve Ankara Coffee Festival’i(ACF) gerçekleştirecek.
Can Bonomo’dan 1 saatlik konser!
Can Bonomo’dan 1 saatlik konser!Can Bonomo, İstanbul Coffee Festival kapsamında Küçükçiftlik Park'ta sahne aldı.
10.10.2016Cadde
Ajanda
AjandaHer hafta kültür sanat dünyasından dopdolu haberler, hafta boyunca gerçekleşecek etkinlikler… Hepsi Milliyet Tv Ajanda’da!Yönetmen: Erkan TanıkHazırlayan / Sunan: Gülşah ArslantaşMIX Festival 30 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.Athena, 30 Eylül’de Babylon’a özel elektrikli performansıyla sizlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.Sabahattin Ali'nin Türkiye'de çok satanlar listesinden çıkmayan romanı 'Kürt Mantolu Madonna' film oluyor."İstanbul Coffee Festival", 6-9 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta gerçekleştirilecek.Yalın, 6 Ekim Perşembe akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşuyor.İKSV tarafından gerçekleştirilecek 15. Filmekimi biletleri 1 Ekim Cumartesi günü satışa çıkıyor.Olasılık Yayınevi tarafından yayımlanan Fabio Stassi’nin “Charlie Chaplin’in Son Dansı” adlı kitabı raflardaki yerini aldı.
11.09.2019Yaşam
İstanbul Coffee Festival Küçükçiftlik Park'ta
İstanbul Coffee Festival Küçükçiftlik Park'taKahveye dair her şeyin yer aldığı "İstanbul Coffee Festival", 6-9 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta gerçekleştirilecek.
21.09.2016Kültür Sanat
“Niye soğuk derler ama içilmesi gereken ısı o”
“Niye soğuk derler ama içilmesi gereken ısı o”SCAE Türkiye Kahve Şampiyonası Demleme kategorisi birincisi Ege Akyüz: “Niye soğuk derler ama aslında içilmesi gereken derece o çünkü çok sıcak ya da soğuk içildiğinde diliniz tadını algılayamaz”
30.10.2015Cumartesi
Kahveciler için festival
Kahveciler için festivalİkincisi gerçekleşecek İstanbul Coffee Festival, kahve severleri 22-25 Ekim tarihleri arasında tarihi Haydarpaşa Garı’na bekliyor
16.10.2015Cumartesi
Haydarpaşa’dan  ‘kahveye yolculuk’
Haydarpaşa’dan ‘kahveye yolculuk’Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan İstanbul Coffee Festival, üçümcü nesil kahve akımının yaşam kültürünü 22-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’un önemli noktalarından birisi olan Haydarpaşa Garı’nın, tarihi atmosferine taşıyacak.
16.09.2015Gündem
İstanbul buram buram kahve koktu, iyi de oldu!
İstanbul buram buram kahve koktu, iyi de oldu!Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul, festivallerin bir ilkine daha ev sahipliği yaptı; İstanbul Coffee Festival.
3.02.2015Tatil
“Türk kahvesini yanlış pişiriyoruz”
“Türk kahvesini yanlış pişiriyoruz”SCAE Kahve Şampiyonası’nda cezve-ibrik kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Hazal Ateşoğlu: “Köpüklü olunca kahveyi güzel sanıyoruz ama aslında bizde kahve yanlış teknikle pişiriliyor”
31.01.2015Pazar
Kahve bahane sinema şahane
Kahve bahane sinema şahaneSon zamanlarda her köşe başında rastlanan kahve dükkânlarıyla İstanbul’da git gide yayılan ‘kahve’ sevdası bir festival ve bir film gösterim programıyla daha da artıyor. Bu hafta sonu DSM Group tarafından düzenlenen İstanbul Coffee Festival, Galata Özel Rum İlköğretim Okulu’nda devam ediyor.
26.12.2014Gündem
Caffé Nero ile ilhama yolculuk
Caffé Nero ile ilhama yolculukCaffè Nero, bu yıl ilki düzenlenecek olan İstanbul Coffee Festival’ine katılıyor.
24.12.2014Kültür Sanat
Şehrin en yeni festivali "İstanbul Coffee Festival"
Şehrin en yeni festivali "İstanbul Coffee Festival"25 - 28 Aralık 2014 tarihlerinde İstanbul kahveye doyacak
24.12.2014Kültür Sanat
İstanbul kahve kokacak
İstanbul kahve kokacakİstanbul Coffee Festival, 25-28 Aralık tarihleri arasında Karaköy’deki Galata Rum Okulu’nda kahve severleri bir araya getirecek
19.12.2014Cumartesi
Kahvenin altın çağı
Kahvenin altın çağıKahve son dönemde altın çağını yaşıyor. Yüzlerce çeşit yöresel kahvenin onlarca pişirme çeşidi, kahveyi tıpkı şarap gibi bir uzmanlık konusu haline getirdi. Yeni kuşak kahvecilerde sadece “Bir kahve rica edeyim” diyenlere uzaydan gelmiş gibi bakılıyor.
29.11.2014Pazar
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022İngilizce dersi ortaokul öğrencilerinin alması gereken derslerden bir tanesidir. Ancak öğrencilerin okul dışında hayat boyu ihtiyaç duyacağı alanlardandır. İngilizce ders konuları sınıf derecesine göre değişiklik gösterir. Konular MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabında da toplamda 9 ünite bulunmaktadır. Bu ünitelerde öğrencilerin konuşma, yazma ve okuma yeteneklerini geliştirecek pek çok etkinlik ve alıştırmalar bulunur. 2021-2022 MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabı cevaplarını içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
26.11.2021Eğitim
Dünyanın en ilginç yarışmaları
Dünyanın en ilginç yarışmalarıYarışlar ve taşıdıkları yüksek dozdaki heyecan insanları bu etkinliklere büyük bir merakla bağlanmasını sağlıyor. Olimpiyatların çıkışı da bu haz duygusundan gelir. Dünyanın çeşitli noktalarında bu haz duygusunu besleyen ve aslında kültürlerin geleneklerini ve o kültüre ait insanların duygularını, özelliklerini yansıtan çok ilginç yarışmalar da asırlardır varlığını sürdürüyor. İşte onlardan birkaçı…
18.02.2021Tatil

Benzer Haber Etiketleri

İstanbul Coffee Festival ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.