İzin Belgesi

İzin Belgesi

Son dakika izin belgesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan izin belgesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan izin belgesi haber sayfamızda...

İzin Belgesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.888 izin belgesi haberi bulunmuştur.
Tatilden dönen 19 kişinin balık istifi bindiği minibüsün sürücüsüne ceza
Tatilden dönen 19 kişinin balık istifi bindiği minibüsün sürücüsüne cezaAdana’da, tatilden dönen, çoğu çocuk 19 kişinin balık istifi bindiği minibüsün sürücüsüne ehliyeti ve taşımacılık izin belgesi olmadığı gerekçesiyle 20 bin 362 TL ceza kesildi.
24.07.2021Gündem
İBB 397 taksinin güzergah kullanım izin belgelerini askıya aldı
İBB 397 taksinin güzergah kullanım izin belgelerini askıya aldıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), belirlenen şartları uygulamadığı gerekçesiyle 397 taksinin güzergah kullanım izin belgelerini askıya aldı.
23.07.2021Ekonomi
YKS günü yasak var mı 2021? (TYT-AYT-YDT) YKS'ye veliler gelecek mi, yasaktan muaf mı?
YKS günü yasak var mı 2021? (TYT-AYT-YDT) YKS'ye veliler gelecek mi, yasaktan muaf mı?2021 YKS (TYT-AYT-YDT) sınavına sayılı zaman kaldı. Üniversite eğitimi için milyonlarca öğrenci bu hafta sonu beklenen YKS sınavına giriyor. Sınav öncesi ise YKS Genelgesi yayımlandı. Peki, YKS günü veliler gelebilecek mi?
24.06.2021Gündem
Pazar günü kırtasiye ve fotoğrafçılar açık
Pazar günü kırtasiye ve fotoğrafçılar açıkİçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine “2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Tedbirleri” konulu genelge gönderdi.
24.06.2021Gündem
Son dakika... 81 ile talimat gitti! Yeni koronavirüs genelgesi
Son dakika... 81 ile talimat gitti! Yeni koronavirüs genelgesiGelen son dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Tedbirleri’ konulu genelge gönderdi. Genelgede, '27 Haziran Pazar günü YKS'ye girecek adaylar ve refakatçileri ile sınav görevlileri 05.00-19.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.' dedi.
23.06.2021Gündem
Bakan açıkladı! Çevreyi kirleten 16 fabrika kapatıldı
Bakan açıkladı! Çevreyi kirleten 16 fabrika kapatıldıBakan Kurum, "(Müsilajla mücadele) Yaptığımız denetimlerle Yalova'da 3, Balıkesir'de 3, Tekirdağ'da 9, Kocaeli'de 1 işletme olmak üzere 16 işletme faaliyetten men edildi." dedi. Öte yandan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu, çevreyi kirleten tesislere yönelik çalışmaların aralıksız sürdürdüğünü belirtti.
22.06.2021Ekonomi
İstanbul'da depreme hazırlık için önemli karar! Yüzlerce bina yenilenecek
İstanbul'da depreme hazırlık için önemli karar! Yüzlerce bina yenilenecekKentsel dönüşüm alanına girmeyen bölgelerde bulunan yüzlerce riskli yapının yenilenmesi amacıyla hazırlanan Plan Notu Teklifi, Beyoğlu Belediyesi Meclisi’nin ardından İBB Meclisinde de görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.
21.06.2021Gündem
İYİ Partili Lütfü Türkkan’a ait kaçak çiftlik tahliye ediliyor
İYİ Partili Lütfü Türkkan’a ait kaçak çiftlik tahliye ediliyorKocaeli’de İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Lütfü Türkkan’a ait 15 kaçak yapıyla ilgili yıkım kararının kesinleşmesinin ardından çiftlikte tahliye işlemi başlatıldı.
21.06.2021Haberler
İYİ Partili Lütfü Türkkan’a ait kaçak çiftlik tahliye ediliyor
İYİ Partili Lütfü Türkkan’a ait kaçak çiftlik tahliye ediliyorKocaeli’de İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Lütfü Türkkan’a ait 15 kaçak yapıyla ilgili yıkım kararının kesinleşmesinin ardından çiftlikte tahliye işlemi başlatıldı.
21.06.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı mayısta 408 firmaya dahilde işleme izin belgesi verdi
Ticaret Bakanlığı mayısta 408 firmaya dahilde işleme izin belgesi verdiTicaret Bakanlığı, dahilde işleme rejimi kapsamında geçen ay 408 firma için izin belgesi düzenledi.
21.06.2021Ekonomi
Evlat Edinme Şartları Nelerdir? (2021) Evlat Edinme Süreci Hakkında Bilgiler
Evlat Edinme Şartları Nelerdir? (2021) Evlat Edinme Süreci Hakkında BilgilerÜlkemizde evlat edinmek isteyen çoğu kişi, internet üzerinden evlat edinmek hakkındaki bilgileri araştırmaktadır. Her isteyen kişi evlat edinememektedir. Evlat edinmek için kişilere iletilen belirli şartlar vardır. Bu şartların yerine getirilmesi halinde evlan edinme uygunluğu sağlanmış olur. Peki, Evlat edinme şartları nelerdir? (2021) Evlat edinme süreci hakkında bilgiler nelerdir? Sizin için tüm detayları ile derledik.
20.06.2021Yaşam
İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete'de
İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete'deTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulunda kabul edilen İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazete'de yayımlandı.
19.06.2021Ekonomi
Şehirler arası seyahat kısıtlaması var mı? Özel araçla seyahat serbest mi, hafta sonu (pazar günü) seyahat yasak mı?
Şehirler arası seyahat kısıtlaması var mı? Özel araçla seyahat serbest mi, hafta sonu (pazar günü) seyahat yasak mı? Seyahat yasağı ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. 1 Haziran'da başlayan yeni kademeli normalleşme ile şehirler arası seyahat yasağı kalktı mı sorusu da yeniden gündeme geldi. İçişleri Bakanlığı Haziran ayı normalleşme planını paylaştı ve seyahat kısıtlaması saatleri ve muaf olan kişiler de netleşti. İşte, şehirler arası seyahat kısıtlaması detayları...
10.06.2021Gündem
İcra ve iflasa yeni düzenleme
İcra ve iflasa yeni düzenlemeTBMM Genel Kurulu’nda, İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı.
10.06.2021Ekonomi
Son dakika: İcra ve iflas kanunu teklifi Meclis'ten geçti!
Son dakika: İcra ve iflas kanunu teklifi Meclis'ten geçti!Gelen son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı. Kabul edilen yasa ile; konkordato kurumu daha işlevsel hale getirilecek. İflas tasfiyesi daha etkin şekilde yürütülecek. Tazminat hesaplamalarında, değer kaybı tazminatında aracın piyasa değeri, kullanılmışlık düzeyi, hasara uğrayan parçaları ile hasar tutarı dikkate alınacak.
9.06.2021Ekonomi
Tarımda kullanılacak İHA'lar ruhsatlanacak
Tarımda kullanılacak İHA'lar ruhsatlanacakTarımda zirai mücadele amacıyla bitki koruma ürünü uygulamalarında kullanılabilecek insansız hava araçları (İHA), Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılacak.
9.06.2021Teknoloji
‘Burada kural var’
‘Burada kural var’Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen Özel Çevre Koruma Bölgesi (ÖÇKB) nedeniyle, 15 Mart 2019’dan önce inşaatlarını imar yönetmeliğine uygun şekilde tamamlamalarına rağmen, projeye aykırı çatı uygulamaları nedeniyle Yapı Kullanım İzin Belgesi alamayan vatandaşların mağduriyetlerini gideren kararlarının, bazı basın yayın kuruluşlarında eleştiri konusu yapılmasına üzüldüklerini belirtti.
8.06.2021Ege
Adana'da 8 kişilik minibüste 14 yolcu
Adana'da 8 kişilik minibüste 14 yolcuAdana’da, denetim yapan trafik polislerinin durdurduğu 8 kişilik minibüsten 14 yolcu indi. Ehliyeti ve taşımacılık izin belgesi olmadığı belirlenen Suriyeli sürücü ile vatandaşı olan yolculara, 35 bin 263 TL ceza kesildi.
4.06.2021Gündem
Seyahat yasağı kalktı mı? Hafta içi şehirler arası seyahat kısıtlaması var mı, saatleri neler?
Seyahat yasağı kalktı mı? Hafta içi şehirler arası seyahat kısıtlaması var mı, saatleri neler? Şehirler arası seyahat yasağına ilişkin detaylar netleşti. Kademeli normalleşmenin ikinci ayağı başladı ve İçişleri Bakanlığı Haziran Ayı Normalleşme Planı genelgesini yayımladı. Kişiler ise hafta sonu seyahat yasağı var mı, hafta içi şehirler arası yasak olacak mı sorularını yöneltiyor. İşte, şehirler arası seyahat yasağına ilişkin detaylar...
3.06.2021Gündem
D100 ve TEM'de ağır vasıta kararı! Yasak başladı
D100 ve TEM'de ağır vasıta kararı! Yasak başladıUlaşım Koordinasyon Merkezi'nden yeni karar geldi. İstanbul'da trafikteki yoğunluğun düşürülmesi amacıyla ağır tonajlı vasıtaların şehir içindeki çevre yollarını kullanmaları yasaklandı. İşte haberin ayrıntıları...
2.06.2021Gündem
Genelge sonrası seyahat yasağı kalktı mı? Şehirler arası seyahat yasağı var mı, özel araçla seyahat yasak mı?
Genelge sonrası seyahat yasağı kalktı mı? Şehirler arası seyahat yasağı var mı, özel araçla seyahat yasak mı?Şehirler arası seyahat yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri araştırılıyor. Tam kapanmanın ardından uygulanan kademeli normalleşme sürecinin de sonuna gelindi. Yapılan son Kabine Toplantısı'nın ardından yeni kararlar açıklandı. Seyahat yasağı ile ilgili yeni karar geldi mi? Şehirler arası seyahat yasağı kaldırıldı mı? İzin olmadan özel araçla seyahat yapılır mı?
1.06.2021Gündem
Haziran ayı normalleşme tedbirleri İçişleri Bakanlığı genelgesi...
Haziran ayı normalleşme tedbirleri İçişleri Bakanlığı genelgesi...Dün yine çok önemli bir Kabine toplantısı gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantı sonrası alınan karaları halka duyurdu. Gece ise İçişleri Bakanlığı genelgeyi yayımlandı. Şimdi "Haziran ayı normalleşme tedbirleri neler?" sorusu yöneltiliyor.
1.06.2021Gündem
Hafta sonu plajlar yabancı turiste kaldı
Hafta sonu plajlar yabancı turiste kaldıBodrum’un Paşatarlası, Kumbahçe, Gümbet, Ortakent-Yahşi ve Torba sahilleri ise kısıtlamadan muaf yabancı turistlere kaldı.
31.05.2021Ege
Bodrum'da plajlar yabancı turistlere kaldı
Bodrum'da plajlar yabancı turistlere kaldıMuğla'nın turistik Bodrum ilçesinde cadde ve sokaklar kısıtlamada sessizliğe büründü. Kısıtlamadan muaf olan yabancı turistler ise plajlarda denize girip güneşlendi.
29.05.2021Gündem
Tarlasına gitmek yerine şehir turu atan çiftçi ve arkadaşına 8 bin 100 TL ceza
Tarlasına gitmek yerine şehir turu atan çiftçi ve arkadaşına 8 bin 100 TL cezaBursa'nın İnegöl ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında uygulama yapan polis ekipleri, tarlasına gitme izni bulunan sürücünün şehir turu attığını tespit etti. İzin belgesindeki güzargah kurallarına uymayan sürücü Gülahmet S. ve arkadaşı Ömer P.?ye sokağa çıkma yasağı ve maske kuralına uymadıkları gerekçesiyle toplam 8 bin 100 TL para cezası kesildi.
29.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

yasakadanacezayksvar mı

İzin Belgesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.