Ivanka Trump

Ivanka Trump

Son dakika Ivanka Trump haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ivanka Trump gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ivanka Trump haber sayfamızda...

Ivanka Trump

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 346 ivanka trump haberi bulunmuştur.
Son dakika: Herkes onu konuşuyor, her şey tehlikede! Ivanka'nın skandalları...
Son dakika: Herkes onu konuşuyor, her şey tehlikede! Ivanka'nın skandalları...Donald Trump'ın biricik kızı Ivanka Trump'ın yakın gelecekte ABD Başkanlığına aday olmayı planladığı söylentileri her geçen gün daha da artıyor. Ancak son dakika haberine göre, bir dizi "şüpheli" ilişki Ivanka'nın başını ağrıtabilir.
16.03.2021 Dünya
Karlie Kloss anne oldu
Karlie Kloss anne olduIvanka Trump'ın eşi Jares Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile evli olan dünyaca ünlü model Karlie Kloss, doğum yaptı. Kushner, bebeklerinin fotoğraflarını ilk kez paylaştı.
15.03.2021Cadde
Midibüs şoförü Pelin, 8 Mart'ı direksiyon başında geçirdi
Midibüs şoförü Pelin, 8 Mart'ı direksiyon başında geçirdiEdirne'de midibüs şoförlüğü yapan ve mesleğe başladığı ilk yıllarda yapılan haberi Ivanka Trump tarafından Twitter'da paylaşılarak dünyaya tanıtılan Pelin Hasanefendioğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü direksiyon başında çalışarak geçirdi. Hasanefendioğlu, "Kadınlar kendilerine olan öz güvenlerini sürekli yüksek tutsunlar. Kendi ayaklarının üzerinde durabilsinler. Tüm kadınlardan bunları istiyorum, yapabilirler" dedi.
8.03.2021Haberler
Ivanka Trump dünyaya tanıtmıştı: 8 Mart'ı böyle geçirdi
Ivanka Trump dünyaya tanıtmıştı: 8 Mart'ı böyle geçirdiEdirne'de midibüs şoförlüğü yapan ve mesleğe başladığı ilk yıllarda yapılan haberi Ivanka Trump tarafından Twitter'da paylaşılarak dünyaya tanıtılan Pelin Hasanefendioğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü direksiyon başında çalışarak geçirdi. Hasanefendioğlu, "Kadınlar kendilerine olan öz güvenlerini sürekli yüksek tutsunlar. Kendi ayaklarının üzerinde durabilsinler. Tüm kadınlardan bunları istiyorum, yapabilirler" dedi.
8.03.2021Gündem
ABD'de Trump Tower yönetiminden, kirasını ödemeyen ayakkabı imalatçısına dava
ABD'de Trump Tower yönetiminden, kirasını ödemeyen ayakkabı imalatçısına davaEski ABD Başkanı Donald Trump'a ait New York'un en işlek caddesinde bulunan Trump Tower yönetiminin, binada bulunan ayakkabı imalatçısı kiracısını kirayı ödemediği için mahkemeye verdiği belirtildi.
3.03.2021Dünya
Trump'ın, aile üyelerine yönelik Özel Servis korumasını uzattığı iddia edildi
Trump'ın, aile üyelerine yönelik Özel Servis korumasını uzattığı iddia edildiABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, görev süresi dolmasına rağmen 13 aile üyesi için "Gizli Servis" korumasını uzattığı öne sürüldü.
20.01.2021Dünya
Tören değil savaşa hazırlık!
Tören değil savaşa hazırlık!ABD’nin başkenti Washington D.C.’de, 20 Ocak’taki devir teslim töreni öncesi alınan güvenlik önlemleri “savaşa hazırlık” izlenimi veriyor. FBI’ın 20 Ocak’ta olay çıkarması muhtemel kişilere odaklandığı ve ülke genelinde bu kişileri aradığı ifade ediliyor
16.01.2021Dünya
ABD diken üstünde
ABD diken üstündeABD’nin başkenti Washington D.C. 20 Ocak’taki devir-teslim töreni öncesinde diken üstünde. Trump destekçilerinin silahlı eylemler planladığı haberleri büyük endişeye yol açarken, kente 15 bin Ulusal Muhafız gönderildi, “acil durum” ilan edildi
13.01.2021Dünya
Son dakika! İhanet... Trump'a son darbe, en yakınından geldi!
Son dakika! İhanet... Trump'a son darbe, en yakınından geldi!Son dakika habere göre seçimleri kazanan Joe Biden'ın 20 Ocak'ta görevi devralmadan hemen önce Trump, ailesinden de darbe aldı. Daily Mail gazetesinin Beyaz Saray kaynaklarına dayandırdığı özel haberine göre Ivanka Trump, babası Donald Trump'ın tüm ısrarlarına karşı çıkarak onu kızdıracak bir hamleye hazırlanıyor. 30 yaşındaki Ivanka siyasi kariyerini düşünerek yapacağı söylenen hamle ile babası Trump'ın tepkisine neden oldu.
13.01.2021Dünya
Son dakika! Ivanka Trump protestoculara ‘vatansever’ dediği tweet'ini sildi
Son dakika! Ivanka Trump protestoculara ‘vatansever’ dediği tweet'ini sildiGelen bir son dakika haberine göre; ABD'de Donald Trump yanlılarının kongre binasını basması sonrası, "Lütfen başkent polisini ve emniyet teşkilatımızı destekleyin" paylaşımını aktaran Trump'ın kızı Ivanka Trump, "protestoculara 'Vatansever' dediği için tepki topladı. Ivanka, daha sonra paylaşımını sildi.
7.01.2021Dünya
Onlar da kitap yazacak
Onlar da kitap yazacakEski ABD Başkanı Obama ile eşinin yazdığı kitapların satış rekorları kırması, başka ünlü isimleri de harekete geçirdi. Prens Harry’nin eşi Meghan Markle ile ABD Başkanı’nın kızı Ivanka Trump da kitap yazmak için yayınevleriyle görüşüyor.
28.12.2020Dünya
Karlie Kloss'tan hamilelik pozu
Karlie Kloss'tan hamilelik pozuIvanka Trump'ın eşi Jares Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile evli olan Karlie Kloss, geçen ay yayınladığı bir video ile bebek beklediğini duyurmuştu. Anne olmaya hazırlanan dünyaca ünlü model, büyüyen karnını gösteren yeni bir poz paylaştı.
25.11.2020Cadde
Yeni hedefi delegeler!
Yeni hedefi delegeler!Trump Beyaz Saray’da kalabilmek adına Cumhuriyetçi eyaletlerde yeni bir taktiğe yöneldi.
22.11.2020Dünya
Son dakika: Eski dostu Ivanka'nın maskesini düşürdü!
Son dakika: Eski dostu Ivanka'nın maskesini düşürdü!ABD Başkanı Donald Trump, 3 Kasım'da yapılan seçimleri kaybetti. Ocak 2021'de ABD Başkanlığı görevini Joe Biden'a devretmeye hazırlanan Trump'ın hem kendisi hem de ailesi hala spot ışıklarının altında. Son olarak Ivanka Trump'ın eski en yakın arkadaşı, ABD Seçimleri'nde Joe Biden'a oy verdiğini ve Ivanka'nın gerçek yüzünü herkesin görmesi gerektiğini söyledi. Lysandra Ohrstrom'un kaleme aldığı makalede yazdıkları olay yarattı.
18.11.2020Dünya
Dünya onu konuşuyor... Ivanka'yı geçecek!
Dünya onu konuşuyor... Ivanka'yı geçecek!ABD, Başkan Donald Trump’ın kızından sonra yeni Başkan Joe Biden’ın kızını spot ışıkları altında görmeye hazırlanıyor. Biden’ın ikinci eşinden olan 39 yaşındaki kızı Ashley Biden’ın da siyaset sahnesinde güçlü bir şekilde yer alacağı belirtiliyor.
16.11.2020Dünya
Son dakika... Kaçınılmaz son! Trump’ın kızı iş bakıyor
Son dakika... Kaçınılmaz son! Trump’ın kızı iş bakıyorGelen son dakika haberine göre; ABD’de Trump’ın başkanlığı kaybetmesiyle kızı Ivanka ve damadı da Beyaz Saray’daki danışmanlık görevlerinden oldular. Zengin bir eser koleksiyonu olan Ivanka Trump’ın yeni iş alanı olarak sanat sektörünü seçeceği, görüşmeler yaptığı belirtildi.
15.11.2020Dünya
Trump’ın kızı iş bakıyor!
Trump’ın kızı iş bakıyor!ABD’de Trump’ın başkanlığı kaybetmesiyle kızı Ivanka ve damadı da Beyaz Saray’daki danışmanlık görevlerinden oldular. Zengin bir eser koleksiyonu olan Ivanka Trump’ın yeni iş alanı olarak sanat sektörünü seçeceği, görüşmeler yaptığı belirtildi.
15.11.2020Dünya
Son Dakika: CNN duyurdu: Trump’a olan destek çatlıyor
Son Dakika: CNN duyurdu: Trump’a olan destek çatlıyorSon dakika haberine göre, ABD'de resmi olmayan seçim sonuçları açıklanmış olsa da sular durulmuyor. Amerikan yayın kuruluşu CNN, Cumhuriyetçiler arasında Başkan Trump’a olan desteğin zayıfladığını ve bu muğlaklığın ulusal güvenlik sorunu yaratabileceğinin konuşulduğunu yazdı.
14.11.2020Dünya
Trump, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra ne yapacak?
Trump, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra ne yapacak?ABD lideri Trump'ın görevi 20 Ocak'ta başkanlık seçimlerini kazanan Joe Biden'a devretmesi gerekiyor. Trump o güne dek görevi sürdürecek. Peki daha sonra ne yapacak? BBC'den Jessica Murphy dört ihtimal bulunduğunu aktarıyor.
11.11.2020Dünya
ABD Başkanı Trump'ın kızı Ivanka'dan çağrı: Ayrılmayın
ABD Başkanı Trump'ın kızı Ivanka'dan çağrı: AyrılmayınGelen son dakika haberine göre; ABD'de 2020 Başkanlık Seçimi için nefesler tutulmuş durumda. Biden ile nefes kesen bir yarış içerisinde olan Trump'ın kızı Ivanka Trump'tan oldukça dikkat çeken bir paylaşım geldi.
3.11.2020Dünya
Ivanka Trump, babasının başkanlık seçim kampanyası için 35 milyon dolar topladı
Ivanka Trump, babasının başkanlık seçim kampanyası için 35 milyon dolar topladıABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'ın, Ağustos ayından itibaren kendisinin düzenlediği 30 etkinlikte babasının başkanlık seçimi kampanyası için 35 milyon dolar bağış topladığı açıklandı.
1.11.2020Dünya
Son dakika: Alkışlarla geldi, ölümcül hastalıkla alay etti!
Son dakika: Alkışlarla geldi, ölümcül hastalıkla alay etti!ABD liderinin en yakınındaki isim olarak, Beyaz Saray'daki koronavirüs salgınında da başroldeydi. Dünyanın konuştuğu olayın ardından ortadan kayboldu. Dün ise alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde sahneye çıktı ve ABD Başkanı ile aynı mikrofonu paylaştı... İşte son dakika haberinin detayları...
17.10.2020Dünya
Son dakika: Dünyayı sallayan olayın ardından ilk kez ortaya çıktı! Bomba detay
Son dakika: Dünyayı sallayan olayın ardından ilk kez ortaya çıktı! Bomba detayABD liderinin en yakınındaki isim olarak, Beyaz Saray'daki koronavirüs salgınında da başroldeydi. Dünyanın konuştuğu olayın ardından ortadan kayboldu. Şimdiyse tam iki hafta sonra tekrar ortaya çıktı. Flaşlar patladığında ise herkesin dikkatini çeken tek bir şey vardı. İşte son dakika haberinin detayları...
16.10.2020Dünya
Son dakika: Trump 'korkunç' tweetini attı! Korona virüsü unutturdu
Son dakika: Trump 'korkunç' tweetini attı! Korona virüsü unutturduMankenlikten Trump'ın ekibine girdi, Twitter hesabını silip Papa buluşmasında yer aldı, Putin'den gelen telefonu açtığında yaşananlar ise gündeme bomba gibi düştü. ABD liderinin en yakınındaki isim, Beyaz Saray'daki koronavirüs salgınında da başrolde.
6.10.2020Dünya
Son dakika: Beyaz Saray'dan Trump'ın son durumuna ilişkin açıklama!
Son dakika: Beyaz Saray'dan Trump'ın son durumuna ilişkin açıklama!Son dakika haberlerine göre; koronavirüse yakalanan ABD Başkanı Trump'tan herkesi şaşırtan bir hamle geldi. ABD Başkanı Trump, makam aracına bindi herkesi şoke eden bir harekette bulundu. Doktorlarından gelen açıklamalar karışık sinyaller verirken, Trump'ın hastanede çekilmiş fotoğrafı ise olay yarattı. Fotoğrafı yakınlaştıran Beyaz Saray muhabiri, gerçeği açıklayınca yer yerinden oynadı, Trump ise rezil oldu. Beyaz Saray'dan ABD Başkanı Trump'ın sağlık durumu hakkında son dakika açıklaması geldi. İşte son dakika haberinin detayları...
5.10.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDIvanka Trumpdonald trumptrumpABD Seçimleri

Ivanka Trump ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.