İstenmeyen Kişi

İstenmeyen Kişi

Son dakika İstenmeyen kişi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstenmeyen kişi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstenmeyen kişi haber sayfamızda...

İstenmeyen Kişi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.003 istenmeyen kisi haberi bulunmuştur.
BM personellerini 'istenmeyen kişi' ilan etmişlerdi! ABD'den kınama geldi
BM personellerini 'istenmeyen kişi' ilan etmişlerdi! ABD'den kınama geldiBeyaz Saray, Birleşmiş Milletlerin (BM) 7 çalışanını "içişlerine karıştığı" gerekçesiyle "istenmeyen kişi" ilan eden ve bu kişilerin ülkeden ayrılmalarını isteyen Etiyopya hükümetini kınadı.
30.09.2021Dünya
Yunanistan ile diplomatik kriz
Yunanistan ile diplomatik krizSümela’daki ayin için Türkiye’ye gelen, Yunanistan Pontusluları Federasyonu Başkanı’nın ülkeye girişine izin verilmedi. Yunanistan Ankara’ya protesto mektubu gönderdi
15.08.2021Gündem
Rusya, Estonyalı diplomatı "istenmeyen kişi" ilan etti
Rusya, Estonyalı diplomatı "istenmeyen kişi" ilan ettiRusya Dışişleri Bakanlığı, Estonya'nın Moskova Büyükelçiliğinde çalışan bir diplomatı "istenmeyen kişi" ilan ettiğini bildirdi.
3.08.2021Dünya
Rusya, Bulgar diplomatı 'istenmeyen kişi' ilan etti
Rusya, Bulgar diplomatı 'istenmeyen kişi' ilan ettiRusya Dışişleri Bakanlığı, Bulgaristan'ın Moskova Büyükelçiliğinde çalışan bir diplomatın "istenmeyen kişi" ilan edildiğini bildirdi.
26.05.2021Dünya
Çekya-Rusya arasında 'diplomat krizi' sürüyor
Çekya-Rusya arasında 'diplomat krizi' sürüyorÇekya'da hükümetin, ülkede 2014'te meydana gelen bir patlamayla bağlantısı olduğu gerekçesiyle 18 Rus diplomatı sınır dışı etme kararı sonrasında Rusya'nın da 20 Çek diplomatı "istenmeyen kişi" ilan etmesi, iki ülke ilişkilerini temelden sarsan son yılların en derin krizinin yaşanmasına yol açtı.
3.05.2021Dünya
Rusya Avrupa ile iyice uzaklaşıyor
Rusya Avrupa ile iyice uzaklaşıyorMoskova ile çoğu Avrupa Birliği üyesi Baltık ülkeleri arasında yaşanan gerilim sürerken, Rusya’nın Avrupa ile ilişkilerinin Soğuk Savaş döneminden bile daha kötü olduğu belirtiliyor
2.05.2021Dünya
Son dakika... Çekya’da Cumhurbaşkanı Zeman karşıtı gösteri düzenlendi!
Son dakika... Çekya’da Cumhurbaşkanı Zeman karşıtı gösteri düzenlendi!Çekya’nın başkenti Prag’da binlerce gösterici, ülkenin Rusya’yla yaşadığı "diplomat krizinde" Cumhurbaşkanı Milos Zeman’ı "Moskova yanlısı bir tutum sergilediği" gerekçesiyle protesto etti.
29.04.2021Dünya
Rusya-Bulgaristan krizi büyüyor
Rusya-Bulgaristan krizi büyüyorBulgaristan ile Rusya arasında siyasi gerginlik tırmanırken Rusya'nın Sofya Büyükelçiliğinde görev yapan bir diplomat daha "istenmeyen kişi" ilan edildi.
29.04.2021Dünya
Rusya'dan misilleme! Sınır dışı etme kararı
Rusya'dan misilleme! Sınır dışı etme kararıGelen son dakika haberine göre; Rusya Dışişleri Bakanlığı, daha önce Rus diplomatları sınır dışı eden Slovakya, Litvanya, Letonya ve Estonya'nın diplomatlarını karşılılık ilkesine dayanarak sınır dışı etme kararı aldıklarını açıkladı.
28.04.2021Dünya
Ukrayna, Rusya'nın Odessa Konsolosu'nu 'istenmeyen kişi' ilan etti
Ukrayna, Rusya'nın Odessa Konsolosu'nu 'istenmeyen kişi' ilan ettiUkrayna, Rusya'nın dün bir Ukraynalı diplomatı "istenmeyen kişi" ilan etmesini kınadığını belirterek cevaben Rusya'nın Odessa Konsolosu'nu sınır dışı edeceğini açıkladı.
27.04.2021Dünya
Son dakika... Rusya, bir Ukraynalı diplomatı "istenmeyen kişi" ilan etti!
Son dakika... Rusya, bir Ukraynalı diplomatı "istenmeyen kişi" ilan etti!Rusya Dışişleri Bakanlığı, mütekabiliyet gereği Ukrayna’nın Moskova Büyükelçiliğinde çalışan bir diplomatı sınır dışı etme kararı aldı. Açıklamada, Ukrayna tarafının Rus diplomatlara karşı "düşmanca eylemlerde bulunmaya devam etmesi halinde" Rusya’da bulunan Ukraynalı diplomatlara yönelik ilave önlemler alınacağı ifade edildi.
26.04.2021Dünya
Rusya nota ile Polonya’ya bildirdi: Sınır dışı ediliyorlar
Rusya nota ile Polonya’ya bildirdi: Sınır dışı ediliyorlarRusya Dışişleri Bakanlığı, mütekabiliyet gereği 5 Polonyalı diplomatı sınır dışı etme kararını, nota ile Polonya’ya bildirdi.
23.04.2021Dünya
Son dakika... Slovakya'dan flaş 'Rus diplomat' kararı!
Son dakika... Slovakya'dan flaş 'Rus diplomat' kararı!Slovakya, "Çekya'da 2014'te bir mühimmat deposunda meydana gelen patlamaya Rus diplomatların karıştığı" yönündeki iddialara tepki olarak 3 Rus diplomatın sınır dışı edilmesine karar verdi.
22.04.2021Dünya
Son dakika... Çekya, Rus diplomatları sınır dışı etmeye devam kararı aldı
Son dakika... Çekya, Rus diplomatları sınır dışı etmeye devam kararı aldıÇekya Dışişleri Bakanı Jakub Kulhanek, 20 Çekya diplomatını sınır dışı etme kararı alan Rusya'nın verdiği bu kararını değiştirmemesi üzerine ülkesinin daha fazla Rus diplomatı sınır dışı etme kararı aldığını söyledi.
22.04.2021Dünya
‘Pişman olacaklar!’
‘Pişman olacaklar!’Batı’yı sert şekilde uyaran Rusya Devlet Başkanı Putin, ülkesinin kırmızı çizgileri bulunduğunu hatırlatarak “Rusya’ya karşı herhangi bir kışkırtıcı eylem düzenleyenler, uzun süredir hiçbir şeyden pişman olmadıkları kadar pişman olacaklar” dedi.
22.04.2021Dünya
Son dakika: Rusya tarih verdi! 21 Mayıs akşamına kadar...
Son dakika: Rusya tarih verdi! 21 Mayıs akşamına kadar...Son dakika haberine göre, Rus Dışişleri'nden yapılan açıklamada "ABD Büyükelçiliği’nin 10 çalışanı 21 Mayıs akşamına kadar Rusya’yı terk etmeli" denildi.
21.04.2021Dünya
Son dakika... Polonya, 3 Rus diplomatı sınır dışı ediyor!
Son dakika... Polonya, 3 Rus diplomatı sınır dışı ediyor!Polonya Dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın Varşova Büyükelçiliğinde görevli 3 Rus diplomatın "istenmeyen kişi" ilan edildiğini ve haklarında sınır dışı edilme kararı alındığını duyurdu.
15.04.2021Dünya
Yunanistan Libya ile masaya oturmak istiyor
Yunanistan Libya ile masaya oturmak istiyorYunanistan, Libya ile deniz yetki alanlarının belirlenmesi için müzakerelere derhal başlama konusunda mutabık kaldıklarını bildirdi.
14.04.2021Dünya
Trablus’tan Ankara’ya siyasi çıkarma
Trablus’tan Ankara’ya siyasi çıkarmaLibya Ulusal Birlik Hükümeti Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı, 14 bakan ve Genelkurmay Başkanı ile Ankara’ya adeta “çıkarma” yapıyor. Dibeybe hükümeti, 2 gün boyunca Ankara’da temaslarda bulunacak.
12.04.2021Dünya
Yunanistan Başbakanı Miçotakis Libya yolcusu
Yunanistan Başbakanı Miçotakis Libya yolcusuYunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in, 6 Nisan'da Libya'yı ziyaret edeceği bildirildi.
1.04.2021Dünya
İki ülke arasında büyük gerginlik! 'Casusluk skandalı'
İki ülke arasında büyük gerginlik! 'Casusluk skandalı'Bulgaristan’da, 4 Nisan'da yapılacak parlamento seçimleri öncesinde devam eden kampanya sürecinde, 19 Mart'ta Rusya ile patlak veren "casusluk skandalının" ardından ikili ilişkilerdeki gerginlik sürüyor.
26.03.2021Dünya
AB temsilcisi Venezuela'dan ayrıldı
AB temsilcisi Venezuela'dan ayrıldıVenezuela'da "istenmeyen kişi" ilan edilen Avrupa Birliği (AB) Temsilcisi Isabel Brilhante Pedrosa, dün ülkeden ayrıldı.
3.03.2021Dünya
ABD, Venezuela'nın, AB Temsilcisini sınır dışı etmesini kınadı
ABD, Venezuela'nın, AB Temsilcisini sınır dışı etmesini kınadıABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, Venezuela’nın, Avrupa Birliği (AB) Temsilcisini sınır dışı etmesini kınadıklarını açıkladı.
25.02.2021Dünya
AB, Venezuela'nın AB'deki diplomatik temsilcisini "istenmeyen kişi" ilan etti
AB, Venezuela'nın AB'deki diplomatik temsilcisini "istenmeyen kişi" ilan ettiAvrupa Birliği (AB), Venezuela'nın AB'deki diplomatik misyon temsilcisi Büyükelçi Claudia Salerno Caldera'yı "istenmeyen kişi" ilan etti.
25.02.2021Dünya
Venezuela ülkedeki AB Temsilcisini 'istenmeyen kişi' ilan etti
Venezuela ülkedeki AB Temsilcisini 'istenmeyen kişi' ilan ettiVenezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza, Karakas'taki Avrupa Birliği (AB) Heyeti Başkanı Büyükelçi Isabel Brilhante Pedrosa'nın "istenmeyen kişi" ilan edildiğini ve ülkeden çıkması için kendisine 72 saat verildiğini açıkladı.
24.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

rusyaÇekyaVenezuelaabdestonya

İstenmeyen Kişi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.