İzdeniz

İzdeniz

Son dakika İZDENİZ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İZDENİZ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İZDENİZ haber sayfamızda...

İzdeniz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 206 izdeniz haberi bulunmuştur.
İZDENİZ’den dayanışma örneği
İZDENİZ’den dayanışma örneğiİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin denizde toplu ulaşım hizmetlerini sürdüren şirketi İZDENİZ personeli, kendi arasında para toplayarak Şehit Piyade Asteğmen Abdullah Kürşat Kupşen’in ailesinin yaşadığı mahallede bin kişilik iftar verdi.
19.04.2022Ege
İzmir'de deniz suyu seviyesi azaldı, Pasaport İskelesi kapatıldı
İzmir'de deniz suyu seviyesi azaldı, Pasaport İskelesi kapatıldıİzmir'de Körfezi'nde deniz suyu seviyesinin düşmesi nedeniyle Pasaport İskelesi, yolcu tahliyesine izin vermeyecek durumda olduğu için geçici süreyle kullanıma kapatıldı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Yaşar, "Geçen sene de çekilme olmuştu ama bu yıl biraz daha fazla oldu. Tekrar lodosa dönüyoruz, o nedenle Körfez, kısa sürede eski haline döner. Korkuya hiç gerek yok" dedi.
30.03.2022Haberler
İzmir'de deniz suyu seviyesi azaldı, Pasaport İskelesi kapatıldı
İzmir'de deniz suyu seviyesi azaldı, Pasaport İskelesi kapatıldıİzmir'de Körfezi'nde deniz suyu seviyesinin düşmesi nedeniyle Pasaport İskelesi, yolcu tahliyesine izin vermeyecek durumda olduğu için geçici süreyle kullanıma kapatıldı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Yaşar, "Geçen sene de çekilme olmuştu ama bu yıl biraz daha fazla oldu. Tekrar lodosa dönüyoruz, o nedenle Körfez, kısa sürede eski haline döner. Korkuya hiç gerek yok" dedi.
30.03.2022Gündem
Yüzer iskelede son söz Karaburunluda!
Yüzer iskelede son söz Karaburunluda!Karaburun’da esnaf ve vatandaşların uzun yıllardır beklediği vapur seferleri yeniden başlayacak.
22.03.2022Ege
İzmir'de toplu ulaşıma zam
İzmir'de toplu ulaşıma zamİzmir'de toplu ulaşım ücretlerinde, 20 Mart'tan itibaren geçerli olmak üzere düzenleme yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı uyarınca, A Tarife kapsamında 4,70 TL olan tam biniş ücreti, 6,50 TL'ye çıkarıldı. 120 dakika içindeki ilk aktarma ücreti 1,20 TL, ikinci aktarma ücreti ise 90 kuruş olarak belirlendi. İlk binişten sonraki 120 dakika içinde, üçüncü ve sonraki aktarmalardan ücret alınmaması uygulamasının ise devam edeceği bildirildi.
17.03.2022Ekonomi
İzmir'de deniz ulaşımı normale döndü
İzmir'de deniz ulaşımı normale döndüİzmir'de, olumsuz hava koşulları nedeniyle dün gece iptal edilen deniz seferleri, normale döndü.
11.03.2022Gündem
Son dakika: İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek? Devamı kuvvetli geliyor!
Son dakika: İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek? Devamı kuvvetli geliyor!Meteoroloji'nin son dakika uyarıları ve valiliklerden gelen tedbir kararları ile birlikte yurt geneli beyaza büründü. Oldukça kuvvetli olarak etkili olan kar yağışı ne kadar devam edecek? Hava durumunda son durum ne? soruları da yayımlanan yeni rapor ile cevap buldu. Karaismailoğlu, İstanbul'da ağır vasıtaların kontrollü geçiş uygulamasını kaldırdıklarını, bu araçlar için herhangi bir kısıtlama olmadığını bildirdi
10.03.2022Gündem
Son dakika: İzmir’de vapur seferleri iptal edildi
Son dakika: İzmir’de vapur seferleri iptal edildiİzmir’de, olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm vapur seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.
10.03.2022Gündem
Hedef, 20 Masal Evi...
Hedef, 20 Masal Evi...İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından ilk kez Seferihisar’da hayata geçirilen Masal Evi projesi kent genelinde yaygınlaştırılıyor.
2.02.2022Ege
Vapur Seferleri iptal mi oldu? 25 Ocak yarın vapur seferleri son dakika duyuruları...
Vapur Seferleri iptal mi oldu? 25 Ocak yarın vapur seferleri son dakika duyuruları...Gün içinde ulaşımda vapuru seçen vatandaşlar vapur seferleri hakkında bilgi almak için arayışa geçti. Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı deniz yolunu da etkiledi mi merak konusu. 25 Ocak vapur seferleri iptal mi oldu? İşte Vapur seferleri son dakika duyuruları haberimizde...
24.01.2022Gündem
İzmir'de vapur seferleri iptal edildi
İzmir'de vapur seferleri iptal edildiİzmir’de, olumsuz hava koşulları nedeniyle yolcu vapuru ve arabalı vapur seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.
24.01.2022Gündem
İzmir'de toplu ulaşıma yüzde 35 zam
İzmir'de toplu ulaşıma yüzde 35 zamİzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi kararıyla kentte toplu ulaşım araçlarına biniş tarifeleri yeniden düzenlendi. Tam, öğretmen ve 60 yaş biniş ücretleri, ortalama yüzde 35 artırıldı. Öğrenci tarifesinde ise artış yapılmadı.
30.12.2021Ekonomi
İZDENİZ'den zamlı feribot tarifesi
İZDENİZ'den zamlı feribot tarifesiİZMİR Büyükşehir Belediyesi şirketi İZDENİZ A.Ş., feribot ücretlerine zam yaptı. Zamlı tarife, 28 Kasım Pazar itibarıyla geçerli olacak.
27.11.2021Ekonomi
KDV ve ÖTV alınmasın
KDV ve ÖTV alınmasınİZMİR Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde toplu ulaşımdaki biniş sayıları ortalama yüzde 50 düştüğünü, 20 ayda 734 milyon liralık hasılat kaybı ortaya çıktığını açıkladı. Öte yandan, İZDENİZ’in yararlanabildiği, akaryakıtta ÖTV muafiyeti avantajı ise eylül ayından itibaren sona erdi.
8.11.2021Ege
Kadın yelkenciler kupayla döndü
Kadın yelkenciler kupayla döndüİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kentin denizle ilişkisini geliştirme ve “spor kenti İzmir” vizyonu doğrultusunda projelerini hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, bir yandan Körfez’i temizlerken bir yandan da sporla buluşturuyor.
2.11.2021 Ege
Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları heyecanı!
Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları heyecanı!İstanbul Boğazı’nda düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nda bu yıl kadın yelkenciler ilk kez erkeklerle birlikte yelkenlerini rüzgarla dolduracak. Kadın Yelkenciler Spor Kulübü Derneği, 29 Ekim'de başlayacak Cumhurbaşkanlığı 2’nci Uluslararası Yat Yarışları İstanbul etabında hem kadınlar hem de kadın ve erkek takımların bir arada yarıştığı genel yarışlarda yer alacak.
28.10.2021Diğer
Güverteden kaptan köşküne geçecek
Güverteden kaptan köşküne geçecekİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin deniz ulaşımından sorumlu şirketi İZDENİZ’de görev yapan Tuğba Çokoğullu, İzmir Körfezi’ndeki ilk kadın güverte görevlisi oldu.
13.10.2021Ege
Nostalji vapuru sefere başladı
Nostalji vapuru sefere başladıİzmir Körfezi’nin 70 yıllık emektarı Bergama Vapuru, bu kez 65 yaş üstü İzmirliler için sefere çıktı.
25.08.2021Ege
Nostaljik Bergama Vapuru tura hazır
Nostaljik Bergama Vapuru tura hazırİzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ A.Ş. bünyesindeki nostaljik Bergama Vapuru, bakım-onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından konuklarını ağırlamak için sefere çıkmaya hazır hale getirildi.
7.06.2021Ege
Turuncu Çember  denizlere açıldı
Turuncu Çember denizlere açıldı19 İZDENİZ gemisinde bulunan büfe işletmesi güvenli turizm için başlatılan Turuncu Çember sertifikası almaya hak kazandı
24.05.2021Ege
Sel felaketinden dersimizi aldık
Sel felaketinden dersimizi aldıkİzmir Büyükşehir Belediyesi, aşırı yağışlar nedeniyle yaşanan taşkınları önlemek için hazırladığı yağmur suyu ayrıştırma projelerini hayata geçiriyor.
20.02.2021Ege
İzmir'de kuvvetli rüzgar! Vapur seferlerine ara verildi
İzmir'de kuvvetli rüzgar! Vapur seferlerine ara verildiİzmir'de etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle yolcu vapuru seferleri durduruldu.
16.02.2021Gündem
‘Üretin, alalım’
‘Üretin, alalım’İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Karşıyaka ilçesi sınırlarındaki Yamanlar Mahallesi’ni ziyaret etti.
1.02.2021Ege
Arabalı vapura zam
Arabalı vapura zamİzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Genel Müdürlüğü, pandemi sürecinde yüzde 50’den fazla düşen yolcu sayısı nedeniyle körfez içi sefer saatlerini yeniden düzenledi. Ekonomik gereklilikler nedeniyle de araba vapuru ücretlerinde artışa gidildi ve indirimli saat uygulamasına da son verildi.
30.01.2021Ege
Akıllı bilete ihale
Akıllı bilete ihaleİzmir’de tüm toplu ulaşım araçlarını kapsayan akıllı ücret toplama sistemi ihalesi bir kez daha yapıldı.
29.01.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

İzdeniz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.